One last thing going to reality - Apple Campus 2.0
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

One last thing going to reality - Apple Campus 2.0


13.10.2013 | 09:08
Od ljeta 2011., kada se Steve Jobs posljednji puta pojavio u javnosti pred Skupštinom Grada Cupertina, te predložio gradnju novog sjedišta tvrtke kodnog imena "Apple Campus 2.0" - Apple i Gradsko Vijeće dogovorili su realizaciju tog projekta vrijednog više milijardi USD-a, koji će se prostirati na 175 jutara zemlje i čija gradnja počinje 2014., najkasnije '15. godine. Koliko će trajati - još se ne zna.
No, na webu su se pojavile slike makete zgrade koja će po svim standardima dosegnuti "new milestone" u suživotu grada, prirode, posla i obaveza te opuštenosti i jednostavnosti u svrhu kreativnosti - zapravo svega za što se pokojni suosnivač Apple-a zalagao najviše - "tehnologiji oženjenoj liberalnom umjetnošću", sam bi rekao...
ssjm1013apple001_L_640x427.jpg


Evo link na tekst. Pogledajte, prosudite, komentirajte...
www.cultofmac.com/249339/more-detailed-p...ship-campus-gallery/
Prilozi:
13.10.2013 | 09:10
ssjm1013apple003_L_640x426.jpg
13.10.2013 | 09:21
Izgleda da sada idu slike, pa evo još:
ssjm1013apple006_L_640x427.jpg
13.10.2013 | 09:22
I još...
ssjm1013apple008_L_640x427.jpg
13.10.2013 | 09:26
Molim admina da briše ovu duplu:)
ssjm1013apple009_L_640x427.jpg
13.10.2013 | 09:27
Pa malo pogled iz zraka...
ssjm1013apple010_L_640x427.jpg
13.10.2013 | 09:29
i zadnja, ove duple ja stvarno ne znam kako postavljam?!?
ssjm1013apple029_L_640x427.jpg
13.10.2013 | 09:43
Eto odgovora za sve one koji se pitaju zašto novi Mac Pro nije škatula.
13.10.2013 | 23:48
Koje duple? Valjda je netko već pobrisao...
Djeluje kao zanimljivo arhitektonsko djelo. Iz te makete se vidi premalo da mogu nešto suvislo komentirati, no meni su se uvijek sviđali ti koncepti sa širokim atrijima. Kao netko tko se bavi automatizacijom i inteligentnim sustavima u zgradarstvu, vrlo sam profesionalno zainteresiran za detalje o tom dijelu, ali to je, po svoj prilici, još daleko od definiranog.
14.10.2013 | 05:33
Gledam ovu zadnju fotografiju i ne mogu se oteti dojmu kako bi to prekrasna staza bila za Formula 1, kroz sumu i futuristicne zgrade
14.10.2013 | 06:20
Ljudi, pa zato sam i dao ovaj posljednji link, tu se nalazi gotovo 35 minuta videoprezentacije kako će to sve izgledati.
Evo ponavljam link, prvih par minuta ionako je najbolje i najzanimljivije:

9to5mac.com/2013/10/12/apple-shows-off-i...-video-to-cupertino/

P.S.
Da Smayoo, bilo je nekih fotki koje su ispočetka bile puštene i po tri puta, no sredili ste stvar. Šteta što se s jednim komentarom ne može ubaciti do, recimo, pet fotografija. Prijedlog za razmisliti?
14.10.2013 | 09:43
no comment... odlično
14.10.2013 | 19:33
Jbt, da 35 minuta videoprezentacije... Toliko mogu odvojiti za gledanje nečega.... Tamo negdje... 2045. Ako ne umrem prije.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 15 sati
  • Air: Ja sam u Zg, reci što i kada trebaš?
  • drlovric: Ima li neka dobra dusa iz Zagreba da mi preuzme hedan mali paket i preusmjeri ga na paketomat ili kakogod u Zupanju? :)
  • imjasminh: 399 - ispod toga stvarno nemogu...
  • imjasminh: Apple Watch Ultra 2, 49mm Titanium Blue/Black - 450 eur - bump
  • smayoo: [link]
  • ydrea: @Vanjuška - imamo! Poslao sam ti pp ;)
  • drlovric: Akom znate nekoga da prodaje SteamDeck, ja bih to kupio...
  • Piko: Zašto WP ? .... ima .... samo ja radim u Laravelu, no WP mi nije stran.. što konkretno treba ?
  • dpasaric: Svi otišli u keramičare. Naš ex-voditelj weba radi s mramorom sada. :)
  • Vanjuška: Imamo li na Jabučnjaku ikoga tko je vičan WordPressu i općenito web hokus pokus?
  • Riba: Anker ili Baseus i na miru si.
  • drlovric: Ja vjerujem Ankeru. Godinama bez problema
  • dpasaric: Ne kupuj nikada jeftine punjače za auto, gomila je uništenih iPhonea na taj način.
  • Yonkis: ima netko za preporučiti autopunjač a da ima USB C i USB A? Ne vjerujem ovima ovim artiklima od 5€.
  • zvone: Vrhunski. Moj prvi OS je 7.5. Digao ga i igrao Sim Tower satima. Kao u stara dobra vremena.
  • smayoo: Evo stavio sam ja [link]
  • dpasaric: To je vrijedan link, nemoj da se izgubi na Vikalici, imamo u forumu grupu MacOS Classic, pa ostavi tamo da ostane
  • IgorD: Da, mogao bih nekom to amjestit full scree da se šokira kad se vrati a komp
  • smayoo: hvala!
  • drlovric: Ovo je tako cool. Svaka cast!!
  • Ender: @IgorD: ovo je sjajno! hvala!
  • IgorD: > Infinite Mac is a collection of classic Macintosh and NeXT system releases and software, all easily accessible from the comfort of a web browser
  • IgorD: Upravo otkrio: [link]
  • m@xym: RIP Deajn Ristanović, jedan od rijetkih koji je postao legenda još za svog života (barem nama koji smo pratili same početke kompjuterizacije u bivšoj državi.
  • smayoo: :(
  • IgorD: Računari itd. RIP
  • Yonkis: Zar Apple nije mogao napraviti bolji emoji za miša, tj za magic mouse?
  • Miro Spiro: Umro Dejan Ristanović :( RIP
  • MacSin: OS stari do X je bio cool
  • MacSin: na poslu su svi na win lenovo aliu kad dodem doma je melem za oci ali kad treba nesto upgarde napravit tad je vec probelm
  • MacSin: OS je i dalje miljama od ostalih no sto se tice hardware to je vec diskutabilno
  • VanjusOS: neki mi javi se privatno, barem ako može kratko posuditi na probu
  • VanjusOS: ljudi, ima li možda netko viška Thunderbolt 2 to Thunderbolt 2 Cable
  • drpongrac23: Davno sam vozio "kockicu"
  • drpongrac23: @Yonkis - Kakav BMW - Uskoro kupujem za sebe Citrć Berlingo, jbg, godine...
  • drpongrac23: A zamjena ekrana preko 500 EUR!
  • drpongrac23: WTF?!? Ušle mi neke "bubice" u ekran na MBA M1. Totalni hit!!! 3 kom. BUBA ŠVABE!!!
  • Yonkis: Drpongrac23: a M5? Ne mislim na BMW.
  • drpongrac23: Preko 30 god. vjerni Apple korisnik - sada je vrijeme da zahvalim svima, ali Apple u mojim očima više nije što je nekad bio.
  • drpongrac23: Ovaj novi MacOS - bye, bye Apple!!! Ćesme od svega!
  • drpongrac23: PC za 400 EUR iz Pevexa žvače taj prastari MacPro za gablec :)
  • drpongrac23: U PC svijetu je DDR5 RAM polako standard - o čemu vi pričate?!?
  • BigMac: i ja kažem, prvo bolja pasta, nego zadnji put, i nižaa temperatura, očito prvi put nisam dobro stegao hladnjake, pa su procesori radili na nižem taktu :(
  • dpasaric: Odlično! :)
  • BigMac: Promjenio pastu na starom mac pro, osvježenje ....
  • smayoo: plus je sigurno problematičan, ali nije jedini
  • dpasaric: Više sam zaboravio koji su sve znakovi u pitanju, ali u tome je stvar.
  • dpasaric: I meni se često dogodi na nešto napišem i samo PUF!
  • dpasaric: Jura, na Vikalici se "progutaju" neki komentari jer postoje neki karakteri koje modul Vikalice ne podnosi i onda to sve samo ode u crnu rupu!
  • jura22: Mozda nezasitan?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.88 Seconds

Provided by iJoomla SEO