|
Iako je Apple već pred neko vrijeme izbacio na tržište aluminijske MacBook modele, u ponudi je i dalje ostao bijeli MacBook po nešto nižoj cijeni. Zanimljivo je da je taj model danas osvježen sporijim procesorom (umjesto 2.1GHz radi na 2GHz), znatno boljim nVidia GeForce 9400M grafičkim sustavom poznatim sa novih modela te sa standardnih 2GB memorije. Cijena ostaje nepromijenjena, a dobavljivost u Hrvatskoj još je nepoznata. Bitno je istaknuti da ovaj model za razliku od novih MacBook modela i dalje nudi Firewire konektor. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
inače u UK je 760€ a u DE 950€
Predspotavljam da je rijec o starom case-u koji vec ima integriran firewire pa je "silom prilika" tu i ostao...
Inace, i dalje se ne mogu priviknuti i prihvatiti cinjeicu da su na novim alu MB izbacili gore-pomenuti port...
Inace, ovaj bijeli, uzevsi u obzir i OK graficku, postaje vrlo primamljiv!
Early adopters never have luck