Nizozemska
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Nizozemska


06.07.2022 | 18:52
Ok, molim da mi netko ukratko kronološki pojasni koji se vrag događa u Nizozemskoj? Vidio da seljaci gnojem zasipaju državne insititucije i policiju i da su blokirali prometnice....

Unaprijed zahvaljujem
06.07.2022 | 19:09
Ovo bi ti moglo pomoći :
www.logicno.com/politika/svjetski-ekonom...sulude-politike.html
06.07.2022 | 19:10
WEF bagra (tamo je premijer isto Schwabovac) donosi zakon kojim bi poljoprivrednicima i stočarima nametnuli ograničenja na korištenje dizela i umjetnog gnojiva, a zapravo ih indirektno traže da pobiju 70% stoke i ograniče sjetvu.

"Teorija zavjere" koja to više baš i nije je da WEF punom snagom radi na tome da umjetno izazovu nestašice hrane kako bi njihove korporacije sve nadzirale (znači Monsanto sa svojim jednokratnim umjetnim sjemenom) i zlikovac Bill Gates koji kupuje obradivo zemljište gdjegod stigne. Cilj im je uništiti male farmere i obiteljska gospodarstva. To je navedeno i u njihovom planu, ne tako direktno, ali su opisani kao "problematični" i da ih se moderno društvo mora riješiti jer nisu zavisni od sustava jer imaju svoju hranu, a moguće i energiju.

Treba gledati i širu sliku jer se na to nadovezuje sabotaža u 93 tvornice hrane u SAD-u zadnje dvije godine.

Ako ljudi budu dovoljno gladni, hrana dolazi samo iz jednog izvora, onda ih se može ucijeniti na sve moguće načine. Uz to su svi počeli tiskati novac kao ludi, EU, SAD i Kanada s ciljem što veće inflacije i potpunog osiromašenja nižeg i srednjeg sloja građana te uništenja malih poduzetnika i obrta.

Korporativni mediji sve ignoriraju maksimalno što mogu jer su vlasništvu istih tih ljudi. Ukratko, mi svojim poreznim novcem sami plaćamo svoje porobljavanje od neizabrane WEF elite koja nikada otvorenije nije radila protiv čovječanstva u svoju korist. I nije slučajno da se ista imena pojavljuju i kod pandemijskog ludila i iza rata u Ukrajini, tako da se čini da ljudska pohlepa nema granica.

Da, ovo zvuči crno, ali trenutno imamo činjenice koje se mogu tumačiti upravo na ovaj način, a nitko sretniji od mene da me vrijeme demantira i da su ti političari dobronamjerni nekorumpirani altruisti koji sve to čine za dobro građana.

I kao i uvijek važi isto - samo treba slijediti tijek novca, tj. kome ovo ide u korist. I gle čuda - opet se svodi na istu skupinu kao s pandemijom i ratom.
07.07.2022 | 10:45
WEF je World Economic Forum?

Tko je Schwabovac?
07.07.2022 | 18:11
Djuro genijalac kaže:
WEF je World Economic Forum?

Tko je Schwabovac?


Tako je, World Economic Forum.

Čini se da ti nedostaje velik i bitan dio mozaika: Schwabovci su oni političari koji proizlaze iz kaste "young leaders" Klausa Schwaba, osnivača WEF-a, sina naciste, koji korak po korak svojim ekonomskim utjecajem, lobiranjem, korupcijom i kupnjom medija gura plan da postavi svoje ljude u sve bitne vlade svijeta. On to i otvoreno govori, zadnje se hvalio s "We have penetrated the goverments".

Cilj mu je "The Great Reset", napisao je i knjigu "COVID-19: The Great Reset" u kojoj objašnjava kako će iskoristiti pandemiju da nove elite zavladaju svijetom uz potpunu kontrolu građana na svim razinama. I točno po tom planu i rade, korak po korak. Više je tu elemenata i rade na svim planovima, lijepo sustavno, i sve se ostvaruje točno onako kako su "teorije zavjere" i govorile. A to znači da to više nisu teorije.

Poznat je i po promociji slogana "You will own nothing and be happy" s ciljem da se većina građana potpuno razvlasti, da sva imovina i moć završi u rukama te malobrojne elite koja bi dobila status polubožanstava.

