Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


17.09.2022 | 07:49
@m@xym iza podataka iz Ugande ti skrivaš i opravdavaš kriminal.

Cijepivo JE bilo eksperimentalno i to jako dugo i stotine miliona se cjepilo s eksperimentalnim cjepivom.

Ti i tvoj primjer beznačajan i koga boli q što si ti radio, problem je što je zaraženo medicinsko osoblje s "potvrdama" ulazilo u bolnice kod pacijenata i prenosilo im virus. Mnogi su umrli baš zbog potvrda.

Nadam se da si ti cjepio sve svoje ukućaeo i da si i po 4. dozu otišao. Nadam se da ti djeca od cjepiva neće oboljeti.

Nego, reci ti meni zašto bi se mladi i zdravi uopće cjepili? -> izbjegavaš to pitanje jer su ti rekli da je na njega zabranjeno odgovarati.

Da li si ti samo zaveden ili su te platili za navijaš za Big Pharma?
17.09.2022 | 11:21
I sad kad ti smayoo opet obriše post, onda buš se opet čudil zakaj te ne voli
17.09.2022 | 11:32
Zasto bi brisao? Vidis da @m@xym siri demagogiju i hoce progurati da je on=svi.
Rijetki odgovorni su se ponasli ocekivano, velik vecina nije.
Koliko pura sam cuo, imam potvrdu i nije me briga.
17.09.2022 | 13:28
@jura22

Isto to cjepivo koje je bilo eksperimentalno, sada više nije eksperimentalno.
Možeš li mi objasniti u čemu je razlika, ako se radi o istom cjepivu?

Ja ne širim nikakvu demagogiju, nego ti pokušavam objasniti kako vi se svaki koliko-toliko normalni pojedinac trebao ponašati.
Na isti način kako sam se ja, i moji ukućani, ponašao, su se ponašale i tisuće drugih u istoj toj situaciji.

Da, bilo je i onih neodgovornih, koji su se ponašali kao mala djeca kojoj je netko uzeo lizalicu, pa su pravili javne prosvjede bez maski, bez potvrda i bez cjepiva. Ali oni su, kako smo mogli vidjeti po broju prosvjednika, ipak uvjerljiva manjina.

Koje je to medicinsko osoblje ulazilo u bolnicu zaraženo, a sa potvrdom, i širilo bolest pacijentima?
U kojim bolnicama?
Koliko je ljudi zbog toga umrlo?

Lupaš napamet kao i inače.

Osim par slučajeva u staračkim domovima, u bolnicama nije bilo nekontroliranog širenja epidemije.

Odrasli ukućani su svi cijepljeni, hvala na pitanju, a maloljetni nisu, i svi smo preboljeli koronu bez ikakvih posljedica.

Zašto bi se cijepile zdrave osobe?!
Zato što cjepivo ne pomaže oboljelima, i zato što generalno gledajući, cijepimo zdrave osobe, da se ne bi zarazile, i ako se več zaraze, da što lakše prebrode samu bolest.

Koliko puta si čuo:"Imam potvrdu i nije me briga!"???

Ja to nisam čuo od niti jedne osobe, a većina ljudi koje poznajem su cijepljeni i nikad nisu nešto tako rekli.
18.09.2022 | 06:28
Ti čuješ ono što želiš čuti. Ograničen si u maloj kutiji i iz nje nisi u stanju izaći.
Davor je dao desetke linkova.
www.vecernji.hr/vijesti/borba-protiv-vir...h-pacijenata-1540770

I da, širiš demagogiju: "Ja ne širim nikakvu demagogiju, nego ti pokušavam objasniti kako vi se svaki koliko-toliko normalni pojedinac trebao ponašati.
Na isti način kako sam se ja, i moji ukućani, ponašao, su se ponašale i tisuće drugih u istoj toj situaciji."


Ali se ne ponaša! U kojoj državi živiš?

Ponavljaš šuplje teorije kojima su ti napunili glavu kao:
- cijepljeni manje rišre zarazu - je glupost
- cijepljeni se mogu teše zaraziti - je glupost


I nisi odgovorio na moje pitanje: Jesi dao cijepiti djecu?
18.09.2022 | 08:36
Ja postavljam šuplje teorije?!

