Najava JB Apple TV 3
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najava JB Apple TV 3


29.09.2013 | 17:44
ludisb kaže:
sve u svemu previše zapetljano,čekati ću jb-xbmc ili eventualno uzimati ipad ako ga budem ga trebao u poslovne svrhe.


Nije uopće zapetljano. Ako ti iTunes prikazuje, prikazivati će i ATV3. iTunes "zna" slati preko AirPlay-a ATV3 filmi i muziku.
Naravno, problem je more divx-a koje imaš. Sa Handbrake-om možeš konvertirati.
30.09.2013 | 01:15
damba7 kaže:
Jel na kraju izašao JB za TV3 , piše po netu al jel neko probao da radi?

dok ovde ne bude pisalo,ne veruj nikome....bar ja tako mislim.....
www.iclarified.com/entries/index.php?cai...p;scid=6&seid=24
03.10.2013 | 10:53
Uzeo sam Apple TV2 pa imam pitanje ako ko zna da ne tražim - kako se na XMBC-u složi titlovi da su sa HR znakovima ćčšđž tj koja postavka treba biti odabrana?

Kaj niko nema pojma??
29.12.2013 | 13:23
pozdrav.
ima li kojih novih naznaka za jailbreak atv 3?
zasto in tria toliko? spreman sam i platit za taj jailbreak !!
29.12.2013 | 13:48
Moze meni sada netko pojasniti nesto, znaci imam i dvojku i trojku. Jb sam dvojku i instalirao xmbc, ali to je uzasno sporo. Ne organizirano, los interface, bljaaah. Nego vasi razlozi? Samo vas zelim razumjeti haha. A ako tko hoce imam ja dvojku pa ako je netko hoce mozemo se i zamijeniti(za trojku naravno) haha, ali samo u rijeci jer mi se neda biti bez njega par dana.
29.12.2013 | 14:37
@Stefanjos:

Prodaj ATV2 na Ebay ako ti ne treba. Ide hladno za 200$. Mozes kupiti dva i po ATV3

Da sam blize dao bi ti ja sealed ATV3 za JB dvojku, al jbga :/
29.12.2013 | 14:54
@drlovric

Ma apple tv koristimo ekstenzivno na svakoj telki, ako maknem dvojku(ona je kod sestre spojena) o ho ho...
30.12.2013 | 21:53
Imam aTV 3 i sjajan je. S USA accountom svasta se moze.
Za streamanje koristimo za mkv i ostale sadrzaje popcorn a400
30.12.2013 | 23:44
dali možeš dati uputstva kako si otvorio usa account,
vezano za stremanje, skidam filmove na pc-u air serverom prebacujem na ipad,
a ipadom airplayom na tv i radi super..
31.12.2013 | 00:13
Mozes i s pca u atv itunesima, ima decko napisao u atv subforumu kako.lako je sam probaj, radi ok.

Napisao sam upute kak otvorit itunes us account.

Na unblock us imas opisano i kako kreditnu karticu ako zelis napravis (nije nuzna).
03.01.2014 | 19:20
inace sam nov sto se tice atva, i uzeo sam 3 radi nize cijene,a i preformansama, pa se nadam da ce u nekom roku do lita napokon i izaci jailbreak.

do tada , znaci samo ako ga namjestim na usa acc mogu nesto sa njim, jer nemam mac nego pc.
trazio sam po netu al ako neko zna jel mi moze napisati, koje su nejbolje stvari da koristim na njemu.

hvala
03.01.2014 | 20:29
Za što si kupio ATV3?
05.01.2014 | 11:40
to i mene zanima. pogotovo gore kaze stefanjos da ih koristi uz svaki televizor doma - za što točno?
05.01.2014 | 11:59
svaki mozes koristiti s PCem kropz iTunese.
napravit USA account je besplatno i samo treba pol sata posla.

mi doma najvise (klinci) koristimo za streamanje s iphona/ipada na tv, pustanje you tube spotova, i filmove koje prethodno ili ubacim u itunese, pa sam atv dohvaca kroz shared library,
ili s itunes storea.

bilo sad za Bozic 12 poklona applea, dobio sam HUGO film, divan je.

