Diablo 3
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Diablo 3


23.08.2012 | 17:41
Pomoć.
Danas kupio napokon igru, ali to se ne instalirava nikako. U čemu je štos? Ništa ne skida s interneta, samo stoji prozor Diablo III Setup i ispod toga je Updating setup files i četiri točkice putuju iza toga. Progressbar je na nekih 35% (otprilike i nikud nikam).

EDIT:
Da li je moguće da ne radi install jer nemam 10.6.8 OSX već je kod mene 10.6.5?
23.08.2012 | 18:15
Žabac, ne znam da li ti mogu pomoći, ali barem mogu iskoristiti priliku da malo jamram.
Nekidan je, naime, izašao famozni Patch 1.0.4... Osim što su tim patchom igru učinili smiješnom, događaju se i tehničke poteškoće. Meni se svako malo igra ruši ili se odspoji od servera, pa moram restartati. Možda zbog toga patcha i ti imaš problema s instalacijom. Međutim, vidim na forumu da se ljudi svako malo žale na probleme s instalacijom. Evo ti i Troubleshooting, pa vidi...
23.08.2012 | 18:17
zabac kaže:

EDIT:
Da li je moguće da ne radi install jer nemam 10.6.8 OSX već je kod mene 10.6.5?


eu.battle.net/support/en/article/diablo-iii-system-requirements

Moguće je
24.08.2012 | 00:20
Ponovo help.
Koliko traje instalacija? Sad imam 10.6.8 i ima pomaka. Aktivirao sam igru i sad imam onaj ekran gdje je desno gumb Play, a lijevo je progressbar i stoji na 1%. Je li on skida s neta ili s diska igru?
24.08.2012 | 00:56
Instalacija ti traje valjda zavisno o brzini veze. Skida se s neta. Welcome to the Future Možeš se opustiti i pogledati kakav film u međuvremenu Tu i tamo baci pogled na progress bar da vidiš da li se miče.
24.08.2012 | 02:00
Poslije je ubrzalo i imam osjećaj kako ne skida sve s neta, jer kod mene bi to trajalo skoro do jutra. Očito ima dobar dio na disku, a nešto malo skine s neta. U glavnom prva korake samnapravio i idem dalje.
26.08.2012 | 12:11
Još jedna pomoć:
Igram s Demon Hunter-om i zašto samo luk ili samostrel mogu koristiti, a ne i mačeve, koplja i ostalo.
26.08.2012 | 15:29
zabac kaže:
Još jedna pomoć:
Igram s Demon Hunter-om i zašto samo luk ili samostrel mogu koristiti, a ne i mačeve, koplja i ostalo.


zato jer DH mogu koristiti samo 1h crossbow, 2h crossbow i klasične bows. U kombinaciji sa time njihov off hand može biti dodatni 1h crossbow ili quiver. Quiver se može korisist i u kombinaciji sa primarnim 2h crossbow. Osim quivera offhand može čak biti i štit, ali samo u kombinaciji sa 1h crossbow kao primary weapon.

moja preporuka ti je definitivno 2h crossbow sa quiverom.
29.08.2012 | 08:48
Još nešto.
Da li (kako je potreban spoj preko neta na server) kad igram na više računala, trebam ponovno sve prolaziti ili mi to omogućava da na jednom kompu dojdem do nekud, a na drugom nastavim gdje sam stao?
30.08.2012 | 09:16
Nastavljas gdje si stao +/- koji checkpoint ako si slučajno izašao iz igre prije novog check pointa. Profile ti je lokalno ali je i ujedno i njegov status na battle.net-u. Tako da rad na vise računala je u potpunosti podržan
  • forthdancer
  • Posjetitelj
30.08.2012 | 14:17
Gjuroo kaže:
Žabac, ne znam da li ti mogu pomoći, ali barem mogu iskoristiti priliku da malo jamram.
Nekidan je, naime, izašao famozni Patch 1.0.4... Osim što su tim patchom igru učinili smiješnom, događaju se i tehničke poteškoće. Meni se svako malo igra ruši ili se odspoji od servera, pa moram restartati. Možda zbog toga patcha i ti imaš problema s instalacijom. Međutim, vidim na forumu da se ljudi svako malo žale na probleme s instalacijom. Evo ti i Troubleshooting, pa vidi...



