Najkorisnije aplikacije?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najkorisnije aplikacije?


29.06.2010 | 14:54
nije mi zao 3 dolara
vec ne zelim ostavljat br kartice
a nemaju opciju placanja putem paypal-a
  • Dijete
  • Posjetitelj
29.06.2010 | 15:07
zelucic je napisao:
nije mi zao 3 dolara
vec ne zelim ostavljat br kartice
a nemaju opciju placanja putem paypal-a


ako je to problem, preporucujem. da koristis neku visa electron karticu ziro ili tekuceg racuna na kojoj drzis ne vise od 100kn..

to je nacin na koji ja funkcioniram..
29.06.2010 | 16:54
hmmmm
pokusao sam internet kupovinu visa karticom pa nije prihvacalo
mislis li da ovi prihvacaju?!
ima li netko iskustva?
29.06.2010 | 16:59
zelucic je napisao:
nije mi zao 3 dolara
vec ne zelim ostavljat br kartice
a nemaju opciju placanja putem paypal-a


Vidiš, ovo je dobar odgovor. S druge strane, radi se o Appleu, a ne nekoj kineskoj junga-munga firmi, tako da vjeruj, nemaš bojazni.

Eno, imaju moju AMEX karticu gore od dana kad sam kupio iTouch, odnosno kada je izašao App Store i sve pet.
  • Dijete
  • Posjetitelj
29.06.2010 | 17:44
yes.. primaju visa electron..
11.07.2010 | 14:36
trebao bi neku aplikaciju koja obavijesti sa zvučnim signalom propušteni poziv ili sms svakih par minuta dok se ne pogleda...tj.otvori(imao sam to na nokia sad bi tako i za iphone)...hvala..
12.07.2010 | 00:59
dat ču sam sebi odgovor,možda još nekom zatreba...

"reminder" u Cydia-i ce te ga naci pod imenom "Notifier"....besprijekorno radi(kod mene na 3.1.3) moze sve da se podesi....poruke,propusteni pozivi,mail-ovi....
15.07.2010 | 14:03
Par komada u random order:

- Croatia Traffic&Weather: izvrsta app koji nekolicinu HR portala (HAK, DHMZ, HNB...) s online informacijama sažima u sebi. Najviše orjentirana korisnicima koji puno putuju ili koji jednostavno žele imat informacije odmah sad bez dodatnog pretraživanja neta poput cestarina, plovidbeni red trajekata, vrijeme, stanje na cestama, kamere, tečaj nekoliko banaka... itd..

Svakako najkorisnije informacije dobivene od ostalih putnika - radari, gužve, radovi na cestama. Ma jako sam zadovoljan.

- Bankomat: nema se što reći, nađem se u nepoznatom kvartu i umjesto lunjanja okolo, izvadim iPhone iz džepa i eto, odma mi veli di mi je moj bankomat,

- TouchMouse: WIFI kontrola mišem na Mac-u. Ono, strictly from the bed,

- ToDo: izvrstan GTD app, puno opcija za sync-anje (čak sync-a s iCal-om),

- ShopShop: lista za kupovinu (isto ima i ToDo al sam ShopShop prvog počeo koristiti pa mi prirastao srcu),

- Units & AppBox Lite (švicarac): slične app koje pomažu u pretvaranju jedinica, preračunavanju datuma... itd..

Manje-više, to su mi one esencijalne aplikacije koje čine život lakšim. Koristim skoro sve native aplikacije + još par tih Utilities koje su standardne kod svih nas (Skype i sl.).

Eto, manja recenzija...
20.11.2010 | 22:59
Kako sam novi sa iPhone-om,, imam jedno pitanje, pa da ne otvaram novu temu,,

zanima me dali postoji aplikacija koja bi pratila pozive, te da ih se može pregledati, znači da mjesečno prati, propuštene, primljene, pozivane brojeve i njihova trajanja,,

pozdrav,
29.12.2010 | 12:22
....imam neki problem sa svojim iPhone-om..nesto u vezi slikanja...pa slika nema.....a to mi je jako vazno i neznam kome da se obratim
29.12.2010 | 12:33
iPH, a da nam objasniš konkretan problem?
U čemu se radi?
Možeš li otvoriti fotoaparat i slikati, koji iPhone imaš?
Dali ti u albums sačuva sliku tvoj iPhone?
Koji je konkretan problem?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
29.12.2010 | 14:21
iPh je napisao:
....imam neki problem sa svojim iPhone-om..nesto u vezi slikanja...pa slika nema.....a to mi je jako vazno i neznam kome da se obratim

Lipa moja, ajd ti lipo malo detaljnije opiši svoj problemi u novoj temi kojoj ćeš dati adekvatni naslov, jer ti ovo ovdje o najboljim aplikacijama nema veze sa tvojim fotografijama.

