Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


09.01.2022 | 15:37
Najnoviji UK podaci, zanimljivo!

09.01.2022 | 16:14
Ovo sa Đokovićem već postaje sprdačina.
Stavili su Stevea Carella na Twitter i napisali da je australski general imena u prevodu Moj te Gađo (pa nemreš vjerovat) koji je dao ostavku zato što loše tretiraju Novaka.
I onaj njegov ludi otac popušio foru, pa još to naglasio na protestu.
O jbt..
Obitelj mu je super, ali stari je lud ko puška i samo mu odmaže.
www.vecernji.hr/sport/video-dokovicev-ot...u-i-u-govoru-1553868
09.01.2022 | 16:15
Ako uzmemo u obzir da je u UK vise od 80% stanovnistva cijepljeno sa dvije doze, u konačnici ispada da se ipak vise zarazuju necjepljani.

EDIT: Par don, moja greška…. Previdio sam ono na 100.000…
09.01.2022 | 16:26
Moonlike kaže:
Ako uzmemo u obzir da je u UK vise od 80% stanovnistva cijepljeno sa dvije doze, u konačnici ispada da se ipak vise zarazuju necjepljani.


Opet si izrekao laž!
Da u UK ima 1 (jedan) necijepljeni, a da su ostali cijepljeni i da je taj 1 (jedan) zaražen, ti bi na sva zvona vikao kao je 100% necijepljenih zaraženo u UK.
Ovo pokazuje da su nam prodali muda pod bubrege s cijepljenjem koje štiti možda par mjeseci.
Ta "vodica" spada u skupinu lijekova jer to je terapija ako se treba svaka 2-3 mjeseca primiti jedna injekcija.
Zašto liječnici (neki, dosta njih) radi budale od sebe? Zašto se sada propagira da curenje nosa je korona ali da se ne treba testirati kao se ne bi dobila potvrda.
Omikron je idealan za zaraziti se da se dobije COVID putovnica, em je jako zarazan (pa se lakše dobije), em nije toliko opasan (pa se lakše priboli).
Sada će imati svi potvrde i one će biti same sebi svrha.
09.01.2022 | 16:33
Kloba kaže:
Ovo sa Đokovićem već postaje sprdačina.
Stavili su Stevea Carella na Twitter i napisali da je australski general imena u prevodu Moj te Gađo (pa nemreš vjerovat) koji je dao ostavku zato što loše tretiraju Novaka.
I onaj njegov ludi otac popušio foru, pa još to naglasio na protestu.
O jbt..
Obitelj mu je super, ali stari je lud ko puška i samo mu odmaže.
www.vecernji.hr/sport/video-dokovicev-ot...u-i-u-govoru-1553868


I u tenis je ušlo zlo. Ovo mi se čini kao politički montirano kako Đoković ne bi igrao i kako bi Nadal osvojio prvenstvo. Da je imalo morala, svi tenisači bi odustali od nastupa i dali podršku Đokoviću.
  • Daddo
  • Posjetitelj
09.01.2022 | 16:34
Meni baš nije jasno što bi u toj tablici trebalo bit zanimljivo? Ovima u desnom stupcu je mjerama koje su na snazi efektivno ograničeno kretanje i pristup javnim mjestima. Na stranu što je raspodjela među cijepljenima po dobnim skupinama logična i brojke su “normalne”. Što bi se reklo - postotno gotovo beznačajne s obzirom na mobilnost cijepljenih u odnosu na necijepljene.

Puno interesantniji podatak bi bio onaj o broju hospitaliziranih prema statusu cijepljenja.
09.01.2022 | 16:44
Jura22
Opet si izrekao laž!
Da u UK ima 1 (jedan) necijepljeni, a da su ostali cijepljeni i da je taj 1 (jedan) zaražen, ti bi na sva zvona vikao kao je 100% necijepljenih zaraženo u UK.


Molim te prvo pročitaj moj post do kraja jer sam se ispravio… riječ ‘opet’ indicira da sam i prije lagao, pa bi te molio da izneseš kad i gdje to…. Jel rec nekome da laže je dosta teška optužba. Ili je u pitanju samo eristika?

I smiri se… nema zaist potrebe za ovakvim istupima.
09.01.2022 | 17:30
jura22 kaže:
I u tenis je ušlo zlo. Ovo mi se čini kao politički montirano kako Đoković ne bi igrao i kako bi Nadal osvojio prvenstvo. Da je imalo morala, svi tenisači bi odustali od nastupa i dali podršku Đokoviću.

