Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


16.01.2022 | 15:54
Evo još statistike o raznim serijama cjepiva i podataka kako su neke bile bolje, a neke lošije...

jessicar.substack.com/p/the-vax-lot-saga...s?justPublished=true
16.01.2022 | 15:59
jura22 kaže:
Naravno da su priznali! Shvatili su da ih farmaceuti neće dovijeka financirati i da treba steći povjerenje čitatelja.
Zanimljivo bude za vidjeti kako će Vlade proći na izborima koji slijede za koju godinu.


I mene to zanima. Mislim da su mnogi izgubili glasače koji su uvođenjem štetnih covid potvrda pretvoreni u građane drugog reda. Zašto bi netko dao glas politčkoj opciji koja će ga diskriminirati? Mislim da glasači to shvaćaju dosta osobno i neće to lako zaboraviti, ja neću.
16.01.2022 | 16:22
Politicka podjela glasaca nije jednaka podjeli oko cijepljenja i korone.

Isli su tezom da su necjepljeni ujedno i neobrazovani ali im se nije primilo.
16.01.2022 | 17:29
Daddo kaže:
Nego, ajmo dalje u revijalnom tonu:

www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category...ica_vijesti_ostalo_m

It adds up so far.


Odličan članak (i istraživanje ako je istinito), pogotovo u dijelu gdje su utvrdili da covid izaziva probleme sa reprodukcijom kod muškaraca što me izuzetno brine jer svi znamo da je muška populacija od 50 do 80 godina starosti do sada u tom životnom periodu štancala najviše potomaka
  • Daddo
  • Posjetitelj
16.01.2022 | 17:32
@Bertone: Boris Becker praises your cognitive skills.
16.01.2022 | 18:35
16.01.2022 | 23:02
Mainstream mediji su izgubili velik dio utjecaja jer im ljudi više ne vjeruju.

Average Number of Viewers per Show:

CNN Primetime: 810,000

Joe Rogan: 11,000,000

A nije niti čudo uz ovo:

16.01.2022 | 23:52
Australija, zemlja koja je naročito strogo vodila bitku u borbi protiv korone, strogi lockdown u više navrata, nošenje maske, cijepljenja i sto drugih čuda……a sada su najgori po dnevnom broju zaraženih na milion ljudi. Kako je to moguće?
Tu su također Irci i Francuzi. Bugari koji su najgori po svemu imaju manji broj od nas
  • Air
  • Korisnik
  • 64
16.01.2022 | 23:53
dpasaric kaže:
Novinari u Danskoj priznali da su neobjektivno izvještavali o pandemiji:



Ja debelo sumnjam da je ta izjava smišljena od medija.
Mediji su plaćeni / dominantno diktirani od političara i vlasnika krupnoga kapitala i na ovaj način pokušavaju krivicu za manipuliranje, laganje, zastrašvanje, itd., prebaciti sa političara i svojih vlasnika na sebe, njihove pijune.
17.01.2022 | 06:41
JOHN kaže:
Australija, zemlja koja je naročito strogo vodila bitku u borbi protiv korone, strogi lockdown u više navrata, nošenje maske, cijepljenja i sto drugih čuda……a sada su najgori po dnevnom broju zaraženih na milion ljudi. Kako je to moguće?
Tu su također Irci i Francuzi. Bugari koji su najgori po svemu imaju manji broj od nas


Mogice je jer su uvodili krive mjere. To sto pali kod vise smrtnog virusa ne pali kod vise zaraznog.
17.01.2022 | 06:42
Bez obzira tko bio kriv, na kraju dana treba nesto i zaraditi. Izdali bi oni i rodjenu majku samo da lova dolazi.
17.01.2022 | 11:15
dpasaric
Average Number of Viewers per Show:

CNN Primetime: 810,000

Joe Rogan: 11,000,000


Moze li izvor ovom podatku?, jel me jako intrigira rijec "Average"
17.01.2022 | 11:24
Moonlike kaže:
dpasaric
Average Number of Viewers per Show:

