iPhone 5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 5


13.11.2012 | 20:23
mileni kaže:
Odlicna kvaliteta telefona cim se ovako osteti nakon samo mjesec dana.


Ako nema nista pametno za reci , nemoj nista. Sutnja je zlato
  • mileni
  • Posjetitelj
13.11.2012 | 20:52
Nesto sam glupo ili krivo rekao? Mozda slagao?
13.11.2012 | 21:13
Povrijedio si Pravovjernog u Vjerskom Zanosu.
  • mileni
  • Posjetitelj
13.11.2012 | 21:23
Mea culpa. U tom slucaju se izvinjavam, nije ok dirati u Svetinju
13.11.2012 | 21:49
Sad ti je kasno. Stavit će fetvu na tebe. Bježi, sakrij se!
13.11.2012 | 22:27
Hmmm, možda ipak nije problem u iPhoneu, već u njegovom vlasniku koji ga očito nije štedio druženja sa ključevima i ko zna čime sve ne u džepu
13.11.2012 | 22:50
14.11.2012 | 00:05
Da. Trebao je kupiti sandučić od slonovače, obložen labuđim perjem i svilom, da u njemu nosi mobitel, i dva nosača da nose taj sandučić za njim naokolo.
  • mileni
  • Posjetitelj
14.11.2012 | 01:04
Moj iP4s nije ni malo pazen, nikad nikakve zastite na istome nisam imao, niti mislim kupovati mobitel kojem su potrebne zastitne maske i sl. stvari. Redovito je u dzepu sa kljucevima, upaljacem, itd. I dan danas izgleda kao nov, ni crte na njemu. A i pao je par puta. Samim time problem je sigurno i iphoneu, a ne u korisniku.
14.11.2012 | 12:04
Jbt...debelo razmišljam da promjenim narudžbu u bijeli....makar morao durati gej i metro maltretiranja
14.11.2012 | 12:23
Šta imaš mjenjati narudžbu, grebe se i jedan i drugi tako da ti je svejedno, sve zavisi od tebe koliko ga paziš i gdje ga stavljaš i držiš.. i jedan i drugi su od istog materijala, nije jedan od drveta, a drugi od kamena.. 8)
14.11.2012 | 13:45
Sin kaže:
Jbt...debelo razmišljam da promjenim narudžbu u bijeli....makar morao durati gej i metro maltretiranja
.

Ne kuzim te gay fore ali nikako. Znaci svatko ko ima bijeli samsung s3 spada u gay grupu?
14.11.2012 | 14:23
@Ninjago: ma zahebancija

@Soprano: već je navedeno...bijeli nema pofarban (bromiran)rub, nego goli alu kao 4, pa se manje vide recke i ogrebotine. Telefon ne stavljam u nikakve zaštite niti planiram, tako da....
14.11.2012 | 14:36
100 ljudi 100 ćudi.
14.11.2012 | 15:05
Ninjago kaže:
Sin kaže:
Jbt...debelo razmišljam da promjenim narudžbu u bijeli....makar morao durati gej i metro maltretiranja
.

Ne kuzim te gay fore ali nikako. Znaci svatko ko ima bijeli samsung s3 spada u gay grupu?


Dali netko ima iskustva kako se formalno može pristupiti nevladinoj udruzi Iskorak, obzirom da sam naručio bijeli iPhone?

Ipak treba znati da ja nisam bolestan i da imam jednaka prava kao i svi ako, imam bijeli iPhone, ak furam roze gaćice, kričave čižmice do koljena i sve ostale sl. naprave, odjevne predmete i šminkice(puder, sjajilo itd.)koje formalno nisu baš predviđene za muški spol!
14.11.2012 | 15:22
Kako nas tretiraju zbog te bijele boje izgleda da cu je morati totalno izbacit iz upotrebe!
14.11.2012 | 18:20
Dakle ako si gay i bojiš se da će to drugi skužiti, samo je potrebno kupiti crni iPhone? Bravo!
14.11.2012 | 18:38
Još nisam u posjedu uređaja. No sad vec imam brige. Kako dokazati u par sekundi da nisi gay ako imas bijeli iPhone!
14.11.2012 | 20:13
U krugovima u kojima se ja krećem si gay i sa crnim. Onaj tko brine o tome što budale oko njega misle, provest će život nesretan.
14.11.2012 | 21:18
Tocno Smayoo, prvi put u zivotu imam bijeli mobitel (iPhone) i jebe mi se ko sta misli. Drustvo je samo reklo "kad si ga vec kupio?" A koga briga to sto je mobitel bijel ili crn?!?!? Pa to su obicne gluposti.
14.11.2012 | 21:36
Interesantno je kako se ovdje sa sitnim mamcem upeca masa ekipe da ode u Off
14.11.2012 | 21:38
Pa dogodi se i najboljima !
14.11.2012 | 22:16
smayoo kaže:
U krugovima u kojima se ja krećem si gay i sa crnim. Onaj tko brine o tome što budale oko njega misle, provest će život nesretan.


