Kakva je budućnost čovječanstva?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kakva je budućnost čovječanstva?


15.08.2024 | 13:32
jura22 kaže:
Vidi, pocetak teksta je: “ELON Musk, milijarder koji koketira s fašizmom i krajnjom desnicom…”. To je oksimoron. Vecina totalitarnih rezima je izrasla od strane ljevice.
Tako i ti, isto kao i fasiti, jedan zlocin opravravas drugim.
Babic je pedofil, ali je i Trump. Trebalo bi Babica opravdati?

Ovo smo vidjeli i kod SDP-a kada su ih uhvatili u kradji i muljanju, onda su se opravdavali da HDZ krade vise.
www.vecernji.hr/amp/vijesti/nacelnik-gun...od-5810-kuna-1160236


Neznam jel me trolaš ili što ? Kako si samo izvukao ovaj zaključak. Moj post je iznad tvog i neka svatko vidi, što si ti iskonstruirao od mog upita ? Malo mi ličiš na Trumpa, bitno je da se blebeta.
15.08.2024 | 21:22
Sto se pjenis. I Davor ti je rekoa da je Trump “manje zlo”.

Desnicari po prirodi ne naginju fasizmu jer im ne treba kad imaju polugu moci u kapitalu.
Sirotinja uzdize diktatore.
  • Ender
  • Posjetitelj
15.08.2024 | 22:32
ne bih se bas slozio da sirotinja uzdize diktatore.
HItler ne bi dosao na vlast da ga mnogi industrijalci i bankari nisu debelo pomogli.
Pinoce je dosao na vlast uz pomoc americkog kapitala.
Vucic ne bi bio tu da nije prihvatio da odradi ono sto Tadic nije hteo, a iza je stajala Angela.
ima toga jos.
16.08.2024 | 00:09
Umirovljeni US Army general Mike Flynn nema baš lijepe riječi o trenutnoj vlasti u SAD-u, govori o korupciji i izigravanju demokracije. Inače, bio je savjetnik za nacionalnu sigurnost SAD-a:

16.08.2024 | 03:33
Dovoljno je pogledati samo početnu sliku prije gledanja, koja implicira sve osim propagande Ajd pogledao sam desetak minuta i samo je potvrdilo ono u što sam sumnjao, razgovor u stilu indexa, gdje su samo klikovi važni i od kojih neki mediji žive. Postavlja se pitanje zbog čega ti "izhlapljeni" ljudi to čine. Dva su razloga, jedan je žal za moći koji su nekad imali a drugi je novac, na kojeg nitko nije imun.

Muči me jedno drugo pitanje. Ja sve što objavim pogledam, makar to trajalo sat i pol. Pitanje za Davora, koji nas informira, da li sve te uradke sam izgugla, posluša ili dobije od nekih prijatelja. Masu je takvih uradaka u raznim temama, poput ove, corone, ukrajine...etc.

Ako to sve sam radi, postavlja se pitanje da li je on boot ? Dan ima samo 24 sata, a svaki čovjek mora raditi i imati još sijaset obaveza kao svatko od nas ?
16.08.2024 | 08:10
Ne, nisam "bot", nego na mojoj poziciji (a nekada sam radio godinama i na TV) poznajem zaista mnogo ljudi i imam mnogo prijatelja i još više poznanika. I mnogi od njih su fokusirano zainteresirani za neke teme i onda to prate. I kada nađu nešto zanimljivo, onda mi pošalju i pitaju za mišljenje - ili poprate nekim svojim komentarom ako znaju nešto više. I onda ja poput nekog urednika proslijedim vama ono što mislim da može biti korisno, zanimljivo ili sadrži neku novu informaciju vezano uz teme koje su ovdje otvorene. Eto, to ti je sva "znanost".

