Diablo 3
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Diablo 3


28.06.2008 | 15:12
Buduci da je svaka igra koja se vrti na OSx-u velika novost, a da ne govorimo o Blizzardovim naslovima, za koje znam da pozorno prati, voli i igra vecina Jabucara, evo, u slucaju da netko jos nije saznao, Blizzard je najavio treci nastavak svoje legendarne RPG fransize ,DIABLA.

www.diablo3.com

Komentari, reakcije, zelje?

Ja osobno jedva cekam .
28.06.2008 | 20:28
Jao bit ce opet strganih miseva ali jedva cekam!
BTW Kad to izlazi?
28.06.2008 | 21:47
Ja sam zbilja veliki fan Blizzarda, ali Diablo mi je uvijek bio dosadan. Nekako ne vidim da bih imao volje i vremena za njega pored Lich Kinga i Starcrafta 2.
28.06.2008 | 21:54
ajme Davore... sram te bilo
28.06.2008 | 22:37
Evo, pogledao sam trailer i cijeli 20-minutni gameplay trailer. Diablo 3 izgleda i zvuči fantastično, zbilja vrhunska grafika, a i zvuk je top-notch. No, igra mi izgleda jednako zatupljujuće dosadno kao i prije!
28.06.2008 | 22:55
E, moj Davore, vidim da spadas u grupu Diablo skeptika, no, da bi shvatio srz i draz te igrice moras igrat barem 2-3 sata, jer je prica jednostavno fantasticna.

Prije nego sam poceo igrat WoW sam se po forumima iscudjavao zasto ljudi uopce igraju taj WoW, kad Diablo sve to ima , ali Diablo to ima ne jedan posve drugaciji i poseban nacin.

U glavnom, nije igrica toliko adiktivna i bas za sve kao WoW, ali je definitivno jedna od najboljih i najreplayabilnih koje sam ja ikada igrao.

Sto se trojke tice, veceras sam tolko sreta sto su se nakon 8 godina malo odlucili posvetit Diablu da mi nema druge nego da se napijem. Grafika, prikazani gameplay, klase, lore, jednostavno, sto se mene tice, pre dobro da bi bilo istinito, cak mu se vise radujem nego Starcraftu 2 i WoTLK skupa.
29.06.2008 | 00:09
Kako to misliš? Igrao sam Diablo I i II debelo više od "2-3 sata", par dana sigurno, ali sorry, meni je to totalno tupavo. Igrao sam ga jer sam bio znatiželjan što je to moj omiljeni Blizzard napravio i zato jer me jedno vrijeme zabavljala grafika. No, međutim, meni Diablo niti je prava akcija, niti je arkadna avantura s pravim istraživanjem ili inteligetnim zagonetkama, niti ima neke real-time strateške elemente, niti je kao RPG razrađen kao danas WoW - možda je tada bilo ok, ali sada...

Također mislim da kada jednom čovjek proba MMO igru teško više može igrati razne te "igre za mobitel". Jesam zločest, ali zbilja tako mislim. Ovo bi super prošlo u vrijeme Amige i Atarija, ali koncept Diabla je ostao isti kao i tada, a i tada je bio tako-tako. Zaista ne kužim na što su se ljudi palili kod njega...

I ako me pitaš koja je najbolja softverska kuća za igre danas - reći ću Blizzard.
29.06.2008 | 00:22
Ja mislim da ce i novi Diablo bit hit samo da ga ne ukenjaju a mislim da je to tesko.
Za razliku od Davora meni je to idealna kombinacija akcije, rpga i avanture i meni recimo Wow nije nikada sjeo iako obozavam rpgove od kad sam davnih dana zaigrao Ultimu. Sto bi se reklo 100 ljudi, 100 cudi
29.06.2008 | 00:37
Pa gledaj, zapravo ni ja neznam sto se meni zapravo u Diablu toliko svidja, jednostavno mi je super, neznam zasto, znam ja da je to genericko tuckanje po misu i beskonacan grind jedno te istih mobova, ali jednostavno ima "ono nesto", na isti nacin na koji mi WoW ima ono nesto, bez obzira na njegove sitne nedostatke. Mozda je super voice acting, odlicni cinematicsi (koji su zajednicki svim Blizzardovim igrama) i ta ne bas preorginalna, ali opet jako zanimljiva i odlicna prica, uz koju dobijes osjecaj spasitelja svijeta, a ne kao u WoW-u jos jednog, nadasve obicnog heroja.

