iPhone 8+ display
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 8+ display


02.01.2018 | 00:02
Pozdrav, uzeo sam nov iP 8+ prije 6 dana i danas na suncu upratim sparu na ekranu, inace svaki sam do sad cuvo mobitel i u ovih 5 dana nije ni ispado nigdje nit sam ga igdje ogrebao, interesuje me samo stvar kakva su vasa iskustva, da li im je display bas osjetljiv ili?
02.01.2018 | 09:47
Pola te nisam razumio jer ne znam koje je to narječje, ali mislim da pričaš o ogrebotini?
Imam manje od mjesec dana isti takav i stavio sam ga u case/maskicu (www.spigen.com/collections/iphone-8-plus...?variant=37163578241) i čekam da mi stigne ono kaljeno 2d staklo ali ga nosim po džepovima (nema ništa u džepu osim iPhonea, nema ključeva ni papirića, ništa) i koristim ga normalno i nemam nikakve ogrebotine.
Mene više zabrinjava kako će mi otići onaj silky smooth feeling od oleofobičnog premaza pa neće prst kliziti (zato stavljam staklo da koliko toliko zadržim taj feeling, možda maknem staklo jednog dana, nakon 4 godine
02.01.2018 | 12:49
Da, govorim o maloj ogrebotini koja se primjeti samo pod svjetlom.
02.01.2018 | 14:10
Ha, brajko, what is done, it's done. Nema pomoći, to je staklo. Ženin ekran na njenom smartphoneu, koji nosi deklaraciju Corning® Gorilla® Glass 4 pa je ipak naše dijete uspjelo izgrebati staklo jer ga je "čistilo" (sa nečime, ne znamo sa čime, nismo vidjeli).
E sad, koliko je staklo na iPhoneu osjetljivo, to ne znam. Znam da je bilo priče za 6(s?) da im je ekran stvarno bio osjetljiviji nego npr 5(s), pa su "pojačali" tvrdoću površine stakla za sedmicu.
Kupi kao i ja to kaljeno staklo ili barem foliju da spriječiš ogrebotine. Znam da izgleda aljkavo ali barem će ti savjest biti mirna. Nažalost, ne možeš imati oboje, mobitel bez zaštite i nikakve slučajne ogrebotine. K tome, osmica ima staklo i napred i odozada, vjerojatnost da se neko staklo razbije je vrlo velika, kao kod 4(s).
02.01.2018 | 15:15
Staklo je stvarno čvrsto na mom iPhone-u 8. Moram ga pohvaliti. Eto, toliko od mene.
02.01.2018 | 16:00
Kako si ga testirao?
02.01.2018 | 16:31
Pao mi je bez maske na pločice kupaone. Ništa.
02.01.2018 | 20:52
You like to live dangerously, don’t you?
03.01.2018 | 10:33
@miikaa77, evo nisi jedini www.reddit.com/r/iphone/comments/7nquo0/...x_scratching_easily/
03.01.2018 | 13:26
Bas tako, stvarno pazim sve stvari inace ne samo mobitel i pazim gdje ga stavljam, u dzepove, s kojim stvarima i nisam ga sigurno mogao bas zagrebat da ostane ogrebotina, mislim nije to nista veliko, vidi se samo pod svjetlosti, nije niti prva niti zadnja ali mi je malo cudno, ili na 6 ja nisam primjetio da sam imao i obracao paznju na to
03.01.2018 | 14:37
Imao si sigurno,svi se grebu mada su to bas micro ogrebotine.Vide se najbolje na neonskom svjetlu.

