Najkorisnije aplikacije?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najkorisnije aplikacije?


  • Sank
  • Moderator
  • 219
23.02.2011 | 19:39
Od prethodno navedenih situacija kako se može koristiti WiFi2HiFi aplikacija otpadaju one situacije u kojima se gleda video Kašnjenje zvuka je dovoljno da upropasti ugođaj. Za sada nisam vidio načina da se to popravi.

Dakle WiFi2HiFi je dobar samo za slušanje muzike.
27.02.2011 | 21:06
stvari koje su meni neophodne na iphone...

1.cydelete
2.external iPod controls- prepaciva na iducu/predhodnu pjesmu sa volume plus minus...
3.infinifolders- neogranicen broj app u jedan folder
4. recent call log delate- mogucnost brisanja poziva po zelji znaci ne mora sve samo odabrane...
5.SBRotator-okrece ekran u svim smjerovima
6.iPhone delivery... za sms izvjesce
7. airplane SBSettings...upali /ugasi 3G, wi-fi..jednim klikom i jos dosta toga...
8.remove Background -ubija sve aplikacije koje su aktivne jednim klikom otvara se u SBSettings
9.iProtect -zakljucava sifrom aplikacije po zelji
04.04.2011 | 03:25
itunes.apple.com/app/viber-free-phone-calls/id382617920?mt=8

ovo je mrak ako funkcionira, budem testirao pa javim =)
04.04.2011 | 13:39
evo super aplikacije za strimanje svega sa Mac-a na Iphone...rade i titlovi u filmovima....jedino je steta sto radi samo na Intel Mac-u,ali odlicno radi....
StreamToMe
itunes.apple.com/us/app/streamtome/id325327899?mt=8#
04.04.2011 | 23:26
Pozdrav emjae!

Koliko vidim, bacio si oko na viber...

Viber ti je wifi/3G klijent sa kojim možeš uspostavljati pozive, i odnedavno čak slati sms poruke.
Međutim, druga strana isto mora imati viber instaliran, a sva komunikacija se obavlja preko wifi-a.
tako da u principu, ovo nije ništa revolucionarno, praktički ista stvar kao skype ili bilo koji IM program.
Koristi Viber neko vrijeme i iz mog iskustva mogu reći da prije zadnjeg update-a (gdje su uključili i sms) konstantno imao problema u VOiP modu, a nakon update-a koristio sam ga i pričao bez problema!
Isto tako, odlično je to što viber ne uzima nikakvu memoriju, ne treba stajati u pozadini da bi te netko mogao dobiti, i još k tome ti automatski integrira sa imenikom u mobitelu i pronalazi ljudi koji su isto na viberu i dodaje ih u svoj imenik.
Uglavnom, stvarčica koja je definitivno potrebna
Jesi ga već isprobao, kakva su tvoja iskustva emjae?
06.04.2011 | 16:35
Isprobao sam Viber i mogu reći da ima bolji zvuk nego kad zovem uobičajenim putem. To mi potvrđuju i ljudi s kojima sam pričao. Dakle - za preporučiti, a sada ima i opciju SMS-anja. Plus automatski ti izlista svih iz kontakata koji također imaju instaliran Viber. A što je najvažnije sve je free.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
18.05.2011 | 16:39
Eto, za sve one kojima su mogućnosti iPhone kamere nedovoljne, konačno još jedan tweak koji donosi timer i rapid shot. Zove se PictureMe, a uskoro bi trebao biti dostupan na Cydia. Doduše, nema točnog datuma izlaska za sada pa ćete morati povremeno provjeravati. Evo i originalne vijesti na Redmond Pie:

www.redmondpie.com/add-camera-timer-dela...era-app-cydia-tweak/
21.05.2011 | 16:46
sike_ri kaže:
Pozdrav emjae!

Koliko vidim, bacio si oko na viber...
Jesi ga već isprobao, kakva su tvoja iskustva emjae?


evo bas sam jucer osposobio iphone i testirao ga, pričao sam s frendom 15 minuta, i radi dobro, super ce mi ovo doc jer obojica imamo iphone i mozemo si slat poruke preko vibera besplatno, jako korisna aplikacija, zadovoljan sam, zvuk se cuje odlično
07.11.2011 | 23:12
iZET - Krisna aplikacija ako ste u zagrebu ima sve novosti o voznom redu tramvaja i autobusa po danu/noći, čak ima i lažni ticket generator (kupili ste kartu za javni prevoz ... molimo na zahtjev pokažite kontroloru) vrlo korisno ako studirate / posjecujete cesto ZG

Viber - Besplatna komunikacija između korisnika vibera (sms, mms, pozivi)

ifile - za bilo kakva podešavanja kopiranja editiranja unutar iphone filesistema

MyPhone+ - Koristi za sinkronizirati kontaktne slike, informacije o lokaciji, rođendan i još štošta vaš imenik sa facebookom