Na forumu da bi bio koristan svima ipak se treba držat nekog reda i prije nego se postavi pitanje prvo pokušati naći da možda neko već nije pisao o sličnoj temi tj. problemu. Ovako neodgovorno puštanje pitanja bez obzira na temu u naslovu, kao i otvaranje nove teme koja već postoji više se neće tolerirati, a sve zbog toga da bi forum ostao tematski fino posložen i time bio lakši za pretraživanje i pronalaženje odgovora. Ovo nije tržnica za piljarice i anonimce da uvode kaos i bezvlašće. Siguran sam da će me podržati jabučari, sadašnji i budući koji posjeduju internetsku kulturu i bonton.
29.12.2010 | 15:39
Za sada me je oduševila aplikacija VIBER.
inače Viber ima besplatne pozive među korisnicima iPhone preko wi-fi mreže (jesam li u pravu).

Jedino me interesira kako će to funkcionirat kad idem preko granice i kakav će biti račun.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
29.12.2010 | 16:51
vlastelica je napisao:
Za sada me je oduševila aplikacija VIBER.
inače Viber ima besplatne pozive među korisnicima iPhone preko wi-fi mreže (jesam li u pravu).

Jedino me interesira kako će to funkcionirat kad idem preko granice i kakav će biti račun.

Kad ideš preko granice jedino što je bitno da imaš dostupnu WiFi konekciju i da zoveš Viber na Viber, u svakom drugom slučaju moglo bi te opalit po džepu. Mislim da kad zoveš na obični broj prebaci na GSM, a ako se i može zvati preko 3G, tj mobilnim internetom, u roamingu to je najskuplje rješenje.
30.12.2010 | 02:01
Ako si u većim gradovima, ima dosta free Wi Fi lokacija npr. McDonalds, Apple store, Starbucks i sl.
Postoji u app storeu aplikacija za free wi fi točke, tj. za njihovo lociranje.Meni su najdraža ova mjesta i od tamo obavljam razgovore s domovinom( jasno jer su neobavezni i nisu uvjetovani vremenom javljanja, no zato su posve free.Prije sam to radio preko Skypea no Viber mi je puno praktičniji.)

Lp
31.12.2010 | 12:05
da ne otvaram novu temu za razgovor mozete li mi reci zasto kad se spojim na Wi-Fi i kad nadem svoju mrezu prvo mi veli de se nemoguce spojit al on se spoji pokaze se kvacica i lokot pa me zanima zasto je taj lokot,btw upisao sam username i password pa dajte objesnite
16.01.2011 | 18:46
pa lokot ti oznacava da je to zakljucan wi-fi, ja sam doma uvijek spojena na svoju mrezu, ali taj lokot i dalje stoji...ako znas lozinku zanemari lokot
20.01.2011 | 00:09
Treba mi preporuka za neku zgodnu todo aplikaciju? Na Macu sam koristio Things ali vidim da je developer zakazao u zadnje vrijeme i app ima samo negativne ocjene na storeu tako da nista od toga. Vec par ljudi mi je savjetovalo 2do, jel ga netko tu koristi?
p.s. isto pitanje sam postavio i na MK pa ako mi je netko tamo odgovorio, ne mora i tu ali znam da nisu svi na obadva foruma
  • Sank
  • Moderator
  • 219
20.01.2011 | 00:59
Ja na poslu koristim 2do i zadovoljava moje skromne potrebe o zapisivanju notica što se i kada treba napraviti i za praćenje izvršavanja istih. Za takvo nešto su mi dobre i neke druge ToDo aplikacije, ali na 2Do sam prešao jer ima verziju i za iPad pored iPhonea, može se syncat s Macom, a i dobro izgleda.
20.01.2011 | 01:16
MoschuS je napisao:
Treba mi preporuka za neku zgodnu todo aplikaciju? Na Macu sam koristio Things ali vidim da je developer zakazao u zadnje vrijeme i app ima samo negativne ocjene na storeu tako da nista od toga. Vec par ljudi mi je savjetovalo 2do, jel ga netko tu koristi?
p.s. isto pitanje sam postavio i na MK pa ako mi je netko tamo odgovorio, ne mora i tu ali znam da nisu svi na obadva foruma

