Apple Watch
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple Watch


14.03.2015 | 09:37
bežično, uvališ ispod pazuha (mora biti svježe izbrijan) i struje preko kože plaze do sata
09.04.2015 | 15:34
Evo uputstva kako napraviti vlastiti Apple Watch... Doduše malo "klasičnijeg" dizajna...


www.instructables.com/id/Apple-II-Watch/
09.04.2015 | 17:42
S tim satom su uzburkali mnoge stvari...kako se sve odvija izgleda da ću ih početi žaliti
24.04.2015 | 20:16
Onda?
Što kažete na prve dojmove sretnih Apple Watch korisnika?
Mene je ugodno iznenadila ipak "visoka" vodonepropusnost: izdržao je 5 minuta tuširanja i 15 minuta plivanja u bazenu. Za mene dosta
24.04.2015 | 20:40
Dobro je da ga jača kiša neće ubiti ali ja ipak s njim ne bi baš plivao... Ziher je ziher...
25.04.2015 | 03:56
Evo ovo sam maloprije snimio u Apple Store
Pozdrav svima
Prilozi:
25.04.2015 | 22:32
Super mi je i onaj "izum" s preklopnim UK utikačem!
I opet je Apple lansirao nešto tako jednostavno i praktično čega se nitko drugi do sad nije sjetio...
26.04.2015 | 07:05
MacSlavko kaže:
Super mi je i onaj "izum" s preklopnim UK utikačem!
I opet je Apple lansirao nešto tako jednostavno i praktično čega se nitko drugi do sad nije sjetio...


Ma skroz mi je fora u petak sam ga imao u rukama
Ali mi je nekak skup malo bolji model od 800 do 1000$ to mi je nekak puno love za Apple watch s obzirom da toliko kosta novi iPhone 6 plus
Ona sport varijanta je jeftinija ali kaj ja znam
Ma svida mi se ali mislim da je mogao biti malo jeftiniji
26.04.2015 | 11:51
Mene i dalje ta cijena fascinira
26.04.2015 | 12:25
Meni je super što kod Apple Watcha, za razliku od iPhona 6 i 6+, funkcionalnost i karakteristike samog uređaja su iste (OK, osim stakla)! Tako da za malo ili puno novaca svejedno dobivaš funkcionalno isti uređaj, a razlika je samo u kućištu (aluminij ili metal) i remenu...
Meni je Sport model taman i mislim da je njegova cijena OK. Vidjet ćemo kolika će biti kod nas...
26.04.2015 | 14:07
ma nemogu nikako opravdati cijenu, kao sam uredaj da(da sam funkcioira upotpunosti), ali s obzirom da 99% njegove funkcionalnosti dolazi od iphonea nemogu dat isto novaca kao i za sam mobitel. da je 30-45% jeftiniji, onda bez razmisljanja.
26.04.2015 | 16:17
Pa, upravo je taj i još bolji omjer cijene (nek' matemetičari izračunaju točno):
iPhone 6 = 650$
Apple Watch = 350$

Dakle, Watch nije skup .
26.04.2015 | 18:23
Da mi plate 100$ mjesečno da ga nosim...mislim da bi odbio.
26.04.2015 | 21:12
MacSlavko kaže:
Pa, upravo je taj i još bolji omjer cijene (nek' matemetičari izračunaju točno):
iPhone 6 = 650$
Apple Watch = 350$

Dakle, Watch nije skup .


uracunaj da ne kupujes iphone u cashu, svi ga kupe preko preplate(koju ionako moras kupiti, ako neko zeli bon to je druga prica)

a tamo u americi je recimo 199 iphone 6 sa preplatom, a apple watch 350. ispada da je opet preskupi dodatak. znaj, zelim ga mozda i vise od tebe, jer mi je super, kvragu zelim i pebble haha.

mislim ipak da je ta cijena watcha trebala u maksimumu biti 250$ za sport.
26.04.2015 | 21:48
Ja isto mislim da je to previse love da je 100$ manje kupio bi ga
Kada ti dodaju garanciju i PDV to je jos 120$ vise pa racunaj koliko te kosta
Malo previse bas me ta cijena muci
Inace mi je skroz ok
Mislim pogotovo je fora za nekog ko ima iPhone 6+ pa nemora vadit ga da se javi nego preko Apple watch i to je to
To mi se svida vjerojatno ima jos dobrih stoseva koje ni neznam
26.04.2015 | 22:26
He-he... Ja ću se eto rado zlopatiti umjesto Cariblanca .

