DVD, a koji!?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

DVD, a koji!?


20.02.2007 | 07:52
Snimke TV programa želim encodirat u DVD format, spržit ga na DVD i gledat na kućnom kinu, ali koji ? Naime program (ffmpegx 0.0.9x) mi nudi: DVD-Io, DVDmpeg2enc i DVDffmpeg.
20.02.2007 | 08:05
Mozes ga enkodirat u Toastu,zas se zafrkavas s nekim drugim programom?

Ovom liku nijedan od tih formata nije radio. www.videohelp.com/forum/archive/t306500.html
20.02.2007 | 09:00
Ma, znam, a imam i MakeDVD, koji sam dobio sa Terratecom, ali me nervira da neznam koji od ponuđenih formata mi odgovara.(kad sam truba). TNX.
20.02.2007 | 15:22
Bio na predloženom linku. Zapravo lik ima problema sa formatom slike i greškom u drugom fajlu, nastala prilikom prebacivanja iz mpg u mp4.
Zato, a i zbog drugih stvari, cijenim ffmpegx, pa bih molio da mi netko odgovor na postavljeno pitanje, ako nije problem. Zar baš moram potrošiti 3 diska (tri formata), pa da dokućim koji mi odgovara.
20.02.2007 | 19:49
Jesi li probao ubaciti file u iDvd i sprzit ga bez puno razmisljanja?
Probaj i sa Toastom.
A ako imas DVD studio probaj i u njemu.
Skini si negdje i divx codec za QT pa probaj i njega.
Probaj Cleaner, Compressor, MPEG Streamclip, Divx converter (standalone)

Mora li biti dvd? Kucna kina citaju i druge formate koje je puno lakse napraviti.

I da, potrosi 10 diskova/formata i potrosi punih 20 kuna da bi si nasao idealno rjesenje.
21.02.2007 | 04:59
Ups.... nisam te htio iznervirati, potpuno se slažem s tobom. Podosta od navedenog sam isprobao i sve radi savršeno. Zapravo, krivo sam postavio pitanje. Zanimali su me samo predloženi formati, jer sam se prvi puta susreo s njima. Već ranije sam skužio da si zakon za video, a od sada si moj Guru.
Hvala na vrlo edukativnom odgovoru, obećajem da više neću postavljati, naizgled naivna pitanja.
21.02.2007 | 05:56
FOLIO je napisao:
Ups.... nisam te htio iznervirati, potpuno se slažem s tobom.

Ma nisi me iznervirao mozda ti se ucinilo jer volim pisati konkretno bez uvijanja i biranih rijeci. Sorry na tome.
Podosta od navedenog sam isprobao i sve radi savršeno. Zapravo, krivo sam postavio pitanje. Zanimali su me samo predloženi formati, jer sam se prvi puta susreo s njima. Već ranije sam skužio da si zakon za video, a od sada si moj Guru.
Hvala na vrlo edukativnom odgovoru, obećajem da više neću postavljati, naizgled naivna pitanja.

Drago mi je da si nasao format koji ti odgovara.
Ja, kad je u pitanju dvd, volim sve odraditi u dvd studiju... znam da je nekima kompliciran ali davno prije kad nije bilo tolikog izbora on je bio idealno rjesenje za kvalitetan dvd.

