Najkorisnije aplikacije?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najkorisnije aplikacije?


29.06.2010 | 14:54
nije mi zao 3 dolara
vec ne zelim ostavljat br kartice
a nemaju opciju placanja putem paypal-a
  • Dijete
  • Posjetitelj
29.06.2010 | 15:07
zelucic je napisao:
nije mi zao 3 dolara
vec ne zelim ostavljat br kartice
a nemaju opciju placanja putem paypal-a


ako je to problem, preporucujem. da koristis neku visa electron karticu ziro ili tekuceg racuna na kojoj drzis ne vise od 100kn..

to je nacin na koji ja funkcioniram..
29.06.2010 | 16:54
hmmmm
pokusao sam internet kupovinu visa karticom pa nije prihvacalo
mislis li da ovi prihvacaju?!
ima li netko iskustva?
29.06.2010 | 16:59
zelucic je napisao:
nije mi zao 3 dolara
vec ne zelim ostavljat br kartice
a nemaju opciju placanja putem paypal-a


Vidiš, ovo je dobar odgovor. S druge strane, radi se o Appleu, a ne nekoj kineskoj junga-munga firmi, tako da vjeruj, nemaš bojazni.

Eno, imaju moju AMEX karticu gore od dana kad sam kupio iTouch, odnosno kada je izašao App Store i sve pet.
  • Dijete
  • Posjetitelj
29.06.2010 | 17:44
yes.. primaju visa electron..
11.07.2010 | 14:36
trebao bi neku aplikaciju koja obavijesti sa zvučnim signalom propušteni poziv ili sms svakih par minuta dok se ne pogleda...tj.otvori(imao sam to na nokia sad bi tako i za iphone)...hvala..
12.07.2010 | 00:59
dat ču sam sebi odgovor,možda još nekom zatreba...

"reminder" u Cydia-i ce te ga naci pod imenom "Notifier"....besprijekorno radi(kod mene na 3.1.3) moze sve da se podesi....poruke,propusteni pozivi,mail-ovi....
15.07.2010 | 14:03
Par komada u random order:

- Croatia Traffic&Weather: izvrsta app koji nekolicinu HR portala (HAK, DHMZ, HNB...) s online informacijama sažima u sebi. Najviše orjentirana korisnicima koji puno putuju ili koji jednostavno žele imat informacije odmah sad bez dodatnog pretraživanja neta poput cestarina, plovidbeni red trajekata, vrijeme, stanje na cestama, kamere, tečaj nekoliko banaka... itd..

Svakako najkorisnije informacije dobivene od ostalih putnika - radari, gužve, radovi na cestama. Ma jako sam zadovoljan.

- Bankomat: nema se što reći, nađem se u nepoznatom kvartu i umjesto lunjanja okolo, izvadim iPhone iz džepa i eto, odma mi veli di mi je moj bankomat,

- TouchMouse: WIFI kontrola mišem na Mac-u. Ono, strictly from the bed,

- ToDo: izvrstan GTD app, puno opcija za sync-anje (čak sync-a s iCal-om),

- ShopShop: lista za kupovinu (isto ima i ToDo al sam ShopShop prvog počeo koristiti pa mi prirastao srcu),

- Units & AppBox Lite (švicarac): slične app koje pomažu u pretvaranju jedinica, preračunavanju datuma... itd..

Manje-više, to su mi one esencijalne aplikacije koje čine život lakšim. Koristim skoro sve native aplikacije + još par tih Utilities koje su standardne kod svih nas (Skype i sl.).

Eto, manja recenzija...
20.11.2010 | 22:59
Kako sam novi sa iPhone-om,, imam jedno pitanje, pa da ne otvaram novu temu,,

zanima me dali postoji aplikacija koja bi pratila pozive, te da ih se može pregledati, znači da mjesečno prati, propuštene, primljene, pozivane brojeve i njihova trajanja,,

pozdrav,
29.12.2010 | 12:22
....imam neki problem sa svojim iPhone-om..nesto u vezi slikanja...pa slika nema.....a to mi je jako vazno i neznam kome da se obratim
29.12.2010 | 12:33
iPH, a da nam objasniš konkretan problem?
U čemu se radi?
Možeš li otvoriti fotoaparat i slikati, koji iPhone imaš?
Dali ti u albums sačuva sliku tvoj iPhone?
Koji je konkretan problem?
29.12.2010 | 14:21
iPh je napisao:
....imam neki problem sa svojim iPhone-om..nesto u vezi slikanja...pa slika nema.....a to mi je jako vazno i neznam kome da se obratim

Lipa moja, ajd ti lipo malo detaljnije opiši svoj problemi u novoj temi kojoj ćeš dati adekvatni naslov, jer ti ovo ovdje o najboljim aplikacijama nema veze sa tvojim fotografijama.

