Kako unlockati iPhone?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kako unlockati iPhone?


  • Sank
  • Moderator
  • 219
30.12.2012 | 23:30
Gdje ti je Tinyumbrella (TU) spremila SHSH možeš vidjeti ako klikneš u TU na tab Advanced -> Save SHSH Directory. obično je skriven (hidden) pa ga ne možeš naći u Finderu, ali kopiraj iz TU taj put pa u Finderu odaberi na traci izbornika Go -> Go to the folder... pejstaj i klikni Go.
31.12.2012 | 02:52
Hvala na brzom odgovoru i Saint-u u Sanku i hvala vam sto mi pomazete. Pokusao sam sam vise puta, al softverski jezik je na previse naprednom nivou a i nisam se nasao u moru razlicitih informacija koji su me ostavljalji ne sigurnim u ono sta radim a ne zelim da zeznem telefon.

Saint znam sta me pitas, ovako na telefonu u cydia-i imam sacuvane SHSH za IOS 4.2.1 ; 4.3 ; 4.3.2 ; 4.3.3 (koji meni treba zbog stare gevey sim koju sam kupio u US sredinom 2011) sve do 6.0.1. i sve je to sacuvano u TU na Macbook-u.


Sank, otisao sam na TU i u advanced tabu sam nasao da se SHSH pohranjuju u direktorijum /Users/UrosDrapsin/.shsh medjutim kad sam pritisnuo dugmence obelezeno sa [...] folder je bio svetlo sive boje i nedostupan i u njemu folderi known devices i cache na kojima izgleda kao da nema nista. Pokusao sam da kopiram put i isao na go kroz finder i (uz pomoc command+shift+g) ali nista nije nasao, ili ja negde gresim u postupku.
31.12.2012 | 02:56
Nisam video da mogu da ubacim i fotke evo u ovoj poruci.
Screen_shot_2012_12_31_at_2-717112edf1398813ba6bc84f0147c1ed.png
31.12.2012 | 02:58
i ova za saint-a
Screen_shot_2012_12_31_at_2-3b7ac04400b7696542757ec0d727d139.png
02.01.2013 | 02:19
Da li je neko prisutan da mi pomogne?
02.01.2013 | 16:06
imas spasen SHSH za 4.3 tako da mozes uraditi upgrade kako sam ti napisao
02.01.2013 | 21:58
a kazi mi kako da napravim custom firmware? imam IOS 10.6.8 "snow leopard"
02.01.2013 | 22:04
Skini pwnage tool mislim da je za 4.3.3 (pwnage tool 4.3.3.1) ili redsn0w 0.9 i normalni FW pa sa pwnage(ili redsn0w) napravis custom da sacuvas BB.Sve mozes naci na iclarified.com
18.01.2013 | 20:47
18.01.2013 | 22:23
Nema potrebe da postavljas isto pitanje na par mjesta
02.02.2013 | 17:21
Jeli postoji gevey kartica za iphone 4 ,ios 6.1?
12.02.2013 | 20:14
Bok novi sam ovdje i imam jedno kratko pitanje imam 4s nedavno instaliran ios 6.1 mob je zakljucan na vip mrezu interesira me moze li se napraviti jailbreake,bez da se unlocka iphone1!! hvala!!
12.02.2013 | 20:21
Mrnjo kaže:
Bok novi sam ovdje i imam jedno kratko pitanje imam 4s nedavno instaliran ios 6.1 mob je zakljucan na vip mrezu interesira me moze li se napraviti jailbreake,bez da se unlocka iphone1!! hvala!!

naravno da moze, jailbreak nema veze sa unlockom
12.02.2013 | 20:29
mbijelic1 kaže:
Mrnjo kaže:
Bok novi sam ovdje i imam jedno kratko pitanje imam 4s nedavno instaliran ios 6.1 mob je zakljucan na vip mrezu interesira me moze li se napraviti jailbreake,bez da se unlocka iphone1!! hvala!!

naravno da moze, jailbreak nema veze sa unlockom


puno hvala na informaciji!!
12.02.2013 | 21:00
jos nesto postoji li mogucnost nekih neplaniranih problema kao npr brisanje podataka iz mob itd prilokom jailbreika...
12.02.2013 | 21:11
Mrnjo kaže:
jos nesto postoji li mogucnost nekih neplaniranih problema kao npr brisanje podataka iz mob itd prilokom jailbreika...

