PlayStation 5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

PlayStation 5


07.12.2020 | 18:24
www.mediamarkt.de ima akciju kupis 3 platis 2. obuhvaca sve naslove PS4, PS5...
07.12.2020 | 20:59
Koliko je godišnja pretplata naPS+? 500kn? Jebovas, ja ju platim svaki božić i ne zamaram se, PS upalim jednom mjesečno jer ne stignem, a ako se sjetim downloadati one besplatne igre, sjetim se

Plus je što sa PS+ često ima za kupiti igara s popustom, pa to iskoristim...

Moj je najveći problem što me pucačke igre - najbolje idu za kompom na tipkovnici. A i to što najviše volim strateške igre koje pak opet bolje idu za kompom i na tabletu.
ostane mi za PS Gran Turismo, WRC Rally, Fifa, Tekken... I VR AstroBot koji je - izvrstan. Doslovno vrijedi te novce za VR kacigu...

A ove igre tipa vodiš lika okolo i rješavaš zadatke, nemrem, ne ide mi, glup sam i nesposoban

Ali kapu skidam Klobi kad ide igru do kraja završiti i još na max težini. Ti nisi normalan brate Kapa dolje!
07.12.2020 | 21:02
A evo, i ja volim Playstation. Imam na negdje u ladici PSX1, makar su oba gamepada čini se riknula... Na more sam odnio PS2 i PS3 da ne stoje bezveze, pa igramo kad odemo dolje, kako kada, kako koji. PS4 Pro mi je ispod TVa sa VR kacigom koja je ispala najbolji razlog za njega i najviše igrana igra je bila Astrobot, i od mene i od moje mlađe.
I uzeti ću PS5, sigurno, digitalnu verziju, negdje za 3 godine kad padne malo cijena A ne igram se toliko da bi opravdao kupnju, ali - skupiti ih sve!
07.12.2020 | 21:12
Onda vjerujem da znaš da Astrobot dolazi predinstaliran na PS5, i gledao sam tipa kako ju igra i uzima prvi platinasti trofej. Veli da je igrao VR Astrobot na četvorci, ali da je ovo na petardi izvanredno.
Zadnji nivo sam gledao, sve puno Playstationa, od jedinice, dvojke, trojke, četvorke, Pro-a i svih međuizdanja (slimovi i to).
A robot stane na ventilator i tebi navodno puše vjetrić na gamepadu, ili možeš puhati u gamepad da zavrtiš ventilator - nisam baš shvatio.
Uglavnom, ljudi više vole tu igru nego Moralesa.
EDIT:
Nisam prije to radio sa maks težinom. Ali onda sam gledao walktrough jednog lika koji je svaki nivo učinio da izgleda tako lakim. Pa sam odlučio da ću i ja početi vježbati. I posrećilo mi se. Sa tri igrice od 12. God of War mi je na 91%, treba mi još da ga završim na najtežem da i to poberem platinum. Uglavnom, hvala Vanjuška - ali daleko sam ti ja od pravog gamera. Već sam prestar. Još ću si osteoporozu navući koliko napeto držim taj gamepad.
I ako ćemo biti iskreni do kraja, Assassin's Creed Rogue, koji mi je treća 100% odigrana igrica - nema težine sve do Originsa. Tek AC Origins, Odyssey i Valhalla imaju određivanje težine. Tako da su ti sve prije u nekom srednjem modu. Niti početničke, niti najteže.
07.12.2020 | 23:04
Kloba kaže:
A robot stane na ventilator i tebi navodno puše vjetrić na gamepadu, ili možeš puhati u gamepad da zavrtiš ventilator


Tu foru ima jos Wii U na Super Mario 3D world (2016).
08.12.2020 | 09:59
Nisam znao.
Molim te Riba, pogledaj moj post na prvoj stranici ukoliko te zanima. Dug je, ali obuhvaća kompletnu povijest PlayStationa. Kako je nastao unatoč izričitoj želji Upravnog odbora da se ne bave konzolama i igračkama, no jedan je tip tajno okupio tim za suradnju s Nintendom da im napravi audio čip.
Uprava je pristala vidjevši uspjeh nintenda da se sony okuša sam u tome, prvi rezultat nije PS1 1995, nego PlayStation 1991, proizvođača Sony/Nintendo.
Predstavljen je te godine na CES-u.


