PlayStation 5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

PlayStation 5


23.06.2021 | 18:17
Zato što je nemam. Niti je planiram imati.
I zašto što tu tehologiju smatram još uvijek nepotrebnom kraj normalnih TV ekrana.
EDIT:
Mada me zanima, htio bih ju probati - daleko od toga da ne bih.
I zanima me da li se postojeći PS4 VR može koristiti i sa PS5, te da li je taj VR konačno PS5 VR rješenje ili će kasnije izbaciti novo?
Eto.
Da ti upotpunim odgovor.
24.06.2021 | 00:39
Koristi li Elite za PlayStation VR, je li tko probao?
24.06.2021 | 00:52
dpasaric kaže:
Koristi li Elite za PlayStation VR, je li tko probao?

Kako je i mene zanimalo isto pitanje, pitao sam Google.
Odgovor je u prvom linku:
www.forbes.com/sites/erikkain/2020/10/10...-but-theres-a-catch/
EDIT:
No, to je ipak workaround, koliko sam shvatio.
Rade na next gen VR-u za PS5:
blog.playstation.com/2021/03/18/next-gen...-the-new-controller/
24.06.2021 | 01:22
Kloba kaže:
Zato što je nemam. Niti je planiram imati.
I zašto što tu tehologiju smatram još uvijek nepotrebnom kraj normalnih TV ekrana.


Uvijek sam bio zagovornik jednostavnosti, a ovo s VR me nikad nije fasciniralo. Ali Astrobot je odličan, baš odličan primjer koliko je VR zabavan kad se dobro osmisli. Gran Turismo i razne shootere s VR ne bih igrao, nije toliko dobro... Možda novi GT koji bude prilagođen baš za VR, a ne ovako sklepan..

I zanima me da li se postojeći PS4 VR može koristiti i sa PS5, te da li je taj VR konačno PS5 VR rješenje ili će kasnije izbaciti novo?


To i mene zanima, ali čisto sumnjam da neće izmusti još novca s novim rješenjem
24.06.2021 | 01:23
Znači čekamo da izađe VR za PS5...

  • overtherainbow
  • Posjetitelj
24.06.2021 | 01:52
VR kasni jos koju godinu mozda ce to doc na svoje relativno uskoro. To je buducnost isto ko i cloud gaming. Half Lyfe Alyx je vrijedno spomena ajd.
24.06.2021 | 09:02
Slikao sam broj sati igrica koje sam odigrao. Frapirao sam se.
Dok to ne složim, evo HCL-ov review "prve next gen igre za PS5".
25.06.2021 | 21:22
Evo, Witcher III GOTY odnosi nagradu i po broju sati provedenih igrajući ga.
Mada mi ne pokazuje pravi broj za God of War niti AC Origins, kao ni za AC The Ezio Collection.
Za zadnju navedenu mi piše 150 sati, a to mislim da sam samo ove godine proveo loveći zaostale trofeje.
Tu sam kolekciju igrao nakon AC Origins kao drugi set igara na tada novom PS4 Pro još 2018.
AC Origins nemam instaliranu jer sam je kompletirao, pa ju valjda zato ne pokazuje...
Iako pokazuje neke druge koje također nemam skinute.
Opet bug...
ABE71F3D-F009-4909-B178-2668F2B9DB53_1_105_c.jpeg

Uglavnom, prosječno vrijeme igranja - nekih 400 sati kada se sve zbroji i oduzme.
Ovisi o igri.
25.06.2021 | 21:55
Wow jbt. Tebi se bas isplati investicija kad kupis neku igru
25.06.2021 | 23:34
O da. Ali se gomilaju.
Šta će tek biti sa ovim mjesečnim iz PS Plusa, bojim se...
  • Dijete
  • Posjetitelj
26.06.2021 | 05:59
Damn, Horizon Zero Down ima toliko gameplaya?? Bolje da stanem prije nego se zahaklam...
26.06.2021 | 08:59
Ja bih nastavio. Pogotovo ako misliš igrati dvojku.
Nego, AC Odyssey se trenutno nudi jako jeftino.
Ultimate Edition, sa Season Passom koji uključuje tri DLC-a i neku opremu i do neki dan je stajao u HR storeu više od 879 kuna, sada košta 263 kune.
Na popustu je 70%.
To je prilika samo takva za one koji su kupili Valhallu.
EDIT:
Ne da mi staviti sliku pa sam stavio link, a postovi mi se množe sami od sebe.
Pojma nemam zašto, no kada god uđem da nešto obrišem ili dodam - čim izađem evo novog posta.
  • Dijete
  • Posjetitelj
27.06.2021 | 09:22
Nastavljam svaku igru dok mi ne dosadi… vjerovao ili ne RDR2 mi je dosadio nakon 2. poglavlja… vratit cu mu se valjda jer super izgleda, al nije sve u izgledu…