U ovome što sam zadnje poslao meni je zanimljivo koliko umirovljenih američkih časnika svih razina je protiv politike koju sada vodi "deep state" vojno-industrijskog kompleksa s Bidenom kao kulisom ispred. I ne bih rekao da su to "ishlapljeli" ljudi, niti Macgregor, niti Ritter niti Flynn nemaju "ishlapljeli" narativ, dapače, čine se vrlo lucidni.
16.08.2024 | 08:30
@dpasaric,

Meni je sva "znanost" u tome da je, na primjer, za tebe, informacija da je atentator na Trumpa glumio u nekom reklamnom videu koji je financiran od strane Blackrock-a, očiti, i nepobitni dokaz da je Blackrock organizirao atentat na Trumpa, kako ovaj ne bi došao na vlast (iako znamo da je Blackrock upravo za vrijeme Trump-ovog predsjednikovanja imao znatan porast vrijednosti dionica, veći nego ikad prije), dok ti, u isto vrijeme, fotografija generala Mike-a Flynn-a, dok ovaj sjedi na gala večeri, za stolom odmah do Vladimira Putina, ne govori ama baš ništa (fotografija je na Wikipedijinim stranicama o generalu Flynn-u).

Čovjek je prisilno umirovljen zato što je lagao... i onda bi mi njemu trebali vjerovati na riječ?!
A, onako uzgred, čovjek je radio 33 godine za istu tu nedemokratsku korumpiranu državu, i onda mu to nije smetalo.
16.08.2024 | 11:17
Ender kaže:
ne bih se bas slozio da sirotinja uzdize diktatore.
HItler ne bi dosao na vlast da ga mnogi industrijalci i bankari nisu debelo pomogli.
Pinoce je dosao na vlast uz pomoc americkog kapitala.
Vucic ne bi bio tu da nije prihvatio da odradi ono sto Tadic nije hteo, a iza je stajala Angela.
ima toga jos.


Hitler bez Nacionalsocijalističke njemačke radničke partije ne bi postao to sto je postao. Hitlek je os 1921. bio na celu partije.
Pogledaj Staljina, Tita…. Nitko nije desničar.
Hitler je imao (kao i Putin) apsolutnu vlast i mislis da su industrijalci dobrovoljno pridruzili?
16.08.2024 | 18:10
dpasaric kaže:
... U ovome što sam zadnje poslao meni je zanimljivo koliko umirovljenih američkih časnika svih razina je protiv politike koju sada vodi "deep state" vojno-industrijskog kompleksa s Bidenom kao kulisom ispred. I ne bih rekao da su to "ishlapljeli" ljudi, niti Macgregor, niti Ritter niti Flynn nemaju "ishlapljeli" narativ, dapače, čine se vrlo lucidni.


A gle, izdvajaš umirovljene generale čija retorika ide u korist tvog "kritičkog razmišljanja",... neću ti sad davati linkove ali googlaj sam imena Paul Hellyer (Kanada) i Haima Esheda (Izrael).
Njih dvojicu sam izdvojio jer su mi prvi pali na pamet, a da znam da su bili visoko pozicionirani dužnosnici koji su nakon odlaska u mirovinu počeli pričati o postojanju vanzemaljaca i tajnim ugovorima između vodećih država svijeta i vanzemljaka okupljenih u "Federaciji planeta",... mislim, meni je zanimljivo što oni govore, ali je li se išta od toga što govore do danas pokazalo točnim ili trebam li im bezuvjetno vjerovati na riječ jer nisu dali nikakve dokaze osim svojih izjava.
16.08.2024 | 18:16
Naravno da jest! Pa nemoj mi reći da nisi čuo za Federaciju planeta??

16.08.2024 | 18:23
A čuo sam ja svašta
17.08.2024 | 12:27
Bertone kaže:
....a da znam da su bili visoko pozicionirani dužnosnici koji su nakon odlaska u mirovinu počeli pričati o postojanju vanzemaljaca i tajnim ugovorima između vodećih država svijeta i vanzemljaka okupljenih u "Federaciji planeta",... mislim, meni je zanimljivo što oni govore, ali je li se išta od toga što govore do danas pokazalo točnim ili trebam li im bezuvjetno vjerovati na riječ jer nisu dali nikakve dokaze osim svojih izjava.


Prilična je razlika između priča o vanzemaljcima i priča o tome da je postojeća vlada korumpirana i da je vodi vojno-industrijski kompleks, a ne stvarno demokratski izabrani predstavnici naroda.
  • Air
  • Posjetitelj
17.08.2024 | 13:11
dpasaric kaže:
Bertone kaže:
....a da znam da su bili visoko pozicionirani dužnosnici koji su nakon odlaska u mirovinu počeli pričati o postojanju vanzemaljaca i tajnim ugovorima između vodećih država svijeta i vanzemljaka okupljenih u "Federaciji planeta",... mislim, meni je zanimljivo što oni govore, ali je li se išta od toga što govore do danas pokazalo točnim ili trebam li im bezuvjetno vjerovati na riječ jer nisu dali nikakve dokaze osim svojih izjava.


