Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 17 minuta
  • ZeljkoB: Jel postoji jednostavno rjesenje za uzeti apple one iz hr ?
  • dpasaric: Javi benchmarke u thread o MBP na naslovnici :)
  • energyman: Stigao mi 16” M1 Pro :)
  • smayoo: Evo ovdje: [link]
  • stefanjos: ljudi iParty 2021 prijave u forumu!!
  • smayoo: Piši u oglasnik
  • dodoonn: Prodajem MBP 13, M1 star 2mj, 512gb, space gray, 9500kn. Kupljen u DE. Zdravlje baterije 100%.
  • Dijete: :) Smayoo shhhh, skrati jezik, mogu te cuti…
  • smayoo: sjetio sam se te pjesme na Dan sjećanja nedavno. :( Tužno je što su neke bitne životne stvari, iako drugačije, opet nekako - iste... :(
  • smayoo: [link]
  • Bertone: Vrlo prigodno... sjela recenzija za Dan Republike :D
  • smayoo: Evo, jesam! :D
  • dpasaric: Evo MBP 14" test na naslovnici, slobodno komentirajte!
  • ^SuperUnknown^: Ekipa, ima li tko tipku 0 (nula) sa MBP 2011 (ili slicnog), te mozda sarafe od donjeg poklopca? :)
  • stefanjos: tino1 ista ista :)
  • Dijete: Dobra stvar sa Salash je kaj nemaju puno cvaraka, ali ih ipak imaju kroz cijelu godinu… tak da manje vise imam uvijek malo u frizideru i grickam ih umjesto cokolade…
  • Daddo: Inače čvarci su postali problem. Nema više kvalitetnog leđnog špeka za iste. :(
  • Daddo: Jako fino ali ne i zasitno. Osim hobe.
  • Daddo: Ribe i mekušci su sasvim druga kategorija.
  • Dijete: Venisoni se isto love aha… ali i uzgajaju
  • Dijete: Ima i divljih svinja, isao sma u lov dva puta, al preferiram osti i podmorje vise od puske u sumi
  • Daddo: Zamajavam. Kod vas ipak najviše se venisoni love. :)
  • Dijete: ima, svinja, al tu di sam ja nema hladnoce i ekipice s kojom bi napravio pravo kolinje :)
  • Daddo: Hladetina, pihtija, piktija, lučenje, dželadija… kako gdje i tko ju spravlja i zove.
  • Daddo: Nema kod vas svinja?
  • Dijete: Hladetina…
  • Dijete: Pobeglo mi je bez jednog s…. Moram si nokte postucat… tu nema kolinja :( al imam super obitelj blizu koja ima firmu Salash i rade mesna bozanstva - i cvarke… dakle taj dio mi fali, mijesat i stiskat cvarke…
  • Daddo: /me kuha hladetinu upravo
  • Dijete: Se ide rano spavat vecera prije kolinja? Ili kolinje vise nije in?
  • Daddo: “Afrika sa strujom” all over again.
  • drlovric: @VanjusOS: Pa znas da jeste :) Instaliram evo novi. Odlucio sam na clean instalation, pa to malo traje. Tebi treba?
  • smayoo: Možda se ne sjećaš (očito se ne sjećaš) 80%-tnog blackouta Hrvatske prije cca 20 godina kad se razletio VN prekidač u TS Tumbri i izazvao raspad EE mreže u Hrvatskoj
  • smayoo: Shit happens. Nije da netko baš želi da se takvo što dogodi, ali nije ovo više SFRJ, niti postoji više JUGEL koji je imao zakonsku obavezu održavanja 95%-tne raspoloživosti mreže.
  • smayoo: :D :D :D :D
  • JOHN: Pa to se ne smije dogoditi!
  • smayoo: @JOHN: kako ne bi bilo moguće? Ako se dogodi neki pičvajz na TS Konjsko, može i cijela Dalmacija ostati bez struje
  • tino1: @John možda nisu platili račune?
  • tino1: @riba debilana, prijatelju po cijeloj liniji. DA smo na vrijeme, već bi i zaboravili. Sad je kasno, ovaj val nas lomi punim. Pitam se gdje će im duša.
  • tino1: @žabac, koje veze ima ministarstvo zdravlja na bliskom istoku s potvrdama?
  • JOHN: Kako je moguće da cijeli Split ostane bez struje?
  • Riba: I da je opravdano, ne zelim da dijete propusta jos vise skole nego sto je to vec slucaj.
  • Riba: U svakom slucaju debilana.
  • Riba: Nisu oni odredili nego ministarstvo zdravlja, a i nitko ne kaze da je putovanje obavezno.
  • smayoo: Ne može izostanak biti neopravdan ako su oni sami odredili da ne dolazi u školu.
  • jura22: To je dokaz da su potvrde bezvrijedne.
  • Riba: Nece ici u skolu pa ce dobiti neopravdane izostanke.
  • smayoo: Kakve veze to ima što ti dijete mora biti dva tjedna u karanteni? Pa nije to dvije godine. Što bi da ti se dijete razboli? Isto bi bilo doma dva tjedna.
  • Riba: Ali kako je krenutlo, opet ce pozatvarati pola zracnih luka, pa je svejedno.
  • Riba: Nema veze sa poslom, metnula nam ga je skola, traze da dijete nakon puta mora biti dva tjedna u karantetni ako nije cijepljeno, a djecu ne cijepe tako da su nam de facto sjebali sve mogucnosti za putovanje.
  • jura22: Je li bar novce daju za metanje?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%