P.S. Dok ne izmisle bolje, nema veceg gurua od Googla.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 20 minuta
  • ZeljkoB: Je li tko probao iOS26, a da mu ZABA app i dalje radi OK?
  • hal9000: Sretan rođendan i dobrodošao u klub!
  • drpongrac23: Hvala svima!
  • ping: Sretan rođendan
  • dpasaric: Sretan ti! :)
  • zoranowsky: Sretan ročkas!
  • Yonkis: Sretno ti rođendanovo!
  • smayoo: Sretan ti rođendan! :)
  • drpongrac23: Danas sam ušao u 5-u DEKADU ŽIVOTA!!! Živjeli svi!!!
  • hal9000: [link]
  • Riba: Odnio vrag prisu!
  • hal9000: Za 30-ak godina većina nas ni neće više biti živo pa koga briga za responsive site! :D
  • Borisone: Ma nije to, nego se sada početna stranica učita u tren oka. Treba bar 3-4 sekunde da bi bilo moderno.
  • Riba: Uostalom, nije Jabucnjak neresponsivan nego je vama ekran premalen! :-D
  • dpasaric: I nisi boomer, ti si gen X! :)
  • dpasaric: Zašto bi itko išao na ovaj tip weba s mobitela? :)
  • Riba: Hoce, vec je u pripremi godinama ali je implementacija malo zapela...plus sto ne pomaze sto ja boomer nikada ne idem na jabucnjak sa mobilnog uredjaja. :)
  • CoffeePod: Jabucnjak*
  • CoffeePod: Hoce li Jabuvnjak ikad dobit reponsive sajt?
  • cariblanco: Danas smo u Osijeku, možda shebali turističku sezonu :D
  • dpasaric: Slijedi uskoro osvrt na naslovnici...
  • Air: ...a Applevom slučaju iako te fore drugi telefoni imaju već godinama, ali kad to Apple napravi mi bi se trebali diviti tome kao toploj vodi.
  • Air: Meni Keynote izgleda kao kad Trum hvali samo sebe i svoje odluke kao ono baš najbolje, iako ga je cijeli Svijet popljuvao...
  • drlovric: Na Mac, Spotlight je odlican, kao i boja foldera (konacno) :)
  • drlovric: iPad je odlicno profitirao. Ako sve ovo ne zakljucaju za najnovije modele only :)
  • Riba: Keynote mi je kao neka epizoda Teletubbiesa.
  • Riba: Gledam taj WWDC i razmisljam kako su teme o umiranju mozda privlacnije. :-D
  • dpasaric: Idemo mi na ljepše teme, WWDC je za sat vremena! :)
  • dpasaric: Sve pet, ali nije li zanimljiva statsitika da je od zadnjih 30-ak (toliko pratimo na jednoj internoj grupi objave u medijima) sportaša, umjetnika i ostalih poznaith osoba koje su iznenada umrle, uzorak cijepljenih 100%. A znamo da je kod nas situacija bila cca 50:50, znači nešto lomi statistiku. Evo, samo to primjećujem.
  • smayoo: To što nije u javnosti poznato što je prethodilo njegovoj smrti, ne znači da nije prethodilo ništa čega bi ta smrt bila logičan i sasvim vjerojatan ishod. Moj pokojni stari je umro u 59. godini i svima koji ga nisu jako dobro znali je to bilo "iznenada". Nas koji smo mu bili bliski nije baš *iznenadilo*, iako nam je bilo teško i bolno.
  • Riba: Obrati paznju na nepoznate osobe poput mog oca koji ne uzima lijekove kako je propisano, odbija ici na kontrole, jedva je izvukao zivu glavu nakon srcanog udara pred par godina i jos hoda naokoo unatoc tome sto se cak i cijepio. Znanost bi se trebala na takve slucajeve usredotociti. :)
  • dpasaric: Samo primjećujem uzorak. Do sada je 100% kod domaćih i stranih poznatih osoba koje su iznenada umrle. Ponavljam, možda je zaista slučajnost, ali sada već postaje statistički zanimljivo.
  • Riba: Covjek je vjerojatno pocinio suicid ili izravno ili neizravno alkoholom, nije tu potrebna velika znanost.
  • dpasaric: Sjajan umjetnik je to bio. Velika šteta.:( I gle, opet moramo primjetiti slučajnost koja povezuje sve "prerano" umrle. :( Nadam se da će znanost potražiti uzroke takvoj statistici.
  • smayoo: RIP, Matija :(. Stvarno prerano.
  • dpasaric: Večeras u 19 sati po našem vremenu Appleov #WWDC25 keynote!
  • Maxxy: RIP Matija Dedić :(
  • smayoo: RIP :(
  • dpasaric: Umro Bill Atkinson! :(
  • drpongrac23: @Zdravac - Nemoj ići lijevo ako semafor je desno :) :)
  • Zdravac: hahahah
  • Zdravac: A da se, umjesto palac dolje/gore, uvede palac lijevo/desno?!
  • tino1: Gjuro, bola, Mazlum i to s veliko "M".
  • Gjuroo: Možda "mamlaz"?
  • tino1: Mazlum- na Herceg- Bolansanski- Budala.
  • Yonkis: Mazlum - Mazlum (maẓlūm) is an Arabic term for "oppressed, ill-treated, injured, sinned-against" (the antonym being ẓālim "oppressor"; root ẓlm "to oppress";).
  • tino1: Riba! Vraćaj karmu! Ej ne ćeš se imat kamo vratit.
  • tino1: Ej ukinuo Mazlum Karmu!! Šta vam je odmah vraćaj karmu Riba!!
  • smayoo: :(
  • drpongrac23: Napustio nas je Ivan Piko Stančić. RIP

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

damir1, Ender, florijan, hal9000, Riba, Anonimci (420)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.77 Seconds

Provided by iJoomla SEO