Postoji li opcija dizanja virtualnog Mail servera
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Postoji li opcija dizanja virtualnog Mail servera


03.04.2014 | 19:33
Znam da je glupo ali moram

Postoji li opcija dizanja virtualnog Mail servera,npr Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript
03.04.2014 | 21:15
Pretpostavljam da si mislio na vlastiti mail server na kojem ces podesiti svoju domenu. Mislim da OS X Server ima tu mogucnost, ili mozes instalirati neki 3rd party mail server. Samo nisam 100% siguran, ali mislim da vecina nasih ISP-ova filtrira vecinu portova, ukljucujuci i port 25.

Ako si mozda mislio samo "krivotvoriti" mail da druga strana misli da prima mail od Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , samo trebas za Outgoing SMTP server staviti neki server sto ne zahtjeva autentifikaciju. Mislim da bi t-comov mail.t-com.hr jos uvijek trebao biti bez autentifikacije.
03.04.2014 | 21:44
nije više.

Što točno trebaš s tim?
03.04.2014 | 23:09
Ma glupost,imam problem sa jednim nalogom. Jedan idiot je registrovao iCloud nalog za ne postojecu mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ne razmisljajuci za sta sluzi iCloud i find my phone. Aparat nije ukraden,posjeduje sve osim racuna(kupljen na crno)naravno pass nema teorije da se sjeti a domena koju je on stavio ne postoji.Regularno Apple salje reset pass na mail ali mail ne postoji.Konto sam ako postoji mogucnost da dignem virtualni server sa ovom domenom i skinem mail.Nemam pojma da li je moguce ni kako je uopste prosla registracija kod Apple.
03.04.2014 | 23:27
To sto zelis izvesti je nemoguce zato sto domena lalita.com vec postoji, a pretpostavljam da taj lik nije vlasnik. Ali zar nema opciju Answer security questions na iForgot? Ili je i to zaboravio?
04.04.2014 | 00:11
Ako ne moze proci dio sa Date of Birth, morat ce zvati Apple Support. Oni ga nece pitati DoB, nego direkt sigurnosna pitanja, mora znati odgovor na 2 od 3. Kad to prodje, pitat ce ga koji mail zeli postaviti kao recovery mail. Nakon toga ponovno ide na iForgot, samo ovaj put ce se mail slati na recovery mail.

Ja sam vec 2 puta mora zvati za cimere, i oba puta je proslo bez problema. Jedino sto sam ja u Dublinu, di Apple ima support (nisam bas bio odusevljen zenskom s druge strane, ali odradila je svoj posa).
04.04.2014 | 03:42
Da je to email adresa Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , teoretski bi mogao kupiti hosting na to ime (JKILDHSSJS.com), i kreirati identicnu email (HYSGS) adresu pa bi Apple to poslao na validnu adresu, i vi bi uredno dobili mail.

Problem je ako ta lolita domena postoji, jer to znaci da ju ne mozes ti registrirati, a samim tim niti napraviti pripadajuci email account.

Jedino probati nazvati Apple support pa probati na taj nacin...
04.04.2014 | 06:49
Koliki zovi Apple Support i probavaju registrirati ukradeni telefon?
Kad bi tome bilo tako, tada ne bi imalo smisla zaštita.
04.04.2014 | 07:21
Ili neka kontaktira admina te domene lalita.com, objasni mu problem i zamoli za uslugu.
04.04.2014 | 07:40
zabac kaže:
Koliki zovi Apple Support i probavaju registrirati ukradeni telefon?
Kad bi tome bilo tako, tada ne bi imalo smisla zaštita.


U potpunosti se slazem sa tobom. Ja inace uredjaje koji su zakljucani ne radim. U ovom slucaju znam da je "regularno" kupljen,gdje i kada.Eto ljudi nekad uopste ne razmisljaju sta rade i onda se nadju u problemu zbog gluposti.
04.04.2014 | 07:42
smayoo kaže:
Ili neka kontaktira admina te domene lalita.com, objasni mu problem i zamoli za uslugu.


Dobra ideja,probam pa javim.
04.04.2014 | 21:03
Da malo bumpam temu

Covjek se sjetio svih pitanja aili imam veliki problem.Udjem u ID pormjenim pass ali zapnem kod gluposti. On je ID postavio kao ne postojeca dresa znaci Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript sto znaci da ne mogu da verifikujem ID.Ako na tom nalogu promjenim na neku normalnu adresu opet ne mogu da aktiviram jer mi opet trazi stari nalog Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .Ima li neko neku ideju kako ovo srediti,ja vise nemam pojma sta da raim .Maltretiram se 3 sata
04.04.2014 | 21:06
Ne možeš ništa. Jedino kontaktirati admina od te domene i zamoliti ga da napravi taj account i forwarda ti na neku postojeću adresu.

