iPhone 5S i 5C - rasprava
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 5S i 5C - rasprava


28.11.2013 | 21:03
HAHAHHAHA, zabac, promijeni ime u retoriko
28.11.2013 | 21:07
Jok! Retorika.
Da li nešto platiti 100€ više ili manje, u ovom slučaju uopće nije pitanje novaca (naime na Apple.fr 5S 16GB je 709€, a 5C je 609€). Čemu uopće gledati Phone ako se tako razmišlja. Za 609€ se dade kupiti cijela paleta telefona.

Isto kao i kod auta, razlika je nevažna ako je to gušt.
29.11.2013 | 02:15
smayoo kaže:
Plastiku su izrezali svu, sad im ostaje samo još smanjivati chip. To je ipak već malo "heavier shit". .


Išao je Apple sa idejom da se SIM makne skroz te da uvedu u standard mali čiš koji bi bio u svim telefonima i flashao se prema potrebi kod kojeg si Telekoma. Naravno da su telekomi ustali protiv, jer im to krade veliki dio kolača - naime, dođeš u drugu državu, pokreneš update za taj i taj telekom i koristiš njegove usluge, a tvoj originalni je popušio roaming i koješta...

Nažalost po nas, drugi veći proizvođači mobitela su stali na stranu telekoma, znamo zakaj
29.11.2013 | 05:26
john_st kaže:
Iz razloga različite prirode, potrebno mi je kupiti novi iPhone. Kako je u Francuskoj u kojoj sam do daljnjega razlika između 5C i 5S je nemalih 160€. Isplati li se toliko para više za 5S?


Vrijedi citac otiska prsta puno vise od tih 100-ak eura

Po meni najbolji i najkorisniji feature na nekom mobilnom uredjaju, zasjenio je moje odusevljenje retina ekranom na iPhone 4 prije nekoliko godina...
  • HardcoreMAC
  • Posjetitelj
29.11.2013 | 09:51
4 znaka (ili više) utipkavaš samo prvi puta, ne svaki puta. Nešto si zbrljao...
  • HardcoreMAC
  • Posjetitelj
29.11.2013 | 09:57
zabac kaže:
Jok! Retorika.
Da li nešto platiti 100€ više ili manje, u ovom slučaju uopće nije pitanje novaca (naime na Apple.fr 5S 16GB je 709€, a 5C je 609€). Čemu uopće gledati Phone ako se tako razmišlja. Za 609€ se dade kupiti cijela paleta telefona.

Isto kao i kod auta, razlika je nevažna ako je to gušt.


Apsolutno! Gušt je gušt!

Eto, moja draga je naručila 5S/ 64 u bojii šampanje (golden) samo da rođakinjama vadi mast - da se zna da je novi...

Ja sam kupio prije 2 dana preko amazona za samo 26 eura Alcatel 1010 D (za dvije kartice) i sada, kada budem putovao doma, veselim se - ne mijenjanju SIM-ova. I da, taj mališan "prima" i radio signale i - svira!

Što se tiče novoga, čekam 6-icu.
29.11.2013 | 10:19
Vanjuška kaže:
smayoo kaže:
Plastiku su izrezali svu, sad im ostaje samo još smanjivati chip. To je ipak već malo "heavier shit". .


Išao je Apple sa idejom da se SIM makne skroz te da uvedu u standard mali čiš koji bi bio u svim telefonima i flashao se prema potrebi kod kojeg si Telekoma. Naravno da su telekomi ustali protiv, jer im to krade veliki dio kolača - naime, dođeš u drugu državu, pokreneš update za taj i taj telekom i koristiš njegove usluge, a tvoj originalni je popušio roaming i koješta...

Nažalost po nas, drugi veći proizvođači mobitela su stali na stranu telekoma, znamo zakaj


Ti si fakat vjerski fanatik. Ako je od Applea, i govno ti je super.

