|
Uz nasumično gašenje prouzročeno nedovoljnim hlađenjem, sada je otkriveno da problem leži i u izolaciji na matičnoj ploči. Ovaj se problem može javiti u vremenu od nekoliko dana do nekoliko mjeseci od kupnje, ovisno o tome koliko je vremena potrebno da se izolacija potroši i na kraju sasvim otopi. Kada se to na kraju dogodi MacBook se mora vratiti Appleu na zamjenu sustava hlađenja, a u nekim slučajevima potrebna je zamjena i matične ploče. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
Komentari
Masa ljudi prelazi na Mac,velika vecina bas na MacBook.I sta ih doceka ?
Samo problemi.
A ako se problemi nastave sa core2duo ???