Na forumu da bi bio koristan svima ipak se treba držat nekog reda i prije nego se postavi pitanje prvo pokušati naći da možda neko već nije pisao o sličnoj temi tj. problemu. Ovako neodgovorno puštanje pitanja bez obzira na temu u naslovu, kao i otvaranje nove teme koja već postoji više se neće tolerirati, a sve zbog toga da bi forum ostao tematski fino posložen i time bio lakši za pretraživanje i pronalaženje odgovora. Ovo nije tržnica za piljarice i anonimce da uvode kaos i bezvlašće. Siguran sam da će me podržati jabučari, sadašnji i budući koji posjeduju internetsku kulturu i bonton.
29.12.2010 | 15:39
Za sada me je oduševila aplikacija VIBER.
inače Viber ima besplatne pozive među korisnicima iPhone preko wi-fi mreže (jesam li u pravu).

Jedino me interesira kako će to funkcionirat kad idem preko granice i kakav će biti račun.
29.12.2010 | 16:51
vlastelica je napisao:
Za sada me je oduševila aplikacija VIBER.
inače Viber ima besplatne pozive među korisnicima iPhone preko wi-fi mreže (jesam li u pravu).

Jedino me interesira kako će to funkcionirat kad idem preko granice i kakav će biti račun.

Kad ideš preko granice jedino što je bitno da imaš dostupnu WiFi konekciju i da zoveš Viber na Viber, u svakom drugom slučaju moglo bi te opalit po džepu. Mislim da kad zoveš na obični broj prebaci na GSM, a ako se i može zvati preko 3G, tj mobilnim internetom, u roamingu to je najskuplje rješenje.
30.12.2010 | 02:01
Ako si u većim gradovima, ima dosta free Wi Fi lokacija npr. McDonalds, Apple store, Starbucks i sl.
Postoji u app storeu aplikacija za free wi fi točke, tj. za njihovo lociranje.Meni su najdraža ova mjesta i od tamo obavljam razgovore s domovinom( jasno jer su neobavezni i nisu uvjetovani vremenom javljanja, no zato su posve free.Prije sam to radio preko Skypea no Viber mi je puno praktičniji.)

Lp
31.12.2010 | 12:05
da ne otvaram novu temu za razgovor mozete li mi reci zasto kad se spojim na Wi-Fi i kad nadem svoju mrezu prvo mi veli de se nemoguce spojit al on se spoji pokaze se kvacica i lokot pa me zanima zasto je taj lokot,btw upisao sam username i password pa dajte objesnite
16.01.2011 | 18:46
pa lokot ti oznacava da je to zakljucan wi-fi, ja sam doma uvijek spojena na svoju mrezu, ali taj lokot i dalje stoji...ako znas lozinku zanemari lokot
20.01.2011 | 00:09
Treba mi preporuka za neku zgodnu todo aplikaciju? Na Macu sam koristio Things ali vidim da je developer zakazao u zadnje vrijeme i app ima samo negativne ocjene na storeu tako da nista od toga. Vec par ljudi mi je savjetovalo 2do, jel ga netko tu koristi?
p.s. isto pitanje sam postavio i na MK pa ako mi je netko tamo odgovorio, ne mora i tu ali znam da nisu svi na obadva foruma
20.01.2011 | 00:59
Ja na poslu koristim 2do i zadovoljava moje skromne potrebe o zapisivanju notica što se i kada treba napraviti i za praćenje izvršavanja istih. Za takvo nešto su mi dobre i neke druge ToDo aplikacije, ali na 2Do sam prešao jer ima verziju i za iPad pored iPhonea, može se syncat s Macom, a i dobro izgleda.
20.01.2011 | 01:16
MoschuS je napisao:
Treba mi preporuka za neku zgodnu todo aplikaciju? Na Macu sam koristio Things ali vidim da je developer zakazao u zadnje vrijeme i app ima samo negativne ocjene na storeu tako da nista od toga. Vec par ljudi mi je savjetovalo 2do, jel ga netko tu koristi?
p.s. isto pitanje sam postavio i na MK pa ako mi je netko tamo odgovorio, ne mora i tu ali znam da nisu svi na obadva foruma

