Sortiraj po
487 Rezultati 341 - 360 od 487

2 X 8GB SODIMM DDR3L za Macbook Pro 13 mid 2012

Pozdrav

Tražim 2 X 8GB 1600MHz SO-DIMM DDR3L za Macbook Pro 13 mid 2012
Cijena: 66.00€
Kontakt:
Autor oglasa je brada1983
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Ati Radeon 5870 1gb

Ati Radeon 5870 1gbAti Radeon 5870 1gb
Prodajem ocuvanu grafičku karticu ati radeon 5870 iz mac pro.

http://www.jabucnjak.hr/clanci/hardver/radeon-5870-opencl-i-kako-je-sve-to-poelo.html

može zamjene za apple gadgete
Cijena: 133.00€
Kontakt:
Autor oglasa je bumbar
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Mac mini late 2012

Mac mini late 2012Mac mini late 2012
Prodajem mac mini late 2012
Procesor i5 - 2.5Ghz
Hard disk: 240gb SSD
Ram memorija 6gb ddr3

više informacija na linku na njuskalo

https://www.njuskalo.hr/macintosh/mac-mini-late-2012-oglas-25948640
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je matkoni
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

MacBook (13-inch, Aluminum, Late 2008)

MacBook (13-inch, Aluminum, Late 2008)MacBook (13-inch, Aluminum, Late 2008)
2,4 GHz Intel Core 2 Duo,8 GB 1067 MHz DDR3,NVIDIA GeForce 9400M 256 MB,
OS X El Capitan, 256 GB SSD, baterija nova.

U jako očuvanom stanju, korišten doma kao laptop za studentske obaveze.
Dolazi sa svom opremom i kutijom kako je i kupljen.
Cijena: 239.00€
Kontakt:
Autor oglasa je redalibi
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Apple MacBook Air 13.3 256 GB SSD (Early 2015)

Apple MacBook Air 13.3 256 GB SSD (Early 2015)Apple MacBook Air 13.3 256 GB SSD (Early 2015)
Prodaje se Macbook Air (Early 2015), 92 ciklusa baterije.

Apple MacBook 13.3" (MACBOOKAIR 7,2)
256 GB SSD
1.6 GHz Intel Core i5
4 GB 1600 MHz DDR3
Intel HD Graphics 6000

Uređaj potpuno ispravan, Ima jedno oštećenje od pada, vidljivo na slikama.

Cijena nije fiksna.

MOGUĆA ZAMJENA ZA IPHONE 8, IPHONE 8 PLUS, IPHONE 7 PLUS, IPHONE X.
Cijena: 592.00€
Kontakt:
Autor oglasa je therrlu
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Apple iMac 27'' (Late 2015) - Retina 5K - Gratis Oprema

Apple iMac 27Apple iMac 27
Prodajem navedeni iMac kupljen 4/16 u Filex d.o.o. Zagreb.

Stanje je izvanredno, kao novo. Dolazi s original kutijom.

Specifikacije:

iMac 27'', Retina 5K, Late 2015
i5 @ 3,2GHz, 8GB DDR3 (default) + 8GB DDR3 (dokupljeno)
1TB Fusion Drive
AMD Radeona R9 M390
Magic Mouse
Magic Keyboard
+
Gratis Magic Keyboard s numpadom (1299kn)

Bez zamjena, kompenzacija, i sl.
Cijena: 1 741.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Andrew
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

P: Macbook Pro 13.3 mid 2009 neispravan

Prodajem Macbook Pro iz naslova, vjerojatno je otisla maticna zbog zalijevanja vodom sa strane portova.
Ne puni bateriju, kad stavim drugu, puno, upali se ali nema slike.

Mozda je potrebno samo ocistiti maticnu da se skine malo korozije.

Baterija je ispravna i drzi(ala) je dugo, donji poklopac je malo izguljen jer je koristen kad su otpale gumene kapice. U medjuvremenu su nabavljene nove :)

Ima 8 GB rama, 240 GB disk i 2 TB disk. Moze se kupiti i bez diskova.

Ponudite nesto :)
Cijena: 0.00€
Kontakt:
Autor oglasa je lukarak
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

M: demolirani MacBook Pro 15" late 2008

Demolirani MacBook Pro late 2008 mijenjam za nešto (predložite sami :) ).

