Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


10.01.2022 | 09:47
Kloba
I tu se narod pobunio (svih 25 milijuna stanovnika cijelog kontinenta) jer se na Instagramu usudio pohvaliti da dolazi jedan antivakser.


Ovo si napisao par postova ranije, pa posto ja nemam Instagram, vezao sam se natu tvoju recenicu... OK ako to nije tako, onda moja greska sto se te strane price tice. Ali jos uvijek ostaje pitanje da li je niskih moralnih vrijednosti ili krivotvoritelj. Ili na kraju ispliva nesto trece...
10.01.2022 | 09:49
marioart, ako netko napiše da je turnir počeo, onda da mu odgovorim šta?
Da zna tenis?
Pa tenis je srž svega, nije li?
Pričamo o AO, o čemu drugom?
Ja ne kužim zar sam ja stvarno lud ili šta?
10.01.2022 | 09:51
Pa nisam napisao da se potpisao "Dolazim, antivakser" sa emojiem srednjeg prsta, Moonlike.
Mislio sam da je to dovoljno da ti dočaram.
Čovječe...
Stvarno trebaš biti Smayoo sa znanjem u komunikaciji inače ispadaš budala.
Smayoo, ovo je pohvala, da ne misliš da rantam.
10.01.2022 | 09:53
Probat ću postati ovdje sliku ili link da vidite šta je bila ta iskra da svi vidite svojim očima.
Ajmo tako.
Dakle - ovdje će doći slika ako mi nešto ne pođe krivo.
Ja imam Instagram.

Instagramslika.png
10.01.2022 | 09:56
Kloba kaže:
marioart, ako netko napiše da je turnir počeo, onda da mu odgovorim šta?
Da zna tenis?
Pa tenis je srž svega, nije li?
Pričamo o AO, o čemu drugom?
Ja ne kužim zar sam ja stvarno lud ili šta?


ne znamo da li zna ili ne i nije relevantno za raspravu... tenis nije srz svega, nego imigracijska politika, sad da li je pretjerana ili ne, dalo bi se raspraviti.

Kloba kaže:
Ok.
Ja tvrdim da je on napravio sve što je trebao da uđe na AO.
Vi da je lažljivo đubre.
A kako itko od nas to može znati?
Družimo se s njim?
Ili su nam izvori mediji koje svi ovdje pljujemo?



ne tvrdimo nego zakljucujemo prema dostupnim informacijama... ako je istina da je bio pozitivan 16.12. kako je onda mogao biti u javnosti 17. i 18. .... znaci ili je laz da je bio pozitivan ili se svjesno setao okolo a znao je da je pozitivan...

jesi siguran da bi isto tolerirao i 3654. igracu svijeta? ili smatras da zato sto je to Djokovic, moramo raditi iznimke i zazmiriti na jedn oko? kao sto zmirimo i na cinjenicu da je nacionalni heroj modric suucesnik osudjenog kriminalca u bijegu...
nas je pa moze sve...

moje 2 lipe o djokovicu za kraj... najveci igrac svih vremena i najveci supak svih vremena.
10.01.2022 | 09:59
Eto, pogledajte. Pročitajte.
Gdje se on ovdje izruguje ikome?
Samo poručuje da dolazi.
A oni to tumače: prokleti antivakser, evo ga drugu godinu zaredom.
Tako nekako, OK?
Nemojte riječ za riječ, molim vas - oderat ćete mi kožu.
Nisam Smayoo, nemam to znanje ni te kapacitete komunikacije.
Znate me dobro.
Pišem u alegorijama, prenesenim značenjima, uglavnom pišem sa nekim predodređenim stavom.
Smayoo može ispasti full neutralan pa dokazati svoju tvrdnju.
Ja očito ne mogu.
Oprostite mi na tome.
10.01.2022 | 10:01
OK, marioart.
A ja nekako mislim da ovdje svako tko se izdigne dobije taj tretman.
Moraš poginuti kao Dražen mlad, neokaljan da uđeš u legendu.
Tužno za ove krajeve.
10.01.2022 | 10:05
Kloba kaže:
OK, marioart.
A ja nekako mislim da ovdje svako tko se izdigne dobije taj tretman.
Moraš poginuti kao Dražen mlad, neokaljan da uđeš u legendu.
Tužno za ove krajeve.