Isprika, nikako ne mogu u posljednje vrijeme uploadati sliku na Jabučnjak, što god radio s njom, promjenm joj folder, renameam je, promjenim je iz png u jpg - ništa ne pomaže.
Uglavnom, slika ti se nalazi na 4:39 videa. Molim te vidi.
Nećeš vjerovati koji hibrid
EDIT:
A Astrobot na PS5 služi kao igra za upoznavanje Dual Sense controllera, i sve jako podsjeća na Super Maria, Sonic the Hedgehog i te spike.
Ima tu još fora, kako primjerice sve teže stišćeš L2 i R2 tipku ako pucaš lukom pa ga zatežeš da što dalje i točnije pogodi strijela. Ili kako osjetiš šljapkanje po vodi, različito od istoga o blatu, travi ili hodanja po ravnome.
08.12.2020 | 13:15
drlovric kaže:
Pa ne propustas nista realno al si najaktivniji bio u ovoj temi o PS5, pratio recenzije, tehnikalije, standarde, TV i HDMI verzije, features i sta sve ne. Ja sam stekao dojam da ti jedva cekas da to sve kupis i uzivas u tim varijabilnim refreshima

Ako te slusa postojeca konzola rokaj igre koje imas i ne zamaraj se peticom. Ja igram jos uvijek svoju PS4 jer ne mogu u glavi opravdati da sverceru dam 1100-1200e za nju. Prednarucio sam tri komada, tri radnje me ispalile i moja je 100% zavrsila u tim oglasima

Ja imam mozda 150 igara u Library. Svake godine redovito kupim Battlefield i FIFA. PS+ me tjeraju da imam (ja igre igram online protiv drugih ljudi 90% vremena) i osjecao sam se kao i ti, da me pljackaju.

A u stvari za 30-ak$ godisnje dobijem 24 igre. Svaki mjesec po dvije. Nek mi je 2 igre od toga svide vratio sam investiciju

Naleti Blac Friday uzmem 3-4-5 komada po 30$. Sada nekada imam aktivnu pretplatu do ljeta 2022... Nikakva ot cifra nije ako imas US account naravno.


spajas se iz bosne direkt sa US accountom ili imas jos jedan lokalni koji koristi zajednicke benefite sa americkim?

ja sam u DE, ali sad racunam da me fifa i ps plus na US dodju kao samo ps plus u DE ... a sve je manje dobrih igraca na 20-ki .. moram se i za upgradeat


a sto se tice first adaptera, to je kao i sa svime drugim.. netko uzia i neopterecuje se, netko ceka jer si ne moze ili ne zeli priustiti... kao onaj vic..."tata,tata, kad cemo mi kupiti golf 8.... cim izadje golf13 sine..."

ja lovim ili ps5 ili XsX pa sta uleti prvo... a kako mi se cini, uletit ce novi mac mini
08.12.2020 | 15:09
@Mario:

Kada sam kupio PS4 u pretprodaji dosao mi u US Army bazu negdje u pustinji. Napravim logicno US account sa americkom karticom.

Kasnije sam PS4 dofurao doma i nisam nikada vise niti mijenjao nalog. Ostao mi americki i sve radi bez problema. Nikakav VPN i slicne vratolomije

Kupim PS+ kartice online i samo aktiviram kod i taj dio je pokriven. A kada trebam novac za igre i sl, mogu kupiti online (psncardelivery) i dobijem za 2 min.