PS: Apple proizvodi su Premium segment. Uvijek je to bilo skupo. I uvijek su ljudi kupavali. I ja također (iako sam po primanjima daleeeeeko od "premium segmenta" ).
27.04.2015 | 06:33
Ja ga definitivno ne budem kupio. Preskup je, baterija-banana, Izgled (o ukusima se ne raspravlja).
27.04.2015 | 07:54
U stanu zivimo supruga, kcerka od 7 godina i ja. Pijem kavu i okrecem se evo oko sebe, i posmatram.

I ovako na prvu vidim uredjaje na punjacima (koje gotovo svakodnevno punimo):

3 laptopa
dva iPada
Nexus tablet
tri iPhone
Beats speaker
DJI Phantom
Punjac za AA i AAA baterije
Bose slusalice...

Gdje god se okrenem nesto se puni i stvarno mi ne treba jos jedna stvar o kojoj cu svakodnevno voditi racuna, kao sto je Apple sat.

Hvala lijepo, ali dok baterija ne bude trajala barem tjedan dana i dok ne mognem noseci sat uci u more, ja cu preskociti
27.04.2015 | 09:20
Tjedan dana trajanja baterije?
Come on, guys! Get real...
27.04.2015 | 09:29
MacSlavko kaže:
Tjedan dana trajanja baterije?
Come on, guys! Get real...


Slazem se s ovim. Ali i dalje mi je skup
27.04.2015 | 10:45
Evo još jednog potencijalnog problema... Izgleda da mnogima koji koriste Apple watch baterija na iPhone-u odlazi puno brže...
A opet, par korisnika je prijavilo bolje trajanje baterije na iPhone-u nakon sparivanja sa Watchem...
Izgleda da je stvar u "Companion App" na Apple watch-u, ako je ona ugašena baterija na telefonu traje duže (Vjerojatno zbog toga jer je sat preuzeo mnoge funkcije telefona - ne prtljaš po njemu nego po satu), a ako je upaljena cucla bateriju telefona stalnim povezivanjem sa istim...

forums.macrumors.com/showthread.php?t=1873993
27.04.2015 | 12:46
Normalno je i ocekivano da ce baterija u iPhone trajati krace ako je uparen sa watch.

Kada sam imao Pebble Steel spojen na iPhone, to je u praksi bilo cca 10%, a taj podatak je naveden i na Pebble web stranici.

Samo sto se Pebble puni jednom tjedno a ne dva puta dnevno
27.04.2015 | 16:08
Sve dok ide i iPhone u paketu s njim ja sam protiv

A oni koji zele i mogu priustiti sebi ,ugodno koriscenje zelim.

I dobro dosla su sva iskustva iz prve ruke ,mi sto smo protiv ne znaci da ne zelimo znati kako i sta
29.04.2015 | 16:07
Do iskustava "iz prve ruke" ćemo još malo pričekati. Mjesec, dva, tri...
29.04.2015 | 18:04
Meni je i taj Pepple Steel mutav izvana. iPod nano 6g i iWatchz wrist mi je ok kombinacija ili sa Loop wristom je isto ok
29.04.2015 | 19:25
Evo novog "...gatea". Ovaj put to je Tattoogate... Tko ima tetovažu na zapešću satu se to neće svidjeti....

www.cultofmac.com/321019/video-shows-app...ttoo-gate-in-action/
29.04.2015 | 20:41
Stvrno je banana taj Apple Watch! Obična tetovaža ga zaj**e...
A eto, sad će ih barem biti na eBayu, pa ćemo kupovati od tetovitanih dok ne dođe u CRO dućane .
30.04.2015 | 10:34
Srecom. Nemam tetovazi
01.05.2015 | 00:52
Ima li sad s ovom info nade za one koji ne damo vise od 100$ za sportsku verziju?
01.05.2015 | 02:36
Postoji jos jedan potencijalni problem. Ljudi bez ruku teze budu nosili sat. Trebalo bi i to istraziti. Apple nije mislio bas na sve korisnike.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 57 minuta
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Bertone, zeljacveseljac, Anonimci (1066)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.31 Seconds

Provided by iJoomla SEO