M
05.01.2014 | 12:09
OK. Fejkas korisnicki racun. Sto te sprjecava da skines s torrenta film?
Ja s Handbrake pretumbam film i jedini problem je bio titl koji sam uspio rijesiti (tu je netko dao rijesenje i velika hvala mu na tome). Imam i WDTV Live neki stari model i on me isto slui mada nije tolikoelegantan kao ATV3. Daljinski je posrani.
05.01.2014 | 13:18
Kakve veze ima sto se neko prijavi sa US acc,i tada se moze placati preko PP-la.Realno US acc je 2x Bolji od svih ostalih,vise App,brza nadogradnja.....Mislim da ti komentar nema mjesta.I ja sam ga najvise koristio za stream,muzike,fotografija i videa iz iTunes-a.

Sa druge strane da li neko skida sa torenta je njegova stvar i mislim da da je bezveze drzati neke moralne pridike. Sam znas da na forumu pirateriju ne dozvoljavamo i da se takvi sadrzaji brisu. Sve sta neko radi iza svojih zatvorenih vrata je samo njegova licna stvar i pitanje njegovog morala.
05.01.2014 | 15:01
Lazno predstavljanje na internetu je legalno? Da Apple ima mogucnosti provjeriti tocnost podataka svih ID-a mislis da ne bi ukinuli tisuce laznih?
Cak ovdje na Jabucnjaku se inzistira na imenu i prezimenu.
Doktor Lovric je nedavno pisao kako je Apple provjeravao tocnost njegovih podataka vezanih uz ID. Ja osobno ne bi novac trosio nanesto sto mi se moze uzeti bez mogucnosti povratka.
05.01.2014 | 15:25
zabac kaže:
Lazno predstavljanje na internetu je legalno? Da Apple ima mogucnosti provjeriti tocnost podataka svih ID-a mislis da ne bi ukinuli tisuce laznih?
Cak ovdje na Jabucnjaku se inzistira na imenu i prezimenu.
Doktor Lovric je nedavno pisao kako je Apple provjeravao tocnost njegovih podataka vezanih uz ID. Ja osobno ne bi novac trosio nanesto sto mi se moze uzeti bez mogucnosti povratka.


Tesko da Apple uradi takav potez i eventualno izgubi mnogo novca. Dok god su zeleni u igri vjerujem da su svjesno uradili takav propust u sistemu registracije!
05.01.2014 | 15:51
@ zabac

Ja ne mogu govoriti u US iTunes accountu jer ga nemam, ali imam UK i tamo sam se "predstavio" svojim imenom i prezimenom, jedino sam malo pomaknuo svoju lokaciju...
Isto tako na ATV-u koristim i gledam Netflix, što isto po nečijoj odluci ne bi smio... E sad, cijeli taj koncept geo restricted sadržaja je vrlo upitan te ga propituju i u zemljama gdje su locirane kompanije koje ga nameću... Budući nisam pravni stručnjak u tu raspravu neću ulaziti, samo ću reći da postoji velika razlika između skidanja torrenta (neću se praviti kao da to nikad nisam napravio, naravno da jesam...) i plaćanja sadržaja koji koristim... To što je netko odlučio da mojih šest funti mjesečno teoretski ne vrijedi, to nije moj problem...
S druge strane, sve te kompanije, Netflix, Apple i druge, bi lako mogle napraviti puno strožu kontrolu nečije lokacije kad bi to stvarno htjele... Jedan od ljudi u upravi Netflixa, kada su ga pitali, u neformalnom razgovoru, da li je svjestan da njihovom sadržaju, zaobilaznim putem, pristupaju i iz zemalja gdje Netflix ne pruža svoju uslugu je odgovorio: "Naravno da smo svjesni toga, ali znate, mi nemamo ništa protiv novaca tih korisnika..."

Nuff said...
05.01.2014 | 16:44
Ja imam i HR i US account i oba su legalna, na moje ime, sa razlicitim adresama i dodanim kreditnim karticama iz obje zemlje. Tako da je pravno gledano sve cisto, i Apple ne bere brigu gdje se ja fizicki nalazim sve dok uzima svojih 30% na mojim transakcijama

US acc je moj main account radi masu pogodnosti i zapravo je prilicno smijesno usporedjivati ta dva accounta (iako bi kao MEDJUNARODNA TVRTKA Apple trebao pruzati priblizno ujednacenu uslugu svim svojim korisnicima).

