Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)


22.01.2014 | 17:07
Tema je iskljucivo za opcije Poklanjam - Mijenjam - Potrazujem.

Svi postovi koji se budu odnosili na prodaju se brisu.
22.01.2014 | 17:08
Evo da ja prvi krenem.

Poklanjam ili mijenjam za neku drugu glupost (potreban Cover,Bumper za Note 3 ako neko ima super, ako nema svakako poklanjam) All in one Printer Lexmark X1190.Potrebno zamjeniti Boje.
lexmark_x1190.jpg
26.01.2014 | 20:03
Poklanjam:
BUG 242-253 (fale neke stranice). Bili namoćeni pa se folija s papira ljušti (samo prva i zadnja)
DVD is BUG-ova 230-253. Oni su OK!
Lokacija Zagreb-Centar. Poželjno doći s nekim prometalom da se ne nosi okolo.
26.01.2014 | 20:23
Poklanjam ili mijenjam za neku drugu glupost - poluispravan Samsung Galaxy neki manjih jeftini. Mislim da mu je oznaka GT5500 ili tako nekako. Otključan, kupljen u Italiji. Sve radi osim što display nema više crvene boje (sve vuče na plavo-zeleno).
Photo_25.jpg
26.01.2014 | 20:47
slika-5a7365a608c2f90e59e6fde5041c10b8.jpg


Mijenjam Trust Wireless Vista Remote Control RC-2400 i discman za plošni skener.
Daljinski je skroz novi jer sam prije prešao na OSX nego sam uspio Vistu (radi i sa WIN 7 koliko znam) nabaviti.
Discman-u je puknuti pant (šarka) i display ne prikaziuje sve (valjda je kontakt), ali vrti i svira CD-e, a reproducira i MP3 s CD-a.
27.01.2014 | 13:37
Mijenjam/trampim daljinski na volanu za Blupunkt radio i digital na analog koverter:
Screen_shot_2014_01_27_at_12.png
Prilozi:
27.01.2014 | 14:05
Heh... evo daljinski...
Screen_shot_2014_01_27_at_12-cca140aae5257e1f142d5ba60d873022.png


za nešto drugo. Možda se nađemo.
31.01.2014 | 15:28


Koga zanima, mobitel radi ne radi neznam, ali je po dizajnu meni najpljepsi ikada. Dobio sam ga na poklon ovakvog, nikad ga nisam uspio osposobit jer makar baterija bila puna ubacio bi nasu karticu i ugasio bi se. Iz australije je. imam i punjac. kako vidite dolazi s dockom. Ako ga zelite, primopredaja u rijeci, opatiji ili saljem na VAŠ račun jer me ovakva usluga preko jabučnjaka jednom koštala.
31.01.2014 | 20:25
imam dva UPS-a ako nekome treba javite se.

OSTAO JE SAMO JOŠ JEDAN!! NEMA NI JEDAN VIŠE!!!
31.01.2014 | 21:10
Koverter audio ide BigMacu.
28.02.2014 | 15:01
Poklanjam zeleni kineski case za iP5c zabunom kupljen za nekoliko kuna. Nije neka woohoo kvaliteta, ali ono ok, imam zeleni 5c pa sam zabunom uzeo, a odmah sam si uzeo plavi pa ovaj poklanjam ak nekom treba. Neotpakiran je.

Područje Osijeka, ne šaljem poštom (nemam vremena za to) pa ako nekom treba dogovorimo se i nađemo se u centru Osijeka ja mu to dam i mirna Bosna.

Ne prihvaća mi fotku pa evo link s ebay-a LINK
Prilozi:
04.04.2014 | 20:41
Možda netko ima na dnu ormara, treba mi PC laptop sa ExpressCard slotom, i to je jedini uvjet. Dakle ekran moze biti rasturen, baterija neradeća, bitno mi je samo da se može podignuti sistem i da ima ExpressCard/34 slot. Jeftino ili besplatno.
To je ovaj treci na slici, ali cesto je slot širi pa prima i kartice na poput drugoga. Ako niste sigurni pošaljite model na privatnu poruku pa ćemo otkriti. Tnx!

ExpressCard-2.jpg
13.04.2014 | 19:47
Ima li zaintresiranih za bluray filmove? imam par koje bi poklonio pa da ne nabrajam javite se u pm( u private message ) ako ima koga
07.05.2014 | 12:12
Mozda netko ima, treba mi samo onaj plasticni dio (na netu ga zovu scissor clip) ispod obicne tipke slova na Alu Apple tipkovnici (da ne moram kupovati cijelu neispravnu tipkovnicu samo zbog komadica plastike).
Na slici ovo desno.
Unaprijed hvala
EDIT:
Dobio danas zamjenski dio. Poslao mi ga clan prekra.
Hvala!
Prilozi:
12.05.2014 | 05:30
Poklanjam DK-21 Nikon eyecup: www.nikonusa.com/en/Nikon-Products/Produ...1-Rubber-Eyecup.html
Poklanjam sličan eye-piece za Canon (nemaoznake).
Nisu u nekom vrhunskom stanju, ali za prvu silu dok ne kupite bolji...
12.05.2014 | 14:38
ImageUploadedByTapatalk1399901390.148950.jpg


mijenjam/poklanjam.
swatch irony, potpuno ispravan, stoperica datum, 40 mm promjer.

