Karma na forumu!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Karma na forumu!


17.01.2012 | 00:35
Sad sam se pravo nanervirao zbog toga sto pojedini clanovi dijele minuse , samo zato sto se necije misljenje ne slaze s njihovim. Ok je dijeliti negativnu karmu nekom ko je postavio pitanje na forumu pa i ja, ali u raspravama da se dijele negativne karme , to je stvarno za mene podmuklo.Ako je rasprava, onda svako ima pravo na svoje misljenje. Ja sam do sad trebao hiljadu negativnih karmi podijeliti, ali nisam toliko zloban.Ovdje je ko u vrijeme komunizma. Nista protiv Tite, s tim da je ovdje u pitanju njihovo velicanstvo Apple. Dajte ljudi, kulirajte malo. Tu smo da pomazemo jedni drugim ia da razmjenjujemo misljenja.A ne da kaznjavamo jedni druge.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 00:39
Molim te, nemoj mi reci da ti je to briga
Evo od mene si dobio + karmu!

Sta se sa time zamaras pobogu!
Tema zaključana.
17.01.2012 | 00:42
Ako te to veseli u životu, + i od mene
Tema zaključana.
17.01.2012 | 00:45
ma nije rijec u karmi.ebo karmu, ali da ima mogucnost mozda bi mi samar spucao. ovdje karma u zivotu samar ili saka. tako ja to shvacam
Tema zaključana.
17.01.2012 | 00:49
@scarface32 , dobro jutro i dobrodošao u stvarni svjet.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 00:53
Nemoj da obracas paznju na to,ja u jednom danu dobijem po 10+ a sutra se nikako ne logujem i vidim da su mi dali bar - 12.Jer ocito su bili neki na forumu koji me nesto ne zarezuju .Kako si i rekao tu smo da razmjenjujemo misljenja i pomazemo jedni drugima.Meni je dovoljno kada uspijem nekome pomoci da sredi problem.Karma ili ne nije ni vazna.Samo lagano i Ti si sibicar sta ti je
Tema zaključana.
17.01.2012 | 02:27
Iskreno, ja to uopće ni ne gledam. Mislim da je nekad prije nije ni bilo.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 07:25
Ja sad razmisljam otvoriti 10 racuna na Jabucnjaku i svaki dan si dodjeljivati karme.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 07:38
Dovoljno je da se neko ne slaze s tvojim misljenjem i odmah karma ide dole. Sto uopce ne govori nista o tebi, nego mozda o drugim ljudima

Meni to stvarno nista ne znaci, mada je lijepo vidjeti da si pozitivan, jer to automatski znaci da imas istomisljenika ovdje

Zabac, ja otvorim isto 10, pa ja klikam tebi a ti meni, da nas ne provale?
Tema zaključana.
17.01.2012 | 09:36
ma Karma kao karma i nije bitna. Nego, kao sto sam vec rekao da bi me sutra stocom spucao da sam mu blize. samo zbog toga sto imam drugacije misljenje.A karmu sam gledao na pocetku, kad sam se tek registrovao i i tek poceo koristiti apple.naravno da cu pazljivije citati postove od nekog ko ima puno karme jer je logicno da taj i nesto zna o apple-u(konkretno mac os-u). nije je djaba dobio, tako sam ja barem na to gledao.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 10:34
Svi ste mi dužni po klik.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 11:08
scarface, ne zamaraj se....karma je tu više kao razbibriga nego kao nešto što treba ozbiljno shvaćati. Već je bilo par rekacije uznemirenih ljudi pa sam razmišljao da to potpuno uklonimo ali eto, ostalo je jer nije bilo problema češće.
Mislim da pretjeruješ kada negativnu karmu uspoređuješ sa šamarom, raspravljamo uglavnom kulturno, a stav ostalih najbolje vidiš i u porukama ovdje.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 11:23
ma oni koji imaju kesu (i obraz)za opaliti samar, napast ce te verbalno, otvoreno. kakvi minusi!
Tema zaključana.
17.01.2012 | 11:27
kinsif kaže:
ma oni koji imaju kesu (i obraz)za opaliti samar, napast ce te verbalno, otvoreno. kakvi minusi!


A možemo organizirat i boksačke večeri u Peek&Pokeu.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 12:25
grof kaže:
A možemo organizirat i boksačke večeri u Peek&Pokeu.


Rijetki znaju da je to već bilo organizirano! Prala se i krv s laminata. Sve dobrovoljno naravno.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 12:29
Robot vs. Robot nadam se!
Tema zaključana.
17.01.2012 | 12:38
Riba kaže:
Rijetki znaju da je to već bilo organizirano! Prala se i krv s laminata. Sve dobrovoljno naravno.


Omg. Daj mi samo reci kojom forumskom temom je priča započela.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 13:04
Postoji život i van foruma.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 13:24
Šta da?