nemamo kraljevsku obitelj pa se moramo nekome klanjati navikli stoljecima na podanistvo pa uslo u gene.... mozda da nas cijepe s nekim antigenom za to
10.01.2022 | 10:09
Samo još ovo, a vi mislite što želite, ponavljam - ne planiram vam promijeniti pogled na svijet, nego vam dati što je moguće više informacija i nekako vas natjerati da pomislite što bi se desilo da on nije Novak nego neko drugi, puno popularniji iz puno jače zemlje u diplomaciji i uopće geopolitici svijeta, OK?
Novak ima diplomatski pasoš svoje zemlje.
To su mu dali kao zahvalu za promidžbu Srbije.
Mislim da to dobiva puno uspješnih sportaša, ali to stvarno nisam siguran i ne znam.
Evo, to je bila info koja se može iskoristiti protiv njega isto a ja je stavljam.
No, on je iz Srbije.
Zemlje koja treba vizu za jako puno zemalja.
Kako oni kažu "gore, dole, levo, desno - nigde bez vize"...
10.01.2022 | 10:12
marioart kaže:
nemamo kraljevsku obitelj pa se moramo nekome klanjati navikli stoljecima na podanistvo pa uslo u gene.... mozda da nas cijepe s nekim antigenom za to

Ne radi se o tome.
Kakvo klanjanje?
Cijenjenje uspjeha i žrtve koju podnosi za taj uspjeh.
I bremena slave.
Ufff, zamislite da se nama gleda svaki korak.
I komentira svako da misli kako zna da bi se vi/mi trebali ponašati.
Nije ugodno.
Nije nimalo...
10.01.2022 | 10:15
Uglavnom, ja mu se divim (mislim da ovo pišem treći puta) što u praksi radi ono što ljudi koji se ne žele cijepiti ovdje pričaju u teoriji.
A ne mora.
Mogao je otići doma odmah.
Ima love za praunuke.
Ali stavio sam onaj video "znam da sam im trn u oku"...
Ja to cijenim.
Jer znam da bih ja - PUKO.
10.01.2022 | 10:17
Najnovija vijest:
www.index.hr/sport/clanak/uzivo-australs...lovnica_sport_prva_d
Nije ponovno uhićen.
Sudac ima četiri sata za konačnu odluku...
EDIT:
Krivo opet.
Ministar za vizu..
Čovječe, kolut unutar koluta unutar koluta.
Nije li bilo - odluka je na sudu?
Vidite li kako postaju sve providniji?
10.01.2022 | 10:19
Ljudi, ajmo malo zaboraviti sve što mislimo o ovome čovjeku.
Kako biste se vi osjećali sada da ste - on?
Evo, ja ne znam kako da vas drugačije pokušam "natjerati" na neku empatiju prema njemu...
EDIT:
Ne morate ga voljeti.
Mrzite ga iz dna duše, vaša je stvar.
Samo si pomislite da ste on - vi.
Da li bi držali da se prema vama odnose pravedno?
10.01.2022 | 10:29
joj kloba ode ti u nepotrebnu sirinu... iznijeli smo svi svoja stajalista i to je to... cekamo odluku i u slucaju da ga ostave da igra, zelim mu sve najbolje i da osvoji GS... a i dalje ce u mojim ocima ostati supcina...
10.01.2022 | 10:30
marioart kaže:
joj kloba ode ti u nepotrebnu sirinu...


Sorry frende.
Znaš me.
Prestajem.
Znam, već je patetično...
A jbg...
Romantik.
EDIT:
Palac jer si me nasmijao full.
10.01.2022 | 10:34
Kloba kaže:
marioart kaže:
joj kloba ode ti u nepotrebnu sirinu...


Sorry frende.
Znaš me.
Prestajem.
Znam, već je patetično...
A jbg...
Romantik.
EDIT:
Palac jer si me nasmijao full.


bar malo romantike u ovom threadu

P.S. eno pojavili su se rezultati na netu... 16.12 pozitivan a 22.12 negativan... znaci isao je pozitivan medju djecu i u L'Equipe redakciju... bi li ti to ucinio isto?

evo recimo ja ne bi... da sam imao pozitivan nalaz, izolirao bih se dok ne dobijem negativan.
  • Daddo
  • Posjetitelj
10.01.2022 | 10:35
Kloba kaže:
Daddo, vidim koliko znaš o tenisu.
Turnir nije niti počeo još.
Čehinja je počela igrati pripremi turnir na području države Viktorije.
U nogometnim terminima: svi se tek zagrijavaju.
Australian Open još nije počeo.
Ne želim se praviti pametan pa ti pisati kada počinje, ali to si mogao saznati i sam.
Ako ga nastave čerečiti danima, onda on više nema vremena da se pripremi niti tamo.
EDIT:
I zašto se prepireš sa mnom, kada su to njihovi argumenti.
Da nema dovoljno antitijela jer je prebolio koronu još lani ili preklani na tom Adria Touru i da zato nema antitijela.
Vidi suđenje malo kako je išlo.


