Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


05.07.2023 | 21:44
Ja sam danas vidio muškoga da nosi Lujvutonku s psom u njoj. Danas ništa nije čudno, pa ni maska.
06.07.2023 | 07:31
Ovaj crni show ide dalje... "teorija zavjere" da su neke doze potpuni placebo, neke "blage", a neke "jake", sada postaje istina jer su Danci izradili statistiku nuspojava prema serijama cjepiva i razlike su drastične:



I onda se sjetim prošle godine kada mi je prijateljica, medicinska sestra u KBC-u, rekla to isto, a što sam tada i ovdje napisao: "Sumnjam da su nama koji radimo ovdje svima dali placebo!". Neki su se na to smijali, neki odmahivali glavom, a najbolje je bilo što su se te doze za njih čuvale u običnom frižideru gdje inače drže parizer i sir za marende.

A onda se možete sjetiti i kada sam davno ovdje ostavio link na community based web "How bad is my batch?":

www.howbadismybatch.com
06.07.2023 | 14:07
To razvodnjavanje su valjda vidjeli u Zagorju jer su tamo najbolji kemičari, od vode, šećera i sumpora dobiju vino (mada mislim da su došli do velike tajne da se vino i od grožđa da napraviti).
06.07.2023 | 18:42
Objavljeno istraživanje o rezultatima autopsija, uklonjeno u roku 24 sata...

dailysceptic.org/2023/07/06/lancet-study...udy-within-24-hours/
07.07.2023 | 22:36
Danska znastvenica, dr. Vibeke Manniche govori o tome kako su različite serije cjepiva potpuno različite!

Danska je provela istraživanje, najkraće moguće: 71% nuspojava pojavljuje se u 4,2% serija "cjepiva".



Kaže da će sada odraditi i smrtnost, pa isto objaviti...
09.07.2023 | 01:35
Povećanje kardiovaskularnih bolesti i smrti, podaci za Veliku Britaniju:



Podaci su zabrinjavajući, ali da to dobije puni smisao, trebalo bi vidjeti koji dio umrlih je bio cijepljen, a koji nije, postoji li veza u tom smislu... a to ćemo vjerojatno znati kada Danska objavi svoje podatke, što su najavili...
11.07.2023 | 22:19
Još malo o WHO koji više nije ono što je nekada bio, čije interese zastupa i koje se opasnosti tu kriju...

16.07.2023 | 01:41
20.07.2023 | 21:20
Konačno izlaze i podaci autopsija umrlih od miokarditisa:

21.07.2023 | 16:24
dpasaric kaže:


Kad budu uhitili Rasella, da bude egal s mojim Girkinom
21.07.2023 | 22:00
Evo koga će, nadam se, uhititi:

21.07.2023 | 22:36
I onda nakon toga paljevina u uredu kongresmena... to govori o kakvim se zlikovcima i mafiji radi.

Sigurno je bilo sasvim slučajno?

theleadingreport.com/2023/07/21/rand-pau...estigation-underway/
22.07.2023 | 14:23
Američka vojska i njihovi podaci o miokarditisu nakon cijepljenja:

www.theepochtimes.com/us-military-confir...duction_5411759.html
22.07.2023 | 19:43
Sad bi ti nas Forrest Gump rekao da podatci nisu znanstveno utemeljeni jer dolaze s cudnog portala.
Da su to teoreticari urota i zavjera smisliki.

Mada se vec neko vrijeme ne javlja, mozda uziva u koronaskim tantijemima negdje na toplome.
22.07.2023 | 22:35
Pa dobro kad si već tako pametan i sve znaš, osim, kako instalirati i koristiti dodatak za provjeru pravopisa, daj mi više reci na kojem su mi računu ti "koronaski tintijemi", pa da potrošimo te novce.

Evo, tebi dam 10%, a ostatak doniram forumu da nabave novi server jer im je i ovaj već počeo štekati.

