Konačno new iPad/ iPad 3
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Konačno new iPad/ iPad 3


28.02.2012 | 19:51
07.03. iPad 3 u SFu. Pa da i to vidimo
28.02.2012 | 22:12


gizmodo.com/5888983/apple-will-announce-...rch-7th?popular=true

bar je i sluzbeno potvrdjeno da je prezentacija taj dan
28.02.2012 | 23:28
Jos malo informacija,pozivnice poslane.


news.cnet.com/8301-27076_3-57386307-248/...ipad-event/?ttag=fbw
29.02.2012 | 01:06
Jos kad bi i neki live stream uletio...
29.02.2012 | 01:46
ovako na brzinu... ne vidim home button!
mozda je ipad okrenuti vertikalno, ali eto. prvi dojam.
29.02.2012 | 03:15
kinsif kaže:
ovako na brzinu... ne vidim home button!


Zato jer ga nema, nit ce ga bit
29.02.2012 | 09:29
@tetanus - Ne vjerujem da će ga izbaciti iz ovoga modela, možda iz sljedećega.
29.02.2012 | 13:51
NenadX kaže:
Ja bi vise volio da dijeli dizajn s iPhoneom4, a ne s iPhoneom2, ali nisu me nista pitali...
Dvojku sam preskocio, pa ce meni trojka biti veci skok nego vama koji imate dvojke.


...ja sam preskočio jedinicu i dvojku. I sad planiram kupiti (konačno) trojku. Možete misliti kakvo je tek kod mene išćekivanje!!?!!

...pa ak ima neka dobra duša da dolazi od preko bare...

Ak ne, čekamo izlazak u Austriji, jer je pitanje kada će se naši reselleri naći na karti dostupnosti...
29.02.2012 | 14:16
Tony.Soprano kaže:
@tetanus - Ne vjerujem da će ga izbaciti iz ovoga modela, možda iz sljedećega.


Zivi bili pa vidjeli, al ja bi stvarno volio da taj gumb nestane na iPadu i naravno na iPhonu. Zapravo ni sada ne sluzi nicemu, sve mozes odradit bez njega i to puno brzi elegantniji nacin.
Jos par dana pa cemo saznat iz prve ruke
29.02.2012 | 14:48
Evo ga novi iPad

29.02.2012 | 23:35
tetanus kaže:
Tony.Soprano kaže:
@tetanus - Ne vjerujem da će ga izbaciti iz ovoga modela, možda iz sljedećega.


Zivi bili pa vidjeli, al ja bi stvarno volio da taj gumb nestane na iPadu i naravno na iPhonu. Zapravo ni sada ne sluzi nicemu, sve mozes odradit bez njega i to puno brzi elegantniji nacin.


Kako ces raditi screenshot bez gumba? Naravno da bude neki trik.
29.02.2012 | 23:41
Promaknuo mi screenshot
01.03.2012 | 10:52
Nemrem dočetak predstavljanje

Nadam se da ce bit neki dobar live streaming feedback

Frend ide u Las Vegas u 4-tom mj. pa ce ga od tamo dofurat
01.03.2012 | 11:33
Dobio sam informaciju da će iPad 3 u HR biti dostupan tek od lipnja, eto toliko da znate.. vidjet ćemo da li je to točno..
01.03.2012 | 13:17
mislim da je slika ipak u horizontali, razmak izmedju ikona mi se cini veci. u krajnjoj liniji, ocito je da ce biti ruba i ne znam sto bi dobili time da skinu home tipku. volio bi kpacitivno dugme koje moze prepoznati i poneki pokret a ne samo klik, recimo swipe lijevo desno za prebacivanje izmedju aplikacija, ali mislim da cemo to vidjeti prije na iphoneu nego na ipadu gdje to i nije od neke koristi obzirom na multitouch geste.