I da, tesko je podnjet degradaciju sa MMORPG-a na "normalne igre", cak bih rekao da ta faza prjelaska jako slici na apstinencijsku krizu, ali evo, vec godinu dana se drzim i na single player igrama, koliko imam vremena. (nemojte me sad povlacit za povremenu DoTU na battle.netu, nije to to )
29.06.2008 | 02:06
Naravno, svatko ima svoj ukus, a Diablo, eto, nije po mom. I nije ništa zlonamjerno ili neki inat jer zbilja mislim da Blizzard radi najbolje igre. Možda čak i kupim novi Diablo iz kolekcionarskih razloga, ali smeta me taj "click & kill" bez puno razmišljanja, a ni refleksi nisu presudni - kao u kakvoj pravoj arkadi.

S druge strane, možda neki igrači baš i traže takav tip igre - da se opuste bez puno razmišljanja. Taj dio mogu razumjeti - i ja ponekad oduševljeno zaigram kakav shoot'm up. Dakle, uopće ne sumnjam da će Diablo III biti još jedan mega-hit, ali sumnjam da može konkurirati WoW-u. To valjda ozbiljno ne može nitko...

Probao sam EVE Online... razočarao se - a baš su svemirske simulacije moj najdraži žanr...
Vidio sam Age Of Conan, nisam probao igrati, ali već vizualno mi nekako nije sjeo... grafika jest odlična, ali atmosfera nije ono pravo...

Najduže sam još izdržao s Lord Of The Rings Online, a opet nisam izgurao niti tih 14 dana koliko daju besplatno... kako sam velik Tolkienov fan i prije Peter Jackson groznice, ovo mi je bilo nešto čemu sam pristupio maksimalno pozitivno... na kraju opet razočaranje... bijedna kopija WoW, neispolirano, trapavo i sputano... opet, da dam i pohvalu - imaju par genijalnih novotarija kao npr. gradnja kućice za sebe ili gild, profesija glazbenik (i zaista sviraš u igri!), može se pušiti lula i raditi figure od dima poput Gandalfa, može se plivati leđno, a najdivnije su mi livade prepune maslačka koji se lagano njiše na povjetarcu... e to bi i WoW trebao dobiti jer je super za atmosferu. No, ono bitno - gameplay je bitno lošiji od WoW-a i onda sve padne u vodu...

Za mene je najočekivanija stvar Starcraft II - šah 21og stoljeća! Ako uspiju ponoviti kvalitetu ravnoteže iz prvog dijela, to će biti predivno!
29.06.2008 | 17:49
Maloprije sam pogledao onaj 800mb gameplay footage i stvarno jedva cekam, jedino sto ne pisu nista tocno za release date nego u stilu kad napravimo-napravimo
Sto se tice Starcrafta i to jedva cekam, malo za promjenu da se skinem sa plejke i zaigram nesto kvalitetno na Macu
29.06.2008 | 22:27
Da taman sam odlgedao gameplay trailere i ne mogu dočekati :DDD.
Odigrao sam prva dva nastavka uključujući i expanzije kao i Starcratft, Warcraft par edicija i WOW.. al opet Diablo mi je nekako ostao ljubimac ... pravi Blizzard freak