Jako lijepo si to napisao, svaka ti cast! Naravno da me ne zanima tko sta prica i misli, ne zivim za druge, zivim za sebe i svoju obitelj a ove materjalne stvari nas samo nadopunjavaju. Uzivam s bijelim iphone-om!
15.11.2012 | 09:31
vi koji imate bijeli - koja je završna obrada stražnje strane ? brušeni matirani alu ili je farban ? ( mislim na središnji dio-tijelo)
15.11.2012 | 09:53
Na žalost, materijalne stvari nas ne dopunjuju, već određuju. To će biti do onog trenutka kada će moralno biti ispred materijalnog.
To što se iPone povezuje s pederima, samo govori o onima koji ti povezuju. Očito je u pitanju frustracija i/ili nemogućnost kupovine/posjedovanja istog.
15.11.2012 | 11:53
A dobro.....al ipak bijeli!!!! Fakat ni sam neznam šta mi je to trebalo. Vjerojatno zato što ću ga dati ženi za pol godine, kad izađe iPhone 5S. Ipak moramo biti u koraku sa tehnologijom
15.11.2012 | 12:10
Ne kužim šta je ružno u bijelom komadu hardware....ja imam bijeli iPad i ljepši mi je nego crni.Kolega je kupio galaxy note II titanijum crne boje a nas dvoje ga nagovarali da kupi bijeli jer je stvarno bijeli ljepši
15.11.2012 | 13:22
zabac kaže:
Na žalost, materijalne stvari nas ne dopunjuju, već određuju. To će biti do onog trenutka kada će moralno biti ispred materijalnog.


ajd kad svi offtopičare, da malo serem i ja...

kako koga, mene uopće ne, zabole me i za telefon i auto i bilo koji statusni simbol
sad ulaziš u zonu koliko je u k...cu život, društvo i čovjek kao jedinka u današnje vrijeme,što realno i jest, ali nitko od nas ne može globalno ništa promijeniti, nego samo lokalno što uspijemo vlastitim djelovanjem ( i od toga ne treba odustati)


To što se iPone povezuje s pederima, samo govori o onima koji ti povezuju. Očito je u pitanju frustracija i/ili nemogućnost kupovine/posjedovanja istog.


kao što rekoh gore, zahebancija među ekipom, ne znam šta ste se toliko raspisali o pederima

btw. ekipa oko mene i ja najnormalnije posjedujemo takve i slične uređaje, jer nam je to sredstvo rada i ništa drugo...a vidim da i ovdje ekipi ( smayo, civicar i ostali) to predstavlja isto

da se vratim na temu....pitanje je samo koji se manje haba sa vremenom...
15.11.2012 | 13:42
da se vratim na temu....pitanje je samo koji se manje haba sa vremenom...