CNN Primetime: 810,000

Joe Rogan: 11,000,000


Moze li izvor ovom podatku?, jel me jako intrigira rijec "Average"


Nasao sam... da ne gubis vrijeme


FIMXJ-zWUAEMWja.jpeg


Vjerojatno je moguce, ali mi je "source" malo za provjeriti
17.01.2022 | 16:15
JOHN kaže:
Australija, zemlja koja je naročito strogo vodila bitku u borbi protiv korone, strogi lockdown u više navrata, nošenje maske, cijepljenja i sto drugih čuda……a sada su najgori po dnevnom broju zaraženih na milion ljudi. Kako je to moguće?
Tu su također Irci i Francuzi. Bugari koji su najgori po svemu imaju manji broj od nas


Vjerojatno je omikron došao u Australiju, a oni puno ljudi testiraju, pa imaju tako velike brojke. Oni danas imaju 410 ljudi na respiratoru, a prije desetak dana nisu imali niti 50 ljudi...toliko o tome kako je omikron kamilica.
Ja pratim umrle i one na respiratoru. Kod nas je još uvjek veliki broj ljudi na respiratoru i on ide gore-dole, ovisi kako koji dan. Danas mi imamo više ljudi na respiratoru, nego Austrija, koja je do prije par tjedana bila u totalnoj banani ! Tako da se ja još uvjek ne bi odrekao svog kisika i respiratora.

Sad je puno više slučaja zaraze, pa iako je omikron blaži, negi od njih završe na respiratoru...vidim da i u Srbiji,Slovenije raste broj ljudi na respiratoru
17.01.2022 | 16:31
Dakle cijepljenja, kojekakva stroga zatvaranja i retardirane potvrde nemaju nikakvog smisla. Izuzev cijepljenja onih koji smatraju da pripadaju osjetljivoj grupi. Ako navedeni imaju bolju procijepljenost i strože mjere i ako su isti sada u k…cu, ne mora se biti previše pametan za zaključke
17.01.2022 | 20:12
U Australiju je došao omikron bez obzira na sjevernokorejske metode diktature.
Uvezli su bolesne s potvrdama, a testirane deportiraju.
  • Dijete
  • Posjetitelj
17.01.2022 | 20:51
Mi se pripremamo za val Omicrona koji ce vjerojatno navalit za tjedan, dva i vjerojatno na neko krace vrijeme onesposobit veliki broj ljudi. (Iliti ode zemlja na bolovanje)…

U medjuvremenu ljudi uzivaju u toplom vremenu i ljetuju. Nama je trenutno tempo jutarnji djir kroz sumu i kupanac u rijeci, nakon rucka na morsku stranu i pogled na jedan od 60 vulkana u krugu od 15km…

Imamo hrane u spajzi, nesto hrane u moru i kaj bu bu…
17.01.2022 | 22:13
Ovdje je trenutno epidemija cijepljenih, tko još nije imao, sada ima omikron, ali na sreću sve je blago za sada (kuc-kuc).
17.01.2022 | 23:09
Ja još ne mogu doći sebi da im je dosta para. Ne volim coprat, ali……
17.01.2022 | 23:13
Dijete kaže:
Mi se pripremamo za val Omicrona koji ce vjerojatno navalit za tjedan, dva i vjerojatno na neko krace vrijeme onesposobit veliki broj ljudi. (Iliti ode zemlja na bolovanje)…

U medjuvremenu ljudi uzivaju u toplom vremenu i ljetuju. Nama je trenutno tempo jutarnji djir kroz sumu i kupanac u rijeci, nakon rucka na morsku stranu i pogled na jedan od 60 vulkana u krugu od 15km…

Imamo hrane u spajzi, nesto hrane u moru i kaj bu bu…

Ako niste prmili 3 doze,ne mijenjate masku svakih sat vremena, ne navučete četiri kurtona preko glave prije spavanja, nahebali ste….
17.01.2022 | 23:33
Faucijevi mailovi, sve je jasnije da je to bio "lab leak"...