Ipak, nekako slutim da nam nećeš odati te povjerljive informacije koje imaš i da ćeš i dalje nastaviti zagađivati forum svojim neartikuliranim izjavama.
23.07.2023 | 08:46
U zadnjh godinu dana izrekao si hrpu glupisti vezsne uz pandemiju, cijepivo, bolesti uzrokovane cijepivom.
Podastrli smo hrpu dokaza ali su svi za tebe fejzbuk strucnjaci.
Puses u isti rog kao plandemicari zato te poistovjecujem s njima.
Dosta ljudi ovdje je promjenilo misljenje jer su inteligentni i nisu potkupljeni.
23.07.2023 | 09:50
dpasaric kaže:
Američka vojska i njihovi podaci o miokarditisu nakon cijepljenja:

www.theepochtimes.com/us-military-confir...duction_5411759.html


Američka vojska je izvijestila o ukupno 1.224 slučaja miokarditisa i perikarditisa kod aktivnih vojnika koji su primili COVID-19 cjepiva. Od ovih slučajeva, 710 se dogodilo nakon prve doze cjepiva, a 514 nakon druge doze. Većina slučajeva bila je blaga i riješila se sama u roku od nekoliko tjedana. Međutim, 11 vojnika je zahtijevalo hospitalizaciju.

Rizik od miokarditisa i perikarditisa nakon cijepljenja protiv COVID-19 je vrlo nizak. Sjedinjeni centri za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC) procjenjuju da je rizik od miokarditisa nakon prve doze cjepiva Pfizer-BioNTech 1 na 15.000, a rizik od miokarditisa nakon druge doze 1 na 75.000. Rizik od perikarditisa je još niži.
23.07.2023 | 17:37
Ti ne shvacas bit stvari.
USA vojnici prolaze rigorozne ljecnicke preglede. Oni moraju biti 100% zdravi.
Ovo sto su ih cjepili je u rangu veleizdaje.
U USA je z a b r nj e n o cijepiti vojsku neprovjerenim cjepivima.

Sto mislis da infarkt dozivi pilot u aviovu na misiji?
24.07.2023 | 19:24
Neil Oliver o značajno povećanoj smrtnosti koja se u medijima prešućuje:

25.07.2023 | 22:25
"Nitko normalan ne želi da o slobodi i zdravlju građana odlučuje korumpirani WHO"

26.07.2023 | 22:05
30.07.2023 | 16:27
Australijski parlament...

06.08.2023 | 13:37
Australijski paralament i pitanje COVID zloraba, Pfizer se pravi lud, ali senator Roberts je dosta uporan:



Usputno Pfizer, stjeran u kut, priznaje da je svoje zaposlenike cijepio posebnom serijom cjepiva (čitaj placebo).
06.08.2023 | 16:29
Svi koji suse cijepili Pfizerovim cjepivom (i to nekoliko puta), fanatici koji nama nisu dali zivjeti, nadam se da u gluho doba noci u znoju preispituju svoju odluku o cjepljenju i svaki puta kada ih nesto pikne da im kroz glavu projde: “Da li sam dobro odlucio sto sam uzeo sve tri doze, a i o 4. sam razmisljao!”.
07.08.2023 | 20:58
Sve dolazi na vidjelo dana, malo po malo... Faucijeve muljaže:

www.thefp.com/p/anthony-faucis-deceptions
09.08.2023 | 07:55
Sjećate se kada sam ovdje vrlo rano iznosio "teorije zavjere" da je američki DoD (Ministarstvo obrane) zabrinuto zbog velikog broja nuspojava kod njihovog vojnog osoblja? I da su žviždači prijavili stvari kongresmenima i da su brisane baze podataka kako bi se prikrilo što se zbiva... sve to pomalo dolazi na svoje, a sada su vodeći ljudi prozvani u Kongresu i traži se njihova odgovornost:



Naravno svi zapadni mainstream mediji, pa i naši, sve to potpuno ignoriraju, kao sve su to nebitne gluposti "tamo negdje", glavno da izvještavaju o boji haljine neke isprazne starlete.
14.08.2023 | 15:17
FDA na sudu (opet niti riječi o tome u našim medijma) jer je bez znanstvene podloge stopirao daleko jeftiniji Ivermectin i dizao kampanju straha u stilu "niste konj ili krava da to koristite", a na kraju ispada da su i to lagali...

