Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)


31.07.2014 | 22:36
stefanjos kaže:
A u biti me taj od elgata zanima...

A 100 eura mi nije u interesu, pogledat cu onda na ebayu.

Hmm, al onda moram i telku kacit a nije bas mi zgodno.

Erm, makrovizija? (je to zastita)

Kakvu telku? Telka ti je monitor ili laptop u koji pikneš USB tuner i gledaš TV ili video snimku sa VHSa. Tih USB tunera sa AV ulazom možeš i kod nas kupiti. Jedino treba gledati da je kompatibilno sa Macom. Malo proguglaj, a ima i na njuškalu.
05.08.2014 | 17:14
jmirakul kaže:
Onsight kaže:
Poklanjam gigaset sx763 sa dd-wrt firmware-om.

E taj bi mi pasao jer jedino s njim mi normalno radi DSL bridge mode na Iskonu.
javim se na PM.

Javljam da sam router dobio i nakon pocetnih poteskoca sada ponovo veselo radi sa dd-wrt.
Hvala Onsight
06.08.2014 | 09:51
CooL poslao sam ti poruku na PM
12.09.2014 | 20:07
Pozdrav svima !
Mijenjam origigi adapter mini display port to DVI kupljen u iStyle-u i/ili Superdrive izvađen iz MacBook Pro-a za adapter mini display port to HDMI ili za kabal koji ide na moj adapter. U tom slučaju dajem superdrive i plaćam pivu.
Bogdaj!
12.09.2014 | 20:36
Ako si mislio da ti netko da kabel DVI na HDMI pa da se na taj način spojiš pomoću svog adaptera i tog kabela na TV, može se dogoditi da ti to ne radi. To su dva adaptera nakalemljena jedan na drugog. Ja imam taj adapter (MDP-HDMI), ali treba mi. Možda ti naleti netko drugi.
12.09.2014 | 20:51
Provjerim, mislim da imam taj kabel, a od zamjena može superdrive ostalo imam.
DOPUNA:
Nije taj, imam mini DP to DP(ne HDMI).
12.09.2014 | 20:58
Smayoo da, to sam mislio. A valjda bu radio, nadam se jer sam navikao spajati sa tv-om pa idem prvo probati mijenjati a ako ne kupiti naravno.
Jzelko provjeris pa se cujemo
12.09.2014 | 21:03
Provjerio ! Vidi prvi post !
12.09.2014 | 21:09
Fala jzelko. Ako ne rijesim nista sa superdriveom bit ce tvoj. Hvala svejedno
13.09.2014 | 06:44
Imam ja mini DP to HDMI aapter, ali ga koristim. Ako si blizu VŽ, mogu ti ga posuditi na tjedan, dva, tri.
Inaće, na eBay-u ti adapteri (mini DP to HDMI adapter) koštaju par dolara, a kod mene radi već par godina...
13.09.2014 | 07:41
Ma kupio sam preko njuskala jedan i dao malo novaca vise i ne radi pa vracaj postom bla bla. Vidio s jedan oglas na jabucnjaku koji mi se cini ok pa cemo probavati dok ne proradi. Zdravac hvala na ponudi za posudbu!
13.09.2014 | 08:57
Ako ti adapter ne radi, budi siguran da si ga probao s barem 2 HDMI kabela i to na HDMI portu na TV-u za kojeg si inače siguran da radi (koji radi s nečim drugim).
13.09.2014 | 10:08
Malo off ! Probao danas HDMI iz minija preko adaptera na DP na monitoru i piše da nema signala. Mislio sam osloboditi miniDP/Thunderbolt port za nešto drugo jer mi je monitor spojen sa TB na DP i radi. Sa HDMI na DP nisam dobio signal, pa pitam ako netko ima takovu kombinaciju i kako funcionira?
I da, monitor ima VGA,DVI i DP ulaze.
13.09.2014 | 13:15
Da bi ti adapteri radili, sam port na kompu mora imati pripremljen signal na izlazu. HDMI na Miniju je čisti HDMI, samo za HDMI. NE možeš staviti HDMI-na-nešto adapter. Za sve ostale varijante moraš koristiti MDP/Thunderbolt port.
13.09.2014 | 14:32
Ja na Minija imam spojeno dva monitora... Jedan preko thunderbolt porta sa MDP na DVI adapterom, drugi preko HDMI-a sa HDMI na DVI adapterom... Ovako izgleda taj HDMI adapter...
Prilozi:
13.09.2014 | 17:44
@ Boroštef, to sam i ja poslije napravio i to mi radi. Mislio sam da ne moram šarafit DVI nego samo piknuti u DP na monitoru ali nije to pradviđeno. Sad imam slobodan Thunderbolt i čekam Isight kameru ovih dana, a radi na FW400 pa se javim i u vezi spajanja kamere.
@ smayoo, da to sam ustanovio, hvala na potvrdi !
  • Air
  • Korisnik
  • 64
11.10.2014 | 20:34
Poklanjam.
Radeon GV-R455D3-512I
lokacija: Zagreb
05.12.2014 | 22:49
Ako netko ima klince u tom uzrastu i Windows računalo (ili bootcamp na Macu, jer na virtualki ne radi), poklanjam didaktičke igre i edukacijske sadržaje, original kupljene prije dosta godina. Svi su mediji ispravni i čitki (iako su neki, vidi se, prošli dosta "kilometara" ).

