|
Ima nečeg čudnog u samom tom konceptu prvog računara, pogotovo Mac-a. Prije nešto malo više od godinu dana sam kupio polovnu G4 i dobio sam je u ne baš sjajnom stanju. Međutim, kako to već ide - što neke stvari više koristite one se habaju i vremenom traže popravku ili dodatno ulaganje u njih. Nakon godinu dana korištenja, nosanja u torbi i svakodnevnog rada - farba na laptopu je počela da otpada i sav onaj prijašnji sjaj je počeo da blijedi. Kako u BiH ne postoji nijedan zvanični servis za Apple računare, odlučio sam sam da riješim problem. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.