Jednu stvar vam moram priznati, Diablo 3 će vjerojatno biti dobar, ali ne mogu se oteti dojmu da bi bio nekoliko puta bolji da je Black Isle Studios ostao aktivan ...
05.07.2008 | 14:11
Svi ga s nestrpljenjem očekujemo, ali ja imam jedno pitanje u vezi Diabla 2 i Lord of Destr. Naime, je li ko skinuo patcheve koji omogućuju igranje na Intel Macovima, kako je prošlo i je li stvar radi?
Hvala i pozdrav svima.
02.09.2008 | 20:47
Meni radi samo mi je CPU stalno na 100%(jedna jezgra) ali nek se prži...diablos eigra mora biti vruće...
11.03.2012 | 13:59


sitelink: Diablo 3

evo da malo osvježimo temu...

moram priznati da nikada nisam bio neki veliki fan Diabla. SC i Warcraft/WOW su mi uvijek bili draži. Pratim D3 razvoj već dosta dugo i moram priznati da me interesira kako će Blizz izvesti ovaj rollout. Animacije su kao i uvijek predobre

Kakva su vam očekivanja? Navodni izlazak je 17.04, ali Blizz to nije još potvrdio. Znati ćemo uskoro
11.03.2012 | 16:27
Očekivanja? Samo neka izađe. Biti će dobro makar igrao u 800x600. To je igra koja dokazuje kako grafika uopće nije važna. LOL
  • mileni
  • Posjetitelj
12.03.2012 | 00:33
Imam pristup beti vec gotovo mjesec dana, ali istu ne mogu igrati. No na macos-u, niti na windowsima. Jednostavno nece da me ulogira. I dosta ljudi ima taj problem, samo blizzard nikako da isti rijesi.
Izbacili su pvp iz igre
12.03.2012 | 13:49
odigrah betu, i nekak mi se čini da uskoro stiže vrijeme za uzgajanje nove adikcije.

btw, igra je hardverski poprilično nezahtjevna, beta je savršeno ispeglana (nisam zamjetio niti jedini bug), skillovi su mudro poboljšani, nove klase su predobre...
16.03.2012 | 11:11
Dakle službeno izlazi 15.05.2012. Mogući preorder već sada kao i download, ali ne i instalacija

twitpic.com/8wrq8w
15.05.2012 | 22:53
Prije par dana ga kupio, jučer ga instalirao a danas malo igrao. Prvi dojmovi - savršenstvo!
Cijena od 60 eura i nije baš mala, ali od kad sam pokrenuo igru, odabrao klasu, stavio sve postavke na high (video & audio), započeo gameplay, priča itd. - nije mi žao niti jednog jedinog eura jer je Blizzard napravio remek djelo!
15.05.2012 | 23:11
Skinuo sam ga odmah nakon ponoći. Malo sam zaigrao i grafika je super, ali gameplay je jednako primitivan kao i prije par desetljeća. Click-kill-click-kill. Svakako najgluplja Blizzardova serija. Nemojte me shvatiti krivo, Diablo je odlična igra i pravo malo remek-djelo programiranja, daleko je od slične konkurencije, ali mene smeta što to može igrati i dresirani majmun.

Toliko glupavu igru može igrati samo netko tko radi iscrpljujuć intelektualni posao cijeli dan, pa da mu onda ovo dođe kao neka terapija da odmori mozak.
15.05.2012 | 23:33
Meni je za takvu svrhu i dalje savršen Wizard of Wor na Commodoreu 64.
  • mileni
  • Posjetitelj
16.05.2012 | 00:29
Nisam nikad bio ljubitelj hack 'n' slash igara, pa tako ni diabla. Diablu III sam dao sansu preko bete, i iskreno, mene apsolutno nista u toj igri ne privlaci. Silne serverske probleme sam zanemarivao kako je beta ipak u pitanju, ali vidim da dobar dio tih problema ni dan danas nije rijesen. Borba protiv pirata na ovaj nacin je odvratna, posebice ako ne mozes osigurati advekatne servere. I u potpunosti bih potpisao ono sto je dpasaric napisao
16.05.2012 | 08:57
Ja sam malo zaigrao jucer jedno sat vremena. Meni je super jer igram radi price. Od svih blizz igara diablo mi je na zadnjem mjestu, ali kao sto sam rekao priča mi je primarni trigger. Igrivost je jednostavna da, no meni malo jednostavnog klanja nije na odmet.