Vlasnici koji imaju oba naloga (HR + US) znaju o kojim razlikama pricam (radio, match, veca ponuda, popusti, besplatni sadrzaji, promocije, brzi update, etc etc).

Kako da vlasnik iPada iz drzave koja nema legalni App Store uopce aktivira iPad ili iPhone, osim da fejka adresu?
05.01.2014 | 17:09
Ja koristim AUS account ali od tamo sam, naravno premlad sam da bi imao bankovni racun tamo ali sam vjesto iskoristio maminu karticu( da ne mislite nikad nisam trosio s nje), jedino kada sam od rodaka dobivao gift cardove( prestali su nazalost haha) ali ni meni sve nije tocno unutra, kucni broj nase imovine tamo sam zaboravio pa samstavio 12345. a dosad nikakvih problema.
05.01.2014 | 17:14
ako ce itko, onda ce apple uvesti internacionalni jedinstveni app store, samo je pitanje kada....vjerojatno kad svjetska prodaja appova nadmasi USA.

anyway,
covjek je rekao da nema Mac, pa problem koristenja atva moze zaobici s itunesima.
05.01.2014 | 17:23
Borostef kaže:
@ zabac

Ja ne mogu govoriti u US iTunes accountu jer ga nemam, ali imam UK i tamo sam se "predstavio" svojim imenom i prezimenom, jedino sam malo pomaknuo svoju lokaciju...
Isto tako na ATV-u koristim i gledam Netflix, što isto po nečijoj odluci ne bi smio... E sad, cijeli taj koncept geo restricted sadržaja je vrlo upitan te ga propituju i u zemljama gdje su locirane kompanije koje ga nameću... Budući nisam pravni stručnjak u tu raspravu neću ulaziti, samo ću reći da postoji velika razlika između skidanja torrenta (neću se praviti kao da to nikad nisam napravio, naravno da jesam...) i plaćanja sadržaja koji koristim... To što je netko odlučio da mojih šest funti mjesečno teoretski ne vrijedi, to nije moj problem...
S druge strane, sve te kompanije, Netflix, Apple i druge, bi lako mogle napraviti puno strožu kontrolu nečije lokacije kad bi to stvarno htjele... Jedan od ljudi u upravi Netflixa, kada su ga pitali, u neformalnom razgovoru, da li je svjestan da njihovom sadržaju, zaobilaznim putem, pristupaju i iz zemalja gdje Netflix ne pruža svoju uslugu je odgovorio: "Naravno da smo svjesni toga, ali znate, mi nemamo ništa protiv novaca tih korisnika..."

Nuff said...


To je isto kao da kupiš marihuanu u Nizozemskoj i onda hrvatskom policajcu (ili nekom iz druge EU države) objašnjavaš kako je to legalno u Nizozemskoj i nije ti jasno što on uopće hoće. Naravno, ne moraš biti pravni stručnjak i zaključiti što se može a što ne.
Svi ste se uhvatili opravdavanja, a niste odgovorili da li je lažno predstavljanje putem interneta legalno?
05.01.2014 | 17:49
a ti zabac nemoj.
postoji legalno da kupis US karticu na daljinu i da se pomocu nje upises kao apple US korisnik. nije uvjet rezidencija u US nego kreditna kartica.

pa ako zelis, mozes tako.
imas upute za te kartice na unblockus.com
05.01.2014 | 18:03
zabac kaže:
Borostef kaže:
@ zabac

Ja ne mogu govoriti u US iTunes accountu jer ga nemam, ali imam UK i tamo sam se "predstavio" svojim imenom i prezimenom, jedino sam malo pomaknuo svoju lokaciju...
Isto tako na ATV-u koristim i gledam Netflix, što isto po nečijoj odluci ne bi smio... E sad, cijeli taj koncept geo restricted sadržaja je vrlo upitan te ga propituju i u zemljama gdje su locirane kompanije koje ga nameću... Budući nisam pravni stručnjak u tu raspravu neću ulaziti, samo ću reći da postoji velika razlika između skidanja torrenta (neću se praviti kao da to nikad nisam napravio, naravno da jesam...) i plaćanja sadržaja koji koristim... To što je netko odlučio da mojih šest funti mjesečno teoretski ne vrijedi, to nije moj problem...
S druge strane, sve te kompanije, Netflix, Apple i druge, bi lako mogle napraviti puno strožu kontrolu nečije lokacije kad bi to stvarno htjele... Jedan od ljudi u upravi Netflixa, kada su ga pitali, u neformalnom razgovoru, da li je svjestan da njihovom sadržaju, zaobilaznim putem, pristupaju i iz zemalja gdje Netflix ne pruža svoju uslugu je odgovorio: "Naravno da smo svjesni toga, ali znate, mi nemamo ništa protiv novaca tih korisnika..."