Ne samo to ja imam perioda da kad igram igra se zblesira na cca 30min doslovce, ja mlatim po ekipi nista, stiscem town portal nista,

hodam po mapi sve do trenutka gdje mapa doslovce nestaje odnosno server ne salje informacije od izgledu, obicno odem popit kavu na wc ili slicno

sto rezultira mojim umiranjem pa isponova a ako napravim logout sljedecih 10min mi javlja error 33...

Uglavnom igrica je odlicna samo ne sa tehnicke strane ima fora clanak na temu 1.0.4 patcha na bugu

www.bug.hr/master/vijesti/diablo-iii-104/117878.aspx
30.08.2012 | 15:28
forthdancer kaže:
Gjuroo kaže:
Žabac, ne znam da li ti mogu pomoći, ali barem mogu iskoristiti priliku da malo jamram.
Nekidan je, naime, izašao famozni Patch 1.0.4... Osim što su tim patchom igru učinili smiješnom, događaju se i tehničke poteškoće. Meni se svako malo igra ruši ili se odspoji od servera, pa moram restartati. Možda zbog toga patcha i ti imaš problema s instalacijom. Međutim, vidim na forumu da se ljudi svako malo žale na probleme s instalacijom. Evo ti i Troubleshooting, pa vidi...



Ne samo to ja imam perioda da kad igram igra se zblesira na cca 30min doslovce, ja mlatim po ekipi nista, stiscem town portal nista,

hodam po mapi sve do trenutka gdje mapa doslovce nestaje odnosno server ne salje informacije od izgledu, obicno odem popit kavu na wc ili slicno

sto rezultira mojim umiranjem pa isponova a ako napravim logout sljedecih 10min mi javlja error 33...

Uglavnom igrica je odlicna samo ne sa tehnicke strane ima fora clanak na temu 1.0.4 patcha na bugu


Da, da... To je kad te odspoji sa servera, pa još neko vrijeme možeš trčkarati po mapi i doći do kraja svijeta
Hauever, to se može riješiti tako da odinstaliraš igru i ponovo je instaliraš. Možda postoji i lakši način, ali ovo je meni pomoglo. Nema više odspajanja, nema više rušenja u vezi gemova, tek je ostao još poneki rubberband, ali to se već može preživjeti.

Evo i upute za uninstall: eu.battle.net/support/en/article/diablo-...install-instructions
30.08.2012 | 17:57
Ja nemam tih problema jer sam igru nedavno instalirao s tom (valjda) 1.0.4. zakrpom.
06.09.2012 | 18:07
zacudjujuce je sto se ta igra i dan danas jos jako dobro odrzava
06.09.2012 | 21:21
Kako misliš da "se ta igra i dan danas jos jako dobro odrzava"?
20.11.2012 | 00:19
Eto, generali su nam oslobođeni optužbi, pušteni su na slobodu i nastupio je mir u zemlji Dembeliji. Međutoa, u Sanctuaryju se još uvijek svakodnevno vode borbe i sam Bog zna hoće li tamo ikada biti mira.
Samo da napravim jedan lagani status apdejt i provjerim ima li još aktivnih igrača s Jabučnjaka...
Ovdje smo zadnji puta bili aktivni nakon izlaska patcha 1.0.4, a u međuvremenu je izašao i 1.0.5. Uveden je famozni Monster Power, predstavljena Infernalna Mašina, legendarnih itema k'o pljeve, a igrača, čini mi se, sve manje i manje. Barem pretpostavljam da nema novih igrača jer apsoluno ništa ne mogu prodati na AH iako sam išao i debelo ispod cijene. Zadnji prodani item na AH datira još od 12.11. S obzirom da mi se stash neminovno puni s novim itemima, odlučio sam ovdje ponuditi 'ako nekom nešto treba'. Iteme, dakle, poklanjam. Nisu to neka svjetska čuda od itema (uglavnom ispod 10M vrijednosti na AH), ali možda bi se među prstenjem i amuletima našlo i nešto korisno. Ako je netko zainteresiran neka ostavi link na profil, pa mogu provjeriti da li mu mogu što 'utrapiti'.

Ja sam trenutno na MP3. Mogao bih još popraviti opremu preko AH, ali ne želim. Tu i tamo ipak padne neki dobar rare, set ili leg, pa idem malo po malo. Još mi fali jedan organ za Hellfire ring, a ne mogu reći da mi je to primarni cilj igre. više idem za skupljanjem loota, a ključevi i Infernalne mašine se događaju usput.

Eto tako... Šta ima kod vas?
26.02.2014 | 10:36
da malo osvježimo temu.