Za usporedbu sa wow-om po samom gameplayu se ne da usporediti, ali ipak mislim da cu ga odigrati do kraja
16.05.2012 | 09:37
Da, priča je fora i vjerujem da ako se na igru gleda kao na one stare arkadne-avanture iz 90-tih koje jednom prođeš i onda možeš reći da si ih "završio", onda je to dobra zabava.

Jučer sam probao u timu istjerivati sotone, naravno u društvu pravog svećenika, i bilo je baš fora, ali igra još uvijek ima bugova - npr. u chatu koji je svako toliko javljao Error 3xxx iako je sve ostalo radilo ok.
16.05.2012 | 10:31
dpasaric kaže:
Da, priča je fora i vjerujem da ako se na igru gleda kao na one stare arkadne-avanture iz 90-tih koje jednom prođeš i onda možeš reći da si ih "završio", onda je to dobra zabava.

Upravo zbog toga je i igram!
Također igram i WoW kojeg obožavam i koji ima fenomenalnu grafiku, gameplay itd., samo šta mi oduzima previše vremena.
16.05.2012 | 11:06
wow sam prestao nakon lich-a i to nakon 7 godina, definitivno previše vremena guta. SC2 i D3 su taman za ubiti malo vrijeme i nema pritiska.
27.05.2012 | 23:40
Predobra igra. Upravo završio Normal lvl unutar 29h igre. Pomalo bez žurbe... Igrivost je odlična, atmosvera još bolja a o grafici da ne govorim. Jednostavno savršeno.
28.05.2012 | 09:38
Evo i mojeg dojma - D3 je igra prepuna sadržaja i sama igra vrlo je dojmljiva. Nažalost, sa mojim jabučnim hardverom uopće nije igriva. Svaka čast sretnicima i promućurnima koji su se na vrijeme i unaprijed pobrinuli za poprilične grafičke zahtjeve dugo iščekivanoga naslova.

Moj mali, stari, ali ipak pouzdani i u-svemu-osim-u-d3 dobar mbp mid-2009, 13" mbp5,5 model, na moju veliku tugu ne može se nositi sa zahtjevima D3 glede grafike. Probao sam mijenjati rezoluciju i jedina prihvatljiva na mojem laptop zaslonu je nativna - 1280x800. Eh, na toj rezoluciji ugrađena Nvidia 9400M sa 256MB VRAMa, uz 8GB DDR3 SODIMM 1067MHz RAMa nije dovoljno da u otvorenim prostorima igre (puno tekstura, puno točkastih izvora svjetlosti poput fenjera, potočića, dinamička pozadina scene i sl.) - sve grafičke postake u igri su na minimum, Low FX uključen. FPS (frames per second) padnu i do neigrivih 1-2 a uglavnom su na nekih 8 FPS. Pa si vi sad predočite kako je to igrati D3 sa 8 FPS - slow-motion do boli - u jednom trenu vidiš ruku u zraku, u drugom prvo čuješ da se Magic Missile zabio u zid a onda možda i vidiš kraj tj. samu eksploziju već kod zida. Uglavnom nemoguće igrati čim se na istoj hrpi nađe više čudovišta jer silno mahnito klikanje nekako biva bufferirano i onda moj pokušaj izbjegavanja njihova napada ne u rodi plodom jer moram čekati prvo da se silni klikovi renderiraju... dotle sam naravno mrtav, od najobičnijih a kamoli ne boss monstera. I da, D3 se na hardveru koji ga može pogoniti, može sasvim lijepo igrati, no na nedostatnim grafičkim karticama nažalost ne.

