Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


14.01.2023 | 10:46
Već dugo se zna kako PCR nije precizan niti selektivan.
Interesantno, dosta ljudi oko mene, koji su se testirali PCR testom u privatnim labosima, pitali su ih zašto se testiraju (svi oni su prvo na kućnom testu bili pozzitivni, a kasnije i na PCR). NIkoga nisam čuo da je ne kućnom testu bio pozitivan a na PCR negativan.
14.01.2023 | 10:57
Svima koji su primili cjepivo Pfizer-a, a pogotovo našem Forrestu Gumpu želim da pročitaju:
www.reuters.com/business/healthcare-phar...TRa6gqUTxSVdeID3tmvQ
14.01.2023 | 11:41
Evo malo materijala od 10. siječnja 2023. godine za razmišljanje, izvođenje zaključaka i pokoju novu teoriju
Izvor (gdje sam vidio vijest) je službena stranica USSF-a (da, oni postoje i imaju godišnji budžet 5-6 puta veći od NASA-e) no ista vijest je prenesena i na ostalim službenim stranicama svih rodova US Army i National Guard (provjerio sam prije pisanja posta).
14.01.2023 | 13:17
Za zamisliti se. Koji ste se cjepili mRNA cjepivom: www.frontiersin.org/articles/10.3389/fim...RDx32qejID_2JoTQbNgQ
14.01.2023 | 13:31
Nevertheless, all three vaccines seem to induce high protection from severe disease conditions in the next weeks after a second immunization (5, 18, 19), assuming a robust long-term systemic T and B cell response – also against non-RBD parts of the virus and virus escape variants (15).


Dakle, cjepivo koje "ima za cilj pobiti dio stanovništva", efikasno štiti od štetnih posljedica infekcije "nepostojećim" virusom.

Stvarno je interesantno to kako pojedinci koji svim silama nastoje dokazati međunarodnu urotu epskih razmjera, sami sebe efikasno demantiraju.
14.01.2023 | 17:53
Oh, well, evo i njihov vlastiti Reuters, koji vodi tip iz Pfizera, više ne može skrivati istinu, valjda ih je uhvatila panika da ih ipak u konačnici sve ne pohapse jer nadam se da ne mogu kupiti cijeli pravosudni sustav.

www.reuters.com/business/healthcare-phar...er-adults-2023-01-13
14.01.2023 | 18:22
Foresste, ope u ništa.
To što smo primili nije cjepivo, već terapija.
Ta terapija ima kratki domet (4-6 mjeseci) pa se mora opet i opet.
Problem je što mRNA "cjepiva" nisu uopće bezalena i kod određenog broja ljudi opasna, a kod mladih niti nemaju primarni efekt, već rade samo štetu.
Problem su kreteni kao onaj s IRB-a koji je rekao da je cjepljenje kao vodi piti.
Problem je što su proizvođaći i predstavnici vlasti lagali. Problem je što su ti isti osmislili protokol prisile na cjepljenje i što je cjepivo neprovjereno (u stvari su ga provjeravali online). Svi mi smo bili pokusni kunići.
14.01.2023 | 18:36
Kratki domet?

A protiv gripe vulgaris se cijepiš jednom i više nikad ne moraš?!

E, da, problem je što su mRNA cjepiva opasna, imaju katastrofalne i još uvijek nepoznate nuspojave, i od nje umire na tisuće mladih i zdravih sportaša, padajući k'o muhe po terenima.

A nisu problem medicinske sestre koje misle da su pametnije od doktora, niti doktori koji javno govore da je molitva najsnažniji lijek, niti internet stručnjaci koji su popili svu pamet svijeta, za jedan klik više.

Sva sreća da si ti nama tako pametan i sve znaš.
Samo mi nije jasno kako to da ne znaš na kojem su mi računi svi ti silni novci koje sam dobio od "big farme"!
Šteta tolikih novaca da propadnu....
14.01.2023 | 19:55
Ja se protiv gripe nisam cijepio nikad u životu. Imao sam je nekad, prije cca 27-8 godina i od tada više nikad. Zanimljivo, u sve te godine, nikad mi nitko nije zabranio ulazak u poštu, ljekarnu ili liječničku ordinaciju zato što nemam potvrdu da sam cijepljen protiv gripe.
15.01.2023 | 00:09
m@xym kaže:
A protiv gripe vulgaris se cijepiš jednom i više nikad ne moraš?!