Ili zakukam kolegama u USA kako sam tuzan, depresivan, svorc i na rubu sloma zivaca pa mi oni posalju
08.12.2020 | 23:11
drlovric kaže:
@Mario:

Ili zakukam kolegama u USA kako sam tuzan, depresivan, svorc i na rubu sloma zivaca pa mi oni posalju


lako tako ...

evo otvorio sam i ja jedan US account.. i to aljaski... kazu nema poreza tamo ..

samo se nadam da me nece spajati sa amerima na online...



inace kome se da gnjaviti, kazu da je indijski PS store sad najjeftiniji...
10.12.2020 | 22:35
Onda ima li tračeva o isporukama u drugom valu?

Navodno su čak i prednarudžbe s početka listopada prebačene za 2021. godinu.

I sada se (navodno) odvija neka čudna igra u kojoj Sancta Domenica kao uvoznik ima obavezu prvo isporučiti konzole naručene on-line 19. 11. na dan "lansiranja" jer su one obećane prije blagdana, a oni koji su platitli i naručili još početkom listopada su to učinili "...u terminu u listopadu kada nisu bili naznačeni datumi isporuke, te se isporuka konzole očekuje početkom 2021. g. zbog nestašica konzola."

Sony je ovo zaista loše izveo, možda i najgore lansiranje nekog proizvoda do sada. Prvo su dopustili da botovi kupuju velike količine za preprodavače umjesto da su inzistirali na kupnji u trgovinama i po principu "jedna osoba jedan PS5", onda su dozvolili prednarudžbe na lažnim obećanjima i potpuno krivo procijenili količine potrebne za "lansiranje". Čini se i da su fulali omjer konzola s optičkim pogonom i jeftinijih "digitalnih".

Bit će mnogo razočaranih klinaca za blagdane, Sony je najveći Grinch ovog Božića!
11.12.2020 | 22:36
Evo drugog vala
www.cbr.com/ps5-truck-thefts/
11.12.2020 | 23:25
Ja zelim digitalnu. Opticki pogon mi uopce ne treba u zivotu, ali omjer digitalnih u iglasima je 1:10 u BiH. Sve su sa optickim pogonom. Ne kuzim...
12.12.2020 | 00:00
Kloba kaže:


PS5 postao traženija roba i od iPhonea!
12.12.2020 | 00:03
drlovric kaže:
Ja zelim digitalnu. Opticki pogon mi uopce ne treba u zivotu, ali omjer digitalnih u iglasima je 1:10 u BiH. Sve su sa optickim pogonom. Ne kuzim...


Postoje tri dobra razloga za optičku verziju:

1) najvažniji je đoranje igara s frednovima na diskovima
2) razlika u cijeni je gotovo nebitna, Blu-ray vrijedi toliko kao uređaj
3) PS je odličan Blu-ray player za filmove, znači uz malu doplatu i filmofili dolaze na svoje

Meni je kod digitalne samo bolje to što je estetski daleko bolja...
12.12.2020 | 02:35
dpasaric kaže:
PS5 postao traženija roba i od iPhonea!

Ove su godine tu negdje, stvarno.
Sjećaš li se kada su na neku Novu godinu provalili u  Store u Parizu? Točno u ponoć da se ne čuje buka.
Ovo se desilo u UK.
drlovric kaže:
Ja zelim digitalnu. Opticki pogon mi uopce ne treba u zivotu, ali omjer digitalnih u iglasima je 1:10 u BiH. Sve su sa optickim pogonom. Ne kuzim...