Ogromna prednost SIM-a kao koncepta upravo jest u fleksibilnosti i jednostavnosti seljenja identiteta s uređaja na uređaj. Kupiš prepaid SIM na kiosku, turiš u svoj mobitel i u svakoj zemlji imaš domicilni broj, bez potrebe da ideš operateru, flešaš neki čip i što ja znam.

Taj koncept o kojem ti pričaš je potpuno zastario i napušten je kao očajno loš - još s NMT mobilnom telefonijom koja je radila na analognom radiotelefonskom principu. Možda se sjećaš one stare, nekadašnje 099 mreže komercijalnog imena "Mobitel", iz vremena kad se pojam mobitela izjednačavao s pojmom bijelih čarapa... E, pa ti su telefoni imali takav čip o kojem ti pričaš.

SIM je super fora i ne dolazi u obzir da ga se ukida.
29.11.2013 | 13:14
ja sam za to da se ukine sim cim sve telekom kompanije se ujedine i ne postane svjetska tele kompanija, svima ista cijena, jedna jedinstvena mreza, svugdje ali svugdje, ah moj sci fi zelje ha ha ha!
29.11.2013 | 13:50
stefanjos kaže:
ja sam za to da se ukine sim cim sve telekom kompanije se ujedine i ne postane svjetska tele kompanija, svima ista cijena, jedna jedinstvena mreza, svugdje ali svugdje, ah moj sci fi zelje ha ha ha!


Tako je...jos i jedna jedinstvena svjetska vlada, jedna valuta, jedna multikompanija i jedan jezik!!!
Decko, ti ga isto lupas
29.11.2013 | 14:05
Zašto misliš da bi to bilo bitno različito od ovog danas? Ja mislim da prosječan čovjek uopće ne bi kužio razliku između uređenja gdje svaka seoska mahala ima neku kobajagi neovisnost, vladu, ministre i ostale š*pke i onog gdje bi postojala samo jedna jedinstvena centralna vlast na cijelom planetu (i šire). I ovako, i onako postoji hijerarhijska struktura birokrata i haračlija da im siše krv.
29.11.2013 | 17:25
smayoo kaže:
Zašto misliš da bi to bilo bitno različito od ovog danas? Ja mislim da prosječan čovjek uopće ne bi kužio razliku između uređenja gdje svaka seoska mahala ima neku kobajagi neovisnost, vladu, ministre i ostale š*pke i onog gdje bi postojala samo jedna jedinstvena centralna vlast na cijelom planetu (i šire). I ovako, i onako postoji hijerarhijska struktura birokrata i haračlija da im siše krv.


Apsolutno se slazem, ali danas kada su svima puna usta neovisnosti, samostalnosti i nacionalnog identiteta, malo je cudno zazivati novi svjetski poredak i centralizam?!
Sve to vodi prema smanjenju neovisnosti i osobne slobode, jer u centralistickom okruzenju te dvije stvari su "no,no".
I nebi bilo 5c i 5s...samo 5 i odjeb
Pa bi diskutirali malo sutra
29.11.2013 | 22:01
smayoo kaže:
Zašto misliš da bi to bilo bitno različito od ovog danas? Ja mislim da prosječan čovjek uopće ne bi kužio razliku između uređenja gdje svaka seoska mahala ima neku kobajagi neovisnost, vladu, ministre i ostale š*pke i onog gdje bi postojala samo jedna jedinstvena centralna vlast na cijelom planetu (i šire). I ovako, i onako postoji hijerarhijska struktura birokrata i haračlija da im siše krv.