  • Air
  • Korisnik
  • 64
18.01.2022 | 08:54
Nitko nije komentirao konačnu presudu N. Đokoviću.

Na kraju su nebitni bili formulari i njihovo ispunjavanje.
Presudio mu je "montirani" (kao u neka davna, pradavna vremena ) politički sud koji je utemeljio svoju odluku na strahu, strahu od mogućeg utjecaja na antivaksere. Presudilo mu se jer se ne želi cjepiti.

Ta sudska odluka dala je krila mnogim pojedincima da javno, u sigurnosti svoje stolice pljunu na Đokovića.
Jedan od razloga pljuvanja je opet taj što se Đoković ne želi cjepiti.

Evo jednan, po meni najdrastičniji primjer bezličnog pisanja i pljuvanja link.
Nikad nisam čitao niti me zanimala ta grozota, kako su Njemci pisali o Židovima ali imam sumnju da su početci bili slični ovom članku.

Napravljena polarizacija društva i usađen fobični strah su učinili i čine svoje.
  • Dijete
  • Posjetitelj
18.01.2022 | 09:59
Air kaže:
Nitko nije komentirao konačnu presudu N. Đokoviću..


Kako ne, komentara svugdje na izvoz malte ne…
18.01.2022 | 10:10
Presudilo mu je to što se tamo neki tenisač iz neke nebitne državice u Europi, išao zakačiti sa Australijom.

Što je očekivao?
Pa sami Australci su zadnje dvije godine zatvarali čitave savezne države kada bi detektirali samo jednog ili dva zaražena.

A on je pomislio da se može "nositi" sa njima. I kao dokaz da se ne smije cijepiti, priložio dokaze koji ga još više "ukopavaju", jer ispada da je bio zaražen, znao da je zaražen i svejedno nije bio u samoizolaciji nego se družio sa ljudima.

Da je Novak kojim slučajem Britanac, ili Amerikanac, možda bi mu nekako i progledali kroz prste (mada to ne možemo znati sa sigurnošću), ali ovako, nije imao nikakve šanse.

Ali, to mu je najmanji problem, jer, kako sada stoje stvari, više neće moći nastupiti na niti jednom Grand Slam-u, ako se ne cijepi, a možda mu i glavni sponzor otkaže ugovor.
18.01.2022 | 10:11
Air kaže:
Nitko nije komentirao konačnu presudu N. Đokoviću.

Na kraju su nebitni bili formulari i njihovo ispunjavanje.
Presudio mu je "montirani" (kao u neka davna, pradavna vremena ) politički sud koji je utemeljio svoju odluku na strahu, strahu od mogućeg utjecaja na antivaksere. Presudilo mu se jer se ne želi cjepiti.

Ta sudska odluka dala je krila mnogim pojedincima da javno, u sigurnosti svoje stolice pljunu na Đokovića.
Jedan od razloga pljuvanja je opet taj što se Đoković ne želi cjepiti.

Evo jednan, po meni najdrastičniji primjer bezličnog pisanja i pljuvanja link.
Nikad nisam čitao niti me zanimala ta grozota, kako su Njemci pisali o Židovima ali imam sumnju da su početci bili slični ovom članku.

Napravljena polarizacija društva i usađen fobični strah su učinili i čine svoje.


A to sto je pocinio krivicno djelo lazirajuci da je bio pozitivan 16 Prosinca 2020, to cemo staviti na stranu. Ako je vec bio pozitivan (po drugi puta, sto si ti ostro reagirao prije preko nekoliko stranica ovdje da je nemoguce), pa se onda presetavao okolo... ma ajmo i to staviti na stranu. Stavimo na stranu i da je prilikom popunjavanja imigracijskog formulara lagao da u zadnjih 14 dana nije nigdje putovao, mada zapravo jest u Spanjolsku... Ma sve to stavimo na stranu, to su nebitne pojedinosti
  • Air
  • Korisnik
  • 64
18.01.2022 | 10:26
Dijete kaže:
Air kaže:
Nitko nije komentirao konačnu presudu N. Đokoviću..