Frende, Davor ti je napisao najveće razloge zašto je prodaja HD Blue Ray verzije u odnosu na onu digitalnu nekih 7:3 za prvo navedenu.
Puno više ljudi ima klasične diskove PS4 igara nego što ih skida preko PS Storea. Pročitao sam to negdje, na Gamespotu ili nekoj sličnoj stranici.
Kod nas ljudi u dućanima kupuju samo najnovije naslove koje ne žele čekati, ostalo nabave preko oglasnika po manjoj cijeni.
A najbolje je što i najnovije igrice, tipa Assassins Creed Valhalla, u PS Storeu stoje 519 kn (osnovna za PS4 & PS5) do 899 (sada je minus 20% pa je cijena 719,20), a na oglasniku 450 kuna stoji disk, a digitalnu igru prodaju za 250 kuna.
No u čemu je kvaka - ta igra će svakog igrača koji će je htjeti odigrati cijelu stajati u konačnici više.
Na primjer AC Odyssey. Kupio sam osnovnu verziju misleći da skuplja donosi samo već otključana oružja, okope i slično. Međutim, u skupljoj su dodali game pass i remastered verziju AC III kada izađe. A game pass omogućuje da "besplatno" skidaš sve DLC-ove koje će Ubisoft izbaciti poslije. Izbacio ih je tri. Svaki je koštao oko 180 kn. Plus AC III zasebno koji je stajao cca 300 kn.
Znači, isto će biti i sa Valhallom. Ovi koji su odmah dali 900 kuna za igru će prvo završiti osnovnu pa će čekati kada Ubisoft izbaci prvi, drugi, pa možda i treći DLC iste. A ovi koji su kupili najjeftiniju verziju će, čim izađe prvi DLC - moći kupiti samo to ili će si uzeti game pass koji će stajati više, ali će im omogućiti da više ne plaćaju dodatne (downloadable contents).
Tako da, koliko god to sada ispada skupo, zapravo najskuplja verzija ispada najjeftinija onima koji planiraju platinasti trofej.
Nego, pročitah da je Sucker Punch Productions dobio najviše nagrada na ovogodišnjem Game of the Year izboru za Ghost of Tsushima, ali nije glavnu. Game of the Year je dodijeljen Naughty Dogu za The last of US II.
Na mrežama se mnogi bune, da "naracija dvojke nije toliko dobra kao što je bila u jedinici", dok je "GoT potpuno osvježenje" i slično.
Drugi kažu: "šta se očekivali? Nastavak je. Osnove naracije već znate". Pa drže da su obje igrice podjednako dobre.
No, većini je, ispada - Tsushima bolja.
Kako bilo, obje će kad tad leći i u moju kolekciju. E sada, hoću li ih igrati na PS4Pro ili na petici, kako bi rekao Stevie Wonder - bumo vidli.
12.12.2020 | 03:14
Ovo sam stavio i na humor, ali tema je PS5 pa ako se nekome da pogledati, nije loše za nasmijati se.
12.12.2020 | 13:47
Dobri su ovi, mnogi kažu da je Sony pravi Grinch ove godine jer je mnogima "oteo Božić" ovakvim "lansiranjem" koje to i nije!
  • Daddo
  • Posjetitelj
13.12.2020 | 17:46
dpasaric kaže:
Dobri su ovi, mnogi kažu da je Sony pravi Grinch ove godine jer je mnogima "oteo Božić" ovakvim "lansiranjem" koje to i nije!


Veliš, za razliku od domaćih Apple resellera kojima su police pune novih M1 strojeva
13.12.2020 | 19:31
sto se tice digital vs retail..

ovo je zanimljiva tema. Naime u njemackoj gdje se doslovno svaki dan netko seli... a vjerovatno i u zapadnim zemljama dosta se uzimaju digitalne igre, pogotovo u starijih igraca.
Inace sam kolekcionar i imam preko 1400 naslova retail, od Amige pa sad do PS5. te nekih 500-600 digitalnih uglavnom PC.
no za PC recimo imam samo digitalne igre. Jedino sam StarCraft 2 i Diablo 3 uzeo retail.
jedan od najvecih mana retail igara je u tome sto danas dobijes disk i omot, te nista drugo radi reciklaze i tko zna cega vec.
a o first day download da ne pricam. Dok kod digitalne verzije uvijek imas najnoviju verziju.
Prednost digitalne trgovine je definitivno na PC strani. PlayStation ima razlike u regionalnoj podijeljenosti i to iritira.
No definitivno je buducnost u digitalnom "svemu" ne samo igrama.