Dakle, ti misliš da su sve izjave doktora i infektologa koji su iznosili takve tvrdnje, potekle od mene?!

Daj se čovječe malo uozbilji.

Ništa, vezano za koronu, što sam ja pisao ovdje na forumu, nisam ja sam izmislio, niti čuo od nekog YouTube eksperta, nego od ljudi čija je struka liječenje ljudi.

Odgovorio sam ti već na pitanje o cijepljenju djece, ali ti, ili ne čitaš što je pišem, ili ne razumiješ što si pročitao.
18.09.2022 | 09:28
Ti ne možeš normalno razmišljati jer je tvoj mozak indoktriniran i nemaš slobodu volje (ili si za to primio novac ili si ucjenjen ili si povodljiv).

Da, mislim da lječnici i infektolozi koji su dobili medijski prostro obmanjuju javnost jer oni jako malo ili ništa neznaju o virusima.
Laž je da si odgovorio na moje pitanje!

Ponavljam pitanje (mada sumnjam ja budeš odgovorio):
DA LI SI CJEPIO SVOJU DJECU?

Po tvojoj reakciji zaključujem da ne želiš odgovoriti na pitanje jer nisi cijepio djecu i ispao bi licemjer (što mislim da jesi) jer bi ti cjepio drugu djecu ali ne i svoju.

Nadalje, dio ljudi se cjepio jer se boji bolesti, a ali ja nisam u toj skupiti, ja sam se cjepio da mogu putovati.
Zaboli me da li ću je tebe zaraziti jer svatko se treba brinuti za svoje zdravlje a ne da se ti brineš za svoje zdravlje preko mojih leđa.

Cjepivo je prestalo biti eksperimentalno nakon testiranja na nama ljudima koji smo se cjepili ne znajući da smo dobili eksperimentalno cjepivo.
Markotić je dala ijavu od koje se treba naježiti:

www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/izjava-...-je-problem-15124257

www.vecernji.hr/vijesti/izjava-alemke-ma...-objasnjenja-1542045
18.09.2022 | 10:30
jura22 kaže:

Ponavljam pitanje (mada sumnjam ja budeš odgovorio):
DA LI SI CJEPIO SVOJU DJECU?


m@xym kaže:

Odrasli ukućani su svi cijepljeni, hvala na pitanju, a maloljetni nisu, i svi smo preboljeli koronu bez ikakvih posljedica.


Sad ne znam jel ga namjerno šiljiš ... ili su to nuspojave cijepljenja
18.09.2022 | 10:52
@jura22,

Točno, ja ne mogu normalno rasuđivati jer sam neopisivo glup pojedinac, koji više vjeruje YouTube i Facebook "ekspertima", nego ljudima koji su svoj profesionalni život posvetili liječenju ljudi i istraživanjima koja im u tome mogu pomoći.

Kako si me samo tako jednostavno i efikasno raskrinkao?!!
"Svaka ćas!"

Ne trebaš ponavljati pitanje nego moraš malo poraditi na svojim kognitivnim sposobnostima, jer sam ti:
- već odgovorio na to pitanje
- ponovo ti rekao da sam ti dao odgovor

A, evo, sad ti je i Bertone pomogao.
Nadam se da ćeš uspješno dešifrirati quote-anu rečenicu.

Ti se doista ponosiš time što si se cijepio ne zbog straha od posljedica zaraze, nego zato što si želio putovati?!!!!
Usred pandemije, kada je preporuka bila da se sva putovanja svedu na najmanju moguću mjeru?!

Hoćeš reći da ti više brineš o putovanju po svijetu, nego o svom zdravlju?!
Onda nije ni čudo da više vjeruješ YouTube "ekspertima", nego doktorima, infektolozima i ostalim stručnjacima.

Ali, eto, nemamo svi iste prioritete.
18.09.2022 | 11:09
Ja sam se cijepio kako bi mogao neometano funkcionirati. Recimo otići djetetu u knjižnicu posuditi knjigu, otići u poštu, toplinarstvo, posao i sl.

