Sortiraj po
487 Rezultati 461 - 480 od 487

subwoofer ATHENA AS-P400

subwoofer ATHENA AS-P400 star 2 g. u odlicnom stanju.

-Powered subwoofer with 10-inch, high-excursion, injection-molded polypropylene driver with durable rubber
-Delivers 100 watts RMS, 400 watts peak power output; 23 Hz to 120 Hz frequency response
-Exclusive SCT technology provides easy-set crossover points for seamlessly matching other Audition speakers
Cijena: 133.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Jab22
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Kupujem memoriju 2 x 4GB PC3-8500 DDR3

Kupujem memoriju 2 x 4GB , PC3-8500, 1066 Mhz, SDRAM DDR3, 204-pin.
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je asavano
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Prodajem MacBook Pro "Core i7" 2.2 15"

MacBook Pro "Core i7" 2.2 15" Late 2011 Specs (Late 2011 15", MD318LL/A, MacBookPro8,2, A1286, 2563*)

http://www.everymac.com/systems/apple/macbook_pro/specs/macbook-pro-core-i7-2.2-15-late-2011-unibody-thunderbolt-specs.html

Povrh ovoga sto tu pise, komp ima 8 GB memorije i mat display (tako da se moze raditi vani bez problema, nema nikakvog odsjaja).

Procjena na ovom siteu u 1300 dolara, plus memorija i display, minus malo ostecenje na kucistu, brat-bratu 1400 dolara. Komp je u jako dobr
Cijena: 1 117.00€
Kontakt:
Autor oglasa je ivana78
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

NVIDIA GeForce GTX 285 Mac Pro

NVIDIA GeForce GTX 285:

Chipset Model: NVIDIA GeForce GTX 285
Type: GPU
Bus: PCIe
Slot: Slot-1
PCIe Lane Width: x16
VRAM (Total): 896 MB
Vendor: NVIDIA (0x10de)
Device ID: 0x05e3
Revision ID: 0x00a1
ROM Revision: MacVidCards
Cijena: 133.00€
Kontakt:
Autor oglasa je tommyvideo
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Ipad air, 64 GB, WIFI+CELLULAR, silver

Ipad air, 64 GB, WIFI+CELLULAR, silverIpad air, 64 GB, WIFI+CELLULAR, silver
Prodajem Ipad air, kao nov, dobiven na poklon, gotovo nekorišten. (Samo otvoren)
Ima mogućnost umetanja mobilne kartice.
Stanje je izvandredno, bez oštećenja i tragova korištenja.
Zainteresiranima mogu poslati još fotografija, dobiva se i zaštitna maska.
Cijena nije fiksna.
Cijena: 399.00€
Kontakt:
Autor oglasa je aktion
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

MacBook Pro Retina 13 Late 2013

Imam MBP Retinu, 13" Late 2013 (kupljen pocetkom 2014 u RH, imam i racun). Garanciju nema, al mu do sad nije ni trebala. U onakvom je stanju u kakvom obicno jesu nakon godinu+ normalnog koristenja. Radi odlicno. Jel ima di pikicu, mda...ne znam. Stvarno mi treba, ja zelim novi 12".

Cijena 7000 (dogovorljivo). Britanska tipkovnica.
Cijena: 931.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Loom
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

ipad air2 16gb wi fi model

Kupljen u Švicarskoj 24.10. 2014. Garancija internacionalna godinu dana. Bijeli model, s crvenim smart coverom. Ima neke ogrebotinice po sebi, nista posebno. Vrlo malo rabljen. Prodajem. Cijena 3500 (dogovorljivo). Nisam siguran jel me zanimaju zamjene.
Cijena: 399.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Loom
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

P/M: iPad 2 Air 16 GB

P/M: iPad 2 Air 16 GB
Samo otvoren i aktiviran, wifi, radio ukupno 5 sati, sva oprema i kutija, stanje 10/10, space gray, vrhunska zaštitna futrola, prodajem ili mijenjam za iPhone 6 ili 5s, stvar dogovora oko cijene.
Cijena: 399.00€
Kontakt:
Autor oglasa je larasinisa
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Mario

