Najava JB Apple TV 3
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najava JB Apple TV 3


29.09.2013 | 17:44
ludisb kaže:
sve u svemu previše zapetljano,čekati ću jb-xbmc ili eventualno uzimati ipad ako ga budem ga trebao u poslovne svrhe.


Nije uopće zapetljano. Ako ti iTunes prikazuje, prikazivati će i ATV3. iTunes "zna" slati preko AirPlay-a ATV3 filmi i muziku.
Naravno, problem je more divx-a koje imaš. Sa Handbrake-om možeš konvertirati.
30.09.2013 | 01:15
damba7 kaže:
Jel na kraju izašao JB za TV3 , piše po netu al jel neko probao da radi?

dok ovde ne bude pisalo,ne veruj nikome....bar ja tako mislim.....
www.iclarified.com/entries/index.php?cai...p;scid=6&seid=24
03.10.2013 | 10:53
Uzeo sam Apple TV2 pa imam pitanje ako ko zna da ne tražim - kako se na XMBC-u složi titlovi da su sa HR znakovima ćčšđž tj koja postavka treba biti odabrana?

Kaj niko nema pojma??
29.12.2013 | 13:23
pozdrav.
ima li kojih novih naznaka za jailbreak atv 3?
zasto in tria toliko? spreman sam i platit za taj jailbreak !!
29.12.2013 | 13:48
Moze meni sada netko pojasniti nesto, znaci imam i dvojku i trojku. Jb sam dvojku i instalirao xmbc, ali to je uzasno sporo. Ne organizirano, los interface, bljaaah. Nego vasi razlozi? Samo vas zelim razumjeti haha. A ako tko hoce imam ja dvojku pa ako je netko hoce mozemo se i zamijeniti(za trojku naravno) haha, ali samo u rijeci jer mi se neda biti bez njega par dana.
29.12.2013 | 14:37
@Stefanjos:

Prodaj ATV2 na Ebay ako ti ne treba. Ide hladno za 200$. Mozes kupiti dva i po ATV3

Da sam blize dao bi ti ja sealed ATV3 za JB dvojku, al jbga :/
29.12.2013 | 14:54
@drlovric

Ma apple tv koristimo ekstenzivno na svakoj telki, ako maknem dvojku(ona je kod sestre spojena) o ho ho...
30.12.2013 | 21:53
Imam aTV 3 i sjajan je. S USA accountom svasta se moze.
Za streamanje koristimo za mkv i ostale sadrzaje popcorn a400
30.12.2013 | 23:44
dali možeš dati uputstva kako si otvorio usa account,
vezano za stremanje, skidam filmove na pc-u air serverom prebacujem na ipad,
a ipadom airplayom na tv i radi super..
31.12.2013 | 00:13
Mozes i s pca u atv itunesima, ima decko napisao u atv subforumu kako.lako je sam probaj, radi ok.

Napisao sam upute kak otvorit itunes us account.

Na unblock us imas opisano i kako kreditnu karticu ako zelis napravis (nije nuzna).
03.01.2014 | 19:20
inace sam nov sto se tice atva, i uzeo sam 3 radi nize cijene,a i preformansama, pa se nadam da ce u nekom roku do lita napokon i izaci jailbreak.

do tada , znaci samo ako ga namjestim na usa acc mogu nesto sa njim, jer nemam mac nego pc.
trazio sam po netu al ako neko zna jel mi moze napisati, koje su nejbolje stvari da koristim na njemu.

hvala
03.01.2014 | 20:29
Za što si kupio ATV3?
05.01.2014 | 11:40
to i mene zanima. pogotovo gore kaze stefanjos da ih koristi uz svaki televizor doma - za što točno?
05.01.2014 | 11:59
svaki mozes koristiti s PCem kropz iTunese.
napravit USA account je besplatno i samo treba pol sata posla.

mi doma najvise (klinci) koristimo za streamanje s iphona/ipada na tv, pustanje you tube spotova, i filmove koje prethodno ili ubacim u itunese, pa sam atv dohvaca kroz shared library,
ili s itunes storea.

bilo sad za Bozic 12 poklona applea, dobio sam HUGO film, divan je.

M
05.01.2014 | 12:09
OK. Fejkas korisnicki racun. Sto te sprjecava da skines s torrenta film?
Ja s Handbrake pretumbam film i jedini problem je bio titl koji sam uspio rijesiti (tu je netko dao rijesenje i velika hvala mu na tome). Imam i WDTV Live neki stari model i on me isto slui mada nije tolikoelegantan kao ATV3. Daljinski je posrani.
05.01.2014 | 13:18
Kakve veze ima sto se neko prijavi sa US acc,i tada se moze placati preko PP-la.Realno US acc je 2x Bolji od svih ostalih,vise App,brza nadogradnja.....Mislim da ti komentar nema mjesta.I ja sam ga najvise koristio za stream,muzike,fotografija i videa iz iTunes-a.