ako je kombinacija, xd kartica ili mrezni kabel od nekih 5m igraju.
16.05.2014 | 21:23
Kinsif imam ti ja mreznog kabela, mozda i vise od 5 m. Provjerim pa se javim
21.05.2014 | 22:33
Ako netko kojim slucajem poklanja widescreen ekran za komp...neka se zna da bi ga rado preuzeo
22.05.2014 | 08:09
thx cleric, ali otisao je swatch.
naletit ce jos neki kad vidim da ima interesa.
26.05.2014 | 19:34
www.njuskalo.hr/audio-ostalo/75-ohm-rca-...kabel-oglas-11709282

Ostalima prodajem, jabucarima sam spreman mjenjati za 2 puta po 2 hdmi kabela, ili neki zanimljiv bluray film, ili nesto zanimljivo sto ponudite
26.05.2014 | 19:47
stefanjos kaže:
www.njuskalo.hr/audio-ostalo/75-ohm-rca-...kabel-oglas-11709282

Ostalima prodajem, jabucarima sam spreman mjenjati za 2 puta po 2 hdmi kabela, ili neki zanimljiv bluray film, ili nesto zanimljivo sto ponudite


Oprosti, gdje ti je trebalo 10m kabela za subwoofer?
26.05.2014 | 19:52
apsolutno nigdje, to sam dobio na poklon od ujaka kada sam slagao kucno kino. i dolaskom suba mi je poklonio taj kabel jer mu je bio viska. kako sam bio prelijen ici kupiti 1.5metarski ovaj je ostao u funkciji punih 5 godina. prekjucer sam se sjetio ici kupiti i eto ga, sada mi ovaj vise ne treba
19.07.2014 | 22:43
Poklanjam scanner AGFA SnapScan e50. Kupih ga davnih dana za kućnu uporabu, ponajviše poradi skeniranja dijapozitiva kojih sam imao kamaru. Imam još uvijek i oriđiđi kutiju, a manual sam negdje zametnuo ili bacio. No, tko još čita manuale pored Andrića i Selimovića? Tu su i transformersi i kabel. I TO NIJE SVE!!! Na poklon dobivate i plastične maskice u boji tako da ih možete mijenjati po raspoloženju ili ih uskladiti s bojom očiju dragog vam ženskog bića. Maskice u boji, dakako, daju i određen gay-friendly štih što je svakako poželjno za većinu korisnika Apple proizvoda.

Pics or didn't happen!


Box.jpg


Scanner.jpg


Otvoren.jpg
20.07.2014 | 09:51
Mene zamima. Jedino mora raditi s WIM XP.
Jedino bi realizacija bila na jesen. Gjur, ako si iz ZG-a, mogu pokupiti drugi tjedan, ili cak danas (nedjelja) navecer.
21.07.2014 | 17:21
Scanner je, dakle, otišao naboljem, najbržem i jedinom ponuđaču.

Danas u ponudi imamo dva artikla.
1. Epson Stylus PHOTO R220. Printer nije radio godinama i ne znam je li u funkcionalnom stanju. Znam samo da je normalno radio kada je zadnji puta bio uključen. U njega ide 6 boja i radio je odlične printove fotki ili raznih likovnih kreacija. Format A4.

Printer.jpg


2. Wacom tablet. Ovo vjerojatno već spada i u muzejske primjerke. Površina za tabletiranje je cca 13x9.5 cm.

Tablet.jpg


Konektor.jpg
21.07.2014 | 17:23
@Gjuroo, hvala još jednom na skeneru!!!!
21.07.2014 | 17:31
zabac kaže:
@Gjuroo, hvala još jednom na skeneru!!!!


Nema na čemu. Nadam se da će ti poslužiti.
21.07.2014 | 17:36
Žabac, kad poskeniraš svoje dijače ili negative, molim te, javi, imam ih i ja nešto (pa da proslijediš/posudiš skener). Hvala!
Gjuroo, taj Wacom ima AppleTalk konektor? Kako to uopće spojiti na neki noviji Mac...?
21.07.2014 | 17:49
Evo i odgovora na moje posljednje pitanje :
code.google.com/p/waxbee/
21.07.2014 | 18:08
Smayoo ako ti treba. Imam ja wacom tablet na usb. Pa ti ga mogu dati jer ga uopce ne koristim.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 59 minuta
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

cariblanco, dpasaric, Gjuroo, Anonimci (736)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.24 Seconds

Provided by iJoomla SEO