Diablo 3
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Diablo 3


14.07.2012 | 03:17
Otvorim danas jednu šrinjicu, a iz nje iskoči - Treasure Goblin I bjež. A ja za njim... Jooooj, što ih volim ganjati.
14.07.2012 | 10:11
Sretnici jedni - i sve to na Apple hardveru? Lucky you.

Ja još uvijek tražim "idealnu" konfu koja može pogoniti D3 na 1920x1080 rezoluciji, sa cca 50 fps non stop, medium to high settings.

Probao sam igrati D3 na mbp mid-2009 i to je bolno neigrivo (1440x900, low settings - ponekad i 0fps, max 15 fps).

Blago vama - uživate u D3.
...
...
Ja pak moram još puno raditi, i zaraditi, kako bih jednog dana nabavio hardver dovoljan za ugodno igranje D3 (brand name desktop HP Pavilllion h8-nešto i HP 22" monitor = 8,5k kn što je skoro pa isto kao iMac 21,5" prvi model - sad čekam nove iMacove, možda dođu uz planinskog lava).

Sretnici jedni
14.07.2012 | 16:21
ne ide Diablo 3 nigdje, doći će i tvoj red
14.07.2012 | 16:23
@Gjuroo

provide Tcom kod mene (10Mbit link). tu i tamo mi se dogodi to "tranje unazad", ali laga nemam. Ping mi je ispod 100ms-a. Sve u svemu jako zadovoljan.

Barb Tank rulez!!
14.07.2012 | 17:28
Ja o tome mogu samo sanjati! Ping mi je 270ms u najboljem slučaju i trza ko blesav!!

DH je zakon Da mi je tvoja veza, ne da me ne bi ubilo, nego me ne bi taklo jer ima super skillove za izbjegavanje, al jbg...
14.07.2012 | 17:56
john_st kaže:
Ja o tome mogu samo sanjati! Ping mi je 270ms u najboljem slučaju i trza ko blesav!!

DH je zakon Da mi je tvoja veza, ne da me ne bi ubilo, nego me ne bi taklo jer ima super skillove za izbjegavanje, al jbg...


da igra mi ga cura pa znam o čemu govoriš
21.07.2012 | 18:21
trenutno na ActII (inferno). Prijelaz sa ActI na II se dobro sjeti, barem 30% više svega treba (dmg, ress itd..) može se protiv champion grupa ali je malo problematično.

ActI trenutno nije problem mada neke champio grupe zahtijevaju malo više pažnje. Trenutni dmg mi je oko 13k (sa shoutom) i padaju kao pokošeni (regular mobovi). Mislim da ću se ipak zadržati na ActI jedno vrijeme i farmati kako bi modificirao još nešto opreme. ActII je malo pretežak sada i vjerujem da bi bilo jako puno (neportebnog) repair bill-a.

Naravno govorim o solo izvedbi.

D3 FTW
01.08.2012 | 19:09
jučerašnji patch je malo zeznuo launcher. Tako da nakon patchiranja treba zaobići launcher koristeći naredbu u Terminalu:

open "/Applications/Diablo III/Diablo III.app" --args -launch

za sada Mac launcher još nije riješen
02.08.2012 | 12:57
Meni se pri pokretanju igre otvori prozor gdje traži admin password za instalaciju. Samo kliknem 'Cancel' i sve dalje radi normalno.
04.08.2012 | 12:44
rusty kaže:
jučerašnji patch je malo zeznuo launcher. Tako da nakon patchiranja treba zaobići launcher koristeći naredbu u Terminalu:

open "/Applications/Diablo III/Diablo III.app" --args -launch

za sada Mac launcher još nije riješen

Problem se može riješiti vrlo jednostavno, samo se pokrene Diablo III Setup.app tako da se ponovo patchira launcher i sve će raditi normalno (nije potreban nikakav uninstall/reinstall igre).
Pomoglo mi to jer nisam obrisao Diablo III installer već ga sačuvao i spremio na externi disk sa kojeg i pokrenuo Diablo III Setup.app da riješim problem.
04.08.2012 | 13:45
da to sam napravio jučer ali nisam pisao ovdje ništa. Očekivao sam da će Blizz objaviti neki solution u zadnja 3 dana, ali još ništa. Koji smijeh.
06.08.2012 | 22:17
Diablo III hero profiles are now available!
06.08.2012 | 23:35
Super! Diablo postaje nova društvena mreža. Sad mi ni Facebook više neće trebati. Još samo da u Diablu daju da se instaliraju igrice...
07.08.2012 | 10:14
pa i ne radim im baš D3 profiles 404
07.08.2012 | 11:40
Je li ima igre za kupiti u Zagrebu? Ili ako tko zna kad dolazi? Imao sam je u ruci kad je izasla, ali nisam kupio.
07.08.2012 | 12:12
rusty kaže:
pa i ne radim im baš D3 profiles 404

I meni jučer navečer javljalo 404 page not found al nakon malo refreshanja proradilo.

edit: moj Monk
07.08.2012 | 13:08
rusty kaže:
pa i ne radim im baš D3 profiles 404


Nije im radilo jer je adresa bila US.battle.net/.../ Trebalo je samo ručno promijeniti US u EU.