Al fakat sam padobranac, igram se na slozencu… prestat cu pisat tu…
27.06.2021 | 11:10
Dijete kaže:
Nastavljam svaku igru dok mi ne dosadi… vjerovao ili ne RDR2 mi je dosadio nakon 2. poglavlja… vratit cu mu se valjda jer super izgleda, al nije sve u izgledu…


RDR2 je za 10, ali kužim što ti se dogodilo, tako je i meni, u nekom trenu ti se možda učini da ima toliko toga što možeš i što je u igri moguće, da na kraju to postane "preveliko" i uhvatiš se onoga "ajme treba li mi još jedan paralelan život?". Takav je EVE Online, ono obožavam svemirske simulacije, ali treba li mi to u životu?

Baš zato mislim da je Ghost of Tsushima savršena igra, uz sve one divote koje ima RDR2, ovdje još postoji jasna i "fokusirano dovršljiva" smislena priča, ne traje u beskonačnost i toliko je umjetnički dobro izvedena da se igre te razine mogu izbrojati na prste jedne ruke. Cijeli "learning curve" je savršen, ugodan za igrača, sve je "točno kako treba" i tako kroz cijelu ovu ogromnu igru. Nemam dovoljno riječi pohvale Sucker Punch Productions.
27.06.2021 | 11:14
I ja sam odustao od RDR2 isto kao i ti @Dijete. Mislim da sam nakon 20 sati igranja - odustao. A nisam stigao dalje od prve kuće i pucačine na njoj pa onih vukova koje moraš pobit ili pregazit konjem pa onda ostati neokrznut da bi dobio zlatnu karticu.
Doslovce PRVA mislija, zar ne?
E pa - 20 sati sam se mučio i nikako. Reko - ZDRAVO.
I zašto bi ti bio padobranac?
Pa šta ako nemaš PS5.
Ova tema je otvorena kada ga je imao samo jedan član ako se dobro sjećam.
Igraš li video igre?
Igraš.
I to na M1 ako sam dobro shvatio (OK, krivo sam shvatio - napisao si da igraš na složencu ).
I što onda? Opet igraš!
Sve pet.
@dpasaric - kada završim AC Odyssey ide Ghost of Tsushima ili RDR2.
EDIT:
Samo da vam odgovorim - niti Witcher ima 900 niti HZD ima 500 sati gameplaya. To je bio čisti mazohizam.
Došao bi na skoro pa pola igre, obrisao sve i krenuo isponova.
Još sam igrao na najtežim postavkama pa mi je za sve trebalo četiri puta više vremena.
Računajte pola od toga, ako igrate na easy trećinu.
27.06.2021 | 13:01
Kloba kaže:
Samo da vam odgovorim - niti Witcher ima 900 niti HZD ima 500 sati gameplaya. To je bio čisti mazohizam.
Došao bi na skoro pa pola igre, obrisao sve i krenuo isponova.
Još sam igrao na najtežim postavkama pa mi je za sve trebalo četiri puta više vremena.
Računajte pola od toga, ako igrate na easy trećinu.


Ti si mazohist. Easy i mooožda, samo možda intermediate ako sam već iskusniji. Nemam toliko životaza sve te igre, serije, filmove, knjige... A tu i tamo se treba i poseksati
  • Dijete
  • Posjetitelj
28.06.2021 | 07:58
[quote="Vanjuška" post=193770]Kloba kaže:
Nemam toliko životaza sve te igre, serije, filmove, knjige... A tu i tamo se treba i poseksati


Ma nema seksa dok se ne podvezem. Bas mi treba jos jeda ovakav mali…


Kloba, igram se na slozencu zbog RDR2 poceo sam igrat igru i shvatio da mi MacPro ne iskoristava grafulju kako spada. Pa sam ubo, maticnu, cpu, kuciste i 16gb rama.
I sad imam “mrcinu” za igranje i 3d RDR2 ne stvarno super, ali ta vrsta open worlds mi je skroz izvan dosega dostupnog vremena.