Bok ljudi,
ja bih zamjenio MBP Retinu Late 2013, kupljenu pocetko 2014 (garancija istekla) i5 2.4, 256 ssd, 8GB...vrijednost oko 8500 (cca, dogovorljivo).Fakat mi ne treba.Imam malog Aira i samo mi to treba. Zabrijao sam zapravo malo jer sam mislio da ce me usrecit(yeah, laptop, ok). A jaaako si zelim AppleWatch.Nemam kriterije neke osim da je 42 (i da ne mislite da vrijedi 10000 kuna, LOL) i naravno da radi ono kaj bi treba radit :)) MBP je u stanju u kakvom je nesto sto je koristeno 1,3 g :)
Cijena: 1 064.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Loom
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

iMac 27" late 2012 (MD095xx/A)

iMac 27" late 2012 (MD095xx/A)
Prodajem ili mjenjam iMac 27" late 2012 (MD095xx/A)
iMac je očuvan, naravno korišten (nedostaje samo magic mouse), mjenjam za macbook pro ili prodajem.

27-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2560-by-1440 resolution
2.9GHz quad-core Intel Core i5 processor (Turbo Boost up to 3.6GHz)
8GB (two 4GB) of 1600MHz DDR3 memory
1TB storage
NVIDIA GeForce GTX 660M graphics processor with 512MB of GDDR5 memory
FaceTime HD camera
SDXC card slot
4x USB 3 ports
2x Thunderbolt ports
Mini DisplayPort
Wireless keyboard
Wi-Fi & Bluetooth

Cjena nije fixna

Za vise informacija na mail - dominikgolojuh@gmail.com
Cijena: 1 330.00€
Kontakt:
Autor oglasa je RayezFou
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

K: 128 ili 256 PCIe-based flash storage

K: 128 ili 256 PCIe-based flash storage
Iz/za:
Mid 2013 MBA's (and newer), Late 2013 MBP's (and newer), 2014 Retina iMacs, and Late 2013 Mac Pros
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je Tomek87
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

HITNO !!!! prodajem ram za mac 5x2gb 800mhz

HITNO !!!! prodajem ram za mac 5x2gb 800mhzHITNO !!!! prodajem ram za mac 5x2gb 800mhz
Size: 2.0GB
Technology: DDR2 SDRAM
RoHS: Yes
Comp. Count: 16
Depth: 256Mb
Width: x64
Pin Count: 200-pin
Op. Temp.: 0C to +85C
Data Rate: 800 MT/s
Speed: PC2-6400
CL: CL = 6
Voltage: 1.8V
Comp. Config: 128 Meg x 8
ECC: Non ECC
Module Ranks: Dual Rank
Register: Non Parity
Low Noise 8-Layer PCB
Meets and/or Exceeds Apple/Intel Specifications

MOGUCE ZAMJENE
Cijena: 160.00€
Kontakt:
Autor oglasa je bumbar
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

DDR RAM

Kupujem DDR memoriju 1 GB za POWERMAC G5, 2005 godiste i vanjski HDD.
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je ANIMATOR
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

MacBook Pro 2011 originalni čvrsti disk

MacBook Pro 2011 originalni čvrsti disk
Prodajem originalni 320GB disk.
Izvađen nakon nadogradnje na SSD. Ispravan, a riješavam ga se jer ga nemam gdje iskoristiti (Superdrive mi još šljaka :P).

Ovo je disk: http://www.macpalace.com/661-5862-hard-drive-320-gb-5400-early-2011-mc700ll-mc724ll-2.3-2.7.html

250kn ili se dogovorimo (troškovi dostave i slično) :)
Cijena: 33.00€
Kontakt:
Autor oglasa je ares11
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Prodaje se Mac mini

Prodaje se Mac mini
Prodajem Mac mini kojem istječe garancija 30.01.2016 i koje je upaljen 6-7 puta, kupljen u "Kreativnom odijelu" u Rijeci (moguća zamjena za laptop)

