Koju telku kupiti i još štošta...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Koju telku kupiti i još štošta...


15.12.2016 | 17:45
Nema tog električnog ili benzinskog automobila koje će spriječiti debila da se omota oko stupa. Više nade polažem u self-driving cars.
15.12.2016 | 19:06
Riba kaže:
Nema tog električnog ili benzinskog automobila koje će spriječiti debila da se omota oko stupa. Više nade polažem u self-driving cars.


I još neka nas spoje na mašinu kao u Matrix filmu i gdje veće sreće! )
15.12.2016 | 19:23
Ovi u Kuvajtu ni nisu za drugo nego za spojiti na mašinu, treba im samo oteti volan iz ruke.
16.12.2016 | 07:52
Kloba kaže:
Riba kaže:
Kloba kaže:
A što se napretka tehnologije općenito tiče, pa električni automobili su u sudarima do pet puta otporniji od klasičnih - prvo neće eksplodirati jer nisu prenosive "kade" gorućih fosilnih goriva


A to da se vozis u velikom Galaxy Note 7 na kotacima sa svim sto ide s tim ti nije palo na pamet?

www.technologyreview.com/s/521976/are-el...icles-a-fire-hazard/
en.wikipedia.org/wiki/Plug-in_electric_vehicle_fire_incidents


@Riba
- u prvom tekstu nitko nije ozlijeđen zbog sigurnosnih sustava, a drugi link ima stravičnu sliku istina. Ajmo vidjeti sličnu sliku fosilnog goriva, obrati pažnju što je ostalo na obje slike od automobila.
walker-crash.jpg

To je ostatak Porschea Carrere GT Paula Walkera, glumca poznatog iz filmske franšize Fast and Furious. Supruga vozača Rogera Rodasa tuži Porsche da nisu imali crash cage, iako je po istrazi većina krivnje za nesreću na "luđačkoj" vožnji vozača. Ipak, uspoređivati ovo sa električnim automobilima i Samsungom mi je malo kruške i jabuke...
Električni će se automobili rjeđe zapaliti, njihova konstrukcija ih neće omotati oko stupa itd. Ne znam kako da više dokažem osim da pogledaš malo detaljnije šta to točno Elon Musk, Rimac i ostatak ekipe rade i u kojem to smjeru zapravo ide...


Zaleti se u bilo kakvom vozilu brzinom kojom je isao ovaj auto sa slike i izgledati ce isto tako. Taj auto je pogodio najmanje sa 180km/h u nesto. Carrera GT je jedan on najzahtjevnijih automboila za voziti koji je ikad napravljen jer od elektricnih pomagala u voznji nema nista. Svega 0.3% vozaca u svijetu je u stanju imati kontrolu nad tim vozilom. Znaci realno gledajuci vise sanse imas za prezivjeti da juris u jugicu sa 200ks. Covjek se precijenio i cao misko. Nije tu kriv nikakav porsche, sam je stisnuo gas.
16.12.2016 | 10:46
I...? Koju telku kupiti?
16.12.2016 | 21:40
Gjuroo kaže:
I...? Koju telku kupiti?


Kad smo već zabrijali na aute, onda kupiš Teslu, ima prek 20" ekran, valjda može tjerati i tv

btw. bilo je rječi o ekologiji u ovoj temi, vezanoj za aute. Šta ćemo s avionima, kad će oni furati na baterije. Koliko tek oni zagađuju planet, a ima ih skoro ko auta Iz Franfurta do Dominikanske Republike, to đubre skuri 65 tona goriva.
17.12.2016 | 10:53
cariblanco kaže:
Gjuroo kaže:
I...? Koju telku kupiti?


Kad smo već zabrijali na aute, onda kupiš Teslu, ima prek 20" ekran, valjda može tjerati i tv

btw. bilo je rječi o ekologiji u ovoj temi, vezanoj za aute. Šta ćemo s avionima, kad će oni furati na baterije. Koliko tek oni zagađuju planet, a ima ih skoro ko auta Iz Franfurta do Dominikanske Republike, to đubre skuri 65 tona goriva.

Vidiš, zanimljiva informacija. Od tragedije Concordea početkom stoljeća, napredovanje u civilnom zrakoplovstvu kao da je stalo - a on je bio "samo" duplo brži od dotadašnjih prekooceanskih aviona, no isto je gutao kerozin kao i ostali.
Tako da ti je pitanje stvarno dobro.
17.12.2016 | 11:12
Gjuroo kaže:
I...? Koju telku kupiti?