O stanovima i mjestu da ne pricam. preselit se iz kuce od 400m2 u stan od 70m2 je isto izazov gdje sta drzat..
13.12.2020 | 20:46
Daddo kaže:
dpasaric kaže:
Dobri su ovi, mnogi kažu da je Sony pravi Grinch ove godine jer je mnogima "oteo Božić" ovakvim "lansiranjem" koje to i nije!


Veliš, za razliku od domaćih Apple resellera kojima su police pune novih M1 strojeva


Ma lako za M1, nema niti Intela, čekaju se po 60-70 dana. No, Apple nije ništa obećavao... a ako pripremaš lansiranje nove konzole barem pet godina (PS 4 je izašao još 2013. godine), onda valjda možeš to odraditi barem toliko ozbiljno koliko je potrebno da pokriješ one koji su platili puni iznos u prednarudžbi mjesecima prije... No, ok, pandemija je, pa se svima sve prašta.
14.12.2020 | 14:39
Teaser!
Malo je potrajalo, ali je tu. Djeca će biti oduševljena, a moram priznat da i mene malo kopka.
Da li kontroler od PS4 može raditi na PS5?
Da li kao roditelj mogu postavit kakvu kontrolu?

AAC7EFC6-C48C-4314-A55E-C6BD147EB648.jpeg
14.12.2020 | 14:53
Ipak su toliko posteni da napisu "825 GB" a ne "1 TB"

Imas parental controls sigurno, a PS4 kontroler ti radi sa PS4 igrama a ne sa PS5, sto trenutno i nije neki problem.
14.12.2020 | 15:04
Znači ne gine mi još 1500kn.
Al koliko vidim, kamera i kontroler su normalno dobavljivi, kao i igra Just dance.
14.12.2020 | 15:46
Robert_84 kaže:
sto se tice digital vs retail..
...
Prednost digitalne trgovine je definitivno na PC strani. PlayStation ima razlike u regionalnoj podijeljenosti i to iritira...


PS5 igre navodno nece biti zakljucane po regiji.
www.theverge.com/2020/11/9/21556760/ps5-...-free-ps-now-support
14.12.2020 | 15:54
@dpasaric:

Ti ocigledno nemas iskustva za BiH oglasnicima. Prodajes nesto, niko ti pare ne nudi. Ili nudi trecinu cijene, jer on ima kessssss.

Meni su u zamjenu nudili dijelove za traktor, stene pit bulla (zagubio papire al poslat ce mi), kutiju veliku punu kisobrana (nije brojao koliko ima), kazan za rakiju, uzmi sa profila sta hoces (a tamo svo mogiuce smece sto je sabrao po susjedstvu).

I sad bi ja trebao kupiti PS igru na disk pa se natezati po oglasima za koliko cu je kasnije prodati da vratim dio investicije?

Kupim igru na US Store, istusiram se, igra se instalirala. Igram igru. Stress free

Nikakve diskove nemam po kuci, jako puno sam se smeca rijesio i bespotrebnog balasta kako diskova nikakvih nemam.

Al postivam tudje misljenje, kome se da zezat s tim. Ja zelim da svoje igre imam u accountu a ne na nekim tamo diskovima.
14.12.2020 | 16:10
Podsjetio si me s tim tvojim primjerima, starijeg brata Davorovog i mojeg prijatelja iz srednje škole, koji je bio ne sjećam se više što zamijenio za barku koja pušta more, pa onda tu barku za DAF 55 bez pogonskog remena (umjesto kojeg je stavio svoj opasač od traperica), ili tako nekako, ne sjećam se više točno. Uglavnom stalno je nešto trapulao...
14.12.2020 | 17:29
JOHN kaže:
Teaser!
Malo je potrajalo, ali je tu. Djeca će biti oduševljena, a moram priznat da i mene malo kopka.
Da li kontroler od PS4 može raditi na PS5?
Da li kao roditelj mogu postavit kakvu kontrolu?