Uglavnom nisam se cijepio kako bih spriječio širenje virusa jer u to može vjerovati samo idiot, niti sam se cijepio kako bih zaštitio svoje zdravlje koje je bilo savršeno. Spomenuo bi samo da mi je zdravlje bilo narušeno nakon cijepljenja i da sam nakon cijepljenja obolio od covida, u roku dva tjedna, kojem sam odolijevao gotovo dvije godine.

Ja mislim da zli/retardirani/poremećeni/ograničeni ljudi će zauvijek ostati takvi. Najčešći uzrok tome je novac, povodljivost i psihički poremećaji.
18.09.2022 | 13:23
@JOHNu bude ti ekspert objasnio da se to tebi samo pricinjava. Nije to bilo od cijepiva.
18.09.2022 | 14:14
Za vrijeme korone, primjetio sam popriličan broj paranoidnih ispada
  • Air
  • Korisnik
  • 64
18.09.2022 | 14:30
jura22 kaže:
Cjepivo je prestalo biti eksperimentalno nakon testiranja na nama ljudima koji smo se cjepili ne znajući da smo dobili eksperimentalno cjepivo.


Prvo:
Cjepivo od Pfizera prema istraživanja Pfizera nije ni smjelo biti u upotrebi, prema svim dosadašnjim standardima koji se primjenjuju kod cjepiva.

Drugo:
Cjepivo je trebalo biti zabranjeno prema svim dosadašnjim rezultatima.

Tako da do pojma eksperimentalnog ne bi ni došli....
18.09.2022 | 17:31
@Air, bila je retorika jer sam trebao naglasiti da se cjepivo testiralo na stotinama miliona ljudi.

@m@xym, JOHN ti je odgovorio. Nitko tebi ne može pomoći to što vjeruješ u bajke.

Mito i strah čine čuda. Ja ne znam kao lječnici žive s time.
18.09.2022 | 17:50
@jura22,

Pa, naravno, ja vjerujem u bajke, a ti kad te zaboli zub, pronađeš na YouTube videu kako to riješiti bez uplitanja zločestih stomatologa, a lomove kosti središ sa par konzultacija na Facebook-u.

Inače, zahvaljujući toj "bajci" danas mnogi ljudi žive 10, 20 ili 30 godina duže nego što je to bio slučaj dok "bajka" nije postojala.
18.09.2022 | 19:18
m@xym kaže:
@jura22,

Pa, naravno, ja vjerujem u bajke, a ti kad te zaboli zub, pronađeš na YouTube videu kako to riješiti bez uplitanja zločestih stomatologa, a lomove kosti središ sa par konzultacija na Facebook-u.


Vjerujem da nitko od nas koji smo mišljenja da cijepljenje ne smije biti stvar ucjene, već osobne procjena rizika nakon konzultacije s liječnikom, nikada u pitanje nije dovodio stručnost raznih liječnika u njihovim domenama, ali čak i tada je dobro imati tzv. "drugo mišljenje".

No, situacija u ovoj pandemiji uopće nije usporediva s intervencijom stomatologa i slično. Ovdje smo imali slučaj u kojem je struka bila pod pritiskom politike i korporacija na do sada nikada viđenoj razini. Već sam x puta ovdje napisao da sam počeo "istraživati" i kritički razmišljati o cjepivu nakon što sam čuo što sam čuo iz usta specijalista epidemiologije kojeg znam 30 godina. Ja, koji sam se do sada svake godine cijepio za gripu i koji sam cijepljen za sve što treba.

Specijalist epidemiologije mi je rekao da nemaju podatke, da im nisu dali ništa, da nemaju brojke, relevatna istraživanja, ništa! Samo su ih zasipali državnom (i manipuliranom statistikom) i tražili da postupaju po političkom naputku. Čak se niti sadržaj cjepiva ne zna u potpunosti, ugovori su tajni, a ostalo bi skriveno i sve ono od FDA da onaj sudac u Texasu nije bio nepodmitljiv. Uostalom, što lokalni stručnjak, čak i ako je specijalist epidemiologije, može znati što je zaista u cjepivu i kako funkcionira kada nema načina to provjeriti osim pratiti kliničke situacije i iskustveno zaključivati temeljem onoga što sam opazi... A mnogo toga se ne vidi odmah, nego tek s odmakom.