1) Dosadašnja cjepiva protiv gripe nisu mRNA i to je već velika razlika. Kod mRNA ima previše nepoznanica i opasnih nuspojava, plus cijela priča onih švedskih znanstvenika, koju tek treba opovrgnuti ako nije istina, da se dio integrira u naš genetski materijal i onda tijelo nastavlja producirati što treba i ne treba. Pogledaj raspravu onog australskog senatora (koji je te struke) s njihovim "Berošem" na tu temu, bilo je baš zabavno kada nije mogao dobiti suvisle odgovore gotovo ni na što.

2) Najvažnije - cjepivo protiv gripe uvelike funkcionira, svake zime do ove sam se cijepio protiv gripe i niti jednom je nisam dobio, a prije jednom do dva puta godišnje. S druge strane, gotovo svi koje poznajem koji su "cijepljeni" za covid su ga na kraju i dobili.

3) Specijalist epidemiologije kojem vjerujem mi je rekao da su ta cjepiva protiv gripe odlična i da gotovo da nemaju nikakve nuspojave. Da, isti onaj koji mi je dobronamjerno rekao da se NE cijepim za covid.

4) Cjepivo protiv gripe ima potpunu dokumentaciju i sve u vezi njih je poznato i jasno.
15.01.2023 | 10:04
Eppur si muove:
www.kla.tv/24758
18.01.2023 | 20:38
Nezavisni kanadski novinar Ezra Levant i australski novinar Avi Yemini su u Davosu i uspjeli su zaskočiti i samog Pfizer CEO-a, Albetra Bourlu. Kao pravi istraživački novinari, koji nisu primili mito ili su kupljeni kroz neki korporativni medij, pitaju ga niz sasvim pristojnih, ali vrlo neugodnih pitanja.

"Albert Bourla, the CEO of Pfizer, has never had an unscripted media interview in his life.

Until today.

We asked him 29 questions.

And he could answer none of them."

twitter.com/danielgothits/status/1615778672623112192?s=20
18.01.2023 | 20:48
Nakon što je Musk otvorio Twitter i time spasio slobodu govora, i YouTube je morao malo razlabaviti, ovakav video bi prije bio cenzuriran:

19.01.2023 | 01:58
Slovenska liječnica demontira što se događalo u pandemiji iz njene profesionalne perspektive:

rumble.com/v25pfjo-biserka-ilin-13.1.2023.html

Bez obzira što je na slovenskom, žena vrlo lijepo, razumljivo i sustavno iznosi cijelu istinu. Vrijedi je poslušati.

Posebno je brine ono o čemu smo ovdje već pričali, a to je cijela WHO priča koje se i dalje odvija i ideja da neki naš korumpirani političar potpiše prebacivanje hrvatskog (tj. slovenskog u njihovom slučaju) zdravstvenog suvereniteta big pharmi i pandemijskoj mafiji.
19.01.2023 | 09:29
Došla maca na vratanca... čini se da Jacinda Ardern mora dati ostavku...

rogerstone.substack.com/p/the-jackboot-of-authoritarianism
19.01.2023 | 12:53
Znaš da sam otpočetka protiv nerazumnih i ishitrenih odluka u pogledu Covida, ali kako si napisao post ispadne da ono što napiše 21st Century Wire, a neko drugi prenese vijest i komentira je (u tvom slučaju Roger Stone) je uklesano u kamen i nepobitna istina

Naime s jedne strane imaš službeno objašnjenje zašto je naloženo od strane vlade NZ da se taj broj časopisa New Dawn povuče iz prodaje (članak o napadu na džamiju u Christchurchu sa linkovima na live snimku napada) i ovaj kratki tekst koji si linkao (koji proziva Vladu NZ da je nedavno zabranila objavljivanje časopisa New Dawn koji je orijentiran na slobodu govora).

I kome sad vjerovati? Pa nikome, ali ako baš moram vjerovati nekome više, prije ću vjerovati Vladi NZ nego tom tekstu kojeg si linkao, ako zbog ničega drugog onda zbog činjenice da nisu zabranili tiskanje tog broja časopisa New Down-a, nego su tražili povlačenje tog broja časopisa iz prodaje kad su vidjeli članak o napadu na đžamiju, odnosno neki trgovci su povukli časopis iz prodaje, neki nisu.
19.01.2023 | 19:08
dpasaric kaže:
Došla maca na vratanca... čini se da Jacinda Ardern mora dati ostavku...