Dakle Diablo 3 v2.0.1 je uskoro vani kao priprema za Reaper of Souls exp. Ne igram već jedno godinu dana pa sam totlano ispao iz kolotečine, ali čitajući modifikacije koje dolaze, mislim da se s pravom ovo zove D3v2 .

Evo malo kratkih informacija što se sve mijenja kada 2.0.1 krene u rollout: t.co/Zd4gJJu9YJ

Sve mi se čini da je vrijeme za ponovni hack 'n' slash maraton.
26.02.2014 | 15:15
Vrlo sam frustriran trenutno. Blizzard zbilja nije više što je nekad bio i samo gledam kad će napraviti novu svinjariju. Naime, igra se automatski apdejta (ažurira) bez mogućnosti izbjegavanja. Jučer sam, dakle, mogao normalno igrati, a danas više ne mogu jer mi nije podržan OS (10.6.8. nije to tako ni zastarjelo...). Zar ne bi bilo logičnije da se igra može nadograditi tek kad su zadovoljeni kriteriji za nadograđivanje? Ah, da... Imamo stalni online mode i 'public games' i svi moramo biti lepo zrihtani da se možemo družiti. Inače se ne možemo družiti. DOH! Ne želim se družiti! Želim igrati igru koju sam pošteno dobio za rođendan! Šta nekog tamo briga što meni padaju zastarjeli itemi?
Fascinantno je da još uvijek bez problema mogu igrati D2

Srce mi puca jer od početka igranja D3 gledam u kojem smjeru je otišao Blizzard, nekoć najjača (IMHO) firma za proizvodnju igara. Uzela ih žestoka pohlepa i želja za zaradom. Šteta...

No, ionako sam mislio naći način da imam Dual boot jer se ne želim odreći 10.6.8, a želim nastaviti pratiti kako je Blizzard gramziv i nemaran prema svojim mušterijama. Čak sam već i kupio RoS od teško zarađenih novaca kroz farmanje i prodavanje na AH. Međutim, mislio sam da će ta tranzicija biti lakša i da ću biti spreman za sredinu ožujka kad RoS izlazi. S ovim apdejtom su me baš zatekli u raskoraku.

Što se tiče same nadogradnje igre, tu me ništa ne iznenađuje. Čak smatram da ne rade toliko na nadograđivanju igre koliko samo implementiravaju stvari koje su izbacili iz prodajne verzije da bi izgledalo kako se igra razvija. Mislim da već imaju potpuno gotovu i uglancanu igru samo su je rascjepkali da bi više zaradili. RoS se nastavlja od lvl 60 do lvl 70. Rekao bih da će još biti nekoliko expanzija do lvl 100 (70-80, 80-90, 90-100), a svaku expanziju prodaju skoro kao originalnu igru. Nije im loš financijski plan.

Elem, ne znam što će se sada dogoditi sa starim itemima, ali predmnijevam da ćemo ih koristiti još neko vrijeme dok ne nađemo bolje. Imam još dosta stvari u škrinjici s kojima ne znam što bih. Nisu to vrhunski itemi, al možda nekom treba baš to. Slobodno me kontaktirajte na Gjuroo#2460 ak mislite da vam mogu pomoći.
26.02.2014 | 15:42
slažem se sa svim navedenim Gjuroo, ali ovo je model koji Blizz povlači od WoW-a. 10 novih lvl = nova exp Ja sam baš bio totalno zaglibio i 'izgorio' sa paragon lvlima da sam se povukao. Sada me opet hvata gušt tako da s nestrpljenjem očekujem ovaj RoS
06.03.2014 | 15:18
Ja definitivno kupujem RoS ali ne odmah nakon release-a, kupit ću ga kada će biti neko sniženje (koje je kod blizzarda svakih par mjeseci). Odličan je D3 ali kad završim priču, prođem sve actove, postane dosadan, samo klanje, klanje i još malo klanja.

OT: Kad imam vremena igram WoW jer on mi nemože dosaditi, tako da čekam WoD expanziju (90-100). Tu i tamo odigram i Hearthstone, dobio beta key prošle godina, tko nije neka obavezno isproba, svidjet će vam se! (da navlakuša je! )
06.03.2014 | 15:34
uff maknuo sam se sa WoWa nakon ICC LK 25hc killa i to mi je bilo dosta.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 minuta
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.36 Seconds

Provided by iJoomla SEO