Ajme kočno netko tko nije novinar da ga je zaista fizički dobio!

Javi dojmove! PS5 kontroler je oko 550 kn. Ima neki parental, ali nisam se time zezao, naći ćeš.
14.12.2020 | 20:03
Bio sam danas u SD i uzeo kontroler, kameru i just dance igricu.
Iskreno, meni ti to nije baš neki đir kao prije, tako da ne znam kakve posebne dojmove će ostaviti na mene, pogotovo jer sam zaostao na PS3.
Koliko treba vremena za jedan konkretniji test? Da ga testirate i usput meni objasnite par stvari, da ne googlam previše.
Spojimo ugodno s korisnim!
Vidim da si skupa sa Klobom dosta zainteresiran za plejku
14.12.2020 | 20:42
dpasaric kaže:
drlovric kaže:
Ja zelim digitalnu. Opticki pogon mi uopce ne treba u zivotu, ali omjer digitalnih u iglasima je 1:10 u BiH. Sve su sa optickim pogonom. Ne kuzim...


Postoje tri dobra razloga za optičku verziju:

1) najvažniji je đoranje igara s frednovima na diskovima
2) razlika u cijeni je gotovo nebitna, Blu-ray vrijedi toliko kao uređaj
3) PS je odličan Blu-ray player za filmove, znači uz malu doplatu i filmofili dolaze na svoje

Meni je kod digitalne samo bolje to što je estetski daleko bolja...


Točno tako. To je odličan BD player. Zato ga se isplati kupiti s pogonom.
15.12.2020 | 00:58
JOHN kaže:
Bio sam danas u SD i uzeo kontroler, kameru i just dance igricu.
Iskreno, meni ti to nije baš neki đir kao prije, tako da ne znam kakve posebne dojmove će ostaviti na mene, pogotovo jer sam zaostao na PS3.
Koliko treba vremena za jedan konkretniji test? Da ga testirate i usput meni objasnite par stvari, da ne googlam previše. Spojimo ugodno s korisnim!
Vidim da si skupa sa Klobom dosta zainteresiran za plejku


Mislio sam jesi li probao neku od novijih igara koje imaju patch za PS5, pa vidi li se razlika u grafici. A inače, toliko je tog PS5 sadržaja na YouTubeu da nema što nije pokriveno.

No, imam dva konkretna pitanja za tebe:

1) Gdje si ga zapravo kupio? Ako si ga naručio u nekoj prednardužbi, kada i gdje?

