Koju telku kupiti i još štošta...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Koju telku kupiti i još štošta...


23.05.2016 | 18:15
Prije svega, dragi forumaši - dugujem Vam ispriku jer tema koju načinjem nije vezana za 
Naime, u dogledno vrijeme odlučili smo se počastiti LED TV-om od 32" i WiFi-em, te PayStationom 4. Pitanja za vas su:
1. Koji bi mi TV preporučili (mora biti 32", LED ekran, i imati WiFi vezu)
2. Što mislite da Playku uzmem preko ebaya?
Koliko kužim - postoje 500 GB i 1 TB model, a tu se valjda saveaju igrice dokle si došao, možda koji film, a znam da se i povezeš preko neta sa Sonyem, pa pretpostavljam da možeš skinuti igricu i također ju spremiti na hard. Uglavnom, terabajt je opcija. E sad, od igrica - a znam da mnogi dolaze s igricom u paketu - su mi bitni PES 2016 i Assasins Creed, za dalje ćemo u hodu...
U Hrvatskoj se može naći za 3100 kn u Linksu, dok se na ebayu nađes FarCry igricom za 2788 kn (418 $)
www.links.hr/hr/igraca-konzola-sony-play...hief-s-end-650102084
www.ebay.com/itm/Sony-Playstation-4-1TB-...4:g:XGkAAOSwYlJW4D1F
Dajte me savjetujte ljudi, molim vas!
23.05.2016 | 18:46
U AT u Mediamarktu ti je stari model 359€, a novi 399€ (www.mediamarkt.at/de/product/_sony-plays...ac-pack-1501609.html)
Pogledaj razliek u specifikacijama između starog i novog modela. Mislim da nema jako velike razlike.
Ako ti je za veći disk, kupi veći i ubaciga u "stari" PS4.

Za TV ti ne znam.
23.05.2016 | 20:05
Za Playstation ne znam ništa pametno. Za kupovinu preko E-baya, ja se ne bi puno mislio. Ja sam svojedobno klincima kupio Nintendo Wii U preko amazon.de i kasnije sinu Nintendo 3DS preko E-baya.

Što se TV-a tiče, ja sam jako zadovoljan LG-jem.
23.05.2016 | 20:40
Izuzetno važna stvar kod TV-a koji će se koristiti za igranje je latencija. Naime, novi TV imaju intenzivno digitalno procesiranje slike i onda oni sa sporijim procesorom kasne. To nije problem kada se gleda film jer sve jednako kasni, ali je problem ako se igra igra jer onda sve kasni za reakcijom igrača.

Proizvođači naravno skrivaju podatak o latenciji kao zmija noge i zato postoje nezavisni siteovi koji imaju podatke:

www.displaylag.com

Kod nekih TV je moguće uključiti tzv. "game" mode koji onda ne procesira sliku i to je super. Osobno bih preporučio LG ili Samsung jer imaju najviše softvera (npr. Plex).

Jedino mi nije jasno zašto danas kupuješ toliko malen TV?
23.05.2016 | 20:52
A uračunao si PDV i carinu?
23.05.2016 | 21:10
john_st kaže:
A uračunao si PDV i carinu?


Tko? Ako misliš na mene, ja sam kupio preko amazon.de, odnosno E-baya, ali opet iz Njemačke. EU. Nema uvoza, nema carine. Amazon mi je automatski naplatio HR PDV, a na E-bayu je plaćen njemački Mwst.

dpasaric kaže:
Jedino mi nije jasno zašto danas kupuješ toliko malen TV?


Vjerojatno čovjek ima sobu takve veličine, odnosno toliko mjesta u njoj. Koja je svrha TV-a od 200 cm ako ga gledaš s udaljenosti od metar-dva?