No, ono što je tu bila najveća iskra sumnje je način na koji se sve to provodilo, mimo zdravstvenih protokola, silom, često bez logike, sve je "smrdilo" da se provodi nečiji interes, a ne da je u pitanju iskrena briga za zdravlje ljudi. I liječnici na kraju tog lanca su mogli malo ako nisu imali petlje izložiti se i moguće izgubiti reputaciju ili čak i dozvolu za rad.
  • Air
  • Korisnik
  • 64
18.09.2022 | 19:56
jura22 kaže:
@Air, bila je retorika jer sam trebao naglasiti da se cjepivo testiralo na stotinama miliona ljudi.


Sve pet...

Ja sam samo otišao malo "dublje" u kvalifikaciji (prema uvriježenim parametrima od strane zdravstva).
18.09.2022 | 20:47
16% više mrtvih "a ne zna se zašto".

18.09.2022 | 21:02
"16% više mrtvih "a ne zna se zašto"."

Stručnjaci ne znaju, ali internet eksperti "znaju"...

Da pogodim... zbog cijepljenja...
18.09.2022 | 21:36
A jeste li znali da je otkriveno kako su imali plaćene COVID glumce?!

18.09.2022 | 21:37
m@xym kaže:
"16% više mrtvih "a ne zna se zašto"."

Stručnjaci ne znaju, ali internet eksperti "znaju"...

Da pogodim... zbog cijepljenja...


Stručnjaci su lako zaključili od čega kada su vidjeli interne podatke američke vojske. A niti jednoj vojsci nije u interesu da im vojno osoblje obolijeva i umire. To je ono o čemu se može pratiti rasprava u US kongresu koga zanima.
18.09.2022 | 22:09
Stručnjaci su zaključili što je uzrok 16% povećanja smrti u EU na temelju internih podataka američke vojske?!

To ti je kao da kažeš da su kineski poljoprivrednici zaključili zašto im je urod pšenice smanjen za 5%, tako što su proučili meteorološke izvješće za područje Belgije.

Inače, kad već govorimo o tom izvješću, interesantno je da je u 11. mjesecu 2020. postotak viška smrtnosti bio 40%.

Uzrok je, isto tako, najvjerojatnije u cjepivu koje će se početi primjenjivati tek za godinu dana...
19.09.2022 | 05:40
I @m@xym, koliko je novčića u džep palo od provizije? Koliko je stradalo ljudi koje si nagovorio na cijepljenje?
19.09.2022 | 08:05
Kakve provizije, šta ti baljezgaš?

Više puta sam naglasio da nikoga nisam nagovarao na cijepljenje, a znam desetak ljudi koji se nisu cijepili.
Nije mi poznat nitko tko se cijepio a da je imao teške posljedice ili umro zbog toga. Mnoge kolege s posla su se cijepile kad i ja, i svi su još uvijek živi i zdravi, usprkos "lijepim" željama ljudi koji misle da je gledanje YouTube videa u kojima se govori gomila gluposti o cijepljenju, "razmišljanje svojom glavom".
19.09.2022 | 11:00
m@xym kaže:
Kakve provizije, šta ti baljezgaš?

Više puta sam naglasio da nikoga nisam nagovarao na cijepljenje, a znam desetak ljudi koji se nisu cijepili.
Nije mi poznat nitko tko se cijepio a da je imao teške posljedice ili umro zbog toga. Mnoge kolege s posla su se cijepile kad i ja, i svi su još uvijek živi i zdravi, usprkos "lijepim" željama ljudi koji misle da je gledanje YouTube videa u kojima se govori gomila gluposti o cijepljenju, "razmišljanje svojom glavom".