Možeš liku lupit 2 šamara da se idući put ne pravi pametan. I naplatit mu svoja 3 sata.
05.04.2014 | 04:04
Cekaj, jel se mozes logirati u My Apple ID?

Jesi proba mozda logirati se na www.icloud.com sa tim AppleID-om, i u Find My iPhone maknuti iPhone iz tog accounta.
05.04.2014 | 07:16
Nakon reseta pass sam se logovao u my apple ID ali sam morao ovo " Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript promjeniti u validnu mail adresu zbog verifikacije. Onda ae logujem na icloud ali nemam ni jednog uredjaja na find my phone. Dok na aparatu i dalje trazi ID na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript
05.04.2014 | 07:18
smayoo kaže:
Ne možeš ništa. Jedino kontaktirati admina od te domene i zamoliti ga da napravi taj account i forwarda ti na neku postojeću adresu.

Možeš liku lupit 2 šamara da se idući put ne pravi pametan. I naplatit mu svoja 3 sata.


Domena ne postoji tj u pripremi je
05.04.2014 | 14:01
Pretpostavljam da si odma prominio mail, a tek onda pokusa aktivirati aparat. Jedino ti onda jos ostaje probati prominiti natrag na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript (posto neces moci, ostavis ne-verificirano) i onda probati aktivirati aparat (ako su vec zakljucali aparat na ne-verificirani account, onda ga takav mora moci i aktivirati). Ili ne znam jesi proba (a pretpostavljam da jesi), kad te za aktivaciju trazi pass za ID Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , jednostavno uniti ovaj novi pass. Ako ni to ne prodje nema ti druge nego zvati support.

Jos jedna stvar, kad si se logira na iCloud, je li ti izbacio poruku da se trebas prvo logirati na nekom iUredjaju da aktiviras iCloud ili se uredno logira, ali je Find My iPhone prazan? (Da ustanovimo da li je nakon promjene mail-a to novi account ili i dalje onaj stari)

P.S. Mozes probati kroz neki whois lookup iskopati kontakt vlasnika domene.
05.04.2014 | 14:56
Sve probao i opet nista,jedino vlasnik domene.
05.04.2014 | 17:49
Samo ja se bojim da ti ni vlasnik domene nece bas pomoci. Jer koliko sam skuzio, ti zapravo imas pristup tom accountu, ali telefon nije na tom accountu (to mi je jako sumnjivo, jesi li mozda prije restorea brisao iCloud account sa telefona nekim od onih hackova sto kruze u zadnje vrime). Mislim da je nesto pobrkano na samom accountu i to neces moci rijesiti bez Apple supporta.

Uvik ti ostaje ovo: www.iclarified.com/39562/ih8sn0w-release...vation-lock-bypasser . Objavljeno je 01.04. ali tip tvrdi da nije April Fool's Day joke.
05.04.2014 | 20:30
Digao sam ruke od svega,neka se vlasnik zeza sa tim.Mozda je malo konfuzno objasnjeno u postovima,pa cu probati objasniti po koracima radnje.

1.Aktiviran iCloud i find my phone sa ne postojecom mail adresom ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ) na zalost moguce bez verifikacije maila.
2.Uradjen restore i ne mogucnost aktiviranja zbog zaboravljenog pass-a
3.Ulazak u Apple ID Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript preko sigurnosnih pitanja i promjenjena ID na drugu mail adresu(naravno i sam naziv iz Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript u npr Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ) verifikovan i aktivan preko maila.
4.na aparatu i dalje stoji Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript i ne mogucnost aktiviranja
5.Pokretanje icloud-a ali nema ni jedan aparat prijavljen(morao aktivrati na svom mac-u)
6.Nalog - ID i pass promjenjen opet na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ali bez mogucnosti verifikacije jer je ne postojeca domena.
7.Pokusao opet sa novim pass-om da udjem tj aktiviram aparat ali bez uspjeha
8. Postoji i opcija rescue mail adress u ID nalogu ali preko nje nije moguce izvrsiti aktivaciju,sluzi sam za obavjesti

Sto se tice apple support,vec sam naveo da aparat nije ukraden ali nema racuna jer je kupljen na crno .Tako da ta opcija propada jer iz apple traze bas racun kada je iCloud lock u pitanju.Lijepo od njih ali mi nije jasno kako su napravili propust aktivacije fynd my phone preko telefona ili iPad-a bez verifikacije maila