Prilična je razlika između priča o vanzemaljcima i priča o tome da je postojeća vlada korumpirana i da je vodi vojno-industrijski kompleks, a ne stvarno demokratski izabrani predstavnici naroda.


Ovo je polovično točno.

Točno bi bilo (proširiti ću na ostatak Svijeta,jer smatram da je to bitno naglasiti):
Velika većina postojećih vlada je sastavljena od demokratski izabranih predstavnika naroda koji su korumpirani i isključivo zastupaju svoj novčanik i vlasnike krupnog kapitala (svih gospodarskih grana), a na štetu čovječanstva i njegovog održivog razvoja.

Narod bira između navedenih ponuđenih kandidata, a problem je što narod nema znanja, niti volje organizirati se i postaviti svoje ljude koji će ostvariti njihove interese (pravde, poštenja, ravnopravnosti, i u konačnici uspostaviti održivi razvoj čovječanstva u dijelu koji ovisi o ljudskom djelovanju.

Narod radije bira zabavu ispred odlaska na sastanak stanara zgrade ili ulice. A tada najčešće glavnu riječ vode ljudi negativnog sustava vrijednosti.

A i kada budu prisutni na sastanku stanara zgrade ili ulice, nemaju potrebnih znanja kako bi se ispravno postavili prema negativnom djelovanju pojedinaca. Najčešće šute, te eventualno kasnije se čude kako su se neke osobe negativno postavile i izdominirale cijelom situacijom i odredile konačnu odluku koja je negativna. Ovo navodim iz osobnog iskustva.
17.08.2024 | 14:31
Vrlo dobar i indiktivan primjer kako sve funkcionira s micro na macro razini. I ja sam imao slično iskustvo s predstavnikom stanara zgrade.
25.08.2024 | 22:45
I djetetu je jasno da Biden ne vodi Ameriku, a još manje bi to bila Kamala. Tko su onda puppet masteri?

26.08.2024 | 01:40
Pa normalo da Biden ne vodi Ameriku, jer ne može kao putin ubiti medu golim rukama. Oni koje vode Ameriku, a posredno i cijeli svijet, čuvaju nas da se ne uništimo. Nikad za te ljude nečeš čuti, ma koliko te ta tema zanimala iz bilo kojih razloga, mada svi znamo iz kojih te razloga to sad zanima

Ti ljudi nisu u javnosti i nisu nikakvi članovi WEF, Klaus i sl. Takvi su im sluge da provode ono što je najbolje za nas. Sad se možeš zapitati a kako oni znaju što je najbolje za nas, kaj ne ? To znaju zato što posjeduju znanje, koje je jače od bilo koje hrpe čelika ili atomskih bombi. Znanje je jedina moć koja je ovu civilizaciju čuva od uništenja. Mogu ti između redova reći da je većina njih Židovske populacije, koja je mala, ali iz nje dolazi 25 % svih nobelovaca !!! Normalno da sveobuhvatno znanje, nije za svakoga. Ne možeš sad S.Koreji propagirati demokraciju, kad su u stanju, kakvom jesu. To se znanje daje na kapaljku, u ovisnosti u kojem je stanju pojedino društvo. Nadam se da me pratiš...ne možeš sad u Afganistanu tražiti da žene nose minice, ali za 50 godina i to će biti moguće, kao i što je sad vrijeme da Srbija konačno dobije demokraciju, jer ju je zaslužila i spremna je za nju.

Da ne dužim, ti ljudi nas čuvaju od krivih vrijednosti, koje bi se mogle nametnuti, ako pobjedi putin i BRIKS, jer kad bi se to dogodilo, oni bi se između sebe poklali i odveli svijet u krasan kujac. Dokaz ti je Izrael, gdje kad bi se svi mogli ujediniti ( a mi znamo zašto se ne mogu ) on bi otišao u klinac.
26.08.2024 | 12:07
Drago mi je da sve više ljudi kuži tko je WEF ekipa i u kojem smjeru vode našu budućnost...

