Apple TV Add-ons
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple TV Add-ons


12.03.2012 | 16:17
Kako nema posebna tema odlucio sam da otvorim ovu u koju cemo postavljati provjerene Add-onse

SuperTV Add-ons dosta kanala istina nema nista sa naseg govornog podrucja ali ove sto nudi su vise nego odlicni

www.mediafire.com/?222fv1vasga1109
3_Countries.png
Prilozi:
12.03.2012 | 19:05
Dobra ideja.
Ja postam link za najbolji moguci add-on, po mojem misljenju: Navi-x (preko kojega se moze doci do Ice Films)
website.navi-x.org/downloads.html

Za Navi -x morate imati instaliran XBMC.
12.03.2012 | 19:50
(OT: instalirala Super Tv - i bogme je super - ne trzaju kanali, osim menu ( na apple remote) ne radi kao back i uopce ne mogu izaci iz menuja koji je gore na slici...kombinacija tipki, mozda?)
12.03.2012 | 19:59
cekaj el ovaj addons,kad se instalira..el se on zove LiveTv?..ili bas SuperTv?
sad sam provalio da je smesten u Programs,a ne u Video...
12.03.2012 | 20:13
evo da predlozim jedan dobar za Sport..SportsDevil...v.1.7.1...
code.google.com/p/xbmc-development-with-...ion/wiki/SportsDevil
12.03.2012 | 22:01
meni na ovom tvom saint trza slika iako imam brzinu 50 Mbits.I jos jedno pitanje da li vam ide normalno film blueray na navi-u?meni i ovdje steka, svako malo buferen.
13.03.2012 | 00:15
ako mislis na bluray sa lokalnog kompa.....mozda ti ovo pomogne,probaj.....nemam ni jedan blueray,pa ne mogu da garantujem,al bar ti probaj
prvo instaliraj ovaj addons za xbmc,koji se zove Makemkvbluray
www.2shared.com/file/fqJLjbas/pluginmakemkvbluray.html
a ovde procitaj,u vezi podesavanja addonsa...
lifehacker.com/5621471/how-to-enable-blu+ray-playback-in-xbmc
p.s.....samo sto je ovo vezano za Windows i Linux.....jbg...bar pogledaj,mozda nesto iscupas....
13.03.2012 | 15:48
Mislio sam sam sa navia jer i tamo ima dobrih filmova na bluray. Jos nesto, ima li kakav addons za nase kanale?
13.03.2012 | 16:50
ja nisam,nasao,za nase..bilo je varijanti sa strimovima,ali kratko to radi.....a nesto sam u zadnje vreme,dobro slozio Satelitsku sa Card Sharingom,pa imam sve...+IpTv...
13.03.2012 | 17:00
Zove se super Tv i u njemu je i onaj Live tv koji postoji i zasebno. Ja sam odustala od Super Tv-ja, jer ne mogu izaci iz menuja.
Ako netko ima onaj zip (ja sam ga naravno pobrisala)Live Tv neka posta, jer mislim da je on potpuno dovoljan kao Tv -addons.
10.04.2012 | 01:31
mozda neko nema ovaj Repo....za ljubitelje muzike.....obavezno i audio addons....i video addons....Uzivajte...
code.google.com/p/izexbmcaddons/download...zip&can=2&q=
19.04.2012 | 20:55
jedan zanimljiv adoons....za citanje foruma na XBMC(appleTv)....autor je ubacio neke za koje smatra da su najzanimljiviji....moguce je i prosiriti listu......mada ja nisam uspeo sve moje omiljene da ubacim....neki ipak i rade....
pa se igrajte.....
Forum Browser
forum.xbmc.org/showthread.php?tid=85018
25.04.2012 | 13:36
Da li ne normalno da mi na navi-x blueray filmovi stopaju? Imam internet brzinu 50Mbs
25.04.2012 | 16:25
sto da ne....ako se na taj server,nakacilo ko zna koliko ljudi,sobzirom koliko je popularan XBMC+Navi -X.......
25.04.2012 | 18:56
jos jedan zanimljiv Video addons za XBMC....gledanje videa sa linka ...obavezna registracija na sajtu..pa onda user u addons....i vozi...ima dosta filmova....i ima opciju za pretragu...
veehd.com/
www.2shared.com/file/SrEBXdl8/alien8-xbm...hd-plugin-ecf0c.html
01.07.2012 | 20:40
Zipao Add-onse no kad ih ubacim putem zipa javlja mi da nije uredan zip file- jel to zbog na Xbmc-a koji je na 11 ili moram drugacije ubacivati??
Atv mi uredno prepoznaje sve kompjutere pa i HDD no kad ubacim zip file tu je prici kraj- cak sam probao i direktno ubacivat bez Duck programa no ne funkcionira!!
Probao ubaciti navi x no ista poruka da nesto nevalja sa podacima!!!
Molim pomoc!!
02.07.2012 | 01:04
skines Navi X...zip fajl....mozes cak da ga instaliras sa desktopa,sa kompa....u xbmc...dodjes do njega,i samo kliknes na njega..on sam instalira,i spakuje ga u opciju Programs....za pocetak ti vise i ne treba,jer u njemu imas skoro pa sve....
02.07.2012 | 09:37
Hvala na pomoći no to sam i napravio samo kad na ATV-u stisnem taj file on malo saćeka pa u donjem kutu izbaci neku poruku kao nisu mu svi podaci poznati ili nije uredan file(vjerojatno kao nije u zip formatu i sl.) pokušao sa više različitih Add-onsa no ne prolazi a pokušao i sa cyberduckom kao i direktno sa desktopa!!Radi na MBP pa je jednostavno zipat i ne vjerujem da nije uredan file!!
Ima koja drugačija mogučnot za unos podataka ili tre3bam nešto resetirati
(Xbmc koji je na 11 možda spustiti ili na novo instalirat....)
Hvala unaprijed!!
02.07.2012 | 15:48
ne znam stvarno sta te zeza...i ja imam i na Mac-u i na ATV2 XBMC 11..i upravo tako radim,sa zip addonsima....
04.07.2012 | 13:18
jos jedan odlican Audio addons...nema sta nema od mjuze....nije potrebna nikakva registarcija na pluginu.....mozete na sajtu da se reg...pa da pravite i svoje liste...pretraga po tagovima...imenu izvodjaca..pesme....
8tracks
8tracks.com/
forum.xbmc.org/showthread.php?tid=102012
04.07.2012 | 13:18
jos jedan odlican Audio addons...nema sta nema od mjuze....nije potrebna nikakva registarcija na pluginu.....mozete na sajtu da se reg...pa da pravite i svoje liste...pretraga po tagovima...imenu izvodjaca..pesme....
8tracks
8tracks.com/
forum.xbmc.org/showthread.php?tid=102012
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 sati, 19 minuta
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, jzelko, matiknez, Riba, Sank, stefanjos, tino1, Anonimci (458)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.24 Seconds

Provided by iJoomla SEO