Mi imamo dnevnu sobu od 28 m2 i TV od 36". Kad budemo kupovali novi, neće biti veći od 42-43" jer ga ionako rijetko gledamo. Nama su u dnevnoj sobi puno važniji zvučnici, gramofon i radio.
23.05.2016 | 22:15
Što se tiče tv, tu sam ti na ovom linku filtrirao veličinu 32" i full HD, vjerovatno svaki od tih tv ima wi fi. Firma je santa domenica, imaš je u areni a dosta ljudi ih hvale kao best buy dućan. Neznam koliki ti je buđet, ali ja bi osobno uzeo onog s drugog linka.


www.sancta-domenica.hr/televizori/led-lc...a.8/07-HDTV.Full--HD

www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue32j6302-curved.aspx
24.05.2016 | 09:53
Ja imam LG TV. Neka srednja klasa, cini mi se, nisam htio 4K vec je klasican FullHD. Radi brutalno dobro, a WebOS je stvarno odlican.

Moj TV ima i Game mode kojeg Pasaric spominje, cim upalim PS4, TV to sam skuzi i prebaci u taj mode sa malo zivljim bojama i sa najmanjim mogucim lagom. Nikakvih problema ja nemam, iako je TV preko 2 godine star. AKtivno igram Battlefield 4, i to bi se primjetilo vjeruj mi

Ima i Wifi, i Magic Mouse. I jedan najboljih 3D na trzistu uopce.

Radi se konkretno o ovom modelu: www.lg.com/uk/tvs/lg-47LB730V

PS4 sam naravno kupio u USA, davno, i US account koristim (sto bi i tebi savjetovao). Samu konzolu gdje god da kupis ista je, samo hvataj neki bundle koji ti pase, da ustedis malo na toj igri.
24.05.2016 | 11:53
Kloba ja također gledam uzeti PS4 u dogledno vrijeme i mislim da će to biti negdje na jesen. Jedan od glavnih razloga zašto čekam je što je za 9.mj najavljen PS4.5 (novi CPU, i clock RAMa i GPUa je podignut), kao za 4K igranje.

U svakom slučaju ako kupuješ sada i odmah, onda ignoriraj ovaj info, ali eto čisto heads up.

Slažem se sa Davorom, LG i Samsung su definitivno odlični (moj Samsung F serije ima taj game mode) i mislim da sa njima nećeš pogriješiti.

S druge strane što se tiče cijene PSa tu ima hrpa mogućnosti. Gledao sam i vidim da na hrpu mjesta ima xy modela koji dolaze ili ne dolaze sa nekim igrama.