Probam ovo sa iclarified i onako je samo plocica za potklocati nesto
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 6 sati
  • VanjusOS: neki mi javi se privatno, barem ako može kratko posuditi na probu
  • VanjusOS: ljudi, ima li možda netko viška Thunderbolt 2 to Thunderbolt 2 Cable
  • drpongrac23: Davno sam vozio "kockicu"
  • drpongrac23: @Yonkis - Kakav BMW - Uskoro kupujem za sebe Citrć Berlingo, jbg, godine...
  • drpongrac23: A zamjena ekrana preko 500 EUR!
  • drpongrac23: WTF?!? Ušle mi neke "bubice" u ekran na MBA M1. Totalni hit!!! 3 kom. BUBA ŠVABE!!!
  • Yonkis: Drpongrac23: a M5? Ne mislim na BMW.
  • drpongrac23: Preko 30 god. vjerni Apple korisnik - sada je vrijeme da zahvalim svima, ali Apple u mojim očima više nije što je nekad bio.
  • drpongrac23: Ovaj novi MacOS - bye, bye Apple!!! Ćesme od svega!
  • drpongrac23: PC za 400 EUR iz Pevexa žvače taj prastari MacPro za gablec :)
  • drpongrac23: U PC svijetu je DDR5 RAM polako standard - o čemu vi pričate?!?
  • BigMac: i ja kažem, prvo bolja pasta, nego zadnji put, i nižaa temperatura, očito prvi put nisam dobro stegao hladnjake, pa su procesori radili na nižem taktu :(
  • dpasaric: Odlično! :)
  • BigMac: Promjenio pastu na starom mac pro, osvježenje ....
  • smayoo: plus je sigurno problematičan, ali nije jedini
  • dpasaric: Više sam zaboravio koji su sve znakovi u pitanju, ali u tome je stvar.
  • dpasaric: I meni se često dogodi na nešto napišem i samo PUF!
  • dpasaric: Jura, na Vikalici se "progutaju" neki komentari jer postoje neki karakteri koje modul Vikalice ne podnosi i onda to sve samo ode u crnu rupu!
  • jura22: Mozda nezasitan?
  • VanjusOS: evo ja sam isprobao i radi! na A1 je moguće sa fizičke SIM prebaciti se na e-SIM na samom telefonu..
  • Borisone: Jer je gladan!
  • jura22: Zasto Jabucnjak guta komentare?
  • smayoo: :D
  • Borisone: Kako prebacuješ eSIM između moba za koji žena smije i za koji ne smije znat?
  • VanjusOS: ali bravo drlovric, nekad su najjednostavnija rješenje i najbolja!
  • VanjusOS: hahaha, problem je što imam službenu SIM karticu, pa ako mi se sjebe moram tražiti od firme da mi šalju novu...
  • drlovric: Pa probas i samo ce ti se kazati jbt. Sta je najgore sto se moze dogoditi? :)
  • VanjusOS: pitam da li je to itko isprobao?
  • VanjusOS: u iphoneu sa fizičkom sim karticom se pojavila opcija da se prebaci ta fizička sim u e-sim
  • VanjusOS: niste me shvatili, očito
  • miomika: na A1 ti samo pošalju na mail/sms ili putem aplikacije Moj A1 i to je to
  • rusty: Prije jedno 3 godine na Tmobile. u 22h navečer putem supporta jer se u protivnom trebalo ići u poslovnicu
  • VanjusOS: da li je netko isprobao funkciju konvertiranja SIM u e-SIM, i na kojoj mreži?
  • ZoPaj: ha ha, nisu li usbC isforsirali upravo radi štednji na punjačima:)
  • dpasaric: I bez punjača... :(
  • Borisone: Danas najavljeni novi iPad Pro, Vision Pro i MacBook Pro 14-inch. Sve s M5 procesorima (bez Pro i Max varijanti).
  • Air: Veliko priznanje Fedora našem Filipoviću - pozvao ga je na boksački meč.
  • Air: Taj pc laptop je imao cijenu cca 800 eura što nije malo
  • Air: Mislio sam da su se malo pomakli u tom smjeru, ali jok
  • Air: trackpad je... hm...
  • Bertone: Rekao sam ti da je kvaliteta izrade loša, ali sam CPU je brži od CPU-a iz MBP 2014/2015,... stavi na njega LinuxMint pa ćeš vidjeti da nije spor ;)
  • Air: Moj MBP 2014 je ferari / Bentley za usporedbu...
  • Air: Moj utisaK da sam ga platio 100-150 eura plakao bi što nisam dao još 150 za MBP 2014 - 2016 godište.
  • Air: Samo da javim, na kraju sam dobio laptop od frenda. Nije htio čuti za nikakve pare. Skro smo se posvađali ali eto pametniji popušta ;)
  • hal9000: Steve Jobs, vrati se! Sve ti je oprošteno! [link]
  • hal9000: Kakva pizdarija: [link]
  • drpongrac23: Meni onaj sa uzorkom krzna leoparda
  • hal9000: @Bertone: Da, jedan od najdražih Wallpapera ikad.
  • Bertone: 5k [link] i 6k [link]
  • Bertone: ... kojeg rado koristim

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 1.04 Seconds

Provided by iJoomla SEO