Btw, daj molim te baci oko na onaj RAM kojeg sam iskopao i reci mi što misliš.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 13:49
Nemam mišljenje, nema pojma o tome. To su previše tehničke stvari za Mac korisnika.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 13:51
Moram još primjetiti da barem na avataru strahovito podsjećaš da džepnog križanca između Jasmina Stavrosa i Massima Savića. Bez loših namjera!
Tema zaključana.
17.01.2012 | 14:10
Riba kaže:
Nemam mišljenje, nema pojma o tome. To su previše tehničke stvari za Mac korisnika.


Makes sense. Jedva čekam tvoju sljedeću stručnu prezentaciju.

Moram još primjetiti da barem na avataru strahovito podsjećaš da džepnog križanca između Jasmina Stavrosa i Massima Savića. Bez loših namjera!


Pitam se samo s kime bi me tek usporedio da imaš loše namjere.
Je, i ja tebe volim.

(i kliknuo sam ti karmu u minus, usahnuo dabogda)
Tema zaključana.
17.01.2012 | 15:51
Moram priznat da sam i ja primjetio taj sustav karme posto sam frisko registriran. Ono, gledas tko ima pozitivnu, a tko negativnu, cisto kao orijentir ciji savjet ( pogotovo tehnicki ) ima vecu tezinu. Al eto, kazu ljudi da se to bas ne gleda ovdje.

Mozda bi nekakav "hvala gumb" bio malo sretnije rijesenje. Ako smatras da ti je netko pomogao, ili napisao koristan post, stisnes mu hvala. Pa imas neku statistiku, ono broj postova i pohvaljen XY puta.

S ovom karmom mi se cini da ljudi lupaju minuse kako stignu, tj. cim tvoje misljenje nije jednako njihovom (a ne koristis vrijedjanje i vulgarne izraze).
Tema zaključana.
17.01.2012 | 16:36
civicar, vrlo vjerojatno si u pravu, ta bi vrijednost trebala imati značenje koje si opisao. Promjenom terminologije bi vrlo vjerojatno dobili željeni efekt - ili jednostavno ukloniti opciju "minus".
Tema zaključana.
17.01.2012 | 16:38
civicar kaže:
Ono, gledas tko ima pozitivnu, a tko negativnu, cisto kao orijentir ciji savjet ( pogotovo tehnicki ) ima vecu tezinu.


Je, i onda ti Riba sa zilijun karma-bodova (i ponosni autor najkastrofalnijeg predavanja o pomoći korisnicima koje je ikad održano u povijesti čovječanstva) da savjet da pitaš nekog drugog.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 16:43
Riba kaže:
civicar, vrlo vjerojatno si u pravu, ta bi vrijednost trebala imati značenje koje si opisao. Promjenom terminologije bi vrlo vjerojatno dobili željeni efekt - ili jednostavno ukloniti opciju "minus".


Da, uklanjanje minusa bi mozda bilo najelegantnije rijesenje, bez puno filozofije. Minus onako - djeluje negativno.


@Grof -
Tema zaključana.
17.01.2012 | 17:27
Uz rizik da zaradim minus meni je taj sustav karmi malo bezveze jer, evo, ja koja sam tek od nedavno Apple user i pojma nemam o ničemu, klikćem po forumu raznorazne teme koje me potencijalno interesiraju. Pročitam, skužim više-manje, zatvorim i idem dalje. Uopće mi ne sine da dodijelim karmu ljudima koji su pomogli a često zna biti po nekoliko njih sa više postova. Pretpostavljam da većina nas slično radi pa ako karma služi za iskazivanje nečije korisnosti na forumu, bojim se da to baš ne prikazuje zorno.
Također, ako se zbilja negativni bodovi dodijeljuju kada netko nešto pita onda se moram zapitati (odmah minus) kakav je ovo forum ako se ništa ne smije pitati? Valjda smo tu da podijelimo iskustva i pomognemo jedni drugima.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 17:32
O bože...pa ta "karma" nema utjecaja ni na što, niti će itko imati bilo kakve posljedice ako ima tu vrijednost i minus milion. Otkud i to da se "ništa ne smije pitati"? Zar netko dijeli minuse za pitanja? Shvatite to kao razbibrigu.
Tema zaključana.
17.01.2012 | 17:39
Najbolje je da pitas odbor da li da maknete minus ili ne?
Jeste, malo zbunjuje taj minus ali nista toliko strasno, ma da bi bilo ljepse da ih nema. Samo plus bi bilo idealno i mislim da bi se ljudi vise opustali u pisanju svoga misljenja, ovako strahuju da nece dobit recku!
Tema zaključana.
17.01.2012 | 18:47
previse slova trosimo ni na sto!
nema sanse da ce ti itko dati minus radi pitanja! a jos manje bi te to trebalo brinuti!

meni je fora to sa karmom, ali mozda bi trebao biti neki sticky sa uputama kako su administratori zamislili da stvar funkcionira!.
Tema zaključana.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 sati, 27 minuta
  • Yonkis: Evo, prodajem i neke slušalice, one za u uho. iPhone i sluške, 200€. I nije to sve, one more thing...
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, temeljnik, tino1, Anonimci (330)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.28 Seconds

Provided by iJoomla SEO