Možda bi ti ovo moglo biti dovoljno ako nemaš prevelike zahtjeve http://www.simplistapp.com/
20.01.2011 | 15:27
U tu svrhu ja koristim Awesome note (aNote). Odlično funkcionira.
20.01.2011 | 22:31
Uzeo na kraju 2do i app je fantastican, definitvno preporuka!
28.01.2011 | 23:58
Meni je jedna od pre jebenih igra Babilonian Twins Bila je na kratko free jer sam je uhvatio s apptrackr i igra je platforma i prejebena i sad vam je snižena još demolish igra pre dobra....
29.01.2011 | 12:35
foldericon ,mx tube,traffic hr
01.02.2011 | 14:34
pozdrav, jedna od boljih tema bar meni, business card reader slikate vizitku i sve vam ljepo spremi u imenik.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
01.02.2011 | 17:51
CalLog

CalLog_Icon.png


Ukoliko vam je važno praćenje primljenih i izvršenih poziva i nije vam dovoljan iPhone memorija koja može pamititi naviše do 100 poziva onda je ovo aplikacija za vas. Pored pamćenja poziva, omogućuje i dodavanje bilješki kao i mnoge druge opcije.

Za više detalja pogledajte stranice proizvođača: Biodigits.com/CalLog

Potražite na iTunes: iTunes/CalLog

CalLog na iTunes košta 6,99$. Poslovnim ljudima kojima je zbog posla važno pamtiti pozive i imaju ih više od 100 dnevno ova aplikacija jest spas.
11.02.2011 | 21:14
pozdrav,probao sam si skinut androidlock iz cydie pa mi kaze da nije za cetvorku.grijesim ja ili¨?hvala;)
  • Sank
  • Moderator
  • 219
23.02.2011 | 11:51
WiFi2HiFi

WiFi2HiFi.png


Streamajte svoju najdražu muziku sa svog Maca ili PCja na iPhone koji je uložen u cradle vašeg omiljenog HiFi sustava!! Fantastična aplikacija koja kabele čini viškom. Sada možete svu svoju omiljenu glazbu slušati na HiFi sistemu bez povlačenja kabela. Radi odlično sa iTunes, Front Row, QuickTime Player, VLC, Radium i vjerojatno svakim softwerom koji svira

Pogledajte stranice proizvođača: http://www.wifi2hifi.com/

iPhone aplikacija košta promotivno 0,99$ na iTunes trgovini, a server aplikacija za MAC OS X ili Windows 7 i Vista je besplatna.
23.02.2011 | 12:13
Ako sam dobro shvatio iPhone je u ovom slučaju receiver i nemože birat koju glazbu puštat sa kompa jel?Znači ako je komp negdje dalje opet treba jedan iPhone ili iPad?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
23.02.2011 | 12:39
Lihto, ovo je za situacije:

1) sjediš za kompjuterom i radiš na njemu i slušaš mjuzu na HiFi sistemu preko iPhonea koji je u ovom slučaju samo receiver i da ne bira mjuzu već ti biraš na računalu.
2) gledaš film na Macu i imaš zvuk preko HiFi sistema
3) iz pristojne udaljenosti gledaš film na 27" iMacu i imaš slušalice na glavi spojene na iPhone koji prima zvuk, a ti sa remote aplikacijom urpavljaš MACom (to može biti iTunes remote,
4) Čitaš knjigu i puštaš muziku sa MAca na iPhone na koji su spojene slušalice i koristiš iTunes remote app za kontrolu iTunesa itd. itd. itd.

EDIT: Naravno da je istovremeno primanje muzike i upravljanje remote aplikacijom moguće samo na iOS sa mutitaskingom. Isto je izvedivo i sa iPadom
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 40 minuta
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.44 Seconds

Provided by iJoomla SEO