Pa zato to i stavljam tu.
Antivakseri imaju najboljeg tenisača svijeta koji zastupa njihove interese ne želeći pokazati svoj medicinski karton nikome kome ne treba i sve je poprimilo političku težinu. Dao mu je buraz Đorđe izjavu za RTL naš. Isto pristojan tip, čuje se sa bratom koji je u hostelu za migrante.
Veli da je u danima otkada je zatvoren (a ima devet AO naslova, najviše ikada - sada je išao po deseti i 21 GS ukupno pa da statistički pobjedi Nadala i Federera jer sva trojica imaju po 20 naslova) prošao faze ljutnje, ogrorčenosti, tuge, totalne žalosti do sada već potpune indiferentnosti.
Na pitanje da li će zaigrati na turniru ako mu prođe žalba brat odgovara da mu je turnir sada najmanje na pameti.
Ovo radi iz principa.
Može se desiti da dobi dozvolu i da im kaže "a sad adio"...
Ali da se tako ne bi odnosili prema Nadalu i Federeru, to je sigurno.
Stavili su ga u hostel, drže ga pod policijskom stražom, oduzeli su mu sve osim mobitela.
I sada radi njega novinari otkrivaju ljude koji tu žive po godinu dana pod užasnim uslovima.
Zainatio se i Australija će radi ovoga snositi posljedice, to je ziher.
Možda im oduzmu turnir.
Jer fora je da je Novak dobio dozvolu od ATP-a, države Viktorije, a onda kada je sletio sve je stopirala federalna vlada zbog - skorih izbora.
Pa su i Čehinju koja je ušla, prošla carinu koju Novak nije, počela igrati pripremi turnir - vratili natrag u hostel, na što je ona poludila i otišla za Češku.
Novak lud, inati se i svaka mu čast.
A Australci odlučili to suđenje prenositi live.
Točno u ponoć danas po našem vremenu počinje.
Nemreš se tako odnositi prema svjetskom broju jedan, što jest jest.
Jer su mu mogli reć da ne može doć odmah pa da ni ne ulazi na avion.
09.01.2022 | 17:44
Ja mislim da nije bio savjetovan kako treba ili tvrdoglav ko kenjac.
09.01.2022 | 17:46
Taj isti Novak Đoković je bio pozitivan 16 Prosinca 2021. Ali se bez problema 17 i 18 Prosinca slikao sa masu ljudi (uključujuću djecu) na razno raznim događajima u Beogradu, da ne kažem da nije držao distancu, nije niti masku nosio. Znaci nakon pozitivnog test nije išao u izolaciju već je nastavio društveni život. Tko mu je to dozvolio?

Biti će zanimljivo vidjeti na temelju čega mu je odobrena inicijalna viza. Ako je na temelju preboljenja covida, nakon sto su isplivale informacije da je čovjek nastavio društveni život nakon pozitivnog testa, i ja bi postavio par pitanja… a prvo bi bilo da objasni tu situaciju. A u pozadini bih se pitao, dali je taj test lažnjak samo da bi dobio izuzeće…

Muljao je on nešto tu 100%
09.01.2022 | 17:47
O je, tino - savjetovan je on sasvim dovoljno.
Pa ne pričamo ovdje o bilo kome.
Tip je 356 tjedana broj jedan u tenisu.
Ima love kao blata.
Pa ne ispunjava on papire za svoje turnire, šta ti je.
To se radi za njega.
Kako je ta Čehinja isto vraćena?
I ona luda?
Odvjetnik mu je Čeferov iz FIFA-e.
Zanimljiva situacija, stvarno me zanima šta će na kraju ispasti.
Oni se već sada peru ako na sudu prođe žalba da će ga opet izbaciti jer je za sve odgovoran - Commonwealth.
Znači šta?
Elizabeti da se žali?
09.01.2022 | 17:49
Moonlike kaže:
Taj isti Novak Đoković je bio pozitivan 16 Prosinca 2021. Ali se bez problema 17 i 18 Prosinca slikao sa masu ljudi (uključujuću djecu) na razno raznim događajima u Beogradu, da ne kažem da nije držao distancu, nije niti masku nosio. Znaci nakon pozitivnog test nije išao u izolaciju već je nastavio društveni život. Tko mu je to dozvolio?

