Nemogu obrisati aplikacije
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Nemogu obrisati aplikacije


25.11.2016 | 19:03
Bok,
Postavljam pitanje za frendicu koja ima iphone 4s i zeli obrisati neke aplikacije i neda joj. Ne pojavljuje se x niti ih nema u postavkama kada ih zeli na taj nacin obrisati.. Kako da ih makne? Postavila sam sliku da imate viziju

Hvala!

IMG_6088.JPG
25.11.2016 | 19:04
Restart nije pomogao
25.11.2016 | 20:38
Pod restrikcijama je zabranjeno brisanje aplikacija. Settings>General>Restrictions pa deleting apps mora biri ukljucen.
25.11.2016 | 20:40
Ove potamnjene nemre obrisat.
Al idem joj rec ovo sto si napisao
25.11.2016 | 20:42
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.
25.11.2016 | 20:50
Ovo potamnjene kao da su čekale instalaciju ili update i zato ih ne registrira. Evo ti dva linka koji će joj pomoć da sredi situaciju.
www.iphonefaq.org/archives/971489

www.igeeksblog.com/how-to-fix-unable-to-delete-apps-on-iphone/
25.11.2016 | 21:05
damy. kaže:
Bok,
Postavljam pitanje za frendicu koja ima iphone 4s i zeli obrisati neke aplikacije i neda joj. Ne pojavljuje se x niti ih nema u postavkama kada ih zeli na taj nacin obrisati.. Kako da ih makne? Postavila sam sliku da imate viziju

Hvala!

IMG_6088.JPG



Probaj postavke-opcenito-resetiranje-resetiraj raspored pocetnog zaslona
26.11.2016 | 13:33
Kloba kaže:
Ovo potamnjene kao da su čekale instalaciju ili update i zato ih ne registrira. Evo ti dva linka koji će joj pomoć da sredi situaciju.
www.iphonefaq.org/archives/971489

www.igeeksblog.com/how-to-fix-unable-to-delete-apps-on-iphone/


Tenks... Prosljeđujem pa javim jel bilo rezultata...
26.11.2016 | 13:33
big_mac kaže:
damy. kaže:
Bok,
Postavljam pitanje za frendicu koja ima iphone 4s i zeli obrisati neke aplikacije i neda joj. Ne pojavljuje se x niti ih nema u postavkama kada ih zeli na taj nacin obrisati.. Kako da ih makne? Postavila sam sliku da imate viziju

Hvala!

IMG_6088.JPG



Probaj postavke-opcenito-resetiranje-resetiraj raspored pocetnog zaslona


Moze i to ćemo probat...
26.11.2016 | 16:07
zabac kaže:
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.


Kak mislis ID?
26.11.2016 | 16:19
damy. kaže:
Kloba kaže:
Ovo potamnjene kao da su čekale instalaciju ili update i zato ih ne registrira. Evo ti dva linka koji će joj pomoć da sredi situaciju.
www.iphonefaq.org/archives/971489

www.igeeksblog.com/how-to-fix-unable-to-delete-apps-on-iphone/


Tenks... Prosljeđujem pa javim jel bilo rezultata...


Stvar je u tome sto jedne aplikacije na storeu vise nema...
Palo je i meni na pamet pokusat je oper skinut pa obrisat, al eto.. Nema je..
26.11.2016 | 16:49
damy. kaže:
zabac kaže:
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.


Kak mislis ID?


Lupetam bez veze. Ne trebaš biti upogiran sa jednim ID-em, da bi obrisao app koji je instaliran s drugom ID-em.
26.11.2016 | 17:57
zabac kaže:
damy. kaže:
zabac kaže:
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.


Kak mislis ID?


Lupetam bez veze. Ne trebaš biti upogiran sa jednim ID-em, da bi obrisao app koji je instaliran s drugom ID-em.


A da...
Ma najbolje da vrati na tvornicke ali to je glupo zbog toga radit..
Kaze da je sve zivo probala..
Jedan decko je poslao tu dva linka, i veli opet ih nemoze obrisat. Meni je to nevjerojatno...
Kaj napravit... ?
26.11.2016 | 19:10
Mozes probat sakrit te aplikacije a kako to napravit pogledaj u ovom videu od
11:20
youtu.be/FJJJw2X8vJY
26.11.2016 | 21:30
A da ih izbrišeš kroz iTunes?
26.11.2016 | 21:44
Nece moci,sigurno su skinute sa drugog ID,restore jedino pomaze ako ne zna taj drugi ID i Pass
27.11.2016 | 11:51
iAnte kaže:
A da ih izbrišeš kroz iTunes?


