Ajmo se pokrenuti! Krekirani u legalni!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Ajmo se pokrenuti! Krekirani u legalni!


28.05.2017 | 19:43
AppLocker - Password protect individual apps
$4.99 -> Free

AppLocker can password protect individual apps on your Mac.
It's easy to use and there is absolutely no configuration required. Just start AppLocker, add a password and select the apps you want to keep private.
Use this tool and stop worrying about your privacy when you lend your computer to a guest, friend or family member. No one will mess with your important apps anymore.

MAS: itunes.apple.com/us/app/applocker-passwo...al-apps/id1132845904
28.05.2017 | 21:48
Hvala ti na promptnim informacijama!
31.10.2017 | 10:06
Kiwi for Gmail
By Zive, Inc.
$9.99 -> Free

Kiwi for Gmail 2.0 integrates all of G Suite (formerly Google Apps) with Gmail as the centerpiece. We turn Gmail and the rest of G Suite into a full-powered desktop client that takes everything you know and love about Gmail and apps such as Docs, Sheets and Slides, and add great new features – including the ability to simplify your life by seamlessly managing multiple Gmail accounts. Finally a solution for office productivity that competes with Microsoft Office 365.

itunes.apple.com/us/app/kiwi-for-gmail/id986304488
31.10.2017 | 10:09
Hvala ti i od mene! Palac!
31.10.2017 | 12:54
Hvala!!
31.10.2017 | 23:22
I odlicni WhatSize je trakodjer trenutno besplatan

itunes.apple.com/hr/app/whatsize/id413702125
01.11.2017 | 15:27
Neloš bundle neloših appova, za sitnu lovu

shop.macworld.com/sales/master-the-pay-w...le-ft-techtool-pro-9
26.09.2018 | 18:03
Za korisnike Fuji mirrorless aparata - Capture One Express Fujifilm.
11.03.2019 | 11:59
Ako tko treba brz i jednostavan video editor, s podrskom za gomilu formata i ugradjenim downloaderom videa s weba

www.videoproc.com/giveaway/
11.04.2019 | 01:37
Besplatan video alat s mnostvom funkcija

www.shutterencoder.com/en/

- Without conversion :
Cut without compression, Rewrap, Conform, Video inserts, End to end, Replace audio, Subtitling

- Sound conversions :
WAV, AIFF, MP3, AAC, AC3, OGG

- Editing codecs :
DNxHD, DNxHR, Apple ProRes, QT Animation, Uncompressed YUV

- Output codecs :
H.264, DV PAL, XDCAM HD422, H.265, WebM, OGV, MJPEG, Xvid, WMV

- Archiving codec :
FFV1

- Images creation :
Image

- Burn & Rip :
DVD, Blu-ray, DVD RIP

- Images creation :
Image

- Analysis :
Loudness & True Peak, Audio normalization, Cut detection, Black detection

- Download :
Web video
My functions...
11.04.2019 | 03:03
Hvala!
16.04.2019 | 11:45
Evo jedan od mojih osbno najbojih file managera je opet na 50% off!

binarynights.com/store?utm_source=newsle...content=email_header
16.04.2019 | 12:11
Ja sam bio ugrabio taj ForkLift na nekoj black friday akciji, za dolar ili tako nešto. Ali nikako mi nije legao. Ne znam objasniti, mislio sam da će mi biti super jer mu je ftp puno ozbiljnije i bolje integriran nego u Finderu, ali na kraju mi je sve to bilo dosta neintuitivno, a i nekako osakaćeno (SFTP podrška je bila šepava). Na kraju sam se uhvatio kako opet koristim FileZillu za FTP, a za obično tramakanje fajli po diskovima nisam vidio neke bitne prednosti u odnosu na Finder. Tako da mi je stajao instaliran bezveze do, evo, pred neki dan, kad sam ga izbrisao.
16.04.2019 | 13:52
smayoo kaže:
Ja sam bio ugrabio taj ForkLift na nekoj black friday akciji, za dolar ili tako nešto. Ali nikako mi nije legao. Ne znam objasniti, mislio sam da će mi biti super jer mu je ftp puno ozbiljnije i bolje integriran nego u Finderu, ali na kraju mi je sve to bilo dosta neintuitivno, a i nekako osakaćeno (SFTP podrška je bila šepava). Na kraju sam se uhvatio kako opet koristim FileZillu za FTP, a za obično tramakanje fajli po diskovima nisam vidio neke bitne prednosti u odnosu na Finder. Tako da mi je stajao instaliran bezveze do, evo, pred neki dan, kad sam ga izbrisao.