inovacijamenadzmenta.com/2024/04/22/krit...onomskog-foruma-wef/
26.08.2024 | 15:27
Ja sam naučio, kad mi netko (koga ne poznam osobno) kaže da je NEŠTO dobro za mene, znam da to nije tako jer je to dobro za onoga tko mi to govori.
Ili ću nahebati ili će me koštati.
Zato pušem na hladno vezano za "zelenu agendu" jer je to prevara kao i flaširana voda.
26.08.2024 | 15:47
dpasaric kaže:
Drago mi je da sve više ljudi kuži tko je WEF ekipa i u kojem smjeru vode našu budućnost...

inovacijamenadzmenta.com/2024/04/22/krit...onomskog-foruma-wef/


I to napiše čovjek koji je 2020. godine u intervju na pitanje gdje se vidi za pet godina odgovorio:

Za pet godina se definitivno vidim na funkciji generalnog direktora. Dok za manje od deset, ja bih volio biti jedan od najboljih menadžera u Europi.


Sad samo ne znam jel` ga u željama koći WEF ili nije upao u WEF ekipu pa je odlučio napisati kritiku (pa ga možda ipak prime u WEF ekipu da šuti)?

Cijeli intervju imaš ovdje.
  • Air
  • Posjetitelj
26.08.2024 | 16:40
Bertone kaže:
dpasaric kaže:
Drago mi je da sve više ljudi kuži tko je WEF ekipa i u kojem smjeru vode našu budućnost...

inovacijamenadzmenta.com/2024/04/22/krit...onomskog-foruma-wef/


I to napiše čovjek koji je 2020. godine u intervju na pitanje gdje se vidi za pet godina odgovorio:

Za pet godina se definitivno vidim na funkciji generalnog direktora. Dok za manje od deset, ja bih volio biti jedan od najboljih menadžera u Europi.


Sad samo ne znam jel` ga u željama koći WEF ili nije upao u WEF ekipu pa je odlučio napisati kritiku (pa ga možda ipak prime u WEF ekipu da šuti)?

Cijeli intervju imaš ovdje.


Ovo je klasični PR tekst hvale za Aspiru.

A onaj tekst "Kritika Svjetskog Ekonomskog Foruma (WEF)" moguće da je u pitanju uobičajeno igranje istinom.

Vjerojatno nema veze jedno s drugim ali ovo me asociralo na model kada bogati osnivaju udruge za "bolji i pravedniji Svijet" a pozadina je sasvim suprotna.
Ili bude u pitanju skrivena korist kao kod primjerice Bill Gates-a, ili koriste takve kanale kako bi lakše kontrolirali one koji su protiv njihovog bogaćenja - taktikom: upoznaj neprijatelja ili još bolje uvuci mu se u redove..
27.08.2024 | 07:57
Bertone kaže:
I to napiše čovjek koji je 2020. godine u intervju na pitanje gdje se vidi za pet godina odgovorio:

Za pet godina se definitivno vidim na funkciji generalnog direktora. Dok za manje od deset, ja bih volio biti jedan od najboljih menadžera u Europi.


Sad samo ne znam jel` ga u željama koći WEF ili nije upao u WEF ekipu pa je odlučio napisati kritiku (pa ga možda ipak prime u WEF ekipu da šuti)?

Cijeli intervju imaš ovdje.


Opet radiš istu grešku, to je čisti ad hominem. Ne znam tko je momak, a to što je ambiciozan i želi biti direktor je svakako bolje nego da je apatičan i depresivan kao dobar dio modernih generacija kojima smo ubili želju za životom.

Ja ću uvijek poslušati što govori druga strana makar to bio i "stari pijanac", "sin lopova" ili "on želi biti direktor".

Bitno je što je napisao, a ne vidim ništa posebno krivo na temu WEF-a u njegovom tekstu. Imaš li konkretno nešto s čim se ne slažeš?
27.08.2024 | 08:07
Jeste li vidjeli pismo Marka Zuckerberga prema odboru američkog kongresa?

Ukratko: javno priznaje da su bili prisiljeni cenzorirati covid teme i cijelu priču s Bidenovim aferama koje su kao bile "ruska podvala", a da bi na kraju ispalo da je sve bilo istina. Toliko o vjerodostojnosti te političke garniture i koliko su zlorabili svoj položaj.