Sa druge strane da li neko skida sa torenta je njegova stvar i mislim da da je bezveze drzati neke moralne pridike. Sam znas da na forumu pirateriju ne dozvoljavamo i da se takvi sadrzaji brisu. Sve sta neko radi iza svojih zatvorenih vrata je samo njegova licna stvar i pitanje njegovog morala.
05.01.2014 | 15:01
Lazno predstavljanje na internetu je legalno? Da Apple ima mogucnosti provjeriti tocnost podataka svih ID-a mislis da ne bi ukinuli tisuce laznih?
Cak ovdje na Jabucnjaku se inzistira na imenu i prezimenu.
Doktor Lovric je nedavno pisao kako je Apple provjeravao tocnost njegovih podataka vezanih uz ID. Ja osobno ne bi novac trosio nanesto sto mi se moze uzeti bez mogucnosti povratka.
05.01.2014 | 15:25
zabac kaže:
Lazno predstavljanje na internetu je legalno? Da Apple ima mogucnosti provjeriti tocnost podataka svih ID-a mislis da ne bi ukinuli tisuce laznih?
Cak ovdje na Jabucnjaku se inzistira na imenu i prezimenu.
Doktor Lovric je nedavno pisao kako je Apple provjeravao tocnost njegovih podataka vezanih uz ID. Ja osobno ne bi novac trosio nanesto sto mi se moze uzeti bez mogucnosti povratka.


Tesko da Apple uradi takav potez i eventualno izgubi mnogo novca. Dok god su zeleni u igri vjerujem da su svjesno uradili takav propust u sistemu registracije!
05.01.2014 | 15:51
@ zabac

Ja ne mogu govoriti u US iTunes accountu jer ga nemam, ali imam UK i tamo sam se "predstavio" svojim imenom i prezimenom, jedino sam malo pomaknuo svoju lokaciju...
Isto tako na ATV-u koristim i gledam Netflix, što isto po nečijoj odluci ne bi smio... E sad, cijeli taj koncept geo restricted sadržaja je vrlo upitan te ga propituju i u zemljama gdje su locirane kompanije koje ga nameću... Budući nisam pravni stručnjak u tu raspravu neću ulaziti, samo ću reći da postoji velika razlika između skidanja torrenta (neću se praviti kao da to nikad nisam napravio, naravno da jesam...) i plaćanja sadržaja koji koristim... To što je netko odlučio da mojih šest funti mjesečno teoretski ne vrijedi, to nije moj problem...
S druge strane, sve te kompanije, Netflix, Apple i druge, bi lako mogle napraviti puno strožu kontrolu nečije lokacije kad bi to stvarno htjele... Jedan od ljudi u upravi Netflixa, kada su ga pitali, u neformalnom razgovoru, da li je svjestan da njihovom sadržaju, zaobilaznim putem, pristupaju i iz zemalja gdje Netflix ne pruža svoju uslugu je odgovorio: "Naravno da smo svjesni toga, ali znate, mi nemamo ništa protiv novaca tih korisnika..."

Nuff said...
05.01.2014 | 16:44
Ja imam i HR i US account i oba su legalna, na moje ime, sa razlicitim adresama i dodanim kreditnim karticama iz obje zemlje. Tako da je pravno gledano sve cisto, i Apple ne bere brigu gdje se ja fizicki nalazim sve dok uzima svojih 30% na mojim transakcijama

US acc je moj main account radi masu pogodnosti i zapravo je prilicno smijesno usporedjivati ta dva accounta (iako bi kao MEDJUNARODNA TVRTKA Apple trebao pruzati priblizno ujednacenu uslugu svim svojim korisnicima).

Vlasnici koji imaju oba naloga (HR + US) znaju o kojim razlikama pricam (radio, match, veca ponuda, popusti, besplatni sadrzaji, promocije, brzi update, etc etc).

Kako da vlasnik iPada iz drzave koja nema legalni App Store uopce aktivira iPad ili iPhone, osim da fejka adresu?
05.01.2014 | 17:09
Ja koristim AUS account ali od tamo sam, naravno premlad sam da bi imao bankovni racun tamo ali sam vjesto iskoristio maminu karticu( da ne mislite nikad nisam trosio s nje), jedino kada sam od rodaka dobivao gift cardove( prestali su nazalost haha) ali ni meni sve nije tocno unutra, kucni broj nase imovine tamo sam zaboravio pa samstavio 12345. a dosad nikakvih problema.
05.01.2014 | 17:14
ako ce itko, onda ce apple uvesti internacionalni jedinstveni app store, samo je pitanje kada....vjerojatno kad svjetska prodaja appova nadmasi USA.