Pa sad ako bi centralnu globalnu vlast obnasao ajatolah u Iranu ili onaj Kim Ping Pong, onda bi bilo razlike...
30.11.2013 | 02:08
centralna vlada doci ce na red kada dodu dve ili vise vanzemaljske civilizacije u kontakt, jer ce opet biri sranja hahahaha
01.12.2013 | 23:13
pero69 kaže:
smayoo kaže:
Zašto misliš da bi to bilo bitno različito od ovog danas? Ja mislim da prosječan čovjek uopće ne bi kužio razliku između uređenja gdje svaka seoska mahala ima neku kobajagi neovisnost, vladu, ministre i ostale š*pke i onog gdje bi postojala samo jedna jedinstvena centralna vlast na cijelom planetu (i šire). I ovako, i onako postoji hijerarhijska struktura birokrata i haračlija da im siše krv.


Pa sad ako bi centralnu globalnu vlast obnasao ajatolah u Iranu ili onaj Kim Ping Pong, onda bi bilo razlike...


Na pojavnoj razini. Suštinski - ne baš.
03.12.2013 | 17:47
Dobro, nisam se izrazio dovoljno precizno pa je rasprava otišla u svim smjerovima

Ne mislim samo na mogućnosti koje 5S ima a 5C nema, već i na kasniju prodajnu cijenu za godinu-godinu ipo dana. Također, mislite li da je oportunije imati šampanjac ili kokain boju? Zada će ionako ić maska pa meni svejedno al eto...
03.12.2013 | 18:36
john_st kaže:
Dobro, nisam se izrazio dovoljno precizno pa je rasprava otišla u svim smjerovima

Ne mislim samo na mogućnosti koje 5S ima a 5C nema, već i na kasniju prodajnu cijenu za godinu-godinu ipo dana. Također, mislite li da je oportunije imati šampanjac ili kokain boju? Zada će ionako ić maska pa meni svejedno al eto...


Kakve su to gluposti o "boljoj prodajnoj cijene kasnije"?
Zar kupuješ iPhone za korištenje ili da ga kasnije dobro prodaš (kao VW Golf)? Isto kao što stavljaš one plastične navlake (koje su sranje jer se čovijek znoji) na siceve da izgledaju ušćuvanjie zbog bolje prodaje?

BOLJE NEMOJ NIŠTA KUPOVATI I ONDA NEMAŠ PROBLEMA S KASNIJOM PRODAJOM.

Kako smo već pričali, sentimentalna vrijednost je veća od materijalne i uređaji se u pravilu ne prodaju za sitne novce, već se poklanjaju manje zahtjevnima koji ih onda koriste dok ne krepaju na mrtvo (hm, da li se može krepati na živo?).
03.12.2013 | 20:59
Ti su mi najbolji koji boluju od "sentimentalnih napadaja" koje može izliječiti samo veća količina para od prosječne za neki uređaj i budala koja toliko plaća
03.12.2013 | 21:43
Kakav sentiment? Sve stvari ( pa i ljudi) linearno depreciraju tijekom vremena.. ..sve treba utopiti dok ima bida.
03.12.2013 | 22:04
mario.zg kaže:
Ti su mi najbolji koji boluju od "sentimentalnih napadaja" koje može izliječiti samo veća količina para od prosječne za neki uređaj i budala koja toliko plaća


O čemu pričaš? Izvadio si iz konteksta. Ako za prastari iPhone mogu dobiti 300kn, zašto bi ga prodao nekom šupku koji će ga za 1/2 sata staviti na oglasnik i tražiti 350kn! Radije ga poklonim nekom u obitelji, rodbini, frendu.
03.12.2013 | 22:09
zabac kaže:
mario.zg kaže:
Ti su mi najbolji koji boluju od "sentimentalnih napadaja" koje može izliječiti samo veća količina para od prosječne za neki uređaj i budala koja toliko plaća


O čemu pričaš? Izvadio si iz konteksta. Ako za prastari iPhone mogu dobiti 300kn, zašto bi ga prodao nekom šupku koji će ga za 1/2 sata staviti na oglasnik i tražiti 350kn! Radije ga poklonim nekom u obitelji, rodbini, frendu.