uvik se prije JB preporuca spremanje podataka! tako ako sta bude da uvik mozes restorati i vratiti podatke
14.02.2013 | 13:34
Imam T-Comov iPhone 4 s firmware verzijom 04.12.05
Guglam ali ne pronalazim. Kako unlockati that motherfucker?
14.02.2013 | 13:45
nazovi ih da tu unlockaju. ja mislim da bi svi iphonei trebali da su otkljucani. ako nisu onda t-com nazoves i da ti otkljucaju. morali bi.
14.02.2013 | 13:59
Koliko do dođe? hoće li biti probema što t-comova kartica nije nikad korištena nego bonbon?
14.02.2013 | 14:13
Kapetanica kaže:
Imam T-Comov iPhone 4 s firmware verzijom 04.12.05
Guglam ali ne pronalazim. Kako unlockati that motherfucker?


Cudi me,kazu da je iPhone tako lako unlock-ati pa to svi rade

Salim se,iPhone je jedan od naj tezih aparata za unlock.Idi u maticnu mrezu i vidi da li je istekao ugovor pa da ti oni otkljucaju ako ne to onda ti ostaje samo X Sim
14.02.2013 | 17:26
Pozdrav svima senseima na forumu...

Imam problem ako neko moze da mi ga objasni. Naime unlockovao sam fabricki iPhone 4 pre mesec dana i pre neki dan sam update-ovao na 6.1 i radio je super, medjutim juce je prestao da hvata signal i sad mi gore pise "no service". Kada idem na rucno trazenje carriera on ih nadje sve medjutim kad izaberem neki posle searching-a opet se pojavi no service. Proverio sam i status telefona naime pise sledece. Sim status: Server down? Saljem sliku u prilogu pa ako iko zna da mi objasni u cemu je fazon.

Hvala svima unapred. Uros
Screen_shot_2013_02_14_at_5.png
23.02.2013 | 21:16
Pozdrav svima...

Imam iphone 4s kupljen preko njuskala sa vazecom garancijom od V.I.P do 4 mjeseca 2013god pa me interesira
nakon isteka garancije dali su mi duzni unlockati mob .!!!!
23.02.2013 | 21:34
Ne garancije, vec ugovora.Jer garancija vazi 1 godinu a ugovor je mozda potpisan na 2 godine.
23.02.2013 | 21:41
saint kaže:
Ne garancije, vec ugovora.Jer garancija vazi 1 godinu a ugovor je mozda potpisan na 2 godine.



Da kupljen je 20 .4 2012 ,kako mogu provjeriti u vip..
23.02.2013 | 23:34
Da,odes kod operatera i provjeris sta i kako
  • mileni
  • Posjetitelj
11.04.2013 | 14:04
Postoji li jos koja mogucnost unlockanja iP4s/5 osim odlaska operateru i placanja unlocka (ugovor nije istekao) ?
11.04.2013 | 15:13
Samo x sim kartica
16.05.2013 | 21:18
imam iphone 4s, radi na VIP mreži, te me zanima koju x-sim ili r-sim karticu odabrati i koliko su pouzdane?
16.05.2013 | 21:58
Nemam pojma da postoji mogucnost otključavanja putem nekih kartica, ali ono što ti ja savjetujem je da ga tvornički otključaš. Evo ja sam baš danas otključao svoj iPhone 5 (zaključan na VIP) za 400 kn. I sad mi je zauvijek otključan. Čovjeka sam našao preko njuškala.
20.05.2013 | 01:12
nisam vec dugo u ovim vodama pa jedno pitanje 4s sa 5.1.1 ima kakav unlock?
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 16 sati, 50 minuta
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]
  • drlovric: Sitno se broji :)
  • JOHN: Sretan i blagoslovljen Uskrs!
  • Borostef: Sretan Uskrs :)
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • Beli: Sretan Uskrs svima :)
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

drlovric, FiFi, Riba, Anonimci (887)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.16 Seconds

Provided by iJoomla SEO