Horizon Zero Down, Baldur’s Gate 3 su mi sad igre kad imam malo vise vremena, a Dead Cells i Neir Automata su mi kad se ocu malo poigrat… RDR2 i CyberPunk2077 su ti da im se vratim jednog dana…

Ono sto me najvise nervira ko igara je kad im se vratim nakon nekog vremena, treba mi dost dugo da usaltam i sjetim di se kaj stisce…
28.06.2021 | 10:06
@Dijete, sve kužim. I ja sam negrad imao PC - Doom 3, Half Life 2, FarCry, Prince of Persia...
To sam igrao na ATI 9800 Pro, pa reko "moram ja imat mrcinu od kompa" i pljunuo pet tisuća kuna samo na NVIDIA 6800 Pro koja je tada bila najjača grafulja. Di je još prateća memorija (Cruicial Ballistix dvije pločice po ne sjećam se ni sam više koliko RAM-a i para). Pa HDD koji je morao biti najveći (500 GB - možeš misliti koliko mo koštao tada), pa pržilice dvije koje su mogle crtati i gornji dio DVD-a crno-bijelo.Htio sam Plextor ali nisam mogao naći pa sam uzeo prve lošije. Onda napajanje skupo ko vrag. A di je tek periferija, koja je morala biti Logitech i to najskuplja.
Cca 20 000 kn bi pljunuo na sve to - samo radi igrica.
MAK me, kada je čuo koliko sam para dao i na šta, htio premlatiti.
Ne doslovno, ali verbalno.
I to mi je radio non stop neko vrijeme.
Zvao me - budalom.
"EJ, BUDALO" - kad bi se prodero, znao bi da misli na mene...
Pa bi mi objašnjavao kako je svojevremeno predlagao da se Večernji List prebaci na  sustav od glave do pete i da bi to bio puno pouzdaniji sustav od PC idiotarija koje smo imali, s izuzetkom par Macova u Grafici i Infografici te Fotorubrici.
Ali mu glavonje nisu dale.
No meni je šlag na tortu bio kada bi iz svoga ruksaka izvadio izgledom ganc novi Appleov Pro laptop, onako bi se se šeretski nacerio i procjedio: "To sam dobil' od direktora zastupnika za  s kojim sam prijatelj. On je sebi uzeo najnoviji pa mu ovaj više nije trebao" - i onda bi me još šutnuo dok sam psihički bio "na podu" zaključivši na glas: "Pih, neznalico. PC plaćat tu lovu. Kak da te zovem nego budala".
Ali razovarati s njim ili ga slušati kako priča s nekim u stankama između posla u Večernjaku mi je bio uvijek gušt.
Čovjek enciklopedija.
Koji ima smisao za humor da se valjaš od smijeha.
Anyway - tema su igrice? (Budala, jbg)
Imam pitanje - ne želiš si kupiti PS5, ili ga nema tamo?
  • Dijete
  • Posjetitelj
28.06.2021 | 11:51
Kloba kaže:

Imam pitanje - ne želiš si kupiti PS5, ili ga nema tamo?


PS5 bi mi bio prva konzola, ali koliko god sam mislio da cu je uzet, odustao sam jer i dalje ne vidim smisao imati uredjaj samo za igranje.
Kad se naigram svega sto mi se igra, mozda uzmem polovnjacu jednog dana da zaigram Ghost of Tsushima - koja mi je bila igra zbog koje bih kupio.

Jako mi je drago da nisam popustio i uzeo PS5 jer slijedom okolnosti imam dobru masinu za VR (koji jos nemam, ali je u planu)

Spomenuti Cyperpunk 2077 mi je moram priznat jedno od najvecih razocarenja koje sam dozivio. Stvarno sam mu se godinama veselio, a igra mi je totalna pusiona...

p.s. nisam pratio, al sam bacio oko sad i koliko vidim, nema ih na lageru po ducanima...
28.06.2021 | 12:36
U Sancta Domenici ih ima. A ja se još trgam da li je kupiti ili ne, obzirom da ljudi kao ti i ostali do čijeg mišljenja mi je stalo pljuju igru skroz.
Tako da nisam siguran uopće, em imam što za igrati em sam neodlučan za Cyberpunk.
05.07.2021 | 14:11
Eto - izgleda da su SONY i CD Projekt Red izgladili nesuglasice i Cyberpunk se ponovno nalazi na njihovom online storeu, što znači da ima podršku za patcheve, update i sve što treba da igra izgleda dobro ako je tako napravljena.
U međuvremenu, PS Plus dijeli Call od Duty Black Ops IV za PS4 od sutra, što mi je još jedna neodigrana igra koju ću samo označiti kao kupljenu bez da je skidam.
Drago mi je za Cyberpunk.
Mislim da ću ga kad tad kupiti čisto da vidim o čemu se točno radi i zašto su ljudi razočarani.
05.07.2021 | 22:18
Dijete kaže:
Kloba kaže:

Imam pitanje - ne želiš si kupiti PS5, ili ga nema tamo?


PS5 bi mi bio prva konzola, ali koliko god sam mislio da cu je uzet, odustao sam jer i dalje ne vidim smisao imati uredjaj samo za igranje.
Kad se naigram svega sto mi se igra, mozda uzmem polovnjacu jednog dana da zaigram Ghost of Tsushima - koja mi je bila igra zbog koje bih kupio.