Možeš misliti kad nekolicina Influencera (koji btw. zarađuju hrpu para na njihovom baljezganju po YT i drugim kanalima)
govore istinu o stvarno kompletnoj situacija, a svi epidemiolozi i profesori (koji su se cijeli život time bavili) lažu. To je ne zabilježen fenomen.
Ali ja se ne smijem naginjati previše kroz prozor jer Žabac (jedan jako inteligentan momak, kojeg bi prvog pitao o zdravstvenim pitanjima) odmah ruši karmu, a meni je karma jako važna. Žabac to radi iz demokratskih razloga. A ja, kad malo bolje promislim to je i jedan način da ja ne nasjednem na priču znanstvenika nego da se okrenem jednoj jedinoj istini onoj influencerskoj.
19.09.2022 | 11:29
@tino1,

Kada bih se brinu za karmu, onda nikad ništa ne bih napisao na forumu, ili bih samo povlađivao ovim pojedincima na forumu, koji sve znaju bolje od stručnjaka za ta područja.

A, za influencere i YouTube gurue se već odavno zna da su oni krema ljudskog znanja i ključni pogonski kotači civilizacijskog napretka. Tko smo mi da sumnjamo u njihovu istinoljubivost i slatkorječivost...
19.09.2022 | 11:47
Ne znam zašto, ali meni je jako bitna. Ne skrivam to nego sam u par navrata to i napisao. Lažna skromnost nije nikad bila moja jača strana. Štaš klasični hohštapler. E to je ovaj inteligentni momak -Žabac skužio i dobro mu paše u argumentaciji. Jedan klik i ne nadjebivi argumenti. Njega su, (stvarno bezobrazno) Davor (to mu je sad naj bolji prijatelj) i Smayoo (protiv smayoota se stvarno ne usuđujem) banirali i sad je opet izvirio pod Jura22. To se lako može primijetiti po jako kreativnim komentarima ( osim bivšeg Žabca a sad Jura22 niko nema tako britke i logične komentare). Tako da, ako ti je ovaj forum drag, a meni je, onda pazi da ne iskačeš jer u protivno će ti Žabac rušiti karmu. To ti je negdje kao ona Policija Morala u Iranu. Imaju pravo kad vjeruješ svakom svašta.

Edit: Nisam za da se bilo koga banira na Forumu, tako meni osobno jura22/Žabac ne smeta i ne treba ga banirati. Žabcu je ovaj forum bio toliko bitan da je pod drugim nikom opet tu. Tako da bi bilo grijeh isključiti ga iz rasprava.
Ovo mislim ozbiljno!
19.09.2022 | 13:34
M@xym da li farmaceuti imaju praksu posjećivati doktore medicine/stomatologije u ordinacijama kako bi nudili svoje reklamne proizvode?
Ne mislim konkretno na tebe, nego općenitica
19.09.2022 | 14:09
Kako to misliš da ne misliš na mene?!
Niti sam doktor, niti sam ikad imao kontakta sa farmaceutima...

Što se tiče kontakata farmaceuta i doktora, ne vjerujem da se to događa u samim ordinacijama (bilo bi em skupo, em neefikasno), nego na simpozijima, kongresima i sličnim okupljanjima doktora, gdje farmaceuti onda mogu lako doći u kontakt sa većim bojem doktora, i predstaviti im svoje proizvode.

A, ako si me htio pitati da li farmaceuti potkupljuju doktore kako bi ovi prepisivali upravo njihove lijekove, vjerujem (ne znam iz prve ni iz druge ruke, pa ne mogu tvrditi) da ima i toga, iako to nije ni etično, ni zakonski dozvoljeno, a sustavom interne kontrole se lako može ustanoviti.
19.09.2022 | 16:11
Ja sam imao 15 godina Ljekarnu i jedno vam mogu životom garantirati farmaceuti su ti koji nemaju baš nikakve koristi od toga da forsiraju xy lijek. Ako doktor ne propiše taj neki propisat će neki drugi, a na kraju ako baš treba može se generički izdati lijek tako da s doktorima nema nikakvog posla.
Ali predstavnici Farmaindustrije su ti koji potplaćuju. Najviše s putovanjima i feštama da li im kanu love ne znam.

Da se razumijemo, ne kažem da se tu ništa ne dešava na gornjim razinama.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 0 minuta
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.42 Seconds

Provided by iJoomla SEO