Karma na forumu!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Karma na forumu!


18.01.2012 | 21:09
Riba kaže:
Osobno mi je cilj da se na Jabučnjaku više priča o temi kojom se bavimo nego o karmi, osobnim uvjerenjima, politici i slicnom


U potpunosti te podrzavam!!
Tema zaključana.
18.01.2012 | 23:18
Hackerivs kaže:
ako misliš na mene, onda ja nisam vrištao da mi je oduzeto pravo da budem anoniman.
pogotovo ovo pod navodnicima nisam rekao tako.
a ako ne misliš na mene onda sve 5


Ma nisi ti, imao sam email prepisku sa nekim neobicnim individuama kasnije.
Tema zaključana.
18.01.2012 | 23:26
Breed kaže:
Hahah, ali dajte ljudima fore jedan dan da se ispušu davanjem i oduzimanjem karme bez vremenskog ograničenja!


hear, hear!!
Tema zaključana.
19.01.2012 | 11:59
campo kaže:
Vanjuška o Crkvi ne znaš ništa nisi ni vjernik pa ne lupetaj. jednostavno nisi kompetentan. A mene možeš nema problema..minuskarmirati koliko hoćeš meni je to posebno zadovoljstvo


Nisam vjernik u tvojem smislu - jer slijepo vjerovanje u organizaciju koja štiti pedofile i ine zločince, huškaće i fašiste, a kažnjava jedinoga među njima koji govori po Kristovom nauku (don Grubišić) je moguće samo kod ispranog mozga. Svatko drugi sa iole zdrave pameti bi shvatio da tu nešto nije u redu.

Tebi ne smeta što je Isus propagirao skromnost, poštenje, jednostavnost; što je rekao da se trgovci uklone iz hrama božjeg? A što je ova organizacija koju tako zdušno braniš postala?

Campo, shvati već jednom, vjeruj u Boga ako želiš, to je tvoje pravo i to ti ne branim, svatko u nešto vjeruje. Ali ti branim da govoriš o poštenju, a braniš licemjernu i nepoštenu Crkvu. ova crkva danas, sa svojim palačama, Pradinim cipelama i ostalime nema veze sa onim što bi trebali propagirati i predstavljati.

Pokušaj samo jednom kritički promisliti o svemu tome.
Tema zaključana.
19.01.2012 | 13:18
ne o vjeri na mojoj temi.nemojte da vam ja minuse dijelim.
Tema zaključana.
19.01.2012 | 15:33
Tema zaključana.
19.01.2012 | 17:28
scarface32 kaže:
ne o vjeri na mojoj temi.nemojte da vam ja minuse dijelim.


Meni možeš, ionako si mi dužan
Tema zaključana.
  • campo
  • Posjetitelj
19.01.2012 | 17:55
vanjuska poceo si bulaznit. ostavi se Isusa i Crkve to je za tebe visa matematika
Tema zaključana.
  • campo
  • Posjetitelj
19.01.2012 | 17:58
ti ces mi branit da govorim? pa ja se pocinjem mislit imas li uopce mozga
Tema zaključana.
20.01.2012 | 11:59
campo kaže:
vanjuska poceo si bulaznit. ostavi se Isusa i Crkve to je za tebe visa matematika


Vidim da se hvataš, ali vidim i da si korisnik Maca, pa moram vjerovati da imaš mozga, pa mi samo molim te riješi jedan test, ako ti nije teško.