2) Imaš li možda zvuk s njega spojen na neko kućno 5.1/7.1 pojačalo? Ako da, ideš li direktno u pojačalo, pa iz njega u TV ili si spojen na TV, a audio dolazi u pojačalo putem ARC-a?
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 9 minuta
  • drlovric: Prvi i zadnji put sam HR reprezentaciju gledao na Poljudu protiv Brazila. Davno je to bilo.
  • Kloba: I zaključno da se i ja priljučim - samo da se nešto novo i zanimljivo događa! :D
  • Kloba: Ma što se atmosfere tiče, nema do Poljuda. Još samo da nisu u svađi s HNS-om, svaka reprezentacija tamo se smrzne kada dođe. Samo šta ćeš kada kafići u koju zalaze Torcidaši otvoreno stavljaju znakove "ne poslužujemo osobe koje su došle gledati reprezentaciju". U tom stilu. Ne vole HNS nikako.
  • Kloba: Evo link [link]
  • Kloba: drlovric, pa spomenuo sam to ako ti je promaklo. Točnije, zacrtali su si da za 112. rođendan Hajduka (11. 02. 2023.) dosegnu probjku od 112 tisuća članova. A kako su ranije stigli sa 60 preko sto, nije bilo nerealno to očekivati. A po podacima za 2022., ako ne griješim, Real je imao 120 tisuća članova
  • drlovric: Ma nema veze, samo nek se nesto desava :D
  • cariblanco: Badava će trčati bili i plavi, kad će bijeli biti prvi ;)
  • drlovric: Poljud bi bio pun da je i duplo veci. Ne postoji na daleko losiji klub sa lojalnijim navijacima :)
  • drlovric: @Kloba: Hajduk ima 100 K clanova. Neki dan su pustili ulaznice u prodaju. Otvorio sam na 3 racunala, 7 browsera, logirao se u svaki (kao clan) da uspijem ugrabiit ulaznicu. I nisam uspio. Srecom je brat raido istu stvar u Njemackoj, pa nam je kupio on. Za 2h rasprodat stadion, serrver padao......lista cekanja po sat i po da udjes u sucelje da bi kupio kartu. I to sve ako si clan. Ostali nisu mogli
  • Kloba: Aha, hvala ti na informaciji!
  • Borisone: Ako imaš i LAN i WIFi aktivan na Mac-u, prioritet ti je po defaultu da promet ide prvo po LAN-u.
  • Borisone: To ti je propusnost WiFi-a usko grlo.
  • Kloba: Što se brzine neta tiče, kada laptop spojim LAN-om na ruter, iako mi je u postavkama i dalje Wi-Fi mreža kao opcija spajanja - brzina je 950 Mbps. Kada iskopčam LAN kabel, doslovno deset sekundi nakon ovog rezultata - brzina padne na 200 do 300 Mbps-a. Nije nam jasno! :D
  • Kloba: A Hajduk je ipak najtrofejniji i najstariji hrvatski klub. Bio bi red da se i oni vrate na staze stare slave. Zanimljivost mi je da imaju registriranih navijača više od 110 tisuća, u rangu Real Madrida. Respect, u svakom slučaju. :)
  • Kloba: Štose nogometa tiče, nisam pratio HNL osim u tekstovima pa ne znam tko je više zaslužio ove godine. Rijeka ili Hajduk. Ako je Rijeka dala više, neka bude Rijeka. Zarad one krađe kada ih je Gračan trenirao, ako se dobro sjećam.
  • Kloba: Star možda godinu dana, refurbished kupljen od A1.
  • Kloba: Mobitel je iPhone SE 2022.
  • Kloba: Ljudi, imam pitanje u vezi brzine interneta. Kako sada imam gigabit download u teoriji, u praksi mi je to na laptopu oko 940 Mbps. No na mobu, koji je spojen na isti Wi-Fi (5G) ne pokazuje više od 450 Mpbs download. Ima li neki razlog tomu?
  • cariblanco: I ja kao Dinavovac, bi Volvo da Rijeka osvoji naslov, jer je to zaslužila
  • drlovric: Dinamo j ezapoceo kao drzavni projekt, da se podigne nacionalna svijest u novonastaloj drzavi. Kasnije je prepusten kriminalnoj skupini na upravljanje, koja je radi osobnih interesa obesmislila cijelu ligu. Srecom ta vremena su iza nas. Mislim da je ove godine Rijeka najvise zasluzila da bude prvak, jer igraju najbolji nogomet.
