apple ID
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

apple ID


07.04.2013 | 00:39
Nova sam ovdje i nadam se da ćete mi pomoći. Naime, kupila sam novi iPhone i danas htjela prebaciti sve sa starog na novi. Koristila sam iTunse, međutim, prije nekog vremena mozda i više od godinu dana, sam na svoje iTunse prijavila ( ne znam više što i kako ) sestrin iPhone. Ono što mi se sad desilo je da sam uspjela na novi iPhone prebaciti sve što sam htjela, account moji su podaci- osim kada želim nešto kupiti u app store- kada kliknem kupi- iskače mi prozor sa sestrinim ID-om- i sad fakat ne kuzim?? Ponovno sam otvorila i iTunse- potpuno su svi moji podatci- bez problema se ulogiravam - također i u iPhone iTunes& App stores- moj ID je tamo. Pliz - help! Hvala unaprijed
07.04.2013 | 09:43
Sve što kupiš s jednim ID-om dalje te traži za nadogranje taj isti ID. Ako hoćeš nešto kupiti (one besplatne), promjeni ID. Imaš pod Genera>iTunes & App Store. Istovremeno ne mogu biti dva ID-a aktivna na telefonu kod kupovine (to znaći ako hoćeš kupiti preko drugg ID-a, trebaš ga i promijeniti).
Koliko je poznati, jedan ID može biti dodjeljen na 5 uređaja.
07.04.2013 | 12:14
Kad si u iTunes na Store-u na traci iznad gdje možeš birati Home, App Store, Books, Podcasts, iTunes U lijevo ti piše AppleID s kojim si trenutno prijavljena. Ako je to sestrin onda klikni na AppleID i odaberi SignOut. Nakon odjave na tom istom mjestu će pisati Sign In. Klikni na to i u otvorenom prozoru upiši svoj Apple ID i lozinku i onda ćeš moći nastaviti kupovati na svoj AppleID.

Isto ti vrijedi i za iPhone. Idi u Postavke, nađi iTunes i App Store i prijavi svoj ID. Ako je sve prijavljeno na tebe, onda si vjerojatno na svoj iPhone i iTunes prebacila neke njezine aplikacije, a one će te uvijek pitati nezin AppleID kad se hoće nadograditi ili koristiti. Pročešljaj u iTunesima Aplikacije i sa desnim klikom i Get Info provjeri kojim su AppleID kupljene te makni one koje nisu kupljene tvojim AppleID.