bilo bi super kad bi ukratko predstavili iOS 6.
01.03.2012 | 13:48
kinsif kaže:
mislim da je slika ipak u horizontali, razmak izmedju ikona mi se cini veci. u krajnjoj liniji, ocito je da ce biti ruba i ne znam sto bi dobili time da skinu home tipku. volio bi kpacitivno dugme koje moze prepoznati i poneki pokret a ne samo klik, recimo swipe lijevo desno za prebacivanje izmedju aplikacija, ali mislim da cemo to vidjeti prije na iphoneu nego na ipadu gdje to i nije od neke koristi obzirom na multitouch geste.

bilo bi super kad bi ukratko predstavili iOS 6.


Pa cijeli ekran prepoznaje pokret, to ti nije dosta?
01.03.2012 | 22:27
Pa cijeli ekran prepoznaje pokret, to ti nije dosta?

pa to sam i rekao

ali mislim da cemo to vidjeti prije na iphoneu nego na ipadu gdje to i nije od neke koristi obzirom na multitouch geste.

misao je vise bila okrenuta iphoneu gdje je home tipka slaba karika, pogotovo nakon uvodjenja multitaskinga i duplog klika.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
01.03.2012 | 22:46
Maloprije sam na Redmond Pie pročitao da će po svemu sudeći iPad 3 još uvijek imati Home tipku:

www.redmondpie.com/more-images-of-ipad-3...-have-a-home-button/

Treba se strpiti još par dana pa će sve biti jasno. Čini se da sam izgled iPada 3 neće biti puno drukčiji od iPada 2.
01.03.2012 | 23:20
Ocigledno je tako. Bas sam se poveselio da ce home tipka bit history, a sto se tice dizajna nemam nikakve zamjerke i ako bude isti kao i sadasnji iPad.
03.03.2012 | 17:50
A kako bi bilo da ne bude iPad 3 već iPad 2 HD?
Mini nikako, tek možda u drugoj polovici godine.
03.03.2012 | 18:05
Ako je vjerovati glasnima, odnosno Michaelu Fonfara koji je navodno imao pristup listi iPadovim dodacima, novi iPad će se nazivati iPad HD, a ne iPad 3 kako se ranije nagađalo.

Dakle HD naziv iPad će imati radi visoko razlučivog zaslona od 2048 x 1536 piksela, a thehtechjournal navodi i quad-core A6 procesor, dok bi sam uređaj trebao podržavati 3G LTE i imao bi novu verziju operativnog sistema iOS 5.1.
03.03.2012 | 18:15
Nemojte se zamarati s takvim stvarima, bit će šta bude, uskoro ćemo sve vidjeti.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
06.03.2012 | 18:44
dal se sjecate,koliki je odmak od prezentacije do raspolozivosti tj. prodaje,za sad?
imam nekog gore za 2tj,pa bi odmah piknuo,ako se moze
06.03.2012 | 18:51
E to i mene zanima, također imam nekoga, bilo bi to jako lijepo, kad bi upiknuli odmah na početku nešto.
06.03.2012 | 19:29
Navodno 16.3 će biti dostupan za kupnju, tamo kod njih.
06.03.2012 | 22:06
ja bi volio vidjeti preview iOS-a 6. to bi moglo biti zabavno.
07.03.2012 | 14:03
u koliko h po nasem vremenu je event?+ako ce netko imati live stream,to bi bilo mrak:)
07.03.2012 | 14:38
Veceras u 19h

mislim da ce ovdje biti

live.gizmodo.com/
07.03.2012 | 15:12
@saint - da to sam još jučer i ja našao, mislim da će biti, nadam se..

A slučajno sada naletim na Apple Care za iPad, dolje link:

www.iclarified.com/entry/index.php?enid=20462
07.03.2012 | 17:04
Ja u 18.30h gasim Minija i iMac-a, i ne palim noćas do 00:00.. a vi kako hoćete.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 10 minuta
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.59 Seconds

Provided by iJoomla SEO