Možda bi ti ovo moglo biti dovoljno ako nemaš prevelike zahtjeve http://www.simplistapp.com/
20.01.2011 | 15:27
U tu svrhu ja koristim Awesome note (aNote). Odlično funkcionira.
20.01.2011 | 22:31
Uzeo na kraju 2do i app je fantastican, definitvno preporuka!
28.01.2011 | 23:58
Meni je jedna od pre jebenih igra Babilonian Twins Bila je na kratko free jer sam je uhvatio s apptrackr i igra je platforma i prejebena i sad vam je snižena još demolish igra pre dobra....
29.01.2011 | 12:35
foldericon ,mx tube,traffic hr
01.02.2011 | 14:34
pozdrav, jedna od boljih tema bar meni, business card reader slikate vizitku i sve vam ljepo spremi u imenik.
01.02.2011 | 17:51
CalLog

CalLog_Icon.png


Ukoliko vam je važno praćenje primljenih i izvršenih poziva i nije vam dovoljan iPhone memorija koja može pamititi naviše do 100 poziva onda je ovo aplikacija za vas. Pored pamćenja poziva, omogućuje i dodavanje bilješki kao i mnoge druge opcije.

Za više detalja pogledajte stranice proizvođača: Biodigits.com/CalLog

Potražite na iTunes: iTunes/CalLog

CalLog na iTunes košta 6,99$. Poslovnim ljudima kojima je zbog posla važno pamtiti pozive i imaju ih više od 100 dnevno ova aplikacija jest spas.
11.02.2011 | 21:14
pozdrav,probao sam si skinut androidlock iz cydie pa mi kaze da nije za cetvorku.grijesim ja ili¨?hvala;)
23.02.2011 | 11:51
WiFi2HiFi

WiFi2HiFi.png


Streamajte svoju najdražu muziku sa svog Maca ili PCja na iPhone koji je uložen u cradle vašeg omiljenog HiFi sustava!! Fantastična aplikacija koja kabele čini viškom. Sada možete svu svoju omiljenu glazbu slušati na HiFi sistemu bez povlačenja kabela. Radi odlično sa iTunes, Front Row, QuickTime Player, VLC, Radium i vjerojatno svakim softwerom koji svira

Pogledajte stranice proizvođača: http://www.wifi2hifi.com/

iPhone aplikacija košta promotivno 0,99$ na iTunes trgovini, a server aplikacija za MAC OS X ili Windows 7 i Vista je besplatna.
23.02.2011 | 12:13
Ako sam dobro shvatio iPhone je u ovom slučaju receiver i nemože birat koju glazbu puštat sa kompa jel?Znači ako je komp negdje dalje opet treba jedan iPhone ili iPad?
23.02.2011 | 12:39
Lihto, ovo je za situacije:

1) sjediš za kompjuterom i radiš na njemu i slušaš mjuzu na HiFi sistemu preko iPhonea koji je u ovom slučaju samo receiver i da ne bira mjuzu već ti biraš na računalu.
2) gledaš film na Macu i imaš zvuk preko HiFi sistema
3) iz pristojne udaljenosti gledaš film na 27" iMacu i imaš slušalice na glavi spojene na iPhone koji prima zvuk, a ti sa remote aplikacijom urpavljaš MACom (to može biti iTunes remote,
4) Čitaš knjigu i puštaš muziku sa MAca na iPhone na koji su spojene slušalice i koristiš iTunes remote app za kontrolu iTunesa itd. itd. itd.

EDIT: Naravno da je istovremeno primanje muzike i upravljanje remote aplikacijom moguće samo na iOS sa mutitaskingom. Isto je izvedivo i sa iPadom
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 28 minuta
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.46 Seconds

Provided by iJoomla SEO