  • Kloba: Iskreno, radi dobrobiti hrvatskog klupskog nogometa, htio bih da ili Hajduk ili Rijeka ili Osijek osvoje ovu sezonu. Da se stvori nova velika četvorka u ovoj maloj zemlji.
  • Kloba: Pa valjda ćeš ove godine slaviti. Dugo niste bili ovako blizu. ;)
  • drlovric: Za Hajduk. Zato sam ovako mlad i pogubio zivce :D
  • cariblanco: za koga navijaš...naše ;)
  • drlovric: Za vikend sam u Splitu. Ostajem par dana. Ako neko od Jabucara dolszi gledati najveci nogometni derbi u Hrvata, tu sam za pice, kavu, rucak…
  • smayoo: Nažalost, je... :(
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Kaj je umrla Slađana Milošević?
  • smayoo: RIP Slađana Milošević :(
  • Yonkis: [link] iPhone prodan na aukciji za 130.000 dolara
  • Yonkis: macOS Sonoma 14.4.1: fixes USB hubs connected to external displays may not be recognized; Apps that include Java may quit unexpectedly
  • Soffoklo: Fora. Creating a Macintosh-inspired Mac Studio iPad dock. [link]
  • abajo: Kloba: [link]
  • Kloba: Ekipa, može li me neko upititi n stranicu da si skinem macOS Catalina kako bih nanovo reinstalirao komjuter? Taj OS mi je najnovji koji ovaj moj Retina iz 2013. može "progutati". Kako se svi razumijete u ove stvari više od mene, bio bih zahvalan!
  • cariblanco: Na kraju sam skužio koliko je sati, po svitanju...ono fakat čudno ?
  • cariblanco: Istina je da Paragvaj mjenja vrijeme koji je blizu, ali ja imam Argentinski sim :D
  • cariblanco: Sad na mobu s našim sim_om je 7.25 a na mobu s Argentinskim sim_om je 8.25 ! S tim da Argentina nema promjenu verbena ?
  • cariblanco: Jurors imam dilemma, koliko je sati ? koliko mi je poznato mi nismo premjenili vrijeme, mjenjamo ga sljedeći vikend
  • Zdravac: MKBHD pratim i ja, ok je lik, realno recenzira, ne sipa hvalospjeve
  • Kloba: Ma bez daljnjeg. Čovjek si je osigurao egzistenciju, pa i vrlo luksuzan stil života već sada. Ima video u kojem pokazuje svoj studio, linkao sam ga tu svojevremeno. Ma preludo. A tek onaj Mr. Beast? Taj živi u studiu. Opsjednut YT-om.
  • drlovric: Zaradio j eon puno vise na otm videu. Pogledaj samo broj pregleda :)
  • Kloba: NIsam ni ja znao. A šta ćeš, cijena napretka. Za šta je dao 40 somova, sliku CD-a i iTunesa... :)
  • Yonkis: Kloba, što nisi odmah rekao kako je završio unboxing i aktiviranje iPhonea :)
  • Kloba: MKBHD kupio originalni, nikada otvoreni first gen iPhone na aukciji u Chicagu za 32 tisuće dolara. Sa dostavom, porezima, i dodacima na sve ispalo ga je 40 tisuća. Video je tu: [link]
  • Yonkis: [link] - Justice Department sues Apple, alleging it illegally monopolized the smartphone market
  • Kloba: I ja brže na net, nađem video naslova 7 Ways To Fix PS5 Error Code CE-117773-6 :) I prvi "way2 mi pomogne, skužim da je do njih
  • Kloba: Uglavnom, kada sam htio skinuti save sa clouda PS Plua za Horizon 2, javi mi grešku Error Code CE-117773-6
  • Kloba: EON Premium sam uzeo, ne vjerujem koje sve kanale imam. Ruske, Ukrajinske, pa klasika CNN, BBC, Sky, ovo ono. Ali i puno iz regije
  • Kloba: Ma sve radi što se telemacha i EONA tiče. SONY nije radio, imao je problem kod njih. Sad je sve OK
  • drlovric: Kloba: I ja sam to dobio nedavno. Telemach Fiber Duo Premium nesto.... Kod mene sve radi odlicno.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

ammadeus, Bertone, Riba, tomislav.c, Anonimci (495)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.41 Seconds

Provided by iJoomla SEO