Vremenar Hrvatska - Nova HR aplikacija za vrijeme
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Vremenar Hrvatska - Nova HR aplikacija za vrijeme


16.07.2012 | 10:51
ima još koji promo kod??
16.07.2012 | 12:15
Umjesto jos jedne kave ...mislim da pravim dvostruku korist
16.07.2012 | 17:30
@Duško legenda… heheh jabuk.si
11.10.2012 | 21:13

Bok svima..
Ispričavam se za dug period između update-a, dosta stvari mi se dešavalo u međuvremenu... sad sam tu da za vas napravim novu verziju i zanima me ima li zainteresiranih beta testera. Hint: trebaju mi korisnici koji koriste facebook & twitter

Ispričavam se još jednom i puno pozdrava,
Duško
12.10.2012 | 16:17
Mogu ja drage volje testirati, jedino kaj baš nisam korisnik facebook-a ni twitter-a. Imam račune ali ne koristim ih.
20.10.2012 | 11:10
Bok, gore mi pise samo " u, u h:00 sati" svaki put kad pokrenem il refresham update. Jel problem u mom iphoneu il? Ios 6 je na njemu iph4s.
21.10.2012 | 01:01
I meni isto.
22.10.2012 | 01:10
uskoro će uslijediti negativne temperature. mislim da bi bilo u redu kad bi se za jailbreak korisnike uveo negativni prikaz temperature. to je već izvedeno za standardnu aplikaciju vrijeme putem tweaka "weathericon". ne vidim zašto isto nebi bilo moguće napraviti i za vremenar.
22.10.2012 | 07:19
Pozdrav, Duško. Mogu ti i ja testirati app, nije problem. Koristim aktivno i Facebook i Twitter. Pozdrav!
22.10.2012 | 10:27
Bok!
Rijesen je problem sa prikazom vremenskog termina, trebat ce nekoliko sati da se osvjeze sve lokacije sa ispravnim podacima. DHMZ je malo promijenio izgled web sajta.

Pozdrav,
Dusko
22.10.2012 | 11:28
Sve radi sada kako treba, sve 5.
22.10.2012 | 11:33
Hvala!
Drago mi je da radi kako treba. Nadam se da mi drugi projekti nece stati na put da objavim update sa vise opcina, integracijom facebooka, twittera, bugfix...

Pozdrav,
Dusko
22.10.2012 | 12:44
Sada i meni radi kao i prije. Što se tiče temperature ispod ništice, zanima me može li se podloga, na kojoj je vrijednost u st celzijusa, za iznad 0, staviti u crvenoj boji (kao sada), a kada je niža od 0, u plavoj, bez da piše minus?
23.10.2012 | 14:31
Bok..
Nemam nazalost puno iskustava sa programiranjem jailbreakanih tweakova tako da mogu jedino obecati da se sa tim pozabavim nakon slijedeceg updatea.

Pozdrav,
Dusko
24.10.2012 | 01:35
pogledaj source code od cydia tweaka weathericon i siguran sam da ćeš znati kako to primijeniti na vremenar. isti je tweak isprogramiran da prikazuje negativne temperature sa stock aplikacijom, pa čak napiše sa pravim znakom °C. vjerojatno source treba izmijeniti na aplikaciju vremenar, ništa više.
25.10.2012 | 23:43
Dugo sam mislio kupiti ovu aplikaciju i evo se konacno odlucio.
Totalni debakl u prvoj sekundi, nakon pokretanja aplikacije koja mi je default nudila vrijeme za ZG-Maksimir odlucih se upisati svoje selo:)
No Results... i vise nikud ne mogu izaci niti se vratiti na prvobitni izbornik.

...
Nakon 10ak brisanja aplikacije i ponovnog instaliranja skuzio sam da prilikom upisivanja mjesta ukoliko ti ga ne ponudi (a cest je slucaj da nema manjih mjesta) ne smijes kliknuti ok jer je tu kraj...
Isti je slucaj kada ne zelim upisati mjesto vec prepustiti da gps locira najblize mjesto, uvijek zavrsi u slijepoj ulici gdje je jedini izlaz brisanje aplikacije.
Iskreno to je prva aplikacija na mobitelu koju sam uklonio da me ne nervira.
25.10.2012 | 23:52
Da, to se zna dogoditi. Treba izgasiti aplikaciju (ne samo izaći iz nje) i ponovo pokrenuti i onda je sve ok.
26.10.2012 | 15:43
imenso kaže:
Da, to se zna dogoditi. Treba izgasiti aplikaciju (ne samo izaći iz nje) i ponovo pokrenuti i onda je sve ok.


Osim izgleda sa kojim sam u potpunosti zadovoljan a to sam primjetio i kod vecine korisnika aplikacija je prepuna bugova.
Ne radi se uopce o par kuna koliko kosta ali iz ciste pristojnosti bi bilo lijepo da je besplatna dok ne dostigne neki pristojan nivo i stabilnost. Mislim da je zadnji update bio prije pola godine. Znači li to da app store ne prihvaća vaše nove inačice ili ne uocavate trivijalne probleme koji aplikaciju cine bezvrijednom... ne kuzim:)
26.10.2012 | 19:02
Mateo kaže:
Znači li to da app store ne prihvaća vaše nove inačice ili ne uocavate trivijalne probleme koji aplikaciju cine bezvrijednom... ne kuzim:)



Nisam ja radio ovu aplikaciju, ja sam samo korisnik kao i vi. Odgovor koji sam dao je iz mog iskustva sa aplikacijom i to se možda dogodilo dva puta od kada je imam. Dok autor ne riješi bug, problem se može srediti na način koji sam opisao. Ja sam sa aplikacijom zadovoljan bez obzira na te neke sitne bugove.
26.10.2012 | 21:33
Mateo kaže:
Dugo sam mislio kupiti ovu aplikaciju i evo se konacno odlucio.
Totalni debakl u prvoj sekundi, nakon pokretanja aplikacije koja mi je default nudila vrijeme za ZG-Maksimir odlucih se upisati svoje selo:)
No Results... i vise nikud ne mogu izaci niti se vratiti na prvobitni izbornik.