Dodatno tome imaš recimo i ovakve oglase koji su jako primamljivi: www.njuskalo.hr/ps4-konzole/ps4-konzola-...24-mj-oglas-19032171
24.05.2016 | 12:18
Mislio sam na Klobu, vođen logikom da je PS4 proizveden u Japanu
24.05.2016 | 13:06
Da, možda padne 102 cm, soba ima 25 m2, ali i kosi strop sa strane na kojoj se nalazi krevet i TV:)
A ovo za izdanje 4.5 sam čuo, ali brine me da ne nabiju cijenu od 5000 kn opet...
Uglavnom, ne uzimam sada još ništa - tek sam u fazi internet istraživanja i raspitivanja, moram otplatiti Dormeo prvo...
Samo mi je žao što će Euro pa su popusti, ali bit će popusta i za Božić.
I odgovor za pitanje carine - nisam uračunao...
A jeste li znali da DBVT od 2020. godine postaje obsolete? Odnosno, da oni koji imaju te telke, iako stare tek dvije godine, LED HDTV i štošta, nakon 2020. neće moć gledati TV ako su direktno priključeni na antenu.
Mora se sada paziti i da TV bude DVBT2.
Stvar je u kompresiji mp2 i mp4, dok smo se mi 2010. busali u prsa kako idemo na digitalu prvi u bivšoj Jugi i prešli na duplo lošiji DVBT, Slovenci su pričekali godinu dana i odmah prešli na DVBT2...
Nama je trebalo pet godina da priznamo pogrešku, i još pet da je popravimo će trebati. A koliko se netko nakrao novaca u cijeloj priči u Odašiljačima i vezama - o tome da ne pričam...
P.S. Nisam računao na carine john st...
Evo, odlučio sam se na ovu - Samsung televizor UE40J6272, 40", LED, Full HD - zaobljen ekran:)
3.300 kn najskuplja - negdje ih ima i po 3000, znači do Božića će pasti i ispod...
24.05.2016 | 13:47
Nema bas toliko veze koliko je velika soba nego s koje udaljenosti gledas. Ovo 40" na 2m je ok ali sve veća udaljenost i TV izgleda malo, pogotovo danas kad je razlika između 40-50" nekih 1000kn a ipak se TV kupuje na duže razdoblje. Meni je osobno 4m udaljenost i 42" mi je onak na knap tak da kontam u neko dogledno vrijeme uzet 55-60" i to oled
Ali opet svatko ima svoje, meni je gust da je TV veći kad gledam filmove da je onaj kino ugođaj, a ako TV sluzi za gledanje sd programa i nije neka udaljenost onda je i 40"
Ok.
24.05.2016 | 14:16
Telka ne moze biti prevelika, ako ti se i cini da je proci ce za tjedan-dva kad se naviknes. Ja imam 50" i gledam sa manje od 3m i zao mi sto nisam isao na 55 tako da...
Sve jako zavisi s koje udaljenosti se gleda i iz kojeg kuta. Osim ako ne sjedis okomito na TV i najcesce ga tako gledas ja ne bi isao na curved varijantu, jednostavno nema smisla i nista ne dobijes s tim osim sto mozes reci da imas zaobljeni ekran. Radje uzmi broj veci tv pa ravan ekran. Takodjer ako cesto gledas ekran pod kutem obavezno idi na Ips panel, u protivnom se slika dosta mijenja i ne izgleda bas najbolje. Ako mozes telku kupuj sad oko nogometnog prvenstva (nemam pojma kada je tocno, ne zanima me to previse) jer bude jaaaako dobrih akcija.
S druge strane za plejku se strpi ako mozes, navodno u 10tom mjesecu izlazi taj Neo model, prica sa de ce biti u bundleu sa VR setom sto bi moglo biti zgodno ako cijena ostane ista kao trenutnim modelima. Ako zelis prije kupovati mislim da ti je najbolje cekati da netko od mobilnih operatera opet slozi nekakvu akciju kao prije par mjeseci kada je masa tih konzola zavrsila na Njuskalu i mogao si dobiti potpuno novu, zapakiranu u bundleu sa Starwars igrom za 2000-2300kn.
Disk na konzoli je zamijenjiv tako da se ne trebas previse opterecivati s tim a ako ne mislis imati istovremeno 10 igara dovoljan ti je i 500gb model.
24.05.2016 | 14:44
Hvala za savjete ekipa. dlovric - pokušao sam vidjeti za ovaj Samsung od 40" koliki mu je odaziv ali ne mogu pronaći pa mislim da je negdje ok 25-30 maksimalno, gledao sam onu stranicu koju si mi preporučio takve se vrijednosti drže pod "Great", dok "Excellent" ide za 20 ms - već 21 je opet "Great"...
Ali, koliko vidim - nema TV-a ispod 20 ms...
Znači, zaobljeni ekran ne?
Negdje sam pročitao da je to super, ali stvarno ako mi padne na pamet gledat telku sa fotelje umjesto kreveta i obrnuto stalno bih je morao okretati - možda ipak bolje standardni.
Znam da 3D ne želim jer se ekipa u pravilu razočara - jel to istina?
I da, i meni je JAAAKO žao što sada ne mogu do TV-a, ali oko Božića su isto akcije - pa ih planiram kupiti u komadu i TV i Playku 4.5 (ako bude koliko toliko razumne cijene)
Eh da, zadnje pitanjce - za nas  ljupce - koji je bolji TV što se interneta tiče LG ili Samsung? Koji od njih ima Android? Ili to nema veze?
24.05.2016 | 14:59
3D nisam ni jednom upogonio na mom TVu iako su jaće po pitanju proc snage pa to sigurno neće biti na odmet ako budeš neke smart aplikacije vrtio na njoj. Sam 3D kao 3D mislim da je to joke samo takav, ali kažem nisam probavao pa ne znam
24.05.2016 | 15:09
Na mom LG TV 3D radi savrseno. Super super zadovoljan. Kcerka i ja gledamo crtice uglavnom

