|
Kao dodatna točka na i za konačno dovršenje priče o iPod/PDA/Mobile uređaju bi mogao biti patent. Kako ga Apple opisuje, radi se o "multifunkcionalnom uređaju koji mijenja korisničko sučelje ovisno o funkciji". Sve špekulacije o tom uređaju bi se mogle razotkriti u mjesecima koji dolaze i početkom 2007. godine. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.