- staklo ekrana razbijeno, ali aluminijski poklopac je nedeformiran i ekran radi normalno
- optika izvađena odavno jer SATA kanal od optike na matičnoj ploči ne radi
- matična je kao takva pretrpjela još neke neutvrđene štete, povremeno se javlja kernel panic i nakon toga se stroj ne da bootati, nego beepa u par kombinacija, ugl vezano za memoriju
- RAM keksi izvađeni (nije 100% ni da su oni ispravni, ali problem je vjerojatno u matičnoj)
- HDD izvađen (također nije 100% da je ispravan, ali vjerojatno jest)
- fali 4 šarafića od donjeg poklopca - poklopac se drži na dva duga i dva kratka šarafića
- baterija je ispravna, s nekih 100-ak ciklusa punjenja (nije originalna, nego neka zamjenska)
- aluminijsko kućište je OK, iako ne bez ogrebotina, a na donjem poklopcu, kao i na gornjem (leđima ekrana, sa svjetlećom jabukom) vidljivo je da su pohabani od puno korištenja
- tipkovnica je zdrava i 100% ispravna, uključivo i backlight, samo je slovo "A" izlizano
- DC IN pločica, zvučnici, konektori, mikrofon, PCIx slot, USB portovi, MDP, FW800, MagSafe, sve ispravno
- ne dajem s njim ni kutiju, ni punjač, ni krpicu
- ako netko baš želi, može dobiti originalne DVDe koji su s njim došli (OS X 10.5)

Elem, tko se hoće zajebavat i licitirati za jeftine dijelove po E-bayu, može ga dovesti u upotrebljivo stanje (zadnji OS koji ide na njega "bez guranja" je 10.10 Yosemite, max RAMa koji ide u njega je 8GB na 1066 MHz). Ili neka ga raskopa pa iskoristi što u njemu valja za rezervne dijelove drugdje (npr. za neki takav po kojem se izlilo piće i sl.).

U zamjenu uzimam nešto sumjerljive vrijednosti, vrlo sam fleksibilan, samo da je ispravno :). Ne da mi se popravljati. Ponudite nešto staro što vam više ne treba i što nitko ne želi kupiti. Npr:

- neki još stariji Mac (ubiće me žena... :) )
- neka prastara game konzola, s barem par igara (Playstation 2 imamo :-) )
- neki Arduino/Raspberry/MicroBIT s dodatnim modulima, s kojim ste se igrali pa vam dosadilo
- itd. (iznenadite me! :) )
Cijena: 0.00€
Kontakt:
Autor oglasa je smayoo
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

iMac 20"

iMac 20"
HD neispravan, ostalo sve radi
2,0 Intel duo core
2 GB RAM
tipkovnica
miš
Cijena: 66.00€
Kontakt:
Autor oglasa je FOLIO
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Macbook Pro 13 Retina Late 2012

Macbook Pro 13 Retina Late 2012Macbook Pro 13 Retina Late 2012
Prodajem odlično očuvan laptop kupljen 7mj 2013g. u Americi
Bez ogrebotine. Prodajem ga jer sam kupio novi model.
Konfiguracija:
2.5 GHz Intel Core i5
8 GB RAM-a
256 GB SSD
Intel HD Graphics 4000 1536 MB
2560 x 1600 retina 13" display

Cijena po dogovoru.
Cijena: 598.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Nico123
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

P: RAM DDR3 PC3-12800 1600MHz SODIMM

P: RAM DDR3 PC3-12800 1600MHz SODIMMP: RAM DDR3 PC3-12800 1600MHz SODIMM
Prodajem:

1 x Samsung 4GB DDR3 PC3-12800 1600MHz 204-Pin SODIMM Laptop Memory Module RAM - 200 kn

Model M471B5273DH0-CK0

1 x Micron 2GB DDR3 Laptop RAM Memory SO-DIMM 204pin PC3L-12800S 1600MHz - 100 kn

Model: MT8KTF25664HZ-1G6M1


Uredno radile u MBP, zamjenjene radi nadogradnje

Kontakt: email ili mob

Hvala
Cijena: 13.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Sin
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

SSD 512Gb MacBook Pro 2012

SSD 512Gb MacBook Pro 2012SSD 512Gb MacBook Pro 2012
moguća proba, moguć r1
Cijena: 213.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Dea
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

12-core 3.46GHz Mac Pro tower (5,1)

12-core 3.46GHz Mac Pro tower (5,1)12-core 3.46GHz Mac Pro tower (5,1)
Mac Pro tower (5,1)
Dual 6-core Xeon Westmere 3.46GHz
(3.7GHz Turbo Boost)
32GB ECC RAM
240GB SSD
2TB HDD
Radeon HD 5770 1GB

Uredno očuvan, par manjih ogrebotina, bez tipkovnice i miša, ima Wi-fi i Bluetooth modul.
High Sierra na SSD-u, na HDD može i Boot Camp.