Kako ne, komentara svugdje na izvoz malte ne…


Fora

Znaš na što sam mislio.
  • Air
  • Korisnik
  • 64
18.01.2022 | 10:50
m@xym kaže:
on je pomislio da se može "nositi" sa njima. I kao dokaz da se ne smije cijepiti, priložio dokaze koji ga još više "ukopavaju", jer ispada da je bio zaražen, znao da je zaražen i svejedno nije bio u samoizolaciji nego se družio sa ljudima.


Moonlike kaže:
A to sto je pocinio krivicno djelo lazirajuci da je bio pozitivan 16 Prosinca 2020, to cemo staviti na stranu. Ako je vec bio pozitivan (po drugi puta, sto si ti ostro reagirao prije preko nekoliko stranica ovdje da je nemoguce), pa se onda presetavao okolo... ma ajmo i to staviti na stranu. Stavimo na stranu i da je prilikom popunjavanja imigracijskog formulara lagao da u zadnjih 14 dana nije nigdje putovao, mada zapravo jest u Spanjolsku... Ma sve to stavimo na stranu, to su nebitne pojedinosti


To sam već napisao da je sudu to bilo nevažno - to nije bio razlog deportacije.
To što on dolazi iz zemlje koja nema velik politički utjecaj je bio razlog da isplivaju na površinu oni koji su "hrabri" pljuvati samo kada su sigurni da su na strani "jačeg".

Poanta je da sud odlučio da je ugroza za Australiju njegovo prisustvo na turniru (koji je strogo kontroliran).
Odvjetnici Đokovića tražili od suda dokaze da je Đoković poticao antivaksere ali ih nije bilo, bila je dovoljna njihova misao da je tako. Na osnovu toga se pitam kakav je to sud koji donosi odluke za koje nema dokaza?

I druga još važnija poanta su posljedice polarizacije društva koje se očituju u napisima novina / novinara. Mnogi ga osuđuju samo zato što se nije pristao cijepiti.
Pitanje koja će ostati bez odgovora je da li je to bila slobodna volja novinara (milim na onaj linkani članak), kao što je kod Navratilove, ili je to bila direktiva "odozgo" za takvu razinu članka?
18.01.2022 | 11:39
Sam si je kriv najvise. Pametan covjek se u tako nesto nikada ne bi niti uvukao... Muljati s papirima samo kako bi dobio izuzece za visu si najbolji tenisac svijeta ne smije dozvoliti. Ne ispunjavas uvjete koje Australija trazi za ulazak u zemlju, ne pojavis se na turniru, a onda neka se Australij pita zasto nije imala na turniru glavnog nositelja. Zato sto nije cijepljen... pa je Dokovic trebao otvoriti medunarodnu debatu preko medija, drustvenih mreza itd., dali je cinjenica da nije cijepljen valjan razlog sto mu se nije dopustilo da nastupa. I cijeli svjet bi stao na njegovu stranu, definitivno... Ovako, bas se usrao. Nije isao protiv sustava, vec je muljanjem i lazima pokusao biti sukladan zahtjevima sustava... i to mu je najveca greska. Sam si je kriv...