I tako, iako se "zaletih" i iskeširah za čak Collectors Edition, ništa od D3 u mom slučaju - čekam kraj 2012 i trač-najavljeno osvježenje iMac serije. Jednostavno ne mogu vjerovati da primjerice 21.5" i5 iMac (onaj osnovni model) sa Radeon 6770M ne može pogoniti D3 sa najvišim postavkama i na nativnoj rezoluciji HD. Jer moje je razmišljanje sljedeće:
- u PC svijet više se ne vraćam, OS X nudi sve što meni treba i što koristim u privatne svrhe (nikada do sada nisam radio u službene svrhe na macu i nekako ne vidim da će se isto u dogledno vrijeme promijeniti)
- niti jedna konfiguracija osim one najnabrijanije Build-to-order i7 27.5" ne čini mi se baš-kako-treba, u smislu igranja D3. Čak niti 6970M sa 2 GB VRAMa nije top-of-the-line grafička za D3. Je, sa njom bi se moglo sasvim udobno igrati na HD rezoluciji, ali ako već čovjek nabavi 27" zaslon zar nije logično očekivati da može i u D3 igri uživati u najvećoj rezoluciji koju 27" zaslon pruža? Eh dečec, rekli su mi, za to trebaš 2 grafičke, možda bolje MacPro...

I tako, cijenom ograničen, odlučih svoj D3 staviti u ladicu, knjigu sa grafikama nisam još niti otpakirao lol, kao, ne želim si "spoilat" D3 - no već je "spoilan" mojim dojmom na mojem hardveru... eh. Pomislih, samo na trenutak, ma kupi si neki gaming PC no tada sam D3 naslov ne košta 750kn(collectors edition) već cca 8750kn (22" HP monitor + HP Pavillion sa Geforce GTX 550 grafičkom) - rek'o, ne bud' lud, nijedna igra! nije vrijedna tih novaca.

Za sada, nek D3 čami u mračnom kutku sobe... vraćam se svom dobrom starom, pouzdanom i hardverski dovoljno moćnom PS3. To se zove igranje - kupiš konzolu jednom i zaboraviš - samo uživaš u raznim igraćim naslovima-jednako dobro vrti se prastari "Conan" kao i nedavni "Mass Effect 3". Ovaj PC gaming svijet gdje je svaka žičica svake grafičke od značaja, nadogradnje i konstantno ulaganje u hardver jednostavno nisu za mene.

I da ne pričam o Blizzardovoj pripremljenosti za D3 launch... čovjek poput mene pomislio bi da su nešto naučili iz WoW Launch problema. Vidi se da nisu... toliki hype, hvale o milijunima prodanih primjeraka, i onda neigrivo, serveri nisu spremni za toliki load... eh... možda da su platili google-u da pomogne svojim serverskim farmama na sam launch date. Da, da, bude Blizzard sve to pokrpao no svejedno jadno i ostavlja trpki okus u ustima.

Moja preporuka onima koji na macu žele igrati D3, a još nisu nabavili - prvo, čekajte još par mjeseci dok Blizzard zakrpa sve što treba, podesi svoje servere da stotine tisuća igrača mogu udobno igrati istodobno itd. Drugo, budite sigurni da vaš Mac može ugodno vrtiti D3 na rezoluciji koju želite. Rekao bih da je konstantnih 60 fps sasvim prihvatljivo - igra je tad fluidna, ništa ne zapinje niti sa 30tak monstera u istom trenu na ekranu - to je pravi D3. Da, samo za koje pare?

Toliko, i isprike na duljini posta... hrpa mi je toga na jeziku kad je D3 i Blizzard u pitanju.
28.05.2012 | 10:52
slažem sa sa svime navedenim po pitanju hardware-a, ali ne i stanja njihovih servera. Naime samo je prvih par dana bilo problema jer je navala stvarno bila enormna.