Biti će zanimljivo vidjeti na temelju čega mu je odobrena inicijalna viza. Ako je na temelju preboljenja covida, nakon sto su isplivale informacije da je čovjek nastavio društveni život nakon pozitivnog testa, i ja bi postavio par pitanja… a prvo bi bilo da objasni tu situaciju. A u pozadini bih se pitao, dali je taj test lažnjak samo da bi dobio izuzeće…

Muljao je on nešto tu 100%

Pa to mu je argument da igra.
Ne kužite. Australci tvrde da je prebolio COVID davno prije šest mjeseci (Adria Tour) dok se Nadal zarazio u Dubaiju u prosincu 2021.
On je pušten.
Novak nije.
A isto se zarazio na košarkaškoj tekmi Zvezde u BG u - prosincu.
Malo smrdi...
09.01.2022 | 17:56
Da ne spominjemo da u ovom slučaj Novak Đoković ulazi u grupu statističke pogreške osoba koje su dva puta dobili covid
09.01.2022 | 17:57
Imate Ivaniševićev intervju koji sve objašnjava.
On je sa neuređenog Balkana došao i pokazao kako se igra tenis uređenom zapadu.
I to njih užasno smeta.
A osim toga, tenis je sebičan sport.
No Novak se voli zalagati i trošiti energiju na stvari koje ga se realno ne bi trebale ticati, ali on želi pomoći.
Pa tako vidi da situacija smrdi i ne želi doma dok ne iskoristi sva pravna sredstva.
I pojma se nema da li će odigrati turnir.
Ovo radi da im pokaže koji su licemjeri.
Sve ovo što svi vi pričate da ne valja - on brani u praksi.
09.01.2022 | 18:00
Kloba kaže:
Moonlike kaže:
Taj isti Novak Đoković je bio pozitivan 16 Prosinca 2021. Ali se bez problema 17 i 18 Prosinca slikao sa masu ljudi (uključujuću djecu) na razno raznim događajima u Beogradu, da ne kažem da nije držao distancu, nije niti masku nosio. Znaci nakon pozitivnog test nije išao u izolaciju već je nastavio društveni život. Tko mu je to dozvolio?

Biti će zanimljivo vidjeti na temelju čega mu je odobrena inicijalna viza. Ako je na temelju preboljenja covida, nakon sto su isplivale informacije da je čovjek nastavio društveni život nakon pozitivnog testa, i ja bi postavio par pitanja… a prvo bi bilo da objasni tu situaciju. A u pozadini bih se pitao, dali je taj test lažnjak samo da bi dobio izuzeće…

Muljao je on nešto tu 100%

Pa to mu je argument da igra.
Ne kužite. Australci tvrde da je prebolio COVID davno prije šest mjeseci (Adria Tour) dok se Nadal zarazio u Dubaiju u prosincu 2021.
On je pušten.
Novak nije.
A isto se zarazio na košarkaškoj tekmi Zvezde u BG u - prosincu.
Malo smrdi...


Nadal je cijepljen, tako da po Australijskim pravilima opet smije nastupiti
09.01.2022 | 18:02
Kloba kaže:
Imate Ivaniševićev intervju koji sve objašnjava.
On je sa neuređenog Balkana došao i pokazao kako se igra tenis uređenom zapadu.
I to njih užasno smeta.
A osim toga, tenis je sebičan sport.
No Novak se voli zalagati i trošiti energiju na stvari koje ga se realno ne bi trebale ticati, ali on želi pomoći.
Pa tako vidi da situacija smrdi i ne želi doma dok ne iskoristi sva pravna sredstva.
I pojma se nema da li će odigrati turnir.
Ovo radi da im pokaže koji su licemjeri.
Sve ovo što svi vi pričate da ne valja - on brani u praksi.


Previše se mi vadimo na pa mi smo Balkanci nas nitko ne voli. Ma daj molim te Kloba…
09.01.2022 | 18:02
Ok. Stavio sam video gore.
Pogledaj.
Tu ću staviti od brata.