Uopće se ne prepirem s tobom.

Bilo tko tko nema međunarodno priznatu potvrdu da je obavio potpuno cijepljenje MORA 14 dana u izolaciju kad stupi na tlo Australije.

Majstor je došao nedovoljno rano da to ispoštuje. A organizator je napravio propust i prijavio ga za taj turnir. Dodatno organizator je svjesno i namjerno znajući da na turniru mogu prema mjerama igrati samo oni potpuno cijepljeni, zato jer se radi o no.1 i branitelju naslova ignorirao regule koje su na snazi.

I sad se vade na "preboljenje". To je ono što sam nekad ranije Airu napisao da unatoč potvrdi o preboljenju (pa i o cijepljenju) ista ne mora značiti da može putovati i da ako i putuje neće morati u karantenu tamo gdje dođe.

Znači u pitanju je samo lova. Ona koju je organizator (u ovom slučaju ATP) uložio u turnir i za koju nije htio da propadne. ATP je taj koji je dao garancije i državi i igračima. I usrao stvar. I sad kad ih se ulovilo... hop, kriv je Nole jer je premalo Srbin i previše igrač.

Dakle - lova. Ne čak ni Noletova jer nije da mu treba love. Nego sponzori, organizatori i svi ostali u lancu.
10.01.2022 | 10:37
sportske.jutarnji.hr/sn/tenis/grand-slam...-koje-nemam-15143519

Procitaj transkrip njegovog razgovora sa imigracijskim sluzbenikom... obrati paznju da sam izjavljuje i predocuje papir da je bio pozitivan 16 Prosinca (po drugi put, mada ovdje neki tvrde da je to nemoguce, da je unutar statisticke pogreske, a neki ipak vele da je to vrlo moguce )... Kako onda ocekujes da imam empatije prema njemu kad znamo da se presetavao 17 i 18 Prosinca bez imalo griznje savjesti da bi mogao nekome potencijalno ugroziti zivot?
10.01.2022 | 10:40
Slažem se sa ovim postom Daddo.
Ovdje ću staviti taj Marčelov spot za bolesnu djecu (tema je bolest, kada mi nede na Vikalici pa da roknem tu i zaključim svoje) a Smayoo, tebe molim ukoliko misliš da ovaj spot nije za ovaj thread, nemoj ga obrisati nego ga preseli na Vikalicu.
Samo to.
Ja bih sam, ali nekada mi da, puno više puta mi ne da.
Hvala unaprijed svima, isprika ako sam ikoga iziritirao - nije mi bila namjera.
Čujemo se kada objave šta će biti.

Ovaj me spot baš potresao...
10.01.2022 | 10:44
Moonlike kaže:
sportske.jutarnji.hr/sn/tenis/grand-slam...-koje-nemam-15143519

Procitaj transkrip njegovog razgovora sa imigracijskim sluzbenikom... obrati paznju da sam izjavljuje i predocuje papir da je bio pozitivan 16 Prosinca (po drugi put, mada ovdje neki tvrde da je to nemoguce, da je unutar statisticke pogreske, a neki ipak vele da je to vrlo moguce )... Kako onda ocekujes da imam empatije prema njemu kad znamo da se presetavao 17 i 18 Prosinca bez imalo griznje savjesti da bi mogao nekome potencijalno ugroziti zivot?

Moonlike, gubim snagu za normalan dijalog.
OK prijatelju.
OK.
Pročitat ću.
Obećajem.
Ovo obraniti ne mogu.
Ali po toj logici i Nadal se šetao pa se zarazio.
Zašto je Nadal OK a Novak nije?
On je slijedio upustva svoje države.
Da ga drže tamo kao malo vode na dlanu, to je sigurno.
Tako da - nemam ti protuargument.
Samo potvrdu da ću pročitati što si mi linkao.
Eto.
Idem si skuhati još jednu kavu jer mi mozak počinje sagorijevati...
Moram se dovesti u operativno stanje.
10.01.2022 | 10:49
Ispravka, spot je baš pun pogodak za temu.
Po meni.
No ja sam djetinjstvo proveo tako pa me više potrese...
10.01.2022 | 11:01
Kloba
Ali po toj logici i Nadal se šetao pa se zarazio.