anyway,
covjek je rekao da nema Mac, pa problem koristenja atva moze zaobici s itunesima.
05.01.2014 | 17:23
Borostef kaže:
@ zabac

Ja ne mogu govoriti u US iTunes accountu jer ga nemam, ali imam UK i tamo sam se "predstavio" svojim imenom i prezimenom, jedino sam malo pomaknuo svoju lokaciju...
Isto tako na ATV-u koristim i gledam Netflix, što isto po nečijoj odluci ne bi smio... E sad, cijeli taj koncept geo restricted sadržaja je vrlo upitan te ga propituju i u zemljama gdje su locirane kompanije koje ga nameću... Budući nisam pravni stručnjak u tu raspravu neću ulaziti, samo ću reći da postoji velika razlika između skidanja torrenta (neću se praviti kao da to nikad nisam napravio, naravno da jesam...) i plaćanja sadržaja koji koristim... To što je netko odlučio da mojih šest funti mjesečno teoretski ne vrijedi, to nije moj problem...
S druge strane, sve te kompanije, Netflix, Apple i druge, bi lako mogle napraviti puno strožu kontrolu nečije lokacije kad bi to stvarno htjele... Jedan od ljudi u upravi Netflixa, kada su ga pitali, u neformalnom razgovoru, da li je svjestan da njihovom sadržaju, zaobilaznim putem, pristupaju i iz zemalja gdje Netflix ne pruža svoju uslugu je odgovorio: "Naravno da smo svjesni toga, ali znate, mi nemamo ništa protiv novaca tih korisnika..."

Nuff said...


To je isto kao da kupiš marihuanu u Nizozemskoj i onda hrvatskom policajcu (ili nekom iz druge EU države) objašnjavaš kako je to legalno u Nizozemskoj i nije ti jasno što on uopće hoće. Naravno, ne moraš biti pravni stručnjak i zaključiti što se može a što ne.
Svi ste se uhvatili opravdavanja, a niste odgovorili da li je lažno predstavljanje putem interneta legalno?
05.01.2014 | 17:49
a ti zabac nemoj.
postoji legalno da kupis US karticu na daljinu i da se pomocu nje upises kao apple US korisnik. nije uvjet rezidencija u US nego kreditna kartica.

pa ako zelis, mozes tako.
imas upute za te kartice na unblockus.com
05.01.2014 | 18:03
zabac kaže:
Borostef kaže:
@ zabac

Ja ne mogu govoriti u US iTunes accountu jer ga nemam, ali imam UK i tamo sam se "predstavio" svojim imenom i prezimenom, jedino sam malo pomaknuo svoju lokaciju...
Isto tako na ATV-u koristim i gledam Netflix, što isto po nečijoj odluci ne bi smio... E sad, cijeli taj koncept geo restricted sadržaja je vrlo upitan te ga propituju i u zemljama gdje su locirane kompanije koje ga nameću... Budući nisam pravni stručnjak u tu raspravu neću ulaziti, samo ću reći da postoji velika razlika između skidanja torrenta (neću se praviti kao da to nikad nisam napravio, naravno da jesam...) i plaćanja sadržaja koji koristim... To što je netko odlučio da mojih šest funti mjesečno teoretski ne vrijedi, to nije moj problem...
S druge strane, sve te kompanije, Netflix, Apple i druge, bi lako mogle napraviti puno strožu kontrolu nečije lokacije kad bi to stvarno htjele... Jedan od ljudi u upravi Netflixa, kada su ga pitali, u neformalnom razgovoru, da li je svjestan da njihovom sadržaju, zaobilaznim putem, pristupaju i iz zemalja gdje Netflix ne pruža svoju uslugu je odgovorio: "Naravno da smo svjesni toga, ali znate, mi nemamo ništa protiv novaca tih korisnika..."

Nuff said...


To je isto kao da kupiš marihuanu u Nizozemskoj i onda hrvatskom policajcu (ili nekom iz druge EU države) objašnjavaš kako je to legalno u Nizozemskoj i nije ti jasno što on uopće hoće. Naravno, ne moraš biti pravni stručnjak i zaključiti što se može a što ne.
Svi ste se uhvatili opravdavanja, a niste odgovorili da li je lažno predstavljanje putem interneta legalno?


