Nadoplata računa na iPad-u
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Nadoplata računa na iPad-u

10.11.2018 | 21:09
Pozdrav svima

Imam jedno jednostavno pitanje, nadam se da će biti i takvi odgovori.

Zanima me vi koji imate iPad Cellular model, kako nadoplaćujete račun na kartici?

Kako je to najjednostavnije napraviti?
11.11.2018 | 08:23
Potpuno mi je nejasno pitanje, ne ovisi li to potpuno o pruzatelju mobilne usluge koju koristis??
11.11.2018 | 09:05
Zar nemas app za slanje poruka kako ima i telefon?
T-Com ima i posebnu aplikaciju.
11.11.2018 | 09:22
Ima app za slanje poruka, ali nema app za pozive, a sa app za pozive se nadoplaćuje bon.

Nemam uopće ideju kako bi to bilo najjednostavnije napraviti?

Jedino mi pada napamet da izvadim karticu iz iPada i ubacim ju u mobitel, nadoplatim bon i vratim u iPad.

Ali vjerovatno ima netko ideju kako da ga nadoplatim, a da ne moram vaditi karticu iz iPada.
11.11.2018 | 09:37
Pokušaj sa mobitela ukucati bon kao poklon na drugi broj, u tvom slučaju na iPad.
11.11.2018 | 10:00
Krivo, SMS-om ide ako se nadoplačune s drugog mobitela istog opertatera.
Kako je, po običaju, pitanje šturo, odgovoti su takvi.
Koji operater? Imaš drugi SIM? Drugi sim je na bonove ili pretplatu? Jesu oba istog operatera?
11.11.2018 | 13:00
@drazenp1706 - kako da to napravim?

@zabac - ništa te ne razumijem. Koristim Bonbon karticu na iPadu, imam samo tu jednu karticu u iPadu, i taj SIM je na bonove.

Ne mogu vjerovati da nitko ne koristi iPad Cellular, pa da mi pojasni iz prve ruke.
11.11.2018 | 13:18
Prvo provjeri kod svog operatera nudi li uopće uslugu nadoplate bona prema nekom drugom broju.

U praksi bi to trebalo funkcionirati na način da ti recimo netko sa svog broja, sa svog mobitela, ukuca bon i pošalje prema tvom broju na iPad-u, nazovimo to dar. Taj netko možeš biti i ti, samo moraš poslati nadoplatu prema svom broju sa nekog drugog broja. Možda ti to može odraditi neki prijatelj, ili član obitelji, a ti im jednostavno daš novac u vrijednosti bona.

Moj ti je savjet da uzmeš neki najmanji model pretplate na mobilni internet te u budućnosti zaobiđeš ovakve peripetije, čak mi se čini da ta opcija na kraju ispada i povoljnija. Prepaid je oduvijek bio skup sport.
11.11.2018 | 17:18
Nije mozda da ljudi imaju SIM na pretplatu i ne dopinjuju. Mozda koriste mobilni hotspot sa SIM-om. Mozda na telefonu imaju hotspot.
Ima dosta varijanti mobilnog pristupa netu.
Ja sam prvi koji telefon pretvori u hotspot i spoji iPad na njega.
Vidi s operaterom koje su mogucnosti obnove s bonim bez vadjenja kartice.
11.11.2018 | 17:52
Za bonbon npr možeš doplatiti novac na neki račun preko njihove web stranice. Napraviš "moj bonbon" račun i prijaviš broj u njega. Validacija se radi SMS porukom, ako se dobro sjećam. Kad trebaš doplatiti, odeš na taj svoj account i uklikaš doplati, odabereš iznos i platiš karticom (preko T-com payway, dakle amex, master, visa ili maestro). Pretpostavio bih da u današnje vrijeme svi nude neko slično rješenje.
Nekad davno dok sam koristio VIP.me, iznos se doplaćivalo i SMS-om, i govornim pozivom.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]
  • drlovric: Sitno se broji :)
  • JOHN: Sretan i blagoslovljen Uskrs!
  • Borostef: Sretan Uskrs :)
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • Beli: Sretan Uskrs svima :)
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!
  • cariblanco: Felices Pascuas svim jabučarima :)
  • Bertone: Sretan Uskrs
  • Yonkis: Sretan Uskrs svima!
  • Zdravac: Sretan Uskrs!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • smayoo: Sretan Uskrs! :)
  • Djuro genijalac: Sretan Uskrs
  • Djuro genijalac: Nego, želim svima da je šunkica dobra, jajca friška, a luk mladi i neljut!
  • smayoo: Oglase molim pišite u oglasnik, ne u vikalicu!
  • Yonkis: @dpasaric Samo za tebe: [link]
  • Kloba: Na Bačvicama, sorry

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Riba, Anonimci (406)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%