Ako mozes dobiti 300 znaci da ne mozes dobiti 350. Ako mozes i sam dobiti 350, cemu onda zaliti ako nekome podje za rukom da ostvari dodatnu marzu? Osim toga daj i drugima priliku da zarade, time reduciras rizik da ga na vrijeme neces prodati niti za prvotnih 300 ako previse drzis cijenu.
03.12.2013 | 22:25
Zašto nešto prodati za 300 ili 350 kuna ako ti taj novac nije nužan, a možeš to isto nekom pokloniti i time mu zapravo darovati uporabnu vrijednost puno veću od 350 kn?
03.12.2013 | 22:31
smayoo kaže:
Zašto nešto prodati za 300 ili 350 kuna ako ti taj novac nije nužan, a možeš to isto nekom pokloniti i time mu zapravo darovati uporabnu vrijednost puno veću od 350 kn?


Ako razgovaramo o iphonu, laptopu onda to mozda i ima smisla. Ako govorimo o drugim vrstama imovine, onda je to demagogija. Uostalom ako ti netko nije jako blizak, zasto bi poklanjao nesto sto si sam stekao nekim svojim odricanjem.

PS

Ovih 300 i 350 su hipoteticke novcane jedinice, mogu biti kune, euri, dolari, a mozes dodati jos koju nulu iza (hipotetski).
03.12.2013 | 22:44
Sada sam procitao jos jednom i uocio rijec prastari.
Znaci da je nekada vrijedio i znatno vise, ali ga nije na vrijeme prodao.
U tom slucaju slazem se da je jedina preostala solucija poklon umjesto prodaje za porciju cevapa.

Samo sto i djeca vise ne zele pretpotopne uredjaje (a kod takvih uredjaja ta granica pretpotopnosti je cca 2-3 godine), najbolje onda pokloniti ga nekom penzioneru ako zelis barem ostvariti efekt blagostanja kako si nekoga usrecio, ostali bi se mogli uvrijediti.
03.12.2013 | 23:02
Ne znam ja na što to ti svoju djecu navikavaš. Moja se ne bi uvrijedila na iPhone 3.
Što se demagogije tiče, mi smo, eto, svojedobno isto tako Mazdu 323 staru 14 godina u upotrebljivom stanju radije poklonili nećaku, nego da je prodajemo tko zna kome za par tisuća kuna (to su bile one godine sveopće pošasti kupovanja novih auta, 2004.-2005, tako nešto, kad nitko nije htio polovni auto, a pogotovo ne ako nije VW ).
Nekretninu koju ne korisim, kad bi situacija bila takva da mi lova ne treba, a da se ne da prodati za primjerenu cijenu, prije bi dao nekom na korištenje (uz uvjet da plaća račune i održava je) bez najamnine, nego je prodao ili iznajmio budzašto. Eto.
03.12.2013 | 23:11
smayoo kaže:
Ne znam ja na što to ti svoju djecu navikavaš. Moja se ne bi uvrijedila na iPhone 3.
Što se demagogije tiče, mi smo, eto, svojedobno isto tako Mazdu 323 staru 14 godina u upotrebljivom stanju radije poklonili nećaku, nego da je prodajemo tko zna kome za par tisuća kuna (to su bile one godine sveopće pošasti kupovanja novih auta, 2004.-2005, tako nešto, kad nitko nije htio polovni auto, a pogotovo ne ako nije VW ).
Nekretninu koju ne korisim, kad bi situacija bila takva da mi lova ne treba, a da se ne da prodati za primjerenu cijenu, prije bi dao nekom na korištenje (uz uvjet da plaća račune i održava je) bez najamnine, nego je prodao ili iznajmio budzašto. Eto.


Eto. Javljam se kao dobrovoljac za primanje nekretnine kada se odlucis.
03.12.2013 | 23:17
Primio na znanje.
04.12.2013 | 04:39
Ako nesto ima sentimentalnu vrijednost za vlasnika, onda se ne prodaje, niti daruje. Vec cuva! Jer vlasniku vrijedi...