Nije isto setati se pa se zaraziti, ili zarazen setati... no sad i ja valjda mak na konac tjeram (sto bi smayoo reko... eristika)
10.01.2022 | 11:06
Dobra...
Hvala što me pokušavaš shvatiti.
Znači mi to, JBG.
EDIT:
marioart, pročitao sam odgovor.
Čisto da znaš i ne misliš da te ignoriram.
Sve pet.
Sada se moram resetirati.
Pregorila mi matična u bulji...
10.01.2022 | 11:31
Moram se maknuti inače ću početi odgovarati sa: "Pling, plong, halo Bing kako brat sto mu gromova Ontarija, a zašto Đoković nije kao Zagor?
Pa će to otići na: žbrljgruhaaakrljuč. DSZ. Kužiš?
A to ne želim...
10.01.2022 | 11:38
Moje je mišljenje:

1. Novak Đoković SIGURNO mulja s podacima o tome je li i kad je bio pozitivan. Pretpostavljam da nije zaista bio pozitivan 16.12, nego su mu naknadno izdali takav papir

2. Bez obzira na to, što se tiče stvarne kontrole širenja zaraze, čovjek je prebolio prije manje od godinu dana, testirao se prije puta, wtf?

3. Ako mu sad netko kaže da ne može ući jer "pravila su pravila", kako je onda ranije dobio vizu pa su mu je pri DOLASKU NA AERODROM poništili? Netko je onda tu zajebo puno jače, nego što je on muljao. Takvo što nisu radili ni globalno traženim šefovima narkokartela, ni međunarodnim teroristima, a sad je on najednom neka neznamkakva prijetnja zdravlju australskog naroda... How yes no.

U tom smislu, zaključujujem, što god mislili o NĐ (je šupak ili nije šupak), ovaj cijeli cirkus nema veze sa zdravstvenim, nego isključivo s političkim razlozima. I, slažem se s Klobom, da nije iz Srbije, nego iz neke UK, USA, CH, CN ili RU, ako bi i bilo neke piz... na granici, ne bi o tome u medijima bilo ni zuc, sve bi se riješilo s dva telefonska razgovora.
10.01.2022 | 11:47
smayoo kaže:
Moje je mišljenje:...

Šmrc...
Care...
ZAŠTO, O ZAŠTO ja TAKO ne PIŠEM???
10.01.2022 | 11:51
Pošto samo mogu zasrati svojim komentarom, pustit ću zadnji spot Marčela u kakvom svijetu živimo.
Zove se stvar - Pismo vanzemaljcu.

EDIT:
Jooj Smayoo, nemaš pojma koliko bi dobar pisac bio...
10.01.2022 | 12:12
Jbt, čovjek u jednom postu kaže više nego ja u tri stranice...
Idem lupat glavom u enciklopedije...
10.01.2022 | 13:36
Kloba kaže:
Jbt, čovjek u jednom postu kaže više nego ja u tri stranice...
Idem lupat glavom u enciklopedije...


smayo ide inzenjerskim pristupom dok si ti vise romantik tipa Dostojevski


inace danas na Podcast Incubatoru od 20:00 gostuje Nenad Bakic....
"Matematičar i poduzetnik, Nenad Bakić, će u našem podcastu održati predavanje na temu "Izazovi epidemijskog modeliranja za pandemiju SARS-CoV-2"."
  • Daddo
  • Posjetitelj
10.01.2022 | 14:11
Jel nije Nenad Bakić onaj neki krojač majstor iz Varaždina?
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 56 minuta
  • drlovric: Pa da, uzeo sam ga cim je izasao. Ne znam sta bih ti rekao za bateriju. Nemam nekih problema, pojma nemam ni na koliko je health. Provjerim pa javim.
  • Yonkis: drlovric: a kakva ti je baterija na njemu, ako pretpostavimo da si ga kupio kad je bio "objavljen"?
  • drlovric: Ja imam iPad Pro (2nd gen). Niti najmanji razlog nemam za upgrade. Oni ubacuju najjace cipove, dok je najveci problem iPada u biti software :)
  • MAK: iPad Air plus Pencil Pro
  • smayoo: Svim Splićanima čestitam dan Sv. Duje! :)
  • cariblanco: kako nogomet može biti okrutan, zaslužili ste najmanje bod
  • cariblanco: Riječani, jeste li spremni za derbi, danas bi trebao biti praznik nogometa na Rujevici
  • smayoo: Možda je to popis po abecedi. ;)
  • cariblanco: Danas čitam VL i koja je najsigurnija zemlja u slučaju holokausta...1 Antartika 2 Argentina ;)
  • Yonkis: Evo, prodajem i neke slušalice, one za u uho. iPhone i sluške, 200€. I nije to sve, one more thing...
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.47 Seconds

Provided by iJoomla SEO