Nije crno - bijelo.
Nisu ga trebali niti zvati.
Navodno je sve pokrenula njegova slika sa aerodroma u Španjolskoj gdje posta na Instagram da ide na AO.
I tu Australci počinju pizditi, a premijer vidi da mu je popularnost na totalnoj nuli zbog zatvaranja.
I odlučuje se kazniti - Đokovića.
09.01.2022 | 18:05
Moonlike kaže:
Previše se mi vadimo na pa mi smo Balkanci nas nitko ne voli. Ma daj molim te Kloba…

Pratiš li tenis?
Iskreno.
Inače, Balkanci su omiljeni glumci u Hollywoodu i uvijek igraju raznorazne uloge.
Nikada, ali nikada ne dobijaju uloge mafijaša Rusa.
EDIT:
Nije da im smrdimo, al im ni ne mirišemo nešto.
Moramo se dokazivati više od njih, kao i svatko ko nije sa zapada.
Ili griješim?
09.01.2022 | 18:06
Moonlike kaže:
Ako uzmemo u obzir da je u UK vise od 80% stanovnistva cijepljeno sa dvije doze, u konačnici ispada da se ipak vise zarazuju necjepljani.

EDIT: Par don, moja greška…. Previdio sam ono na 100.000…


Ako ćemo se tako "igrati" onda dobro. Prvo nešto kažeš, onda se vratiš i popraviš.
Pa kud bi došli da ispočetka čitamo sve ove silne stranice teksta zato jer netko stavi "EDIT" i onda popravi nešto?
09.01.2022 | 18:08
Moonlike kaže:
Logicno je da je 80% PCR testova false positive, no nelogicno je da ih je u odredenom postotku false negative.


Od kuda ti ovo? Po čemu b i bilo logično.
09.01.2022 | 18:13
jura22 kaže:
Moonlike kaže:
Ako uzmemo u obzir da je u UK vise od 80% stanovnistva cijepljeno sa dvije doze, u konačnici ispada da se ipak vise zarazuju necjepljani.

EDIT: Par don, moja greška…. Previdio sam ono na 100.000…


Ako ćemo se tako "igrati" onda dobro. Prvo nešto kažeš, onda se vratiš i popraviš.
Pa kud bi došli da ispočetka čitamo sve ove silne stranice teksta zato jer netko stavi "EDIT" i onda popravi nešto?


Ajde pogledaj vremena kada je moj post postavljen a kada tvoj… edit sam napravio doslovno 2 minute nakon originalnog posta (ne znam dali to može Riba potvrditi, da ne bi ispalo da opet lažem).
09.01.2022 | 18:13
Da ja svoje zaključim.
Svatko ovdje ima svoje mišljenje jeli Đoković lud, nije - i kako smo mi sa ovih prostora tretirani vani.
Ne želim se uopće miješati u to, to je pravo svakoga od vas.
Samo sam mislio da bi dio vas koji nalazite rupe u cijeloj COVID priči ovo moglo zanimati.
Jer nadilazi sport.
I postaje politika.
Barem je to očigledno.
09.01.2022 | 18:17
Kloba kaže:
Moonlike kaže:
Previše se mi vadimo na pa mi smo Balkanci nas nitko ne voli. Ma daj molim te Kloba…

Pratiš li tenis?
Iskreno.
Inače, Balkanci su omiljeni glumci u Hollywoodu i uvijek igraju raznorazne uloge.
Nikada, ali nikada ne dobijaju uloge mafijaša Rusa.
EDIT:
Nije da im smrdimo, al im ni ne mirišemo nešto.
Moramo se dokazivati više od njih, kao i svatko ko nije sa zapada.
Ili griješim?