Ako to mozes prodati ili pokloniti, znaci da ti ne vrijedi bas toliko puno (u sentimentalnom smislu).

Recimo moj tata (koji je bio strastveni lovac) je mrtav i ostalo je oruzje iza njega.

Puske su stvarno dobre, i odlicno drze cijenu i dan danas, ali nikada mi nije ni na u palo da to prodam. Jednostavno meni to puno vise vrijedi kao uspomena na oca, na nesto sto je on volio, nego novac koji bi dobio za to oruzje.

Isto tako, ne bi to mogao ni darovati nikome, iako meni relno ne treba, jer ne volim ubijati zivotinje iz zabave.

Moze se primjeniti na bilo koji poklon od drage osobe recimo.

Cim vlasnik nesto prodaje (osim ako ga nije VELIKA nuzda natjerala) nije on tako sentimentalno vezan kako prica, vec samo zeli postici sto bolju cijenu

Smijesno mi je reci "sentimentalno se vezao za mobitel"

Sorry for OT, ali ja tako vidim stvari....

//

@JOHN:

Ako novac nije problem, cisto je normalno da uzmes 5S, jer vidim da ga kasnije planiras prodavati. 5C ce ranije zastarjeti i ranije ce poceti osjecati tragove vremena

Dok je 5S ipak ulaganje u buducnost (brzi i jaci CPU, 64bit, finger reader).

Jasno je ko dan da ce svi naredni iPad i iPhoni imati integriran citac otisaka i korisnici ce se naviknuti na tu komociju. Tada ce iPhone 5C biti crna ovca

Mada s druge strane imas paraonike koji se boje da Apple ne proda njihov cijenjeni otisak, pa onda mozda 5C bude i duplo skuplji (kao posljednji nez citaca otisaka)

Kupi oba, na jednom ces 100% dobro proci
04.12.2013 | 08:26
pero69 kaže:
smayoo kaže:
Zašto nešto prodati za 300 ili 350 kuna ako ti taj novac nije nužan, a možeš to isto nekom pokloniti i time mu zapravo darovati uporabnu vrijednost puno veću od 350 kn?


Ako razgovaramo o iphonu, laptopu onda to mozda i ima smisla. Ako govorimo o drugim vrstama imovine, onda je to demagogija. Uostalom ako ti netko nije jako blizak, zasto bi poklanjao nesto sto si sam stekao nekim svojim odricanjem.

PS

Ovih 300 i 350 su hipoteticke novcane jedinice, mogu biti kune, euri, dolari, a mozes dodati jos koju nulu iza (hipotetski).


E pa stvarno! U kakvom ti svijetu živiš! Jućer sam nekoj baki u pekarni kupio kruh, a nikad je nisam vidio.
04.12.2013 | 10:15
@Zabac

I ja sam to ucinio puno puta kao sto i ponekad dodijelim donacije, a staru odjecu odnosno onu koju vise ne nosim redovito doniram u Caritas.

To sve uopce nije bilo predmet diskusije o sentimentalnoj vezanosti uz kojekakve tehnicke i slicne uredjaje.
DLovric je to lijepo objasnio.
04.12.2013 | 10:29
Ja nisam nigdje spominjao semtimente. Jednostavno sam rekao da radije poklonim nekom meni značajnom kojem će to značiti veću uporabnu vrijednost, nego da budzašto prodajem. Stvari za koje sam sentimentalno vezan, naravno, ne prodajem ni za kakav novac. Npr. imam neke knjige, prva izdanja, još iz 19. stoljeća, koje je počeo skupljati još moj dida. Ili moji stari kompjuteri, na kojima sam ispekao programerski zanat. Ili moj stari HP42 kalkulator s faksa. Ili moja stara kožna jakna u koju ne stanem barem već 10 godina, ali je jednostavno previse toga sa mnom prosla... I tako...
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 19 sati, 54 minuta
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.62 Seconds

Provided by iJoomla SEO