Kaze da nezna kak obrisat prek itunesa... :/ .. Nedaje nikakvu opciju brisanja...
27.11.2016 | 11:51
saint kaže:
Nece moci,sigurno su skinute sa drugog ID,restore jedino pomaze ako ne zna taj drugi ID i Pass


Reci cu joj, sigurno zna, mamin je mob..
27.11.2016 | 11:52
big_mac kaže:
Mozes probat sakrit te aplikacije a kako to napravit pogledaj u ovom videu od
11:20
youtu.be/FJJJw2X8vJY


Ako nista me uspije , savjetovat cu joj to..
27.11.2016 | 12:14
saint kaže:
Nece moci,sigurno su skinute sa drugog ID,restore jedino pomaze ako ne zna taj drugi ID i Pass


Neznam dal bi to imalo kakve veze cak... Bez obzira s kojeg je ID skinuta ,ona se mora moc pobrisat sa iphonea...
27.11.2016 | 14:46
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update
27.11.2016 | 16:06
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


Nisam to znala... Mislila sam da to nema veze...
27.11.2016 | 16:46
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


Znaci treba se ulogirat sa id-em s kojim je skinula te aplikacije?
27.11.2016 | 17:06
Ista aplikacija drukcije izgleda..
To su stare verzije app koje vise ne postoje..
Novi app se bez problema brise, stari ne.
IMG_6109.JPG


Dali vrijedi ulogirat se sa ID-em s kojim je app skinuta? Sta onda?
27.11.2016 | 17:09
Logujes se s tim ID i obrises app bez problema.
27.11.2016 | 18:08
saint kaže:
Logujes se s tim ID i obrises app bez problema.


Kaze da je probala, neide...
Ovo sad vec izgleda ne izvedivo
27.11.2016 | 18:25
damy. kaže:
iAnte kaže:
A da ih izbrišeš kroz iTunes?


Kaze da nezna kak obrisat prek itunesa... :/ .. Nedaje nikakvu opciju brisanja...


Ne zna kako obrisati aplikacije kroz itunes ili itunes "nedaje" opciju brisanja?
Velika razlika.
27.11.2016 | 18:39
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


A otkud ti ova informacija? Ako ti se desilo nesto slicno ovome sto opisujes, to je nekakav bug, a definitivno ne typical behavior. Ako ti se to ucestalo dogadja, mozes nazvati AppleCare, prijaviti bug, poslati im dumpove da istraze i isprave (ako uopce uspiju ponoviti taj bug na njihovim uredjajima).
Inace kad radis update aplikacije koja je kupljena sa drugim Apple ID-om od trenutno logiranog u AppStore, pitat ce te user i pass tog drugog Apple ID-a i nakon unosa normalno updateati app. A ukoliko imas ukljucen automatski download za update na tom accountu i iPhone je jos uvijek authorised za taj account, nece te niti to pitati, nego ce odmah updateati app.

Ovo sto ti opisujes mi vise djeluje kao nesto sto bi moglo biti uzrokovano raznim jailbreak tweakovima i crackanim aplikacijama.
27.11.2016 | 19:02
songoku kaže:
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


A otkud ti ova informacija? Ako ti se desilo nesto slicno ovome sto opisujes, to je nekakav bug, a definitivno ne typical behavior. Ako ti se to ucestalo dogadja, mozes nazvati AppleCare, prijaviti bug, poslati im dumpove da istraze i isprave (ako uopce uspiju ponoviti taj bug na njihovim uredjajima).
Inace kad radis update aplikacije koja je kupljena sa drugim Apple ID-om od trenutno logiranog u AppStore, pitat ce te user i pass tog drugog Apple ID-a i nakon unosa normalno updateati app. A ukoliko imas ukljucen automatski download za update na tom accountu i iPhone je jos uvijek authorised za taj account, nece te niti to pitati, nego ce odmah updateati app.

Ovo sto ti opisujes mi vise djeluje kao nesto sto bi moglo biti uzrokovano raznim jailbreak tweakovima i crackanim aplikacijama.


Dali se ovaj odgovor odnosi na sainta ili mene?
Jer ja opisujem problem kroz temu..
Evo javila mi je frendica da se jedna aplikacija uspjela obrisati, ali samo zato sto postoji u app storeu...
Ove dvije druge ne postoje, i sad se nedaju obrisati..
Mob nije nikad jailbreakan..
Aplikacije koje se nedaju obrisati su one crne na prilozenim slikama. No sad se uspjela obrisati samo pošta.. Druge dvije ne.. Kaze ponovo ju je skinula pa obrisala.. S tim da ju dva dana nije uspjela obrisati..
28.11.2016 | 01:24
Ovo se odnoslo na saintov komentar jer tvoja izjava da apple id nije bitan za brisanje app-a je potpuno tocna. With all due respect, na tragu je za rijesenje, ali obrazlozenje problema mu je potpuno krivo.

Problem je nastao jer je app u pitanju corruptan (najvjerojatnije ko sto saint kaze tijekom updatea, ali moze biti i neki drugi razlog, npr. iskopcan USB dok je app syncan iz iTunesa). Rijesenje je prvo popraviti app i onda ga mozes izbrisati. Probaj downloadati taj app (ili te appove, ako sam dobro skuzio vise ih je) u iTunes na kompu i onda ih ponovno syncaj na telefon. To sto kazes da app vise ne postoji u AppStoreu nema nikakve veze, ako stvarno znas Apple ID na kojem je app kupljen, uvijek ga mozes redownloadati iz Purchased, i direkt na telefonu i u iTunes-u na kompu, bez obzira sto je app povucen iz AppStorea.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 sati, 5 minuta
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.48 Seconds

Provided by iJoomla SEO