Kada je prošao inicijali weekend hype sada sve radi uredno i nema nikakvih problema.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 11 sati, 14 minuta
  • Kloba: Na Bačvicama, sorry
  • Kloba: Sjećam se. Spavali su u onom hotelu na Žnjanu. I ja sam tamo noćio jednom. Jako dobar hotel. Ko jučer da je bilo. Kako je Laušević rekao "Godine prođe, dan nikako". :)
  • drlovric: Prvi i zadnji put sam HR reprezentaciju gledao na Poljudu protiv Brazila. Davno je to bilo.
  • Kloba: I zaključno da se i ja priljučim - samo da se nešto novo i zanimljivo događa! :D
  • Kloba: Ma što se atmosfere tiče, nema do Poljuda. Još samo da nisu u svađi s HNS-om, svaka reprezentacija tamo se smrzne kada dođe. Samo šta ćeš kada kafići u koju zalaze Torcidaši otvoreno stavljaju znakove "ne poslužujemo osobe koje su došle gledati reprezentaciju". U tom stilu. Ne vole HNS nikako.
  • Kloba: Evo link [link]
  • Kloba: drlovric, pa spomenuo sam to ako ti je promaklo. Točnije, zacrtali su si da za 112. rođendan Hajduka (11. 02. 2023.) dosegnu probjku od 112 tisuća članova. A kako su ranije stigli sa 60 preko sto, nije bilo nerealno to očekivati. A po podacima za 2022., ako ne griješim, Real je imao 120 tisuća članova
  • drlovric: Ma nema veze, samo nek se nesto desava :D
  • cariblanco: Badava će trčati bili i plavi, kad će bijeli biti prvi ;)
  • drlovric: Poljud bi bio pun da je i duplo veci. Ne postoji na daleko losiji klub sa lojalnijim navijacima :)
  • drlovric: @Kloba: Hajduk ima 100 K clanova. Neki dan su pustili ulaznice u prodaju. Otvorio sam na 3 racunala, 7 browsera, logirao se u svaki (kao clan) da uspijem ugrabiit ulaznicu. I nisam uspio. Srecom je brat raido istu stvar u Njemackoj, pa nam je kupio on. Za 2h rasprodat stadion, serrver padao......lista cekanja po sat i po da udjes u sucelje da bi kupio kartu. I to sve ako si clan. Ostali nisu mogli
  • Kloba: Aha, hvala ti na informaciji!
  • Borisone: Ako imaš i LAN i WIFi aktivan na Mac-u, prioritet ti je po defaultu da promet ide prvo po LAN-u.
  • Borisone: To ti je propusnost WiFi-a usko grlo.
  • Kloba: Što se brzine neta tiče, kada laptop spojim LAN-om na ruter, iako mi je u postavkama i dalje Wi-Fi mreža kao opcija spajanja - brzina je 950 Mbps. Kada iskopčam LAN kabel, doslovno deset sekundi nakon ovog rezultata - brzina padne na 200 do 300 Mbps-a. Nije nam jasno! :D
  • Kloba: A Hajduk je ipak najtrofejniji i najstariji hrvatski klub. Bio bi red da se i oni vrate na staze stare slave. Zanimljivost mi je da imaju registriranih navijača više od 110 tisuća, u rangu Real Madrida. Respect, u svakom slučaju. :)
  • Kloba: Štose nogometa tiče, nisam pratio HNL osim u tekstovima pa ne znam tko je više zaslužio ove godine. Rijeka ili Hajduk. Ako je Rijeka dala više, neka bude Rijeka. Zarad one krađe kada ih je Gračan trenirao, ako se dobro sjećam.
  • Kloba: Star možda godinu dana, refurbished kupljen od A1.
  • Kloba: Mobitel je iPhone SE 2022.
  • Kloba: Ljudi, imam pitanje u vezi brzine interneta. Kako sada imam gigabit download u teoriji, u praksi mi je to na laptopu oko 940 Mbps. No na mobu, koji je spojen na isti Wi-Fi (5G) ne pokazuje više od 450 Mpbs download. Ima li neki razlog tomu?
  • cariblanco: I ja kao Dinavovac, bi Volvo da Rijeka osvoji naslov, jer je to zaslužila