AvPlayer - prvi normalni divx player koji ima subtitle support

Wolframalpha - pomaže mi u rješavanju matematičkih problema (za nas na faxu)

Quickoffice - office na iphoneu, excel, pdf, word & ppt

Mobile Mouse - Koristite iphone kamo wi-fi miš, legnete se u krevet i uzivate (koristim ga kad mjenjam filmove da se ne trebam dizat iz kreveta lol:)

LedFlashlight (free) - vrlo korisna svijtleca aplikacija za sve korisnike 4tvorke

Od gejmova bi izdvojio
Plant Vs. Zombies tu igrcu sam ja mislim igrao cjelo ljeto nikako da mi dosadi, i fieldrunners

e sad tweakovi:
Barrel > neznam kako objasniti: Barrel is new iPhone Cydia app that creates barrel rolling effects on your springboard. It can be purchased for $2.99.
CyDelete > Briše bilo koji cydiinu aplikaciju bez potrebe da se ulazi u cydiu
IconRenamer > Mjenja nazive ikona
InfiniFolders > zaobilazi appleovu restrikciju od 12 ikona po folderu
KillBackground > "ubija" sve aplikacije u pozadini jednim klikom
Iconclasm > 5x5 ikona u springboardu
sbsettings > must have za svakoga ko je jailbreakao iphone
Five Icon Dock > 5 ikona "tamo dole"
Gridlock > mozete postaviti ikonu bilo gdje na ekranu
Iprotect > zaključava aplkacije po želji
ZoomIsBack > zoom se vratio na ios5

Sve aplikacije i tweAkovi su uopbno testirani na mome iphoneu(4 ios5) i rade odlično i bez greške) !!

tako to sve skupa zdrobljeno izgleda na mome iphoneu:




hvala ninetu ca mi je pokozo
08.11.2011 | 01:29
getipa.info/
08.11.2011 | 14:29
iCamcorder-video snimanje za Iphone 2g,sa raznim efektima.....
iNet-pokazuje sta je sve nakaceno na lokalnu mrezu...
JustinTv-online video...dosta live sportskih prenosa
MyWebcam-pratite sta vam se desava kuci,kad vam je upaljena webcamera na kompu....(instalirati mali server za Mac)
Plex-sve od medije sto imate na kompu..gledate i slusate na telefonu,u lokalu...
RemoteMic-instalirate na Mac,program Remote Mic Console...i pretvorite vas telefon u Spijunsku bubu....
RowmotePro-jedno od boljih varijanti za upravljanje Mac-om....odlicno radi i na AppleTv2...
WifiCam-kamera na kompu preko ip adrese telefona...
XBMC-odlican daljinski za xbmc,gde god je instaliran...
Dreambox Remote-upravljanje svim Satelitskim risiverima sa Enigma sistemom...
Sms+-mozete da kucate poruku kao na starim telefonima....
Bambuser-pokrenete program gde god imate net...i moze svako da vas vidi i cuje,u realnom vremenu,cim ode na sajt...bambuser.com..i ukuca vas user...
08.11.2011 | 22:25
Tesko mi je reci sta je "najkorisnije" ali znam sta najvise koristim!
Mail app, iCab, 2Do, mPBZ, numbers, simplenote, dropbox, calcbot, camera+, tapatalk, skype, facebook, twitter, runkeeper! Osim ovog zadnjeg. Ovu su aplikacije koje otvaram barem jednom u dva dana, a veciu toga svakodnevno koristim!
od igrica nisam navucen na neku posebno, ali na ipadu svako malo kupim neku novu pa ju igram par dana dok mi ne dosadi!
11.11.2011 | 19:02
Koju aplikaciju koristite za/kao USB drive/flash?

Jel koristi netko FileApp?
15.12.2011 | 10:44
vlastelica kaže:
[quote]Za sada me je oduševila aplikacija VIBER.
inače Viber ima besplatne pozive među korisnicima iPhone preko wi-fi mreže (jesam li u pravu).

...isto tako i sa korisnicima koji su pogonjeni Androidom...

... meni je dobra aplikacija (besplatna) Flipboard, sve aktualno na jednom mjestu...
15.12.2011 | 11:44
Da Viber je odličan i u biti je sličan Skypeu, ali ne zahtjeva registraciju i nudi isključivo VoIP pozive ili poruke (SMS) preko WiFi, ali i preko 3G mreže. Radi s iOS i s Android platformama.

+1 i od mene za Flipboard, odlično, pregledno, atraktivno.

Jedna od novijih i po meni trenutno najljepših aplikacija je Path, nešto kao moderni osobni dnevnik, ali nećemo pogriješiti ako je nazovemo još jednom društvenom mrežom. Ima i integrirane twitter, facebook i sl. servise u sebi. Sve u svemu funkcionalnost upitna, ali samo sučelje je predivno.

I za kraj ZITE - lijep i ugodan čitač vijesti ili po naški "news aggregator". Sličan je Flipboardu samo više okrenut vijestima određene tematike, a može se povezati i sa Google readerom.