Njegov učenik i poltron je Yuval Noah Harrari koji predlaže da se građanima da temeljni dohodak, video igre i narkotici i da na taj način "suvišni" ljudi egzistiraju kada ne služe njihovoj elitnoj kasti.

Schwab je sociopat i zlikovac koji drma političko-ekonomskim svijetom daleko više nego li bi smio. Istaknuti Schwabovci su kanadski licemjer Trudeau, novozelandska Jacinda Ardern, francuski Macron, talijanski Draghi, marioneta Biden, a naravno i lažljivi nizozemski premijer Mark Rutte i mnogi drugi. Frend je i s Gatesom kojem pokušava namjestiti sve ono s WHO o čemu smo toliko pričali u drugoj temi.

Evo kako je Ruttea opozicija ispreskala u parlamentu:



07.07.2022 | 18:32
Pa to ide u smjeru nekog romana od Ludluma... Recimo, Akvitanska zavjera?
07.07.2022 | 18:51
Recimo, ali zavjera bi bila nešto tajno, a oni su se toliko razbahatili da se više i ne skrivaju. U Davosu su čak imali policiju sa svojim oznakama, to je na korak do paravojske.

To su ljudi koji nigdje nisu izabrani, WEF je elitni klub i kao neka paralelna vlast, a ono što oni tamo dogovore se počne i provoditi, milom ili silom. Tek kada nalete na žešći otpor, onda se malo povuku, no recimo u Kanadi nisu niti to, Trudeau je išao do kraja, zlorabeći ovlasti i kroz "izvanredno stanje" blokirao prosvjednicima račune. Baš me zanima hoće li Rutte imati petlje napraviti isto jer Nizozemci nisu miroljubivi Kanađani, kada bi to tamo ruknulo, bio bi svega...
08.07.2022 | 08:26
Vidim da se i u Njemačkoj digli seljaci i počeli blokirati autobahne..
  • Air
  • Korisnik
  • 59
08.07.2022 | 08:40
Ovaj upis bi trebalo pejstati ipod temu:
"Kakva je budućnost čovječanstva?"

O tom globalnom planu se piše već desetak godina.
Naravno da je sve tada i do sada bilo obilježeno kao "teorija zavjere". Kako bi se to i mnoge druge "teorije zavjere" obezvrijedilo osmislili su pokret ravnozemljaša (zaveli su dovoljan broj neukih ljudi) koje su spravom nazvali teorijom zavjere te su sve ostalo strpali pod istu kapu.


dpasaric kaže:
WEF bagra (tamo je premijer isto Schwabovac) donosi zakon kojim bi poljoprivrednicima i stočarima nametnuli ograničenja na korištenje dizela i umjetnog gnojiva, a zapravo ih indirektno traže da pobiju 70% stoke i ograniče sjetvu.

"Teorija zavjere" koja to više baš i nije je da WEF punom snagom radi na tome da umjetno izazovu nestašice hrane kako bi njihove korporacije sve nadzirale (znači Monsanto sa svojim jednokratnim umjetnim sjemenom) i zlikovac Bill Gates koji kupuje obradivo zemljište gdjegod stigne. Cilj im je uništiti male farmere i obiteljska gospodarstva. To je navedeno i u njihovom planu, ne tako direktno, ali su opisani kao "problematični" i da ih se moderno društvo mora riješiti jer nisu zavisni od sustava jer imaju svoju hranu, a moguće i energiju.

Treba gledati i širu sliku jer se na to nadovezuje sabotaža u 93 tvornice hrane u SAD-u zadnje dvije godine.

Ako ljudi budu dovoljno gladni, hrana dolazi samo iz jednog izvora, onda ih se može ucijeniti na sve moguće načine. Uz to su svi počeli tiskati novac kao ludi, EU, SAD i Kanada s ciljem što veće inflacije i potpunog osiromašenja nižeg i srednjeg sloja građana te uništenja malih poduzetnika i obrta.

Korporativni mediji sve ignoriraju maksimalno što mogu jer su vlasništvu istih tih ljudi. Ukratko, mi svojim poreznim novcem sami plaćamo svoje porobljavanje od neizabrane WEF elite koja nikada otvorenije nije radila protiv čovječanstva u svoju korist. I nije slučajno da se ista imena pojavljuju i kod pandemijskog ludila i iza rata u Ukrajini, tako da se čini da ljudska pohlepa nema granica.