Sto se clanka tice... slazem se s tobom. Takve clanke si niti jedan novinar ne bi smio dozvoliti. Jer, sada je najlakse zapoceti linc... ali i pamtan citatelj bi trebao ignorirati takve clanke i takve novine, jel...
  • Air
  • Korisnik
  • 64
18.01.2022 | 12:11
Moonlike kaže:
Sam si je kriv najvise. Pametan covjek se u tako nesto nikada ne bi niti uvukao... Muljati s papirima samo kako bi dobio izuzece za visu si najbolji tenisac svijeta ne smije dozvoliti. Ne ispunjavas uvjete koje Australija trazi za ulazak u zemlju, ne pojavis se na turniru, a onda neka se Australij pita zasto nije imala na turniru glavnog nositelja. Zato sto nije cijepljen... pa je Dokovic trebao otvoriti medunarodnu debatu preko medija, drustvenih mreza itd., dali je cinjenica da nije cijepljen valjan razlog sto mu se nije dopustilo da nastupa. I cijeli svjet bi stao na njegovu stranu, definitivno... Ovako, bas se usrao. Nije isao protiv sustava, vec je muljanjem i lazima pokusao biti sukladan zahtjevima sustava... i to mu je najveca greska. Sam si je kriv...

Sto se clanka tice... slazem se s tobom. Takve clanke si niti jedan novinar ne bi smio dozvoliti. Jer, sada je najlakse zapoceti linc... ali i pamtan citatelj bi trebao ignorirati takve clanke i takve novine, jel...


Sam si je kriv što je išao muljati s papirima, iako za to nije kažnjen - deportiran.

Iznad toga, po meni je mega minus što se nakon pozitivnih papira išao slikati. Moguće je pretpostaviti da je papire "sredio" pa nije imao u glavi da je pozitivan nego je automatikom prihvatio slikanje sa fanovima. Svjesno širiti zarazu u ovoj situaciji se nikom ne bi smjelo oprostiti. Vjerujem da on nije takav da bi išao svjesno širiti zarazu.

Kako si ti predložio mogao je to mudrije odigrati.

Teško je reći da je sam kriv za linč koji rade protiv njega. Linč je stanje svjesti kod ljudi koje su političari i zdravstveni stručnjaci stvorili.

Vezano za članak slažem se da jednim djelom takve članke treba ignorirati (na način da nas ne uzrujavaju), ali s druge strane ako se šuti na takve članke, takvi koji pišu takve članke i oni koji isto misle dobivaju vjetar u leđa i progresivno nastavljaju takvo djelovanje. A to što smo šutjeli u takvim situacijama će nam se prije ili kasnije, ali sigurno, razbiti o glavu.
18.01.2022 | 12:38
@Air,

O kakvoj polarizaciji društva govoriš?

Australska javnost nije podijeljena nego na strani suprotnoj od Đokovićeve, upravo zbog svega što je ovdje rečeno.
Uostalom, ljudi su se dvije godine pridržavali strogih pravila izolacije, i sad dođe neki nebitni lik koji im se smije u brk i kaže:"vidite kakve ste budale bile, a ja mogu raditi što hoću".

E, pa ne možeš care, makar te mi izbacili iz države zbog nečeg što nema veze s vezom ili je teško dokazivo.

Da se razumijemo, prvu grešku je napravila Australska vlada, tj. neki njezin nepažljivi činovnik, koji je izdao vizu Đokoviću, iako vizu može dobiti samo cijepljena osoba (ili ona koja opravdano nije cijepljenja, ali tada bi dokaze o tome trebalo priložiti u samom postupku izdavanja vize, a ne u 4 sata ujutro kad ti čovjek sleti na aerodrom i dođe na carinsku kontrolu), a znalo se da Đoković nije cijepljen.

Drugu grešku je napravio Đoković, kada je kao argument za necijepljenje iznio podatak da je bi zaražen u vrijeme kada vjerojatno nije bio zaražen, pa je onda ispalo da se ponašao neodgovorno šetajući se "zaražen" pored velikog broja ljudi.

A treću grešku je napravio Đokovićev odvjetnički tim kada su se ponadali da će pošto-poto natjerati Australiju da pljune sama na sebe.

Ne ide to tako.

Sad više i nije pitanje tko je tu u pravu, a tko u krivu, nego koliku je štetu (i da li samo kratkoročno, ili i dugoročno) ovakvim ponašanjem Đoković nanio sam sebi.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 10 minuta
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.31 Seconds

Provided by iJoomla SEO