Evo moja Monky. Molim lajkajte.

@ Zabac: Ima u Algoritmu, ali koliko vidim - trenutno nema. Ako ti se ne da čekati da fizički stigne, možeš je kupiti i digitalno. Ionako se cijela igra instalira preko interneta.
07.08.2012 | 17:42
Kako se instalira preko interneta? Sto ce mi onda DVD u kutijo? ST3 ima klasicnu instalaciju.
07.08.2012 | 17:49
Kupiš je sa battle.net-a i nakon toga imaš pristup direktnom downloadu igre, tj skineš Full Game Client...kad se skine (cca 8GB ) pokreneš instalaciju i to je to.
07.08.2012 | 18:31
zabac kaže:
Kako se instalira preko interneta? Sto ce mi onda DVD u kutijo? ST3 ima klasicnu instalaciju.


Ne treba ti DVD s kutijom. To je prošlost. Mi smo sada u budućnosti
07.08.2012 | 20:35
A kaj je u kutiji i zakaj ima unutra ona plastika od DVD-a? Vidio sam kutiju ali nisam kupio. Ja sam stari covek i volim nekaj na policu staviti. SC3 sam tak kupil. Ne zanima me download.
Volim zivjeti barem malo u proslosti. Kad dojde hrana u tabletama ja bum i dalje socne odreskw jel jer sam zaostao. LOL
07.08.2012 | 23:14
zabac kaže:
A kaj je u kutiji i zakaj ima unutra ona plastika od DVD-a? Vidio sam kutiju ali nisam kupio. Ja sam stari covek i volim nekaj na policu staviti. SC3 sam tak kupil. Ne zanima me download.
Volim zivjeti barem malo u proslosti. Kad dojde hrana u tabletama ja bum i dalje socne odreskw jel jer sam zaostao. LOL


Što b' Bred Pit rek'o "What's in the Boooox?!"
Dakle, u kartonskoj kutiji je klasična plastika s DVDom i knjižicom - Quick Start Guideom. U knjižici su kratki tehnički podaci i zahtjevi, a nakon toga imaš ilustrirane pričice o svakoj klasi ponaosob.
Na DVDu se nalazi samo Diablo Setup aplikacija. Pokreneš je i igra se počne instalirati. Ali instalira se s interneta (!!!). Seljački rečeno - daunloda se. I ne može se igrati ako nemaš internet vezu. To mi je totalna nebuloza, ali tako je. Nisam ni ja baš više mlad, ali se privikavam na budućnost
08.08.2012 | 07:55
A kaj je s odrescima?
08.08.2012 | 08:45
Gjuroo kaže:
zabac kaže:

Što b' Bred Pit rek'o "What's in the Boooox?!"


S7ven jedan od najboljih filmova ikad
08.08.2012 | 14:01
zabac kaže:
A kaj je s odrescima?


A kaj je odrezak?


rusty kaže:
S7ven jedan od najboljih filmova ikad


Nije S7ven već je Se7en Al da... IKAD!!!TM
08.08.2012 | 14:29
imaš pravo, moja graška
08.08.2012 | 16:41
Kako objasniti. Ako igre ne dolaze u kutijama, vec se skidaju s neta, bojm se kako ce odresci dolaziti u tabletama. Zato je pitanje bilo postavlheno. Ja volim sarene kutije koje stoje po policama kao sto i dalje kupujem CD-e mada je net pun muzike. Ostario sam, sto mogu.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
08.08.2012 | 17:40
Ah zabac, nije problem samo u tome što obično dobiješ samo installer u kutiji koji onda zapravo cijelu instalaciju skida sa interneta, nego je još veći problem kad instaliranu igru ili program ne možeš početi koristiti nakon instalacije jer eto traži internet da se aktivira! I meni su se više sviđala stara vremena kad si sve dobio u kutiji i mogao si to koristiti što si platio bio spojen na mrežu svih mreža ili ne. Valjda sam i ja ostario... :/
08.08.2012 | 17:43
Pogledaj www.crovortex.com/webshop/igra-4789-Diablo_III.html , piše u prodaji...samo neznam dal je hybrid dvd (za pc i mac).
08.08.2012 | 18:05
Mislim kako je uvjek hibrid. Barem je do sada bilo.
Malo mi je cudno. Sto se onda placa? Mogucnost igranja? Snaci, kad netko odluci da je dosta, omda jednostavno onemoguci igranje ili ako firma propadne ili serveri oduvrit ili ....
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 15 minuta
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.34 Seconds

Provided by iJoomla SEO