@zabac
odgovorno mogu potvrditi iz mog vlastitog iskustva da korištenje jednog AppleID nije ograničeno na samo 5 iĐiđa. Jedino ograničenje je da se može autorizirati najviše pet računala s iTuesima prijavljenim na jedan te isti AppleID. Postavke za App Store na iĐiđama su pod Postavke -> iTunes and App Store.
07.04.2013 | 13:12
Puno, puno hvala!
"Ako je sve prijavljeno na tebe, onda si vjerojatno na svoj iPhone i iTunes prebacila neke njezine aplikacije, a one će te uvijek pitati nezin AppleID kad se hoće nadograditi ili koristiti. Pročešljaj u iTunesima Aplikacije i sa desnim klikom i Get Info provjeri kojim su AppleID kupljene te makni one koje nisu kupljene tvojim AppleID."- ovo je bilo rješenje problema:-))))) Maknula sam aplikacije i instalirala ponovno- i sve radi
Još jednom puno hvala
Pozdrav veliki
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 15 sati, 11 minuta
  • smayoo: Diktiraj poruke u vožnji. Radi sve bolje.
  • Yonkis: Bertone, ne mogu, vozim. :)
  • Bertone: Eto današnje mladeži, vozi i piše poruke,... ajd se sad sam kazni :)
  • Yonkis: "obaviti", pobjeglo mi, naletio sam na šaht u vožnji.
  • Yonkis: Kloba, ne možemo ti ga MI aktivirati, to moraš sam bavi
  • Kloba: Pozdrav ekipa ima neki znalac da mi aktivira whats app?
  • smayoo: A propos smještanja konektora... :P
  • smayoo: U Beogradu ulazi stari deda sa štapom, klimavo i s mukom u gradski autobus, obrati se vozaču: "Mladiću reci mi gde bih mogao da smestim kosti...?", a vozač na to skoči ljutito: "Nemoj da tebi Kosta smesti!" :D
  • Bertone: Bolje i straga nego kad ga Apple smjesti ispod :D
  • jura22: I smjestila ga straga.
  • smayoo: To je sve EU standardizirala na USB-C. :D
  • jura22: Izgleda da mora biti više od dva konektora!
  • jura22: Landtag Brandenburg ih ke nabrojao: Gejevi, lezbijke, androgini, birodne osobe, trans muškarci, trans žene, rodno promjenjive osobe, rodno kvir osobe, interseksualne osobe, interseksualne žene, interseksualni muškarci, transseksualne osobe, transseksualne žene, transseksualni muškarci, trans osobe, transmuške osobe, transženske osobe, rodno fluidne osobe, panrodne osobe, osobe s dva duha (
  • jura22: Misliš da se smiju stavljati samo muški ili ženski konektori?
  • smayoo: :D
  • Riba: Po muskim i zenskim konektorima.
  • jura22: Zašto ženski robot mora imati sise? U stvari, zašto uopće postoje muški i iženski roboti? Kako ih tazlikovati?
  • smayoo: @bbosnjak, otvori temu u forumu pa pitaj da ti se jave jabučari iz Zagreba ili okolice koji imaju monitor iz te generacije da probaš s njihovom ciglom
  • smayoo: Aha, to ima vanjsku ciglu za napajanje? Pa da, onda svakako treba probati s drugom ciglom prije ikakvog servisa.
  • jura22: Sumnjam. Rekoi su neka nabavim nateriju i onda je budu zamijenili. U stvari, trebao sam je nabaviti, sam zamijeniti i inda njima odnjeti novce.
  • dpasaric: Za Cinemu 23 prvo provjeri da nije samo napajanje, 90% slučajava bude to.
  • Riba: Vjerojatno su pretrpani poslom kao i svi.
  • jura22: Vidim hvalite RAM servis. Ja sam ih pitao za promjenu baterije pa su poceli kolutati s ocima. Kao da su me htjeli otpiliti.
  • jura22: Jok, Ludbreg je centar svijeta.
  • bbosnjak: Jbg. mi Zagrebčani mislimo da smo u cetru svijeta. Hvala na linku.
  • Riba: Kad ljudi ne kazi lokaciju obicno se radi o Zagrebu. :) U tom slucaju preporuka za [link]
  • Riba: A gdje se nalazis?
  • bbosnjak: Imam Apple Cinema Display 23-Inch. Radio je ok do prije mjesec dana i prekrasan je. Imao je jednu crtu mrtvih pisela po sredini ali koga briga kad je tako elegantan i dobru sliku ima. I onda je prestao raditi. Ima li igdje servis koji bi to mogao pogledati i možda popraviti ili bi to možda netko udomio pa se time pozabavio. Ne mogu se natjerati da ga odnesem na glomaznni otpad ko da je neki šte
  • smayoo: [link]
  • Pongy75: Meni se čini i jedno i drugo, app šema. A vaditi se na bilesnu djecu, ako je to uopće istina je krajnje bezobrazno. Ovo mjesto nikad nije bila takva zajednica.
  • drlovric: Ja sam slab na djecu i radio bih pomogao i u ovom konkretnom slucaju. Vec sam to radio ovdje. Samo nisam shvatio kakvu pomoc on ocekuje konkretno. Da skupimo pare za M4 ili da mu ga nekako nadjemo unutar njegovog budzeta. Taj dio mi nije jasan...
  • Pongy75: Napad je najbolja obrana - kad te uberu!
  • Sarek: I stvarno mu nitko nije ništa loše napisao, a on je odmah krenuo u neke obrambene teze
  • Sarek: Meni je isto bilo čudno da na jasno postavljeno pitanje krenu traktati nečega što nema veze s pitanjem. Dva su moguća scenarija ili se čovjek pogubio u svemu i samo se krivo izrazio ili je stvarno neka muljaža. U svakom slučaju trebalo bi objašnjenje od dotičnog člana ili ako je ovo drugo u pitanju neka admini reagiraju
  • jura22: Tu je pitao nesto za MacMini M4 > M4 Pro
  • jura22: [link]
  • Pongy75: Avioni, milioni. kamioni
  • matijazx: -- to je bila prevara. Kolega forumaš mu je htio posuditi svoj Mac, al ovaj nije htio. Scammer.
  • Pongy75: Malo popratiti postove, sve je bez logike. Šarena priča, ima svega.
  • jura22: 8.2.2025. Pise da je sve prebacio s M4 na M4 Pro, ne znam tko je ovdje lud?
  • jura22: Cijela prića je čudna. Pošto se radi o bolesnom djetetu ne želim griješiti dušu.
  • marioart: izgelda da je obrisana... ja sam se ponudio za pomoc dvaput, ali sam izignoriran... cudna situacija
  • jura22: Gdje je tema o M4 MM za onu curicu?
  • Gjuroo: @Yonkis: Otvori temu... :D
  • Yonkis: Zašto su plavuše a onda nakon njih riđokose tako upečatljive?
  • smayoo: RIP :(
  • Yonkis: John C. Dvorak dies aged 80
  • 1v@n: Uzmem ih sa sobom onda idući put kad opet idem za HR
  • dpasaric: Pa nemojte baciti, mogu uvijek biti izloženi ako su ok očuvani.
  • 1v@n: Jel vam za muzej odgovaraju iCloud zaključani uređaji? Dobio sam iPhone 5 i iPad 2 koji su zaključani. Djeca praznila kuću od preminulih baka/djedova i nemaju nikakav pristup mailovima/passwordima. Probali smo kontaktirati Apple, ali nisu ni odgovorili. Ispravno i očuvano, ali cigla

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

drlovric, jura22, Pongy75, Riba, VanjusOS, Anonimci (11912)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.74 Seconds

Provided by iJoomla SEO