02.09.2024 | 07:38
"The European Union is a brilliant idea, but its implementation has gone wrong. We want a union of European nations, not a United States of Europe." - Hungary Prime Minister Viktor Orbán
  • Air
  • Posjetitelj
02.09.2024 | 10:04
dpasaric kaže:
"The European Union is a brilliant idea, but its implementation has gone wrong. We want a union of European nations, not a United States of Europe." - Hungary Prime Minister Viktor Orbán


Ne razumjiem svrhu postanja ovog političkog teaser-a?

Nešto si htio reći ali si postao samo ovo?
03.09.2024 | 07:33
Air kaže:
dpasaric kaže:
"The European Union is a brilliant idea, but its implementation has gone wrong. We want a union of European nations, not a United States of Europe." - Hungary Prime Minister Viktor Orbán


Ne razumjiem svrhu postanja ovog političkog teaser-a?

Nešto si htio reći ali si postao samo ovo?


Nije li očigledno? Rekao je istinu. EU kao EU je odlična ideja, ali EU kojom upravljamo mi Europljani, a ne korporativni kapital i to, gotovo bez iznimke, u interesu SAD-a, a ne nas ovdje.

  • Air
  • Posjetitelj
03.09.2024 | 09:18
dpasaric kaže:
Air kaže:
dpasaric kaže:
"The European Union is a brilliant idea, but its implementation has gone wrong. We want a union of European nations, not a United States of Europe." - Hungary Prime Minister Viktor Orbán


Ne razumjiem svrhu postanja ovog političkog teaser-a?

Nešto si htio reći ali si postao samo ovo?


Nije li očigledno? Rekao je istinu.


To istinu znaju i vrapci na grani.
Isto kao istina da sustavno pogresivno uništavamo ekologiju na Zemlji.
Isto kao istina da su bogati progresivo bogatiji a siromašni još siromašniji.
Isto kao istina da sunce sja i ne vidi se kad nema oblaka.

I što s tim? To je neka mudrost ponoviti tu i slične istine?

Ili je to sada nekako posebno važno jer dolazi iz usta diktatora koji se još nije razmaho koliko želi?

Već sam bio napiso: Čuvaj se kada ti negativac priča o istini ili "dobrim stvarima".

EU kao EU je odlična ideja, ali EU kojom upravljamo mi Europljani, a ne korporativni kapital i to, gotovo bez iznimke, u interesu SAD-a, a ne nas ovdje.


Gotovo u svim zemljama vlada kapital, Čak i u Vatikanu.
I ovo je jedna od onih istina.

Ne može stajati usporedba ljudi (Europljanja) sa nekom državom (u ovom slučaju SAD-om). Vjerujem kako si se samo neprecizno izrazio.
Možemo uspoređivati Europljane i Amerikance (svi oni/mi smo u svakom slučaju djelovanja političara i kapital(ista) stranka koja je nagužena i koja će još platiti onom koji ju guzi. Čak i prostitutke dobiju pare kad se naguze. Mi ne. Nama oduzmu pare).
Možemo uspoređivati političare Eu sa političarima SAD-a.
Možemo uspoređivati kapital(iste) EU sa kapital(istima) SAD-a.

Kao što ne postoji interes Europljana kod djelovanja političara EU isto tako ne postoji niti interes Amerikanaca kod djelovanja njihovih političara.
I u SAD-u vlada kapital koji ne radi za korist svojih građana.
Primjerice financiranje rata u Ukrajini jer na račun građana SAD-a.
Oni će platiti "zamjenu" naoružanja u korist obitelji Bush i ostalih koji vladaju tim sektorom.
03.09.2024 | 09:25
Air kaže:
Već sam bio napiso: Čuvaj se kada ti negativac priča o istini ili "dobrim stvarima".


Samo da ti podebljam ovo...
  • Air
  • Posjetitelj
03.09.2024 | 09:52
Hvala.
  • Air
  • Posjetitelj
03.09.2024 | 10:47
Iako smo davno utvrdili da kao čovječanstvo idemo u velikom brzinom nizbrdo u provaliju evo jedan primjer malog svjetla koji me navodi na misao: Možda ima nade za pozitivnu promjenu?

:
"Nećete me vidjeti da nosim majicu od 600 eura kada cijeli moj život moja majka zarađuje 700 eura mjesečno."
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 14 sati, 11 minuta
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.57 Seconds

Provided by iJoomla SEO