Ako želiš 4K i pravi HDR 10 LED TV Samsung ti je najjeftiniji KS7000 od 49". U Santa Domenici je stajao više od 10000 kuna - sada je na popustu oko 8000 kn
www.samsung.com/hr/tv/KS7000/?modelCode=UE49KS7002UXXH

Sony je ipak puno bolji. Kruna im je Sony Bravia KD-55XD8505 4K
Taj su sa 12.000 kuna spustili na 9000 ili 8000 kn, nije mi jasno nisu opisali najbolje...
www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xd8505-4k.aspx

Ako istu stvar želiš sa OLED displejem, onda je tu samo LG. Ali to toliko košta da ga naši dućani skoro pa ni ne drže osim narudžbi. Mislim da taj model vani stoji oko 60000 kuna:)

Ali je po recenzijama pri samom vrhu u svemu
www.whathifi.com/lg/oled65g6v/review

Uglavnom, 3D je out, 4K se ustoličio kao novi standard, HDR borba se završava - a OLED tek dolazi...
17.12.2016 | 13:06
Kloba kaže:
Gjuroo kaže:
I...? Koju telku kupiti?

Ako želiš 4K i pravi HDR 10 LED TV Samsung ti je najjeftiniji KS7000 od 49". U Santa Domenici je stajao više od 10000 kuna - sada je na popustu oko 8000 kn
www.samsung.com/hr/tv/KS7000/?modelCode=UE49KS7002UXXH

Sony je ipak puno bolji. Kruna im je Sony Bravia KD-55XD8505 4K
Taj su sa 12.000 kuna spustili na 9000 ili 8000 kn, nije mi jasno nisu opisali najbolje...
www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xd8505-4k.aspx

Ako istu stvar želiš sa OLED displejem, onda je tu samo LG. Ali to toliko košta da ga naši dućani skoro pa ni ne drže osim narudžbi. Mislim da taj model vani stoji oko 60000 kuna:)

Ali je po recenzijama pri samom vrhu u svemu
www.whathifi.com/lg/oled65g6v/review

Uglavnom, 3D je out, 4K se ustoličio kao novi standard, HDR borba se završava - a OLED tek dolazi...


Hvala na info! No, ja sam se samo malo našalio s pitanjem jer je tema o kupnji televizora, a diskusija je otišla u prilično "...i još štošta" smjeru.
Osim toga, ne namjeravam za TV dati više od 2500-3000 kn.
17.12.2016 | 15:51
Skužio sam foru.
Dobra. Stvarno smo otišli...
Pa da rezimiramo temu i to je to.
17.12.2016 | 20:16
A gdje su nestali 75" televizori? Nema ih vise u ducanima - bila su 2 model sony i samsung u 4k pocetkom godine i u ljeti.
  • Daddo
  • Posjetitelj
17.12.2016 | 20:20
Odlični osvrti i preporuke.

Ja imam jedno čisto laičko pitanje, ako može?