Samo iz tog razloga sam uzeo bijeli, po preporuci. Jer sam bolesno osjetljiv na oštećenja koja se nebi trebala događati umjerenim korištenjem.
15.11.2012 | 22:15
Ja sam htio uzeti bijeli iP ali sam se danas morao zadovoljiti sa crnim 32gb modelom.
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 1 sat
  • Yonkis: hal9000 misliš o norovirusima? Srećom besparica me opet spasila pa nisam na kruzerima :j
  • hal9000: Danas čujem ekipu kako priča o nekim virus killer-ima. Može mi netko objasniti što je to? :D
  • imjasminh: Prodano kolegi s foruma.
  • imjasminh: 750 eur - [link]
  • Yonkis: Moram priznati da je ovo dobro odrađena aplikacija: [link]
  • imjasminh: Pozdrav svima! Prodajem Apple Watch Ultra 3, 49mm Black Titanium, račun garancija. Nije ni 2 mjeseca star, bacite pogled na oglase: [link]
  • dpasaric: I previše su ih prodali s obzirom na sve... oko 600.000
  • user: pa se nije dobro prodavao
  • user: Apple Vision je očito preskup bio
  • Riba: Bas glupost od hardvera.
  • Yonkis: Ok, i nije to neuspjeh, nešto su naučili iz toga, nadam se.
  • Riba: RIP Apple Vision. - [link]
  • drlovric: Lijepo [link]
  • dpasaric: Kao jako su zabirnuti za tvoju privatnost, a istovremeno s druge strane čini sve da je potkopaju...
  • Yonkis: Ova opcija neće nikada biti dostupna u EU ili...? [link]
  • Yonkis: The iOS 26.4.2, iPadOS 26.4.2, iOS 18.7.8, and iPadOS 18.7.8 updates that Apple released today address a security vulnerability that the FBI recently used to extract Signal message previews from an iPhone even after the app was deleted.
  • drlovric: Ja sam zadnji put cuo nikada da mi neko kaze, jao jest mi spor SSD na Mac :) To samo forsiraju ovi YT recenzenti. Nama normalnim smrtnicima totalno nebitna stavka na modernim M Macovima...
  • Yonkis: Zato jer mac diktira koliko će brzo SSD raditi. Ako radi max onda ce se i trošiti max. Ovako radi laganica pa traje dulje. Ovo pričam iz guzice. Možda ima smisla.
  • ZoPaj: mjerim s blackmagic disk speed test: mac studio m4 1tb disk 6380 mb/s read, 5200 write vanjski tb5 samsung 9100pro 4tb u acasis 80gps 6430 mb/s read, 6000 write znači vanjski brži od ugrađenog mac ssd
  • jura22: Uz TB5 i dobro kućište dobiju se velike brzine prijenosa podataka, ne kao interni SSD (otprilike duplo manje).
  • jura22: RAM se ne da "odlemiti" jer je sastavni dio SoC-a.
  • Ender: @cavarovobrdo: ... ili barem SSD.
  • cavarovobrdo: Nadam se da će novi CEO odlemiti RAM ;)
  • cavarovobrdo: Muštuluk: John Ternus to become Apple CEO
  • imenso: John Ternus novi CEO
  • CoffeePod: @yonkis jos me macOS 26 nije vidio a tko zna hoce li 27. Sequioa mi je toliko dobra da nemam razloga updejtati, a cijela prica sa Liquid Glass mi je odvratna.
  • Yonkis: The upcoming macOS 27 release will be compatible with Apple silicon Macs only.
  • dpasaric: Možeš uz search naći svaki
  • dpasaric: Pa zadnji intervju je na naslovnici, a ostali raspršeni tijekom godina
  • Ender: @dpasaric: a gde su ti razgovori? mislim gde se mogu naci?
  • Performita: Omogućuje lako postavljanje novih uređaja, sigurnost podataka i poslovni email bez velikog IT odjela. Cilj je da tvrtke rade jednostavnije i sigurnije na Apple uređajima.
  • drlovric: U cemu je fora sa ti Business? Imamo li mi mali smrtnici neku korist od toga ili je to samo za velike tvrtke?
  • Performita: Kalimera, Dobro jutro... ovo za Apple Business rolls zvuči kao izvrsna vijest!!!
  • Borisone: Apple Business rolls out to 200 countries today - brace for impact - even Croatia!
  • Yonkis: iOS 26.4.1 and iPadOS 26.4.1 This update has no published CVE entries.
  • stefanjos: Treba mi as u rukavu kada me netko pita gdje da ide haha :D
  • smayoo: Ima ih nekoliko koji se oglašavaju kao iPhone serviseri, nijedan mi nije baš ulio povjerenje, ali nemam neposrednih loših iskustava.
  • stefanjos: gdje nositi iphone na popravak u rijeci kada nema jm elektronike?
  • Yonkis: @smayoo Nema na čemu, evo ja upisah.
  • smayoo: @Yonkis, evo, otključano, hvala na upozorenju!
  • dpasaric: Booo?
  • Yonkis: “ Lažu li nas :) ...nastavak sa vikalice.” - tema zaključana a zadnji post završava sa pitanjem?
  • smayoo: Sretan Uskrs!
  • Yonkis: Sretan Uskrs braćo! I sestre!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • user: da bar je propao kao što su Microsoft i ostali predviđali, hvala što si pokrenuo najgori trend u techu Steve.
  • Yonkis: [link] Who’s in Apple’s top 10? Here’s the full list of the most influential people of all time
  • Yonkis: [link] netko fino složio povijest svih modela iPhonea, jako lijepo.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.72 Seconds

Provided by iJoomla SEO