Pa evo, ako baš hoćeš da ti odgovorim... U korištenju usluga kao što su unblock us kako bi se pristupilo sadržajima kao što su Netflix nema baš ničeg ilegalnog... Nijedan zakon te zbog toga ne može kazniti zato što kršiš jedino "Terms of service", ništa drugo, najgore što ti se možda može dogoditi je da ti taj sadržaj bude uskraćen.

also.dylanreeve.com/2013/03/really-legal...rom-outside-the-usa/
05.01.2014 | 19:38
svi spominjete bolje pogodnosti i prepirke jeli bolje , losije , moralno ili ne, a nitko nije spomenia sta sve mogu na atv sa US accom ?
05.01.2014 | 20:22
Aha, lažnim predstavljanjem na internetu se ne krši zakon, nego "Terms of service"!
Idem odmah promijeniti ime na profilu Jabučnjaka. Što tko od vas mora znati kako se ja zovem.
Meni se na ATV3 pokazuju neka 4 kanala s brdo videa ali mi nije ništa zapalo za oći.
Uz MaxTV i moju osobnu videoteku koji će mi Bog ti kanali. Većinu filmova pogledam u kinu, ostatak kupim, a serije (koje su u zadnje vrijeme sranje) niti ne gledam (mislim na one američke).

E da, na iTunes dučanu se može "kupovati" za novce ili skidati besplatno, može se slušati radio i valjda još ponešto (ne koristim pa nabadam)-
05.01.2014 | 20:27
zabac kaže:
Aha, lažnim predstavljanjem na internetu se ne krši zakon, nego "Terms of service"!
Idem odmah promijeniti ime na profilu Jabučnjaka. Što tko od vas mora znati kako se ja zovem.

Meni se na ATV3 pokazuju neka 4 kanala s brdo videa ali mi nije ništa zapalo za oći.
Uz MaxTV i moju osobnu videoteku koji će mi Bog ti kanali. Većinu filmova pogledam u kinu, ostatak kupim, a serije (koje su u zadnje vrijeme sranje) niti ne gledam (mislim na one američke).


A gle, ti se ako na sve već ionako imaš i znaš odgovor nemoj zamarati postavljanjem pitanja... Čemu? Trošiš naše, i što je naravno najvažnije, svoje vrijeme...
I da, imaš pravo, zašto bi itko na Jabučnjaku morao znati tvoje ime, to što je to ovdje pravilo (Što je po meni dobro), ne znači da sve to ne bi funkcioniralo i u potpunoj anonimnosti...
05.01.2014 | 21:37
Ne bi funkcioniralo, jer ljudi imaju zle namjere čim se skrivaju iza Paje PAtka ili Miki Mausa. Po meni su oni slični lopovima koji s čarapom na glavi plačkaju.
Ako ne daš svoje pravo ima znaći da skrivaš nešto, to mi opet govori kako su tvoje namjere zle, a takvima nije mjesto ovdje, niti bilo gdje.
05.01.2014 | 21:57
Daleko som otisli u off,tema se lagano unistava.Ostavit cu veceras postove a sutra cistim.Ako zelite da se raspravljamo na ovu temu,mozemo je otvoriti pod sekcijom razno.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 18 sati, 21 minuta
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?
  • dpasaric: Poanta je da je besmisleno dalje širiti raspravu.
  • Air: Fakat imaš teških osobnih problema
  • Air: Protiv "cara" se ne smije ništa pisati?
  • Air: Smetati osobno?
  • Air: i zašto si obrisao ovaj moj tekst is te teme?
  • Air: u temi kafanska laprdanja
  • Air: @dpasaric Samostalno, ničim izazvan optužio si Djuru za nešto. Djuro ti je odgovorio. Budi čovjek, pa kada si "zagrizao" odgovori čovjeku na njegovu cijelu obranu. - stavku po stavku.
  • Air: Skrećeš TEMUsa svojih LOŠIH djela na svoja DOBRA djela (koja nitko ne spori).;)
  • dpasaric: Propast su lijenost i jalovo lamentiranje. Tko je vrijedan i radi neće propasti.
  • dpasaric: Jabučnjak je do svoje punoljetnosti davao odličnu pomoć svakome tko je došao i bez vaših političkih prepucavanja.
  • dpasaric: Vaša hipoteze su potpuno promašene! :) Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
  • Air: Represija i samovolja su isključivo put u propast
  • drlovric: Represija i samovolja nikada nije rjesenje.
  • drlovric: Plenkovic je porucivao Hrvatima kome nije dobro neka ide u DE. Bis bald. A danas drzava daje pare povratnicima jer kapital su ljudi. Ako nas KGB sve rastjera odavdje, ovaj forum ce sam sebi biti svrha :)
  • Air: Mislim da je uvreda za članove jabučnjaka koji su aktivni u političkim temama na jabučnjaku uspoređivati ih sa ekipom koja “troši” takve teme na drugim portalima. Iako smo svakodnevno na forumu neke od tih politički tema nemaju upisa po nekoliko dana. To znači da ekipa nije “ovisna” o tome da non-stop nešto serucka nego se upisuje kad netko nešto ima.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.56 Seconds

Provided by iJoomla SEO