1. Podržavaš Franceka, no da li mu zamjeraš neki potez?

2. Podržavaš crkvu kao instituciju, no da li im zamjeraš neki potez?

3. Podržavaš HDZ, da li im zamjeraš neki potez?


Hajde, tri laka, za ratnog junaka!
Tema zaključana.
20.01.2012 | 12:04
Budući da je pitanje karme riješeno i na tu se temu nema više što reći, raznobojnim vragovima ovdje nije mjesto, molim vas da raspravu preselite u forum Razno. Ovu ću temu zaključati jer iz iskustva znam da lijepa riječ ne pomaže, a pištolj nemam.
Tema zaključana.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 3 sati
  • drlovric: Ma ide to bez problema. Ja sam uvijek azurirao sve strojeve prvi dan. Nisam imao problema, ali generalno nije pametno :)
  • drpongrac23: [link]
  • drpongrac23: Izgleda da izlazi oko 19.00 sati po našem vremenu. Očekuje ze velika gužva prilikom downloada
  • dpasaric: Možda za neki nebitni stroj za početak...
  • dpasaric: Ne znam, ja ne bih žurio. :)
  • drpongrac23: Sutra macOS Tahoe!
  • dpasaric: Osvrt je na naslovnici...
  • dpasaric: Ja bih samo Siri koja radi kako treba.
  • stefanjos: pa nije da ikome treba, ali radije bi to nego iakkav AI image generator haha
  • drlovric: Top je stvar. Razmazi oci i plus dobijes par sat i baterije usput.
  • dpasaric: Kome to uopće treba? :)
  • drlovric: Slazem se. Natjerala ih AI blamaza a ne dobra volja :)
  • stefanjos: 120hz na obicnom iphoneu. Napokon!
  • stefanjos: Drpongrac. Nema uvrede. Autoagnostik sam ali volim svoj polo :)
  • drpongrac23: Bez uvrede, isprika svakome, imao san bekutanera kockici m3, golfa 4 i polo sdi - sve redom šrot!!!!
  • drpongrac23: @stefanjos - fauwe = krampwagen! Hyundai rulez!!!!
  • drpongrac23: Uskoro event! Euforija počinje!!!! Gemišti na hlađenju!!!!
  • stefanjos: @yonkis, a stvarno je tino haha. samo fauve :P
  • Borisone: [link]
  • Borisone: Kao i svake godine u rujnu, nova generacija iPhona, te eventualno AirPodsi, Apple TV, i sl.
  • Yonkis: A što se predstavlja?
  • dpasaric: Danas Appleov Keynote u 19 sati po našem vremenu!
  • Yonkis: tino1 mora pješke jer ga izdao Bayerische Motoren Werke :)
  • stefanjos: ?
  • Yonkis: [link] tužno
  • smayoo: Rijeka je treći grad u Europi po godišnjoj precipitaciji. Prva je Genova u Italiji, a drugi je Nikšić u Crnoj Gori
  • smayoo: Nije istina. London ima više kišnih dana godišnje, ali Rijeka ima veću godišnju precipitaciju (kumulativnu količinu padalina u mm po m2)
  • hal9000: @yonkis • Navodno je.
  • Yonkis: Jel' ovo istina za Rijeku? [link]
  • smayoo: Riječani i ostali zainteresirani, kavica i ćakula ovu subotu (30.08.) ujutro u 10h u gradskoj kavani Renard
  • drlovric: @vanjus: Barem si imao mogucnost izbora. Odaberes banku koja ima Apple Pay i cao :) biH je doslovce prije tjedan-dva dobila Apple Pay, nije uopce bilo dostupno u drzavi.
  • VanjusOS: pa znam da je Apple pay bio dostupan preko PBZ-a već godinama, ali tek od jučer je to moguće i preko HPB.
  • Yonkis: @smayoo - mogli bi subotu ujutro. Ima li još zainteresiranih, gdje je tino1?
  • Yonkis: @VanjusOS - to misliš kao "napokon" tj sarkastično?
  • smayoo: @yonkis - ja mogu u subotu ujutro. U nedjelju popodne-navečer možda također, ali nisam siguran.
  • VanjusOS: ljudi, tehnološka revolucija! od danas Apple Pay i preko HPB-a!!
  • Yonkis: Jel netko za kakvu kavu ovaj vikend? U Ri mislim :)
  • Yonkis: Glede Tita.. u Splitu: [link]
  • smayoo: @drlovric, nema na čemu, drago mi je. :)
  • mbp2009: Titini kriteriji: onaj koji je bio protiv njega. Kao i kriteriji svakog drugog kriminalca i diktatora :)
  • drlovric: @Smayoo: Isli u plavo bijeli. Sasvim pristojna hrana. Nismo uopce razocarani. Hvala :)
  • jura22: Da, tocno tako. Sakupljao po ulici! Zene, djecu, starce. Po redu. Bez kriterija.
  • smayoo: U samom Osijeku, nažalost, po mom iskustvu ništa nije baš trajno na visokom nivou. Ako bih morao preporučiti bar jedno mjesto, to bi bio "Plavo-bijeli". Klasični restoran, kad vidiš kako su konobari odjeveni, izgleda kao da su još osamdesete, ali hrana je konzistentno vrlo dobra. Ali to je nekakav standardni restoranski jelovnik, nema nekih baš tradicionalno slavonskih jela
  • smayoo: Varga u Bilju, pojeli smo zbilja dobar čobanac prije koju godinu. Još je bolji u Sokaku u Đakovu, kod ergele, ali to ti nije blizu Osijeka
  • drlovric: Sutra sam u Osijeku. Molim lokalce za preporuku za dobru slavonsku hranu.
  • Air: U protivnom je imao vanzemaljsku sreću da je baš smaknuo one koji su mu smetali.
  • Air: @jura22 ja sam nekoj logici siguran da je Tito imao kriterije po kojima je to činio.
  • smayoo: Kako misliš - da je nekog dao smaknuti bez kriterija? Skupljao je nasumično ljude po ulici pa ih vodio na smaknuće?
  • Yonkis: Što je kriterij?
  • jura22: “kriterija”

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.91 Seconds

Provided by iJoomla SEO