Gdje nalazite 4K sadržaj za reprodukciju na tim monstrum TV-ima?
17.12.2016 | 20:41
Pa, evo neki sam se dan registrirao na Netflix čiju aplikaciju dobiješ predinstaliranu, ali je možeš i skinuti kao i brdo drugih tipa YouTube, Facebook, TED, weather - i upravo koristim free prvi mjesec, i tu ZAISTA ima i 4K i HDR sadržaja.
Od 14. 12. u 200 zemalja svijeta, među kojima je i Hrvatska, dostupan je i Amazon Prime video, koji je nešto jeftiniji i uslugu možeš isprobati besplatno na tjedan dana. I oni nude 4K i HDR.
Naravno, niti jedna od tih usluga nema titlove na hrvatskom jeziku ali ima na engleskom, pa tko ga imalo zna - ne bi mu trebalo biti problem pratiti sadržaj.
Osim toga, ima nešto sitno i na YouTubeu, s tim da meni koji imam H1 trio paket doma, internet vezu 10 Mbps od čega mislim da dva idu na TV - i zbog toga YouTube sadržaj i na aplikaciji i na internet browseru (ne znam kako ga Samsung zove, OS mu je Tizen i ovo mu je verzija 2.0) ne mogu vidjeti na rezoluciji većoj od HD-a. Navodno trebaju updateat aplikaciju ili sustav općenito...
Možda Cairblanco može i na YouTubeu vidjet 4K sadržaj.
Osim toga, postoje i novi BlueRay playeri koji reproduciraju HD BlueRay (mislim da je to 4K), i još ti na omotu diska zasebno piše ima li podršku i za HDR.
Tako da sadržaja ima, ne još brdo, ali nastaje.
Kada se s toga (4K) prebaciš na domaće kanale (lokalne najviše) i gledaš SD rezoluciju 640×480, i usprkos upscalingu, očaj...
Sličan efekt kao što je i prva Retina imala s normalnim ekranima, eto.
18.12.2016 | 08:22
Imam na taj tv spojen i jedan komp, pa onda iz browsera gledam 4K sadržaj na YouTube, tako da nisam probao direktno s tv i njegove aplikacije. Ima zgodnih filmića s prikazom prirode...npr. Costa Rica i sl. sadžaji. Slika je stvarno fenomenalna, ima i starijih filmova koji se daju skinuti na stranicama o kojim se ne priča. Problem je da su dosta veliki,cca 40-85 Gb, pa ti treba dobra veza i veliki disk
Ponuda će biti sve veća, jer su cijene 4K tv, drastično pale i forsira se taj format. Japanci će sljedeće OI 2018 emitirati u 8K formatu. Imam iptv od amisa i prijemnik mi je spojem s tv hdmi kablom. Na prijemniku od amisa sam odabrao izlaz za hdmi 1080p i slika mi nije loša. Vjerovatno se vrši neki upscaling i slika solidno izgleda, ali ne na svim kanalima. Sport-club kanali su loši, dok je npr nova tv i još neki kanali, sasvim ok.
18.12.2016 | 10:53
Da, znam za Tokio i 8K. Nemožeš vjerovat kojom to brzinom ide.
Ja istu foru imam sa H1, HDMI priključak, odabrao HD rezoluciju, i neki programi poput ovih koje si naveo zbog upscalinga izgledaju čisto dobro, ali sportski i lokalni ne. Zanima me CI+ kartica kako bi izgledala, EVO TV jedini u Hrvatskoj koliko znam nudi nekoliko HD kanala, a naša telka ima taj utor, samo ga treba zakačit i uzet karticu od EVO TV-a, pa bi primali te HD kanale preko obične TV antene.
18.12.2016 | 10:56
Po ovome sto je @kloba napisao, ja zakljucujem da 4K sadrzaja prilagodjenog domacem trzistu jednostavno NEMA.

Meni engleski jezik nije problem, ali mojim ukucanima jeste, zato smatram da je kupovina 4K TV za mene preuranjena.

Sacekat cu jos sigurno 12-18 mjeseci, pa ako nista barem cu dobiti TV za manje novaca

Mozda bi me jedino PS4 Pro ubrzao u toj tranziciji, ali nije mi to dovoljan razlog, jer trebam uzivo testirati PRO sa HDR i 4K.

U medjuvremenu moj sadasnji LG (FullHD, doduse) je savrsen za sve moje potrebe...
18.12.2016 | 11:01
@drlovric, istina, mi još nismo ni na HD-u zapravo. To ćemo biti tek za tri godine.
Ja sam svoj tv najviše zbog PS Proa i uzeo, da bi saznao da iako je Blue Ray SONYev format, ta konzola nema podršku za HD Blue Ray (4K filmove), dok za igrice ima, za razliku od XBOX-a One S koji ima tu podršku za najnoviji Blue Ray format pa koliko shvaćam više kupuju novi XBOX. Kod nas su po cijenama i jedna i druga konzola oko 3400 kn s jednom igricom...
I dobra je ideja ne biti prvi adopter, možda čak dočekaš i da OLED TV platiš normalnu cijenu.
Ja sam na ovaj svoj TV prešao sa CRT-a starog 15 godina, tako da sam namjerno uzeo najmodernije i meni najpristupačnije po sistemu uloženo/dobiveno - i također ne mislim mijenjat telku barem osam godina minimum.
A tko god nije uzeo DVBT2 standard, zbog naših pametnjakovića koji 2010. nisu pričekali kao Slovenci i odmah prešli na MPEG4, nego MPEG2 signal, od 2020. godine će u Hrvatskoj opet morati uzimati ili novi TV ili receiver... Mislim tog ima samo kod nas...
20.12.2016 | 16:28
Kloba kaže:

Osim toga, ima nešto sitno i na YouTubeu, s tim da meni koji imam H1 trio paket doma, internet vezu 10 Mbps od čega mislim da dva idu na TV - i zbog toga YouTube sadržaj i na aplikaciji i na internet browseru (ne znam kako ga Samsung zove, OS mu je Tizen i ovo mu je verzija 2.0) ne mogu vidjeti na rezoluciji većoj od HD-a. Navodno trebaju updateat aplikaciju ili sustav općenito...
Možda Cairblanco može i na YouTubeu vidjet 4K sadržaj.