rogerstone.substack.com/p/the-jackboot-of-authoritarianism


A kada sam rekao da je to FAŠIZAM kakve epitete sam dobio.
Što su mi pojedinci govorili kada sam skrenuo pozornos da se gaze temeljna ljudska prava!
Forrest Gumb ni do danas nije shvatio što je snašlo Zemlju zadnje dvije godine.
Drago mi je da diktatorka odlazi i nadam se da će i ostali pasti pa ljudi počnu normalno živjeti.
19.01.2023 | 20:12
Mislim da je pretjerano etiketirati ženu na takav način. Ja je ne bih nazvao ni diktatoricom (diktatori ne daju ostavku i ne zanimaju ih predizborne ankete, oni ukidaju demokraciju i uvode izvanredno stanje kad im to zatreba), niti imam o njoj mišljenje kao Davor, ali sasvim je jasno kako je u drugoj polovici svog mandata iskazala (a) paniku i (b) nedostatak zdrave pameti pa je povjerovala najgoroj mogućoj garnituri savjetnika i - dovela do ovog. Naravno, nije to učinila sama, imala je podršku svog kabineta, a oni se sad pizdunski skrivaju iza nje i prave nevješti, tako da ona ispada neki monstrum, na kraju priče. Zato i nije mogla suspregnuti plač u pola svog govora.
19.01.2023 | 20:18
Slažem se, treba maknuti sa vlasti sve te stare fašiste i staviti mlade i sposobne anarhiste
19.01.2023 | 20:30
jura22 kaže:

A kada sam rekao da je to FAŠIZAM kakve epitete sam dobio.


Upravo onakve kakve si i zaslužio, kada si ograničavanje kontakata ljudi u svim zemljama svijeta, a u cilju usporavanja širenja epidemije, poistovjetio sa fašizmom koji je zatvarao Židove u geta, a zatim ih iskorištavao kao radnu snagu, a bolesne i nemoćne ubijao u plinskim komorama, zbog mentalne poremećenosti jedne osobe koja je uspjela doći na vlast u Njemačkoj.

Forrest Gumb

Kad mi već tepaš, barem nauči kako se to ispravno piše, ovako ispadaš nesposobniji nego što jesi.
19.01.2023 | 21:05
Tko nije mogao pogledati video na Twitteru jer nema account, evo na Rebel Newsima cijeli video s Pfizer CEO-om:

www.rebelnews.com/caught_him_rebel_news_...world_economic_forum
20.01.2023 | 02:05
Nevinašce od Faucija i kako je želio zataškati Wuhan lab leak:

beckernews.com/bombshell-fauci-emails-49124/
20.01.2023 | 07:13
Ispravio
20.01.2023 | 23:03
Bertone kaže:
Znaš da sam otpočetka protiv nerazumnih i ishitrenih odluka u pogledu Covida, ali kako si napisao post ispadne da ono što napiše 21st Century Wire, a neko drugi prenese vijest i komentira je (u tvom slučaju Roger Stone) je uklesano u kamen i nepobitna istina


Ma ne, to sam linkao samo kao komadić puzzle. Meni ti je za nju "presudio" onaj tren kada su joj novinari priredili sačekušu ispred zgrade BlackRocka i kada nije željela komentirati što je radila unutra. Time je toliko toga rečeno. I netko je išao gledati njenu "imovinski karticu", ono kao kada to provjeravaju našim HDZ-ovcima, pa je ispalo da se čudesno i neobjašnjivo obogatila zadnje tri godine.

Ova njena ostavka je nešto ala onog Sanaderovog "Ja sam svoju dionicu odradio". I sada je samo pitanje jesu ili joj gazde naredile da ode jer je obavila posao za big pharmu ili je nešto zasrala, pa su je maknuli prije nego bude više štete.

E da, a ima i ona cijela priča s njenom zlorabom Interpola, to si pratio?
20.01.2023 | 23:46
Evo, nije samo Twitter bio cenzuriran u vezi COVID-a...

21.01.2023 | 02:49
dpasaric kaže:
... Ova njena ostavka je nešto ala onog Sanaderovog "Ja sam svoju dionicu odradio"...

Di si se sad njega sjetio


dpasaric kaže:
E da, a ima i ona cijela priča s njenom zlorabom Interpola, to si pratio?

Iskreno nisam,... život je prekratak da bi se stigao svime baviti
21.01.2023 | 15:49
22.01.2023 | 01:47
22.01.2023 | 09:59
22.01.2023 | 15:28
778DA2F3-634E-4FEE-9E60-66C11CCF7643.png



Za Forresta i drustvo koje misli da cjepljenje mladih ljudi pridonosi smanjenju pandemije.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 21 minuta
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

tino1, zoranowsky, Anonimci (523)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.74 Seconds

Provided by iJoomla SEO