  • drlovric: Dinamo j ezapoceo kao drzavni projekt, da se podigne nacionalna svijest u novonastaloj drzavi. Kasnije je prepusten kriminalnoj skupini na upravljanje, koja je radi osobnih interesa obesmislila cijelu ligu. Srecom ta vremena su iza nas. Mislim da je ove godine Rijeka najvise zasluzila da bude prvak, jer igraju najbolji nogomet.
  • Kloba: Iskreno, radi dobrobiti hrvatskog klupskog nogometa, htio bih da ili Hajduk ili Rijeka ili Osijek osvoje ovu sezonu. Da se stvori nova velika četvorka u ovoj maloj zemlji.
  • Kloba: Pa valjda ćeš ove godine slaviti. Dugo niste bili ovako blizu. ;)
  • drlovric: Za Hajduk. Zato sam ovako mlad i pogubio zivce :D
  • cariblanco: za koga navijaš...naše ;)
  • drlovric: Za vikend sam u Splitu. Ostajem par dana. Ako neko od Jabucara dolszi gledati najveci nogometni derbi u Hrvata, tu sam za pice, kavu, rucak…
  • smayoo: Nažalost, je... :(
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Kaj je umrla Slađana Milošević?
  • smayoo: RIP Slađana Milošević :(
  • Yonkis: [link] iPhone prodan na aukciji za 130.000 dolara
  • Yonkis: macOS Sonoma 14.4.1: fixes USB hubs connected to external displays may not be recognized; Apps that include Java may quit unexpectedly
  • Soffoklo: Fora. Creating a Macintosh-inspired Mac Studio iPad dock. [link]
  • abajo: Kloba: [link]
  • Kloba: Ekipa, može li me neko upititi n stranicu da si skinem macOS Catalina kako bih nanovo reinstalirao komjuter? Taj OS mi je najnovji koji ovaj moj Retina iz 2013. može "progutati". Kako se svi razumijete u ove stvari više od mene, bio bih zahvalan!
  • cariblanco: Na kraju sam skužio koliko je sati, po svitanju...ono fakat čudno ?
  • cariblanco: Istina je da Paragvaj mjenja vrijeme koji je blizu, ali ja imam Argentinski sim :D
  • cariblanco: Sad na mobu s našim sim_om je 7.25 a na mobu s Argentinskim sim_om je 8.25 ! S tim da Argentina nema promjenu verbena ?
  • cariblanco: Jurors imam dilemma, koliko je sati ? koliko mi je poznato mi nismo premjenili vrijeme, mjenjamo ga sljedeći vikend
  • Zdravac: MKBHD pratim i ja, ok je lik, realno recenzira, ne sipa hvalospjeve
  • Kloba: Ma bez daljnjeg. Čovjek si je osigurao egzistenciju, pa i vrlo luksuzan stil života već sada. Ima video u kojem pokazuje svoj studio, linkao sam ga tu svojevremeno. Ma preludo. A tek onaj Mr. Beast? Taj živi u studiu. Opsjednut YT-om.
  • drlovric: Zaradio j eon puno vise na otm videu. Pogledaj samo broj pregleda :)
  • Kloba: NIsam ni ja znao. A šta ćeš, cijena napretka. Za šta je dao 40 somova, sliku CD-a i iTunesa... :)
  • Yonkis: Kloba, što nisi odmah rekao kako je završio unboxing i aktiviranje iPhonea :)
  • Kloba: MKBHD kupio originalni, nikada otvoreni first gen iPhone na aukciji u Chicagu za 32 tisuće dolara. Sa dostavom, porezima, i dodacima na sve ispalo ga je 40 tisuća. Video je tu: [link]
  • Yonkis: [link] - Justice Department sues Apple, alleging it illegally monopolized the smartphone market
  • Kloba: I ja brže na net, nađem video naslova 7 Ways To Fix PS5 Error Code CE-117773-6 :) I prvi "way2 mi pomogne, skužim da je do njih
  • Kloba: Uglavnom, kada sam htio skinuti save sa clouda PS Plua za Horizon 2, javi mi grešku Error Code CE-117773-6
  • Kloba: EON Premium sam uzeo, ne vjerujem koje sve kanale imam. Ruske, Ukrajinske, pa klasika CNN, BBC, Sky, ovo ono. Ali i puno iz regije

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Kloba, Riba, smayoo, SubZeroed, Anonimci (1645)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.23 Seconds

Provided by iJoomla SEO