Evo me, vratio se s sjevera i probao sam 4K na yt. Sadržaj ide najnormalnije u formatu 4K, sad sam baš probao iz yt aplikacije na televizoru, a ne preko kompa. Znam da za 1080p treba bit propusnost linije oko 6 mbps, vjerovatno za 4K treba biti bar duplo ili više. Reci mi kad ti odabereš neki 4K video, jel se on možda buferi ili dobiješ neku obavijest da taj format nemožeš gledati, zbog propusnosti tvoje mreže.
Po nekoj logici mislim da nema šanse da tvoj tv zna kakvu imaš brzinu na mreži. On bi to trebao pustiti, pa ako je propusnost mala, onda bi se video trebao buferiti...btw. čim sam uključio tv, odmah sam ga nadogradio na zadnju verziju firmware.
20.12.2016 | 16:38
20-30Mbps je 4K video.
22.12.2016 | 21:15
Uzeo sam Netflix za probu, ima dosta sadržaja. Sad baš gledam ludu seriju breaking bad, neznam kako mi je ona promakla da je nisam gledao Ne kužim perfektno english, ali imam opciju za eng. titlove ako nešto pričaju neragovjetno. Odmah mi se uključi i DD zvuk kad gledam neš s Netflix_a. Zgodna je fora da se može gledati na 4 različita uređaja, bilo tv ili kompa, a vaš acc pamti sve i nudi vam nastavak točno tamo gdje ste stali s nekim gledanjem. Tko zna možda me jenkiji i navuku na pretplatu
23.12.2016 | 04:51
Nemoj se zeznut i uzet i Amazon Prime Video sada, jer ti je Netflix trenutno free. Prvo pričekaj da istekne pa odluči oćeš li davati 100 kuna mjesečno za Netflix. Onda u siječnju odi na ovaj link
www.primevideo.com
Ali pripazi, iako i oni imaju super sadržaja, imaju ga znatno manje nego Netflix, ista je fora sa titlovima, ali za free content ti daju samo tjedan dana.
Tako da ti je moja preporuka da se strpiš...
Imaš i film o Barracku Obami "Barry" i jako su ti dobre serije na ovoj listi i na Netflixu, među kojima je među svima najbolja The Crown, o Elizabeti II, skroz dobra serija zaista
www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/najbol...za-gledanje/5402503/
Što se muzike tiče, kako smo jedina zemlja u EU koja nema iMusic servis, možda je ovo dobar znak da u 2017. godini  i službeno dođe u Hrvatsku. Da ne pričam o iTunes gift cardovima...
23.12.2016 | 11:27
cariblanco kaže:
Uzeo sam Netflix za probu, ima dosta sadržaja. Sad baš gledam ludu seriju breaking bad, neznam kako mi je ona promakla da je nisam gledao Ne kužim perfektno english, ali imam opciju za eng. titlove ako nešto pričaju neragovjetno. Odmah mi se uključi i DD zvuk kad gledam neš s Netflix_a. Zgodna je fora da se može gledati na 4 različita uređaja, bilo tv ili kompa, a vaš acc pamti sve i nudi vam nastavak točno tamo gdje ste stali s nekim gledanjem. Tko zna možda me jenkiji i navuku na pretplatu


Kazni se što nisi ranije pogledao BB, to mi je jedna od top 5 serija svih vremena. Kada imaš već free netflix neko vrijeme iskoristi ga i pogledaj:

Stranger Things, The OA, House of Cards... sve do jedne odlične serije. Sada sam se sjetio da imamo temu o TV Shows na forumu, možda je vrijeme za jedan refresh tamo
23.12.2016 | 11:38
The OA upravo gledam, a baš su poslali mail da su stavili na stranicu sezonu nove serije Travelers - ima dobre reviewe...
23.12.2016 | 11:44
Travelers u biti nije Netflix izdanje nego ShowCase u suradnji sa Netflixom. Pogledao jučer 3 epizode i obrisao sa liste. Imalo je potencijala, ali to se ne može mjeriti sa The OA ili bilo čime što je 100% Netflix produkcija. Ponadao sam se ali to je preplitko, čak i za syfy vrstu.
23.12.2016 | 13:28
Jel? Dobro da znam. Jedna manje u free periodu. The OA pogledao prvu epizodu, i za sada stvarno obećava.
Sense8 je također dobra i sada su, kraj već postojeće prve sezone, izbacili kao božićno izdanje dodatnu epizodu.
Ovo sada nema veze sa Netflixom niti ijednim streaming servisom, ali zbilja bih htio pogledati dokumentarac Gazda o Todoriću. Autor je rekao da će ga - nakon projekcija u alternativnim kino dvoranama - pustiti besplatno - pa pretpostavljam YouTube ili nešto slično, ali ta me tema jako zanima.
Kada je gradio Kulmerove dvore pisao sam o tome i bio tamo - stvarn je glasnogovornica pričala novinarima da će to biti "hotel za goste kompanije Agrokor"...
A gosti - porodica Todorić
19.12.2018 | 15:29
Pozdrav svima

Buduci da sam vec nekoliko dana u dilemi ...zapravo trilemi da cujem i Vasa misljenja ......LG , Sony ili Samsung .
Odlucio sam se za TV od 75 '' i pronasao sam nekih 10-tak TV-a te dijagonale na lageru.
Sto zbog karakteristika , sto zbog financija izbor se suzio na ova tri TV-a u prilogu .
Svaka preporuka ili savjet dobrodosli .

UsporedbaTV.png
19.12.2018 | 17:20
Definitivno QLED,ogromna razlika pogotovo na toj dijagonali
19.12.2018 | 20:42
Sve ovisi što ti je prioritet. Ja biram LG.
19.12.2018 | 22:00
Osobno bih odabrao Sony, no TV se kupuje na duže staze, stoga mala preporuka www.mall.hr/tv-prijemnici/panasonic-4k-tv-prijemnik-tx-75ex780e

No to je samo moje mišljenje, da se nitko ne naljuti
19.12.2018 | 22:48
Definitivno Samsung Qled, nemaš burn in efekta -10 god garancija.
Nedavno sam uspoređivao u dučanu i gledao razliku između qled samsunga i lg led panela i upozorili su me i pokazali na lg demo , crvenu sjenu kad se napravi burn in na panelu.
Najbolje se vidi na bijeloj podlozi.
A Sony nažalost više nemože ni blizu ovoj dvojici.
Moja preporuka je da otiđeš i u živo ih pogledaj, ja sam se malo razočarao u 75 zbog rezolucije, puno je bolja slika na 65, kad dođe 8k onda da.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 17 minuta
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?
  • dpasaric: Poanta je da je besmisleno dalje širiti raspravu.
  • Air: Fakat imaš teških osobnih problema
  • Air: Protiv "cara" se ne smije ništa pisati?
  • Air: Smetati osobno?
  • Air: i zašto si obrisao ovaj moj tekst is te teme?
  • Air: u temi kafanska laprdanja
  • Air: @dpasaric Samostalno, ničim izazvan optužio si Djuru za nešto. Djuro ti je odgovorio. Budi čovjek, pa kada si "zagrizao" odgovori čovjeku na njegovu cijelu obranu. - stavku po stavku.
  • Air: Skrećeš TEMUsa svojih LOŠIH djela na svoja DOBRA djela (koja nitko ne spori).;)
  • dpasaric: Propast su lijenost i jalovo lamentiranje. Tko je vrijedan i radi neće propasti.
  • dpasaric: Jabučnjak je do svoje punoljetnosti davao odličnu pomoć svakome tko je došao i bez vaših političkih prepucavanja.
  • dpasaric: Vaša hipoteze su potpuno promašene! :) Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
  • Air: Represija i samovolja su isključivo put u propast
  • drlovric: Represija i samovolja nikada nije rjesenje.
  • drlovric: Plenkovic je porucivao Hrvatima kome nije dobro neka ide u DE. Bis bald. A danas drzava daje pare povratnicima jer kapital su ljudi. Ako nas KGB sve rastjera odavdje, ovaj forum ce sam sebi biti svrha :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.54 Seconds

Provided by iJoomla SEO