U ovom slučaju, mislim da griješiš… ja sam uvjeren da je Novak tu nešto muljao. Možda ne on osobno, ali definitivno netko iz njegovog tabora. A taj isti Ivanišević je Balkanac kojega zapad ne voli. No, začudo ne sjeća se da je na Wimbledon kada ga je osvojio, došao sa pozivnicom, jer su ga poštovali. No, valjda su u to vrijeme Balkance voljeli, danas ih ne vole
09.01.2022 | 18:24
Moonlike, sve što si napisao apsolutno stoji.
Ali sjeti se Ivaniševića, molim te.
Ja sam pisao taj Wimbledon u redakciji.
On se stalno borio sa - samim sobom.
Koliko je finala prije izgubio, tri ili dva?
jer je pizdio na terenu, trgao rekete kada ga nije išlo...
I njima je bio simpatičan jer je ludio po terenu i imao karakter.
I nije se miješao u ništa van tenisa.
Novak je bezbojan u tenisu.
Protivnici opisuju da kada igraju protiv njega - kao da igraju protiv zida.
Ali ga ima u sferama života u kojima oni smatraju da ga ne bi trebalo biti.
Ivanišević tek kada je pobjedio sam sebe u glavi je osvojio Wimbledon 2001. kao 136 igrač svijeta, tada i nikada više sa wild cardom.
Đoković zna potrgati reket, ali nema taj neki x faktor da ga publika voli kao Federera.
I nije osvojio jedan GS, nego 20 pa sada može postati najbolji svih vremena.
A to je već - ej, mali?
Tenis nije tvoj sport..
To je bijeli sport nas bogatih...
Ima toga u ovoj priči.
Ne puno možda, ali ima.
09.01.2022 | 18:32
Ako misliš da griješim, zapitaj se koliko bi zlatnih lopti imao Modrić da je kojim slučajem - Španjolac ili Englez?
09.01.2022 | 18:35
Uglavnom, moja je deformacija voljeti neku priču.
Malih protiv velikih.
I uvijek sam za male.
Možda stvarno totalno griješim.
Ali meni je zanimljivo kako lik brani taj svoj antivakserski stav.
I ima para full, i nije mu bed biti u hostelu sa izbjeglicama.
Misliš li da bi Federer ušao u taj hostel?
09.01.2022 | 18:35
@Moonlike, moj preglednik ne osvježava stranicu ako je ručno ne osvježim. Ja sam citirao što je u tom trenutku pisalo. Poslije se nisam vraćao.
I u stvari, kakve veze ima?
Ovo je poruka da se treba cijepiti 4x godišnje jer cjepivo slabi i bolje je da se čovjek zarazi i moli Boga da preživi, nego se cijepi i opet moli Boga da preživi jer ga zaraza ne bude mimoišla. Najbolje prolaze oni koji su preboljeli i nakon toga cijepili se.

Da je Nadal čovjek, o bi odustao od turnira kao i svi ostali i stavili govnare s praznim terenom.
09.01.2022 | 18:39
jura22 kaže:
Da je Nadal čovjek, o bi odustao od turnira kao i svi ostali i stavili govnare s praznim terenom.

Slažem se.
Ne krivim Nadala, to samo zaista pokazuje koliko je tenis "sebičan" sport.
Navodno su Španjolci (neki, naravno ne svi) poludili na njega i sada podržavaju Đokovića.
09.01.2022 | 18:44
Kloba kaže:
Uglavnom, moja je deformacija voljeti neku priču.
Malih protiv velikih.
I uvijek sam za male.
Možda stvarno totalno griješim.
Ali meni je zanimljivo kako lik brani taj svoj antivakserski stav.
I ima para full, i nije mu bed biti u hostelu sa izbjeglicama.
Misliš li da bi Federer ušao u taj hostel?


Idealiziraš… samo zato sto je kao David protiv Golijata. Ja sumnjam da je prvom tenisaču svijeta Australian Open Golijat. A to da mu nije problem biti u tom hotelu…. Oooo i te kako je. Gospodin je prvi zahtjevao da ode u kuću koju je iznajmio. Kada mu to nisu dozvolili onda je zahtjevao da si dovede svog kuhara… i tako. To sto je primoran biti u tome hotelu, ne znaci da mu to nije bed… i te kako mu je bed. Zna da ne može van pa sad glumata kao ma nije mi bed… gluma obična.

Federer se nikada ne bi doveo u situaciju da mora u taj hotel… u tome je razlika
09.01.2022 | 18:45
jura22 kaže:
@Moonlike, moj preglednik ne osvježava stranicu ako je ručno ne osvježim. Ja sam citirao što je u tom trenutku pisalo. Poslije se nisam vraćao.
I u stvari, kakve veze ima?
Ovo je poruka da se treba cijepiti 4x godišnje jer cjepivo slabi i bolje je da se čovjek zarazi i moli Boga da preživi, nego se cijepi i opet moli Boga da preživi jer ga zaraza ne bude mimoišla. Najbolje prolaze oni koji su preboljeli i nakon toga cijepili se.

Da je Nadal čovjek, o bi odustao od turnira kao i svi ostali i stavili govnare s praznim terenom.


Ima veze, jer si me nazvao lažovom. I to lažovom recidivistom. Pa priupitah da mi ukažeš gdje sam ja to lagao…
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 16 sati, 59 minuta
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.43 Seconds

Provided by iJoomla SEO