Da, ovo zvuči crno, ali trenutno imamo činjenice koje se mogu tumačiti upravo na ovaj način, a nitko sretniji od mene da me vrijeme demantira i da su ti političari dobronamjerni nekorumpirani altruisti koji sve to čine za dobro građana.

I kao i uvijek važi isto - samo treba slijediti tijek novca, tj. kome ovo ide u korist. I gle čuda - opet se svodi na istu skupinu kao s pandemijom i ratom.
08.07.2022 | 08:53
Ono što me donekle tješi je što je Klaus Schwab već star, a niti ostali tamo, osim par "mladih vođa", nije baš u cvijetu mladosti.

Znaju da imaju sve manje vremena i zato toliko žure, zato toliko pritišću na svim frontama, a bili bi uspješniji da to čine sporije i podmuklije, kao što su to polako pripremali sve ove godine.

Upravo ta žurba, kada više ne mogu "lagano kuhati žabu" nego počinju s brzim promjenama može biti i razlog njihove propasti. Sve više ljudi kuži što se zbiva i tko vodi igru, a što je više ljudi svjesno situacije, to imamo više šansi za izvući se iz te distopije.
  • Air
  • Korisnik
  • 59
08.07.2022 | 13:29
dpasaric kaže:
Ono što me donekle tješi je što je Klaus Schwab već star, a niti ostali tamo, osim par "mladih vođa", nije baš u cvijetu mladosti.


Nažalost mislim da te to ne treba tješiti.

Problem je ideja.

Ideja o manipulaciji ljudima nije nova i neće samo tako nestati "odlaskom" jednog ili više ljudi sve dok sustavno "školujemo" takav novi kadar..
08.07.2022 | 23:17
The Rubin Report ekipa komenitra Schwaba:

10.07.2022 | 00:50
Za divno čudo australski Sky News objektivno izvještava o situaciji u Nizozemskoj. Možda su shvatili da su ljudi počeli ignorirati medije koji nam prodaju korporativnu propagandu.



Dobra stvar sa situacijom u Nizozemskoj je što će mnogi ljudi sada, indirektno, putem pitanja poljoprivrednika, koje za njih nije toliko osobna stvar kao npr. cijepljenje, saznati tko je Klaus Schwhab, što je WEF, koja im je agenda, pa će svi koji još uvijek imaju vremena za kritičko razmišljanje u konačnici spojiti cijeli mozaik. I u tom trenu "teorija zavjere" više to nije, nego sve biva vrlo logično, sada dokazano činjenicama i uvijek slijedi tijek novca.

Od početka ovih političkih rasprava zalažem ne govoriti ljudima što je "istina", nego im dati informacije koje nemaju, pa neka sami zaključe što je najvjerojatnija istina. Iako smatram da politici nije mjesto na ovakvom tehničkom forumu, krenuo sam onom "ako ih ne možeš nadglasati, pridruži se raspravi" - jer očito ljudi ipak vape za razgovorom o takvim temama - o kojima nam na kraju ovisi i društvena egzistencija.

Vjerujem da će mnogi shvatiti koliko im je mišljenje zatrovano informacijama iz korporativnih izvora koji ne rade u njihovom, već u svom interesu. Već samo to pomaže, kada za svaku informaciju u masovnom mediju prvo učinite internu provjeru je li to možda laž u interesu nekog korporativnog i političkog lobija.
11.07.2022 | 20:12
Da, bilo je za očekivati da Nizozemci nisu tako pitomi kao Kanađani.
16.07.2022 | 20:46
Novosti iz Nizozemske...

17.07.2022 | 13:11
A ono sranje da se ne smije s motikom obradjivati jer nema poticaja?
18.07.2022 | 21:58
20.07.2022 | 19:56
Vjerujem da je ovo tu, ipak, šravo mjesto za ovaj link: twitter.com/WallStreetSilv/status/154979...Ei2mhVk4W9IDFhAuB94g
20.07.2022 | 20:15
Bar nama to nije ništa novo.
20.07.2022 | 23:05
Nezavisni Redacted komentira ista događanja:

22.07.2022 | 20:56
Bome, u Kini je veselo s bankarskim sektorom...

twitter.com/SofiaHCBBG/status/1550390246...vWhqdIWDKB17ZRyiO0Xg
23.07.2022 | 02:09
Čini mi se da Vandana Shiva ne može smisliti Billa Gatesa (ne iz onih razloga zašto nama informatičarima nije simpatičan), pa je zanimljivo vidjeti njen osvrt na situaciju iz indijske perspektive... oni su tamo već imali sukob s Monsantoom - koji je opet velikim dijelom u vlasništvu Gatesa...