Najbrži tower model, brži i od najbržeg "Valjka" u prodaji. Bez konkurencije u odnosu cijena/brzina.
Cijena: 1 995.00€
Kontakt:
Autor oglasa je dpasaric
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Ruzicasti Apple Watch 2

Prodajem Apple Watch Series 2 42 mm. U mint stanju, kupljen prosle godine na ljeto u Kanadi. Prodajem ga jer ga ne koristim.

https://www.njuskalo.hr/pametni-satovi/prodajem-apple-watch-2-42-rose-gold-oglas-26117771
Cijena: 213.00€
Kontakt:
Autor oglasa je lucija
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

MacBook Air 2015, i5, 8/256, jamstvo

Prodajem navedeni Air s 2 godine jamstva i R1 račun ako je potrebno. Za fotkice mi se javite na mail ili telefon, a tko je u ZGb neka ga naiđe vidjeti.
Cijena: 931.00€
Kontakt:
Autor oglasa je Dea
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Macbook A1342 (late 2009/mid 2010)

Macbook A1342 (late 2009/mid 2010)
Kupujem spomenuti model iz naslova. Prednost ima model iz 2010 s procesorom od 2.4 Ghz, te grafičkom karticom GeForce 320M. Naime, svjestan sam nemogućnosti ostvarenju ovog pothvata, zbog potrebe da bude u tip-top stanju, kako estetski, tako i funkcionalno, bez ikakvih mana. Posebice dubokih ogrebotina i pukotina na plastici, ili ekranu (poznato da taj model često puca na pantovima gornjeg dijela plastike). Ako tko voljan prodati Macbook u spomenutom stanju, neka se javi. Cijena nije upitna :)
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je Ivan_Diego
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Kupujem Apple Airport Express

Kupujem Apple Airport Express
Kupujem Apple Airport Express (A1392).
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je niksy
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Tražim SSD i ram!!

Tražim SSD minimalno 128 GB i ram od 4 GB 1067 MHz DDR3.
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je erseticmatej
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Tražim MacBook Pro 13" retina

Tražim navedeni MacBook da je u urednom stanju i sposoban za dual-boot sa windowsima (zbog potrebe posla trenutno). Obvezno bi bilo 13", retina, SSD, i5, dobra baterija. Plaćam iz firme pa je jednostavnije da prodavatelj može izdati račun, iako nije nužno. Boja nije bitna. :) Tko ima nešto za ponuditi, rado ću razmotriti ponudu.

LP
Domagoj
Cijena:
Kontakt:
Autor oglasa je novi_korisnik
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

iPhone 6s

iPhone 6siPhone 6s
iPhone 6s, 16GB, lijepo očuvan, Tele2, originalna kutija i račun.

Oglas iz usluge.
Cijena: 266.00€
Kontakt:
Autor oglasa je dpasaric
>>> Prijavi se kako bi vidio sve detalje oglašivača <<<

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 4 minuta
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?
  • dpasaric: Poanta je da je besmisleno dalje širiti raspravu.
  • Air: Fakat imaš teških osobnih problema
  • Air: Protiv "cara" se ne smije ništa pisati?
  • Air: Smetati osobno?
  • Air: i zašto si obrisao ovaj moj tekst is te teme?
  • Air: u temi kafanska laprdanja
  • Air: @dpasaric Samostalno, ničim izazvan optužio si Djuru za nešto. Djuro ti je odgovorio. Budi čovjek, pa kada si "zagrizao" odgovori čovjeku na njegovu cijelu obranu. - stavku po stavku.
  • Air: Skrećeš TEMUsa svojih LOŠIH djela na svoja DOBRA djela (koja nitko ne spori).;)
  • dpasaric: Propast su lijenost i jalovo lamentiranje. Tko je vrijedan i radi neće propasti.
  • dpasaric: Jabučnjak je do svoje punoljetnosti davao odličnu pomoć svakome tko je došao i bez vaših političkih prepucavanja.
  • dpasaric: Vaša hipoteze su potpuno promašene! :) Ono kao "super je imati stalno aktivnu crnu kroniku jer će onda puno ljudi to čitati, pa će ti koji to čitaju pomagati drugima." Bez brige, tko treba pomoć dobit će je i bez crne kronike.
  • Air: Represija i samovolja su isključivo put u propast

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.38 Seconds

Provided by iJoomla SEO