Ma tako sam ja razmišljao desetljećima, a sada kada sam probao PS5, čini mi se smiješno zaigrati išta na Macu osim neku strategiju ala Starcraft, to je još uvijek nemoguće igrati na konzoli.

A Ghost of Tsushima je "killer app", vrijedi konzolu kupiti samo zbog te igre. I kada recimo direktno usporedim toliko razvikani Cyberpunk i Ghost... pa ne znam kako bih ti to uopće predočio; Cyberpunk 2077 izgleda kao da ga je složila neka napredna grupa informatičara i programera na nekom mega-hackathonu. Da, ima tu svega, ima fora trenutaka, ali sve to je tek - sklepano. Sam gameplay je meni totalno bezvezan, a kod Ghosta se baš vidi da je tim bio super iskusan, da su znali što rade i da su baš sve isprogramirali s ljubavlju i onda još ispolirali do viskog sjaja.

Jedva čekam Director's Cut ovog kolovoza! (dodali su lip-sync za japanski i podršku za PS5 kontrolere!)
  • Dijete
  • Posjetitelj
05.07.2021 | 22:47
dpasaric kaže:
Cyberpunk 2077 izgleda kao da ga je složila neka napredna grupa informatičara i programera na nekom mega-hackathonu.


Upravo to... a cekali ga godinama...

Jednog dana polovno 5ica i GoT
07.07.2021 | 10:41
Malo uletavam u razgovor kao padobranac no jel se isplati kupiti Ghosta na PS4?
07.07.2021 | 10:49
E jbg.
Prema Davoru, jako.
Ja imam tu igricu, ali ju nisam ni pokrenuo na PS5.
A PS4Pro sam prodao...
Ali koliko sam shvatio Davor ju je prvo odigrao na PS4 i bio je (i ostao) oduševljen.
Ali ja ne bi kupovao ako imaš onu prvu verziju četvorke.
Ako je u pitanju Slim ili Pro, onda da.
To je ipak relativno nova igra, a prva četvorka se prestala proizvoditi 2016.
EDIT:
Gledaj, samo da ti ovo zaključim - velika većina PS4 igara nema niti najosnovniju vibru na PS5 controllerima.
Znači, rađene su za PS4 hardware.
Učitavat će ti se duže, ali to je u biti to.
Mi koji imamo PS5, nemamo ekrane da vidimo kaj smo kupili.
Tako da - kupuj i uživaj.
07.07.2021 | 19:39
@drlovric - sada sam uzeo Call o Duty IV, koji dolazi kao free igrica ovoga mjeseca.
Nego, reci mi - znaš li išta o ovoj za PS5?
Kao, vraća nas u doba kuge.
Kakve ocjene ima, jesi gledao?
08.07.2021 | 19:29
@kloba:

Kud ce mi veca kuga od ove sto nista ne igram

Stvarno nista ne stizem. Samo sam ih dodao u account, skupa sa ostalim igrama. Pa nekada ce neko valjda odigrati to
09.07.2021 | 03:12
lucija kaže:
Malo uletavam u razgovor kao padobranac no jel se isplati kupiti Ghosta na PS4?


Nisam ga nikada probao na PS4, ali nema veze, mislim da je igra toliko dobra da je svakako treba imati bez obzira na čemu se igra. Vjerujem da na PS4 Pro radi slično kao na PS5 uz malo duže učitavanje.
09.07.2021 | 11:06
dpasaric kaže:
Nisam ga nikada probao na PS4, ali nema veze...

Oprosti. U sjećanju mi je nekako bilo da si Ghost of Tsushima nabavio prije PS5, koji ti je stigao u veljači (to se sjećam pouzdano). A onda si stavljao postove kako igra izvrsno izgleda i na PS5, pa sam tu pretpostavio da si ju već odigrao na četvorci.
My bad. Isprika.
Na kraju krajeva, igra je najbitnija - i nju sam kupio radi tvojih dojmova.
Još kada bi se ti dao nagovoriti na Witchera III; da ti ispere loš okus Cyberpunka, bilo bi "1:1" u uvjeravanjima.
10.07.2021 | 01:43
Kloba kaže:
dpasaric kaže:
Nisam ga nikada probao na PS4, ali nema veze...

Oprosti. U sjećanju mi je nekako bilo da si Ghost of Tsushima nabavio prije PS5, koji ti je stigao u veljači (to se sjećam pouzdano). A onda si stavljao postove kako igra izvrsno izgleda i na PS5, pa sam tu pretpostavio da si ju već odigrao na četvorci.


Istina, zaista sam ga kupio prije nego li je stigao PS5, ali ga nisam želio niti pogledati na PS4 (još klinci imaju običan, a ne Pro), tako da sam čekao da mogu imati "pun gušt" na Petici.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 20 sati, 19 minuta
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.63 Seconds

Provided by iJoomla SEO