|
S početkom jesni Apple će u suradnji s George Washington University testirati novi softver "iTunes U". Novi softver je dizajniran da snima predavanja i prenosi ih preko iTunes mreže, tako da studenti mogu predavanja vrlo lako spremiti na svoje računalo ili iPod. Pomoćnik predsjednika za akademsku tehnologiju P.B.Garret je najavio da će u početku servis obuhvaćati 15 predavanja i da će s vremenom vjerojatno obuhvatiti i ostala predavanja. |





Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.