Imaju i modeli sa Androidom, sto je odlicno jer mozes KODI nabaciti odmah, ne treba ti ATV i Andriid box neki

Moj ima svoj sustav WebOS se zove i izgleda i radi savrseno. Aplikacija nema bas nesto, ali sve osnovno je pokriveno. Meni je bitno da ima PLEX, ostalo manje vise...
24.05.2016 | 16:39
Da, Plex će i meni biti bitan - to je sigurno, Netflix također vrlo vjerojatno, a za sve ostalo takozvani fine tuning u dogledno vrijeme  tv 4:)
Htio sam ga kupiti nedavno, ali onda sam vidio koliko su pale cijene PlayStationa 4, i reko ma - Mac je izvrstan - ali za igrice moraš imati živinu čiji valjak samo košta 45000 kn, plus monitor veličine teleizora i onda još gamepad...
Reko, doviđenja - rađe PS4
Jedino ne kužim zašto Ameri briju na Xbox i koja je fora s Nintendo WII-em?
24.05.2016 | 16:43
I OBAVIJEST MODERATORIMA
Svima sam fam htio dati thumbs up na karmi ali neda! Ni na jednom profilu jednostavno neće. Koliko se sjećam, prije si mogao samo kliknuti na palac gore i basta, sada štanga...
Čisto da znate dečki, ukoliko vam već nije zapelo za oko...

P.S.
Sad mi je pao na pamet vic od Saula Goodmana kako u Silicijskoj dolini zovu bug? Feature:) Potrgo sam se kad sam to čuo...
24.05.2016 | 17:19
Možeš dati jedan palac (gore ili dolje) u misli svakih 12 sati.
XBOX se lakše krekira, a i jeftiniji (barem je bio) od sličnog PC-a jer je MS subvencionirao cijenu.
WII je ludost jer imaš one kontrolere i u biti tetkice ga koriste za aerobik i za štošta drugo (mislim ne tetkice i ne kontrolere). Lošija grafika nije minus ako imaš dobre igrice (grafika i nije toliko loša, već ova druga dva imaju kristalno čistu sliku), manja cijena nije za zanemariti.
24.05.2016 | 17:46
Xbox nikako ne bi preporučio jer nikakve online usluge kod nas nisu podržane. Mislim na store i digitalnu kupovinu igara i sličnog. Na Playstationu to kod nas sve radi.
24.05.2016 | 19:21
Moji klinci imaju Nintendo Wii U. Oni kontroleri su na starom wii (i na ovom novom), a wii u ima i kontrolere koji su nalik onima od PS. U čemu je fora - ne znam. Sin je bio rekao da ne želi ps ni xbox nego baš wii u jer za njega ima tih igara koje njega zanimaju, a za ps i xbox ne. On uglavnom igra avanture (po mom arhaičnom poimanju igara ) kao npr onu Zeldu i još gazilion takvih. i osim toga, kad ima društvo, onda neku histeričnu borilačku. Cure uvijek igraju neke munjene zečeve i just dance. I scooby doo.
24.05.2016 | 20:06
Mogao bi ja sada tu pametovati nasiroko o konzolama, jer pogadjate, imao sam ih sve Ako se hoces igrati, uzmes PS4 sa US account, i Plus pretplata je pod must jbga, radi online igara.

Svaki mjesec dobijes jednu ili dvije pristojne igre u posjed dokle god ti vrijedi Plus pretplata. Igre se akumuliraju, tako da imam jako puno igara na mom accountu. A igram 2-3 max.