To su onako novije aplikacije.

One koje još dosta koristim, a stavio sam ih na iPhone tek nedavno su: TeamViewer, Instacast, TED, Converbot, djay remote, Soulver...
  • campo
  • Posjetitelj
15.12.2011 | 12:43
Naj korisnija app koju koristim je GoodReader ,..čita i dijeli sve na svim vrstama komunikacije,....
Files također za podijelu dokumenata
to je što se tiče komunikacije i podjele
igra svih vremena Hungry shark
plaćanje Pay pal
WhatsApp i viber
Mac Tracker
Auto Cad WS
18.12.2011 | 20:21
Ljudi.. pozdrav, novi sam ovdje. trebam pomoc! Imam Iphone 3GS i jaibreakan je (IOS 5.0.1).. Imam cydiu,instalous,winterboard i jos neke gluposti.. al problem je u winterbourdu... imam ga instaliranog i kad instaliram bilo koju temu, udem u winterboard i postavim je sa kvacicom, idem RESPRING i pojavi mi se opet isti zaslon, i tako za sve teme koje izaberem.. plss pomozite!!
18.12.2011 | 20:23
probaj izgasiti summerboard pa opet probati s upaljenim.
18.12.2011 | 23:46
Evo probao sam ali ništa..jedino do sad sto mi je radilo je instalous... Ovaj winterboard neće niti jedna tema.. Probao sam i barrel skinut i kad skinem nemogu ga nać u postavkama.. Probao sam i još neke aplikacije koje sam vidio tu na forumu ali neće
Mi.. Sigurno se može nekako riješiti ali zato pitam vas .. Jeli možda problem u iOS 5.0.1?
18.12.2011 | 23:58
Koliko sam vidio po netu dosta korisnika se zali da im crashuje winterboard,koja ti je verzija, zadnja zvanicna je 0.9.3211-1. a nezvanicna 0.9.3901.
19.12.2011 | 00:02
Gdje mogu vidjet verziju?
19.12.2011 | 00:05
Nemam JB na iPhoneu ali koliko se sjecam cydia - menage-paketi-winterboard.Ako je izasao neki update cydia ce ti javiti.
19.12.2011 | 00:10
0.9.3903 mi je verzija.. Jeli to u redu ili?
19.12.2011 | 00:38
to je zadnja koliko znam
19.12.2011 | 00:40
Znaci, nju onda ne podržava ili?? Zna li neko onda šta moram napraviti da mi proradi winterboard?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
19.12.2011 | 00:56
Ova tema služi za opis najkorisnijih aplikacija, a ne za riješavanje problema s njima!!

Ljubazno bih vas zamolio da problem sa winterboardom nastavite riješavati u za to odgovarajućem mjestu s odgovarajućim naslovom teme. Hvala.
19.12.2011 | 01:00
Oprosti ali posto sam novi na forumu ovo je bila jedina tema gdje sam mogo napisat svoj problem jer neznam kako napisat novu temu..
19.12.2011 | 01:19
ILoxD kaže:
Oprosti ali posto sam novi na forumu ovo je bila jedina tema gdje sam mogo napisat svoj problem jer neznam kako napisat novu temu..


"Pokreni novu temu" u meniju na vrhu.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
19.12.2011 | 01:23
Ne trebaš se ispričavati niti opravdavati, samo si daj malo truda i vidi što ti piše na ekranu. Novu temu otvaraš tako da uđeš u forum koji najbolje odgovara tvojem pitanju i onda pri vrhu klikneš na, zamisli, "Pokreni novu temu"

Naravno prije otvaranja nove teme uvijek je poželjno malo pretražiti forume tražilicom i pokušati naći da li se o tome što tebe zanima već pisalo.

Strpljenje je vrlina koju je danas sve teže naći u ovim fast food generacijama. Da zbog nestrpljenja ne postavljaju pitanja po svuda po forumu bez obzira na temu, tada bi i pretraživanje radilo puno bolje i brže bi se našlo odgovore.
27.12.2011 | 03:40
Evo da stavim sad svoje aplikacije skinute nakon sto sam malo proucio Cydiu,jailbreaik i to ...
Barrel
Gridlock
Bigify+
Color keyboard
Infinidock
SleepFX
SBSetings
Winterboard (jos me uvijek zeza i malo sam gledo kako rijesiti problem na iOS 5 i uspio sam tako sto sam ga resetiro al jos uvijek nije popravljen do kraja jer kad izaberem temu dode mi neki bug gdje su samo par ikona iz teme a ovo ostalo normalno... zna li neko nacin kako da se to rijesi ili?


ii jos sam zaboravio nabrojat moje najdraze igrice:
BMX Touchgrind
Touchgrind
Angry birds seasons
Fruit njinja
Pes 2011
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 27 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

accom, Air, BigMac, big_mac, Riba, Sank, Yonkis, ZeljkoB, Anonimci (575)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.21 Seconds

Provided by iJoomla SEO