1. računalo Mac mini 2,6 GHz, i5 duo-core/8 GB RAM/ 1 TB HDD, intel Iris, OSX

2. tipkovnica Apple Wired Keyboard full-size

3. trackpad Apple Magic Trackpad

4. punjač Apple Battery Charger + 6 punjivih baterija
Cijena: 691.00€
Kontakt:
Autor oglasa je hrvoje123
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

iMac 21.5, 2.9GHz - 8GB DDR3 - 1TB - NVIDIA GeForce 1GB - HI

iMac 21.5, 2.9GHz - 8GB DDR3 - 1TB - NVIDIA GeForce 1GB - HI
21,5-inčni (dijagonalno) zaslon s LED pozadinskim osvjetljenjem i IPS tehnologijom, rezolucijom od 1920 × 1080 s podrškom za milijune boja
2,9 GHz
Četverojezgreni procesor Intel Core i5 radnog takta 2,9 GHz (Turbo Boost do 3,6 GHz) sa 6 MB L3 predmemorije
8 GB (dvaput 4 GB) DDR3 memorije od 1600 MHz
Tvrdi disk (5400 okr/min) kapaciteta 1 TB
NVIDIA GeForce GT 750M grafički procesor s 1 GB GDDR5 memorije
+ Apple Wireless Keyboard
+ Magic Mouse
Jako malo korišten - još imam sve kutije od njega, otvoren prije oko 6 mjeseci, kao nov. Garancija do 11 mjeseca
Cijena: 1 330.00€
Kontakt:
Autor oglasa je joker1211
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Efix v1

Vrtite Mac OS X na vasem pcu...
Vise na: http://www.hackintosh.com/

Slike:http://www.njuskalo.hr/informatika-sve-ostalo/efix-v1-instalirajte-mac-os-x-vas-pc-oglas-15760028
Cijena: 13.00€
Kontakt:
Autor oglasa je drokan
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

iMac 21.5 (Mid 2011)

iMac 21.5 (Mid 2011)iMac 21.5 (Mid 2011)
Prdajem iMac (Mid 2011) 21.5
2.5GHz quad-core Intel Core i5
8GB 1333MHz DDR3
500GB
AMD Radeon HD 6750M 512MB

Miš ne radi
i na tastaturi ne radi ljeva tipka control

Korišten za prezenetaciju i nema puno radnih sati
Cijena: 559.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Zepa
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

iMac (20-inch, Early 2008) 2,4

iMac (20-inch, Early 2008) 2,4iMac (20-inch, Early 2008) 2,4
Prodajem iMac 20 u odličnom stanju. Sve radi super osim pržilice koja povremeno ne želi prepoznati DVD.
Prije cca 2 godine je stavljen novi HDD od 500gb.

Uz iMac NE dolaze miš i tipkovnica.

Prodajem jer zbog posla nabavljam jači komp.

Specifikacije (vidi i screenshot):
iMac (20-inch, Early 2008)
2,4 GHz Intel Core 2 Duo
4 GB 667 MHz DDR2 SDRAM
ATI Radeon HD 2400 XT 128 MB
20-inch (1680 x 1050)
500 GB SATA Disk

https://support.apple.com/kb/SP485
Cijena: 293.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Kiche
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

DDR3 Hynix 1GB 2Rx16 PC3-8500S-7-10-A1 2x1gb

DDR3 Hynix 1GB 2Rx16 PC3-8500S-7-10-A1 2x1gb
Hynix 1GB 2Rx16 PC3-8500S-7-10-A1 2x1gb, ispravno, ne zanimaju me zamjene samo prodaja
Cijena: 4.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Nathan
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 24 minuta
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?
  • dpasaric: Poanta je da je besmisleno dalje širiti raspravu.
  • Air: Fakat imaš teških osobnih problema
  • Air: Protiv "cara" se ne smije ništa pisati?
  • Air: Smetati osobno?
  • Air: i zašto si obrisao ovaj moj tekst is te teme?
  • Air: u temi kafanska laprdanja
  • Air: @dpasaric Samostalno, ničim izazvan optužio si Djuru za nešto. Djuro ti je odgovorio. Budi čovjek, pa kada si "zagrizao" odgovori čovjeku na njegovu cijelu obranu. - stavku po stavku.
  • Air: Skrećeš TEMUsa svojih LOŠIH djela na svoja DOBRA djela (koja nitko ne spori).;)
  • dpasaric: Propast su lijenost i jalovo lamentiranje. Tko je vrijedan i radi neće propasti.
  • dpasaric: Jabučnjak je do svoje punoljetnosti davao odličnu pomoć svakome tko je došao i bez vaših političkih prepucavanja.
  • dpasaric: Vaša hipoteze su potpuno promašene! :) Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
  • Air: Represija i samovolja su isključivo put u propast

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.34 Seconds

Provided by iJoomla SEO