|
RP - online (Rheinische Post - Njemačka) je objavio kako je T-Mobile International dobio ekskluzivna prava na distribuciju iPhonea u Njemačkoj. Rheinische Post nije objavio tko je izvor ovakve vijesti, a nemaju niti službenu potvrdu T-Mobilea. Na njihov upit, niti Vodafone nije imao komentara. Isto tako nemaju potvrdu da će europska verzija podržavati 3G. Prema njihovom izvoru, iPhone će se na njemačkom tržištu pojaviti 1.11. ove godine i trebao bi koštati 450 €. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
a, dalje se nadam da T-Mobile neće dobit prava (ništa osobno)
btw. zadnje vijesti govore da je Orange dobio u Francuskoj, O2 u Britaniji.