...
Nakon 10ak brisanja aplikacije i ponovnog instaliranja skuzio sam da prilikom upisivanja mjesta ukoliko ti ga ne ponudi (a cest je slucaj da nema manjih mjesta) ne smijes kliknuti ok jer je tu kraj...
Isti je slucaj kada ne zelim upisati mjesto vec prepustiti da gps locira najblize mjesto, uvijek zavrsi u slijepoj ulici gdje je jedini izlaz brisanje aplikacije.
Iskreno to je prva aplikacija na mobitelu koju sam uklonio da me ne nervira.


Bok.
Zao mi je da imas primjedbe na app. Nazalost, svaka aplikacija ima visoku razinu kompleksnosti i moguce su situacije u kojima ce doci do greske. Pogotovo ako su podaci uvjetovani servisima koji su generirani izvan aplikacije (podaci sa postaja). Zarade od aplikacija u Hrvatskoj su simbolicne i ne omogucuju da bi to bio full-time job nego samo hobi i bonus, tako da sam prioritet morao dati zaradi kruha iako u ovome puno vise uzivam. U svakom slucaju, slijedi update koji ce rijesiti dva navedena problema. DHMZ ne nudi podatke za puno postaja, tako da cu koristiti i vanjske servise tamo gdje ti podaci nisu dostupni, a taj bug sa izborom mjesta sam rijesio i bice dio updatea.

Pozdrav,
Dusko
26.10.2012 | 21:34
Hackerivs kaže:
pogledaj source code od cydia tweaka weathericon i siguran sam da ćeš znati kako to primijeniti na vremenar. isti je tweak isprogramiran da prikazuje negativne temperature sa stock aplikacijom, pa čak napiše sa pravim znakom °C. vjerojatno source treba izmijeniti na aplikaciju vremenar, ništa više.


Probat cu ..
26.10.2012 | 21:50
imenso kaže:
Mateo kaže:
Znači li to da app store ne prihvaća vaše nove inačice ili ne uocavate trivijalne probleme koji aplikaciju cine bezvrijednom... ne kuzim:)



Nisam ja radio ovu aplikaciju, ja sam samo korisnik kao i vi. Odgovor koji sam dao je iz mog iskustva sa aplikacijom i to se možda dogodilo dva puta od kada je imam. Dok autor ne riješi bug, problem se može srediti na način koji sam opisao. Ja sam sa aplikacijom zadovoljan bez obzira na te neke sitne bugove.


Hvala
08.11.2012 | 00:38
Dali je moguce dodati vremensku prognozu po satima?neznam od kuda vuce accuweather ali dosta tocno pogodi kad ce recimo kisa..i kad smo kod toga dali je mogu napraviti da si namjestis da ti dode push obavijest 15/30min prije kise?
06.12.2012 | 04:20
Imam savjet za sve ljude koji imaju jailbreakane iPhoneove i žele ispravan prikaz negativnih temperatura. Kako puno vremena provodim na mjestima s velikom nadmorskom visinom, pogotovo zimi, zgodno dođe vidjeti negativne temperature na ikonici aplikacije. Ja sam to uspio izvesti instalacijom tweaka "weather icon", koji je potpuno besplatan. U postavkama se to sve fino namjesti, i nakon toga ispravne temperature bivaju prikazane na zaslonu, bez nekih raznih workarounda da se negativne temperature pokazuju kao pozitivne i sl.
Ovim putem bih zamolio nekog iskusnog iphone developera da izradi aplikaciju za jb telefone koja će ispravno prikazivati negativne temperature (i za koje postoji source code).
Ja to nažalost ne znam.

06.01.2013 | 18:55
na vremenaru ne radi push već par dana.
07.01.2013 | 19:51
iAnte kaže:
Predator971 kaže:

Ista stvar. Valjda će popravit taj bug.


Jednostavno treba pribiljeziti autore ovakvih aplikacaja pa kad kupujes novu aplikaciju domaceg autora vidit tko je u potpisu...
09.01.2013 | 10:29
Ispricavam se svima za nekoliko dana potrebnih za popravku problema. U medjuvremenu sam promijenio drzavu pa mi je to uzelo vecinu slobodnog vremena. Ukoliko i dalje postoje problemi, javite mi, i otklonicu ih u slijedecem updateu.

Lijep pozdrav,
Dusko
09.01.2013 | 20:19
Od danas kod mene ponovo radi prikaz temperature kako treba.
11.01.2013 | 15:44
Jel i vama ostalima vremenar ne pokazuje na ikoni negativne temperature?
11.01.2013 | 16:56
iTT kaže:
Jel i vama ostalima vremenar ne pokazuje na ikoni negativne temperature?

Jesi li ti pročitao postove prije ovog tvog?
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 15 sati, 35 minuta
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.51 Seconds

Provided by iJoomla SEO