16.08.2023 | 14:41
Ma oni su uzeli lovu a smo to ih je i zanimalo...
Mi možda sad imamo u sebi nešto GMO ili ako smo imali sreće-malo vode, ali kompanije umrežene sa vladama svijeta su dobro "zakrpale džepove", a nama kak Bog da...
16.08.2023 | 15:38
Problem je sto se povecao broj kardio-vaskularnih bolesti.
Visak smrtnosti ne pada.
Nesto su stavili u cjepivo (svjesno ili ne) sto uzrokuje bolesti.
Nazalost, cjepivo stiti vrlo kratko i organizam ne stvara obranu, cijepljeni su vise oboljevali od korone nego necjepljeni.

Kao onaj vic iz Bosne.
Sto je to badava i dzabe?
Badava se cijepis, ali dzabe ti.
17.08.2023 | 08:18
Sve bolje i bolje...

O ovome se priča gotovo dvije godine, ali to sam smatrao dalekim pretjerivanjem, pa sam to izostavio čak i u našoj temi na forumu, činilo mi se jednostavno kao previše "jeftini mračni SF film".

No, sada je sudski izašla nova runda Pfizerovih dokumenata (one koje su pokušali sakriti 50 godina) i ispada da sam Pfizer u svojim dokumentima priznaje da se mRNA iz "cjepiva" može širiti od cijepljenih na necijepljene procesom koji neformalno zovu "shedding", znači slučajno kroz fizički kontakt.

Kvaka je što još nigdje nisu objasnili kada - i da li uopće - naše tijelo može izbaciti i očistiti mRNA. I sada cijela ta tehnologija otvara niz ljudskih, društvenih, pa čak i filozofskih pitanja...

Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 11 sati
  • Borisone: [link]
  • Kloba: Jel itko provalio da su OIV pustili HTV 2 u UHD rezoluciji za vrijeme Olimpijade? Znači 4K preko kućne antene? Ajde, kada si već dižu plaće 65 posto da spriječe korupciju (koji proser) sada imamo i mjesec dana 4K reze :)
  • gladhr2: [link] remote desktop ako neko moze malo pomoci :)
  • drlovric: Javio se jedan kolega Jabucar i poslao mi paket sa adapterom. Prob rijesen. Hvala mu puno!
  • drpongrac23: Ustvari m5 je oznaka u seriji, isprika. Evo u dnu tablice preporučena cijena [link]
  • Ender: jeste m5, poslednje verzije MacBook-ova pre nego sto su ih ukinuli su bile 12" i sa coreM, M3, M5 procesorima.
  • drpongrac23: Valjda i5, Intel. M5 ne postoji.
  • Matija klc: kupljen 2018, nema ostecenja, racun posjeduje. Samo vase misljenje o prodajnoj cijeni. Hvala na trudu i vremenu
  • Matija klc: Pozdrav decki, pitanje kratko ako netko ima vremena za mišljenje samo. Prijateljica bi prodala: NOTEBOOK APPLE MacBook (12” Retina, Intel Core M5 1.2GHz, 8GB, 512GB, HD515, OSX, 1y, HR layout, Rose Gold)
  • cariblanco: Kaj VŽ, valjda HŽV, onda bi to Lovrić ziher kupio i ne bi pitao za cijenu ;)
  • Zdravac: VŽ
  • Zdravac: ako trebaš samo onaj nastavak koji se ušteka, mislim da imam ja od starog punjača, možda odgovara
  • Beli: Ovo: [link]
  • smayoo: Odnosno, ako imaš US, a trebaš EU, onda, jel... :)
  • smayoo: googlaj Apple duckhead US power plug
  • drpongrac23: Ima i od Apple-a "Apple World Travel Adapter Kit"
  • drpongrac23: [link]
  • drpongrac23: Aj vidi kod ovih, drže svašta za Mac
  • drlovric: Gdje mogu kupiti kut za Macbook punjac. Da skinem americki i stavim EU uticnicu. Kako se to uopce zove? Prodaje li to neki ducan? :)
  • rusty: Onda? Tko je u ovo CrowdStrike problemu? ERSTE banka nije!
  • Zdravac: Ne znam, za kolegu je... provjeriti ću...
  • drpongrac23: Mogli bi imati u FINI :)
  • smayoo: Ako je to 5,25" zapis od 180 ili 360 kB po strani (single ili double density), ja imam 5,25" na Commodoreu 128. HD flopica od 5,25 (1,2 MB) sigurno više nije čitljiva, zaboravi te podatke.
  • Borisone: Peek'n'Poke?
  • m@xym: Teško ćeš naći nekoga da ima i 3.5" floppy, a kamoli 5.25.
  • Zdravac: 5.25 floppy ima tko da moze prebaciti podatke?
  • rusty: Šteta je što i dalje ne radi kako spada na macOSu. Prošle godine, je radio dio ali ne i adekvatno upucavanje certifikata na Certelia portalu. Taj dio samo je radio na Win 64bit i to preko Firefoxa. Moje osobno iskustvo uz support AKDa.
  • Djuro genijalac: Vidi eOI...
  • Djuro genijalac: Murja otkrila Linux i MacOS!
  • cariblanco: Yonkis, komentar je bio vrh, nemam šata dodati :)
  • drlovric: Affinity Suite nudi 6 mjeseci trial verziju za sve svoje apps (Mac, Win, iPad). Zanimljiv poslovni model...
  • Yonkis: Molimo da vi i vaši kolonizatori osvojite sve u alpskim sportovima, to će onda biti senzacija.
  • cariblanco: Jučer smo mi i naši kolonizatori, osvojili sve u nogometu i tenisu ;)
  • rusty: Safari je najbolji preglednik i Smayoo ga obožava iako tako ne piše ;)
  • Yonkis: Vrlo logično pošto smo na Jabučnjaku :)
  • smayoo: To je ugrađen mehanizam kažnjavanja za one koji koriste Safari ;)
  • Yonkis: Zašto je Jabučnjak tako bugovit na Safariju (iOS) kada pišem odgovore na forumu? Svako malo se zalocka, ne reagira pa moram reloadati stranicu i naravno sve pisati isponova. :/
  • m@xym: gladhr2, forum i postoji za to da sa na njemu otvaraju nove teme.
  • Piko: A ima i ovo, ali to nisam isprobavao pa nemam pojma kako radi: [link]
  • Piko: [link] imaš i ovo, ali nije free .... a kad Apple izda monitor sa barem 120Hz 4K ili 5K ... onda kupim Apple monitor
  • Yonkis: Pa kad je sve Windows fokusirano a od Applea se očekuje da nađe workaround. Da imaš Appleov monitor onda ne bi imao ovih poteškoća, zar ne?
  • gladhr2: Monitor Control mi ne funkcionira, samo brightness
  • gladhr2: haha, i dalje ne vjerujem u to da mac nema to rjeseno a na win je to odrađeno
  • Yonkis: A ti bi sad kompletno rješenje.. take it or leave it. My way or highway. Ispruži ruku pa stišaj :) eto rješenja :)
  • gladhr2: @drpongrac, taj dio sam ja napravio to je ok, ali kada zelim smanjiti ili pojacati ne mogu iz postavki minija, niti s tipkovnice nego moram cackati po tipkama monitora
  • drpongrac23: @gladhr2 - u postavkama zvuka odaberi monitor kao primarni audio uređaj. Ali onda neće biti zvuka iz Minija, već samo iz monitora.
  • Piko: Može se sa [link]
  • gladhr2: jedno pitanje da ne otvaram novu temu, mac mini, i na njega spojen monitor s hdmi a monitor ima ugrađen zvučnik. MOže li se nekako s mac minija updavljati zvucnikom odnosno da ne moram pojacavati i smanjivati direktno na monitoru, na windowsu mi je to radilo naj normalnije
  • drpongrac23: I fala Sanjinu Đukuiću!!! Riječka rock scena live forver!!!!
  • drpongrac23: Rijeka -Paris - texas - reizdanje, malo za reći, slava Foxu!!!!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

temeljnik, tino1, zoranowsky, Anonimci (603)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.67 Seconds

Provided by iJoomla SEO