Zadnji mjesec je gratis bio odlicni Tropico 5, ali grijeh je to igrati bez misa. Pokusao sam sa gamepad, pa se osjecam blago retardirano dok to radim :/

Ako nekim slucajem budes imao Battlefield 4, potrazi me na bojnom polju
01.09.2016 | 11:48
Ćao ekipa.
Evo opet ja o telki.
Odlučio sam pričekati da se 4K televizori malo spuste po cijeni. Izabrao sam to umjesto 3D-a, i da ima HDR. Mislim da ću uzeti Samsung, iako još nisam siguran.
www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE40KU6072UXXH/
Ovako imam LED 4K TV DVBT2 spreman za PS 4 NEO, šta mislite?
01.09.2016 | 18:05
Pa tv je ok, po specs. Nema 3D i tu si nešto uštedio, čak nije niti preskup, ali meni se nameće pitanje šta češ gledati u 4K rezoluciji ?
01.09.2016 | 19:00
Meni je ovo isto cisto OK TV. Sigurno neces pogrijesiti.

Ja imam LG, i vise mi vrijedi jako kvalitetan 3D koji nudi, nego 4K za kojeg nemam sadrzaja. Tako da sam kupio FullHD TV, a 4K cemo za 2 god mozda

Nego, sta ce novo donijeti taj NEO? Znaci li da ovaj postojeci PS4 (kojeg imam od prvog dana), nece podrzavati vise novije igre? Ili ce biti 2 verzije igara?
01.09.2016 | 19:12
Pa igrat ću 4K igrice na PS NEO, ne znam hoće li biti neke razlike za BluRay - ali i UHD i UHD 4K navodno nije potpuno isto, a mora se gledati i da TV ima HDR. Ova to sve ima. Što se Tizena tiče, od 2016 (ovo je model 2016) imaju Plex, a razlike u igricama biti će zapravo isti DVD-i za PS4/PS4.5 NEO - pa će DVD valjda sam skužit...
Za dvije godine ti ćeš kupiti valjda Super Ultra HD, koji će koštati otprilike ovoliko...
Tokio 2020 Oplimpijada puštaju program u 8K najavili su...
Što se 3D tiče, nekako mislim (mada nisam probao) da je to promašena tehnologija na ovako malim ekranima.
Evo link za NEO specifikacije potvrđene:

www.trustedreviews.com/opinions/ps4-5-ps...ease-date-games-psvr

Znači - radit će i 4K BluRay i 4K igrice.
Mislim da mi se isplati ovo uzet.
I pardon, krivi sam link dao, ovaj bi uzeo - slični su:
www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue40ku6402-uhd.aspx
01.09.2016 | 19:44
U zadnjih godinu dana kupio sam dva samsung UHD-a, 55 curve za DB i 48 ravan za spavacu sobu.
Samsung ima nativno PLEX app koji mi je nezamjenjiv za gledanje filmova, spojen preko wifi i radi ko urica..
3D nisam htio jer mi nije neka fora,a šta se tice 4k , da, nema puno sadržaja u tom formatu ali tv radi upscaling s full HD-a, a i danas svaka gopro snima 4k i snimke su čudo.
Moja preporuka ti je da si kupiš največu diagonalu koju si možeš priuštit, jer se preko noći navikneš na veličinu i nikad nije preveliki
Uglavnom preporuka za samsung i što veći.
01.09.2016 | 20:46
PA narano, ne može biti preveliki. To kaj je debeli ne smeta.
02.09.2016 | 07:16
Mislim da ni 3D ni 4K u ovom trenu nisu neophodni, ali je 4K sadržaja definitivno više. Mislim da se od 3D odustalo kad je VR postao dovoljno dobra opcija.
Ja bi u svakom slučaju štedio na 3D, a uzeo 4K da sad kupujem. TV se ipak kupuje za nekoliko godina. Netflix već sad ima 4K sadržaj, a i konzole počinju s tim. Kroz koju godinu će ga sigurno biti još više.
02.09.2016 | 15:56
Kad bi sad kupovao TV, uzeo bi još veći od 42" i opet bi uzeo oku prihvatljiv (imam LG 42LS9500).
Ne bi se zamarao tehnikalijama toliko jer rijetko tko to iskoristi. Za hardcore filmomane ionako TV nije izbor, DLP je sada in. Sjetim se kako su vrh ponude bilo CRT projektori.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 42 minuta
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

drlovric, Ender, Gjuroo, m@xym, Riba, rusty, ZeljkoB, Anonimci (687)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.41 Seconds

Provided by iJoomla SEO