@Kloba
Slabo si ti to nesto bacio
03.01.2018 | 15:45
Nije do jačine, nego on ima posebne pločice u kupaoni. Silikonske.
03.01.2018 | 18:48
Nikad nisam stavljao zastitu na ekran ali cu morat ovaj put. Interesuje me kod skidanja, jel neki komplikovaniji proces, jel se display moze ostetiti?
04.01.2018 | 00:40
skidanje čega? tog zaštitnog stakla?
04.01.2018 | 02:06
Jeste
04.01.2018 | 10:12
Mislim da ti malo pretjerujes,opusti se i uzivaj u telefonu.Na kraju to je samo telefon ti si njega kupio a ne on tebe.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 dana, 21 sati
  • jura22: Navlakusa za novi macOS.
  • imenso: Nije free, ima pretplatu, neke aplikacije i posebnu za iPad
  • Yonkis: Apple Creator Studio - free - [link]
  • drlovric: Bas tako Mario. Ja sam bio u USA i kupio MBP M1 Pro 16" i najmanju potrebu nemam da ga mijenjam. Pogrijesio sam jedino sto nisam uzeo 14" :)
  • marioart: uredjaji su predobri i predugo traju :)
  • Riba: Zalosno je vidjeti kako mac prodaja stagnira.
  • Yonkis: Ili ovako nešto? [link]
  • Yonkis: Gdje staviti ovakve vijestice? [link]
  • gladhr2: [link] ima li netko pametan da mi malo pomogne sa ovim problemom..?
  • dpasaric: Nema indoor mapa kod nas AFAIK.
  • Yonkis: Jeste li znali za bolji anti-reflective sloj na 17ici? [link]
  • Yonkis: Ima li u Rijeci ili igdje u HR ovo implemetirano? [link]
  • Yonkis: Novi AirTag: [link]
  • Yonkis: Bijah u Smart Doctoru, zamjenska je 100€ a originalna je 170€
  • smayoo: @Yonkis, pitao si kome vjerujemo :)
  • marioart: @Yonkis ovisno o aparatu koji imas, nije ti zgorega ni provjeriti cijene u sluzbenom servisu... ja sam u mediamarktu u njemackoj platio zamjenu za 13pro 88eura ... spojis ugodno sa korisnim i u Graz u shoping i servis
  • Yonkis: A ovi u Rijeci, Smart Doctor? Evo linka:[link]
  • Yonkis: Novi firmware ako nekome treba: [link]
  • Yonkis: Nevjerovatno da je cijena skočila na 150€ a znam da je prije 2 godine bila cca 70€. Prestrašno!
  • smayoo: @Yonkis - nažalost, u Rijeci više nikom. :( U Zagrebu je Davor više puta spomenuo da ima dobra iskustva s Agramservisom
  • VanjusOS: pa ti vratim
  • VanjusOS: ako imaš kabl kojeg trebaš isprobati možeš poslati meni da isprobam spojiti Mac pro
  • VanjusOS: i ja tražim već thunderbolt 2 kabel, iz Osijeka sam
  • zoranowsky: Jel ima netko u ZG za posuditi thunderbolt 2 kabel? Imam issue sa minijem M4 i thunderbolt 27 displayem pa trebam testirati neke kombinacije...
  • Yonkis: Kome vi u Rijeci vjerujete za zamjenu baterije na iPhonu jer u iStyleu je 150 € i čeka se par tjedana
  • Yonkis: :(
  • smayoo: [link]
  • smayoo: RIP Scott Adams :(
  • Gjuroo: Za sad to može zvučati i kao Affinity priča. Not great but not that bad.
  • Soffoklo: Za to vrijeme Apple se lagano pretvara u Adobe - [link]
  • drlovric: Sve je bolje od ove blamaze sa Apple AI i cekanja pametnije Siri koja nikako da dodje :)
  • IkoIko: Apple i Google sklopili ugovor o korištenju Gemini AI... Zanimljiv razvoj situacije
  • ZeljkoB: Spigen - [link]
  • Riba: Moza zato da mozes koristiti BT tipkovnicu i mouse i dok je zaklopljen?
  • user: glupo: zatvorim laptop, BT i dalje upaljen, što ne bi trebalo ovo **** se ugasit kad ga poklopim
  • rusty: date hack je samo na par sekundi. vratiš datum, startaš app čisto da se digne i vratiš datum opet. To je to. Čisto da loada profile i postavke
  • smayoo: Date hack nisam htio raditi jer potrga druge stvari. Krenuo sam instalirati staru verziju LogiOptions preko homebrewa, ali riješili su problem prije nego sam dospio to napraviti
  • rusty: Osobno mislim da je 12h predugo za cert problem I nisam mogao doć na sebe kakav su problem napravili. Ono što je još gore, ovo im nije prvi put za taj isti slučaj. Dakle kako ne naučiš nešto iz ovoga. Dodano, date hack rješava problem da se ne mora drugi put čekati 12h
  • Bertone: A jučer nisam koristio MBP nego T14s pa nisam iskusio veselje sa certifikatima :D
  • Bertone: Imam MXMastera već godinama [link] i jedina dobra stavr kod njega je što ga mogu koristiti sa MBP, Tnink Padom i desktop računalom bez pretjeranog petljanja, no da je (pre)skup za ono što nudi, je.
  • smayoo: I, na kraju, ako za neki komad hardvera koji sam u životu kupio mogu reći da NIJE preskupo plaćen, to je sigurno Logitech MX Master 3. Jučer ujutro jesam bio spreman popi... na njih, ali činjenica je da su problem riješili unutar cca 12h otkad se pojavio.
  • smayoo: Osim toga, hardver radi s bazičnim postavkama, ali svi tweakovi i custom podešenja - ne.
  • smayoo: Radi se o softveru koji mora dobiti dozvolu korisnika da zakopa dosta duboko pod haubu radi komunikacije s periferijom.
  • smayoo: Ne mora biti spojeno na internet. Sigurnosni certifikat aplikacije je bio istekao i Apple ga je blokirao, a Logitech nije pazio na datum isteka certifikata i nije izdao update s novim certifikatom na vrijeme
  • Bertone: Ček malo, preskupo plaćeni hardver ne dela na Apple računalu ako računalo nije spojeno na internet (na stranu sad istekli certifikat) ili sam propustio nešto
  • smayoo: Da, jučer sam imao natezanje oko toga. Ali moram im priznati da su brzo riješili.
  • Yonkis: [link]
  • smayoo: @mrobert, forum, tema "eOI - opet diskriminacija"
  • stefanjos: SRETNA NOVA!
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.87 Seconds

Provided by iJoomla SEO