Prodaš?
16.04.2019 | 14:22
To je neka prastara verzija. Kako je kupljena na black friday, kasnije je major update trebalo platiti punu cijenu, a nisam to odlučio jer ga nisam ni koristio.
Trebao bi naći DMG, a i licencni ključ negdje... Ako imaš 10.8 stroj, javi, možda uspijem naći.

EDIT
Ne za prodaju, naravno. Na poklon. Ako nađem, i ako ti treba.
16.04.2019 | 14:27
Meni je Forklift sve sto bi Finder trebao biti. Ja ga koristim stalno.

Ne znam zasto ih Apple ne kupi i stavi kao defaultni File browser
16.04.2019 | 14:34
smayoo kaže:
To je neka prastara verzija. Kako je kupljena na black friday, kasnije je major update trebalo platiti punu cijenu, a nisam to odlučio jer ga nisam ni koristio.
Trebao bi naći DMG, a i licencni ključ negdje... Ako imaš 10.8 stroj, javi, možda uspijem naći.

EDIT
Ne za prodaju, naravno. Na poklon. Ako nađem, i ako ti treba.


Sad sam malo gledao, to je stara 2.x verzija koja je ionako besplatna na Appstoreu Tenks enivej
16.04.2019 | 14:44
Imam i ja licencu za jedan stariji Forklift. Ako kome pomaze evo. Ja to vise ne koristim.

Nez jel dozvoljeno dijeliti ovako, ako krsi kakva pravila, ja cu skloniti.
16.04.2019 | 18:39
Kako reče @*SuperUnknown*, ta je verzija ionako besplatna.
16.04.2019 | 21:02
Eto maknuo sam. Pojma nisam imao da je besplatna. Meni nije bila
17.04.2019 | 10:41
Zato jer je FL2 stara legacy verzija. U nekoj točki će v4 doći i isto će se dogoditi sa FL3.. Tako je bilo do sada pa će vjerojatno taj model rada zadržati.
17.04.2019 | 12:28
Mene cudi zasto verzija 3 nije dostupna na AppStoreu. Moguce da je zbog nekakvih Appleovih ogranicenja...
17.04.2019 | 12:45
Čitao sam davno na nekom blogu mislim da je pricing bio malo problem, pa je DEV odlučio ne gurati app preko Storea
11.07.2019 | 11:06
Ovo mi se čini kao vrlo neloš deal

stacksocial.com/sales/the-mighty-mac-bun...ifetime-subscription
12.09.2019 | 02:36
Skylum software, tvorci odlicnih Luminar i Aurora HDR appova, jos svega nekoliko dana daju mali i automatizirani photo editor imena Photolemur Isproban na 10-ak RAW fotki i stvarno radi jako dobro s obzirom da je ful automatiziran. Tko treba ekspresnu obradu fotki - ne mora traziti dalje.

skylum.com/l/pp-photolemur
12.09.2019 | 12:02
Hvala, isprobao i stvarno radi ok za brzinsku obradu fotki
12.09.2019 | 18:49
Evo ja baš isprobavam, zanimljivi rezultati. Thanks!
12.09.2019 | 21:31
Hvala na informaciji, koristan program.
12.09.2019 | 22:55
Također probao i skroz ok radi. Jedino malo kod exportiranja to traje ( raw fotka 24 mpx)
27.11.2019 | 19:49
Pixelmator Pro za iPad je free danas, pa kome treba trk na app store.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 sati, 49 minuta
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Riba, Anonimci (607)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.32 Seconds

Provided by iJoomla SEO