Fora je žena, završila je kvantnu fiziku, a kasnije doktorirala iz filozofije, pisac je 20 knjiga. Nije loše poslušati nekoga iz kulture različite našoj...
23.07.2022 | 12:07
Monsanto je zločinačka organizacija par excellence, i to već desetljećima. Gdje god su uspjeli pružiti svoje pipke, zakonom je zabranjen (!!?) uzgoj sjemenskih poljoprivrednih kultura. Dakle, ne smiješ uzgajati biljke (žitarice, grahorice...) koje imaju reproduktivnu sposobnost (odnosno smiješ, ali ne smiješ koristiti njihovo sjeme), već samo merkantilne, od njihovog genetski modificiranog sjemena. Ne treba biti iz Indije da shvatiš kamo to vodi. Sve je to odavno poznato...
23.07.2022 | 12:58
Ima tih zločinačkih koliko hoćeš.
Nestle, kupuje svugdje vodu- kad će naši staviti pravo na pitku i čistu vodu u Ustav?
P&G, krenuo na otkup poljoprivrednog zemljišta- kad će država objaviti pravo prvokupa na sistemski relevantne resurse?
Monsanto, otkup poljoprivrednog zemljišta i monopol u sjemenu i uništavanju korova- što ih ne zabrane i ne strpaju sve oko njih u zatvor. Dosta su zla napravili i sve je dokumentirano.
Bayer, BASF- Isti su ko ovi gore, samo se razumiju u Green Bashing.
Pohlepa je gadna stvar.
08.08.2022 | 19:53
Evo još malo o planu kako uništiti zemljoradnike i preuzeti njihovu zemlju.

09.08.2022 | 16:07
Pa to se događa i u Ukrajini. Oko 30% poljoprivrednog zemljišta posjeduju tri američke firme "Cargill" "DuPont" i "Monsanto" i zato igraju takovu igru. Svaki dan gube brdo love, plus i druge strateške pozicije.
25.08.2022 | 21:56
BIlo je samo pitanje kada će se Russel i Kim nekako spojiti i početi zajedno komentirati aktualna događanja:

Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 47 minuta
  • Zdravac: To nije uopće legalno. Za profesionalnu primjenu smatram da ipak treba kupiti i računati kao poslovni trošak.
  • t_burgund: Za tursku cijenu potrebno je koristiti VPN. Koliko je to legalno za profesionalnu upotrebu?
  • Zdravac: 6 eura (ako imaš account registriran u Turskoj)
  • Gjuroo: @Zdravac: 6 ili 60?
  • Zdravac: Photoshop (odnosno, kompletni Creative cloud paket sa Premiere, Acrobatom i sve drugo) košta 6 EUR / mjesečno! :)
  • jura22: Canva kosta skoro kao Photoshop
  • dpasaric: Tihi su po pitanju iPada, ali čisto po broj dana od zadnjih modela čini se da će uskoro.
  • Yonkis: Kad izlaze novi iPadovi?
  • drlovric: Ne traze cak niti EDU email. Odobreno je zahtjev. Tako da je ovo rijeseno prije par dana.
  • drlovric: Da pojasnim moralnim dusebriznicima :) Radi se o programu Canva koji nudi besplatno svoju PRO inacicu svim uciteljima, radnicima biblioteka, neprofitnim organizacijama i sl. Moja kcerka to koristi za skolu i ne krse se nikakva pravila. Jednom odobren ucitelj moze dodavati ucenike besplatno, kreirati virtualne ucionice, radionice i sl.
  • smayoo: pa ilegalno je ako netko želi na temelju tuđeg studentskog identiteta koristiti neki softver besplatno.
  • Miro Spiro: mail
  • Miro Spiro: sada svi prilkom upisa na fax dobiju
  • Miro Spiro: zasto je to ilegalno? Ja sam bio student, nisu nam dali mail adrese, moramo sam se sam snalaziti da potvrdim stanje studenta.
  • jura22: Hoce ilegalno doci do programa.
  • moragd: @drlovric kako ti profesor moze pomoci? Treba ti mail adresa sa univerziteta?
  • drlovric: Ima li ovdje kakva dobra profesorska dusa? Treba mi jedan dizajnerski software koji je besplatan za teachers :) Pa eto ako hoce da pomogne :) Msg me pls.
  • Yonkis: Apple releases macOS Sonoma 14.4, watchOS 10.4, tvOS 17.4, HomePod 17.4 software update.
  • stefanjos: [link]
  • stefanjos: ja sam neki dan otrkio pdf gear i odusevljen sam (koristim ga na windowsu) ali je potpuno free i ima editing i split/merge i dosta finih stvari.
  • Riba: Ja koristim Nitro PDF Pro ali sam ga kupio na nekom debelom popustu kao upgrade sa PDF Pen Pro. [link]
  • drlovric: Ja imam i PDF Expert. [link]
  • smayoo: @applejabuka vidi Wondershare PDF Element. Ne znam točno što ti treba pa provjeri može li on to.
  • Zdravac: zapravo sam mislio micanje OD tema s kojima se nemožeš nositi.
  • kupus: I ja bih maknuo offtopic teme, da se mene pita.
  • applejabuka: Da li imate kakvu dobru soluciju / zamjenu za adobe acrobat pro, ne da mi se stvarno plaćati svaki mjesec 15€ da bi editirao par fileova i dodao tekst
  • Zdravac: Iz tog razloga, siguran sam da puuuno forumaša dolazi na forum, ali aktivno sudjeluju samo u čitanju, ali ne i u pisanju.
  • Zdravac: micanje ot tema koje ti iz nekog razloga ne odgovaraju, svakako pomaže! :)
  • Zdravac: Da, dovoljno je maknuti se od teme i shvatiti da nije poanta da se pokuša promjeniti nečije mišljenje nego iznijeti svoje
  • JOHN: ili se se maknut iz teme ako te ona opterećuje
  • JOHN: Jbg. Trebaju se znat isključit, ako smatraš da je s druge strane degenerik
  • Kloba: I kako neće ljudima dosaditi iste stvari koje mogu čusti na svim ostalim medijima? Pa tu su dolazili da se od toga odmore.
  • Kloba: Daddo, Dijete - puno mudrih ljudi koji uopće više ne sudjeluju u raspravama. Kako ne vidimo obrazac? Trujemo se temama koje svi mogu pogledati u Dnevniku, a nitko nije pametniji. Nakon COVID-a ovaj se forum promjenio skroz. Teme razno su COVID, Ukrajina.
  • marioart: konacno podrska za dva vanjska ekrana, ali i daje sramotna kolicina memorije u baznom modelu ....
  • dpasaric: [link]
  • dpasaric: Stigao novi MacBook Air M3! :)
  • JOHN: Šteta. Razlog je neki događaj na forumu ili netko s foruma?
  • smayoo: Da, Dijete je tražio da ga izbrišemo prije nekog vremena :(
  • kupus: sto je ovo, i djeteta nam nema vise na forumu?
  • kupus: došao m3 air, cijena stara
  • zoranowsky: Bok @SRLTRON!
  • Zdravac: @SLRTRON Dobrodošao! :)
  • m@xym: @SRLTRON, Vikalica ne služi pomaganju. Napiši u forumu (u odgovarajući podforum) koji je problem, pa će ti se netko vjerojatno javiti.
  • SRLTRON: Bok ljudi nov sam , prvi dan sam pa molim pomoć
  • smayoo: Lako za to. Chuck Norrisu radi digitalno potpisivanje na Apple silicone Macu! :D
  • kupus: :D
  • zoranowsky: :)
  • zoranowsky: Chuck Norris je napravio update 10.8.
  • kupus: Ako je tko pronašao normalan način updatea 10.8., neka javi, čisto znanosti radi.
  • smayoo: Chuck Norris se rodio koliko hoće puta, i kad hoće. :D

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.32 Seconds

Provided by iJoomla SEO