Nuff said...


To je isto kao da kupiš marihuanu u Nizozemskoj i onda hrvatskom policajcu (ili nekom iz druge EU države) objašnjavaš kako je to legalno u Nizozemskoj i nije ti jasno što on uopće hoće. Naravno, ne moraš biti pravni stručnjak i zaključiti što se može a što ne.
Svi ste se uhvatili opravdavanja, a niste odgovorili da li je lažno predstavljanje putem interneta legalno?


Pa evo, ako baš hoćeš da ti odgovorim... U korištenju usluga kao što su unblock us kako bi se pristupilo sadržajima kao što su Netflix nema baš ničeg ilegalnog... Nijedan zakon te zbog toga ne može kazniti zato što kršiš jedino "Terms of service", ništa drugo, najgore što ti se možda može dogoditi je da ti taj sadržaj bude uskraćen.

also.dylanreeve.com/2013/03/really-legal...rom-outside-the-usa/
05.01.2014 | 19:38
svi spominjete bolje pogodnosti i prepirke jeli bolje , losije , moralno ili ne, a nitko nije spomenia sta sve mogu na atv sa US accom ?
05.01.2014 | 20:22
Aha, lažnim predstavljanjem na internetu se ne krši zakon, nego "Terms of service"!
Idem odmah promijeniti ime na profilu Jabučnjaka. Što tko od vas mora znati kako se ja zovem.
Meni se na ATV3 pokazuju neka 4 kanala s brdo videa ali mi nije ništa zapalo za oći.
Uz MaxTV i moju osobnu videoteku koji će mi Bog ti kanali. Većinu filmova pogledam u kinu, ostatak kupim, a serije (koje su u zadnje vrijeme sranje) niti ne gledam (mislim na one američke).

E da, na iTunes dučanu se može "kupovati" za novce ili skidati besplatno, može se slušati radio i valjda još ponešto (ne koristim pa nabadam)-
05.01.2014 | 20:27
zabac kaže:
Aha, lažnim predstavljanjem na internetu se ne krši zakon, nego "Terms of service"!
Idem odmah promijeniti ime na profilu Jabučnjaka. Što tko od vas mora znati kako se ja zovem.

Meni se na ATV3 pokazuju neka 4 kanala s brdo videa ali mi nije ništa zapalo za oći.
Uz MaxTV i moju osobnu videoteku koji će mi Bog ti kanali. Većinu filmova pogledam u kinu, ostatak kupim, a serije (koje su u zadnje vrijeme sranje) niti ne gledam (mislim na one američke).


A gle, ti se ako na sve već ionako imaš i znaš odgovor nemoj zamarati postavljanjem pitanja... Čemu? Trošiš naše, i što je naravno najvažnije, svoje vrijeme...
I da, imaš pravo, zašto bi itko na Jabučnjaku morao znati tvoje ime, to što je to ovdje pravilo (Što je po meni dobro), ne znači da sve to ne bi funkcioniralo i u potpunoj anonimnosti...
05.01.2014 | 21:37
Ne bi funkcioniralo, jer ljudi imaju zle namjere čim se skrivaju iza Paje PAtka ili Miki Mausa. Po meni su oni slični lopovima koji s čarapom na glavi plačkaju.
Ako ne daš svoje pravo ima znaći da skrivaš nešto, to mi opet govori kako su tvoje namjere zle, a takvima nije mjesto ovdje, niti bilo gdje.
05.01.2014 | 21:57
Daleko som otisli u off,tema se lagano unistava.Ostavit cu veceras postove a sutra cistim.Ako zelite da se raspravljamo na ovu temu,mozemo je otvoriti pod sekcijom razno.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 20 sati, 14 minuta
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.53 Seconds

Provided by iJoomla SEO