fotografija.JPG
05.12.2014 | 22:52
Britannica 99 radi i na Macu, ali samo na 10.4 ili STARIJEM. Britannica 2006 radi na 10.6, za dalje nisam probao, ali ga isto poklanjam, jer praktički više i nemamo optički drive iz kojeg bi se vrtila.
06.12.2014 | 09:23
@smayoo, ja se dobrovoljno javljam za ove DVD-ove..

naravno, plaćam poštarinu do Osijeka..
06.12.2014 | 12:49
Krajnje neočekivan interes za nešto što sam mislio da će završiti u smeću.
VanjusOS, treći si na redu (prvi se javio na PM samo 30-ak minuta nakon mog posta). Ako se oni nešto predomisle, javit ću ti se.
18.02.2015 | 18:40
Ima li netko da mu se po prašini pometa Vip homebox ili neki sličan uređaj, da mu više ne treba pa bi ga poklonio ili mijenjao za nešto? Zaključan ili ne, to nije bitno.
Dakle, kutija koja se zašarafi na zid, unutra se umetne SIM kartica te se na nju spoji analogni telefon, da se koristi za telefoniranje preko mobilne mreže na fiksnoj lokaciji. Isključivo za telefoniranje. Data i SMS nisu bitni.
18.02.2015 | 19:27
A, T comov Thomson 782i ti ne odgovara?
18.02.2015 | 20:11
Ne, to je obični ADSL router. Meni treba FCT (fixed cellular telephone), iliti GSM gateway. Dakle, kutija u koju uštekaš obični kućni telefon i telefoniraš preko mobilne mreže. Ništa internet.
18.02.2015 | 20:13
zar to nisu samo voip portovi, a ne da analogni telefon služi kao dialer cellular-u?
18.02.2015 | 20:15
smayoo, mislim da jedan moj prijatelj ima i da mu ne treba(sjecam se tog detalja) sad sam mu poslao poruku pa budemo vidili kada odg.
18.02.2015 | 20:48
havdic kaže:
zar to nisu samo voip portovi, a ne da analogni telefon služi kao dialer cellular-u?


Jok, to je gatway. Nokia ih je radila i bili su popularni prije 10-15 godina.

Ima na Njuškalu jedan www.njuskalo.hr/wireless-wlan/gsm-gatewa...tfe-2-oglas-13075948 ali je dosta skup, a i nekad su bili strašno skupi.
Ima još jedan www.njuskalo.hr/informatika-sve-ostalo/v...mv372-oglas-14041388 ali taj je još skuplji.
18.02.2015 | 20:51
Zar ovo nije OK?
www.vipnet.hr/vipme-homebox
18.02.2015 | 21:29
Je. Takav uređaj i tražim. Ali ne želim ugovarati njihovu uslugu, nego želim samo uređaj, kojeg bi otključao i unutra stavio bonbon karticu.
18.02.2015 | 21:29
stefanjos kaže:
smayoo, mislim da jedan moj prijatelj ima i da mu ne treba(sjecam se tog detalja) sad sam mu poslao poruku pa budemo vidili kada odg.


Hvala!
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 13 sati, 15 minuta
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, BigMac, m@xym, Maxxy, Piko, tino1, Anonimci (558)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.28 Seconds

Provided by iJoomla SEO