Zanima me što vi koristite kod čitanja i traženja u news grupama
Nekada sam koristio Entourage 2004 pa me zanima što vi koristite
Sada sam na MacOS10.6
Ja sam kao switcher tražio nešto poput Gravity na widozama koji mi je baš odgovarao. No, nisam uspio naći ništa bolje od Unisona s kojim nisam u potpunosti zadovoljan, ali za uobičajene stvari može proći.
Ja također koristim Unison i moram reći da potpuno zadovoljava moje potrebe.
A imao sam i sreće sa cijenom pa sam ulovio još korektniju od 12,5$ na akciji kod Panica.
Ako su ti binaries grupe bitne onda je Unison dobar. Postoji i Nemo koji je obecavao ali je nestabilan i development uglavnom stoji. Ja koristim Postbox otkad sam presao na njega zbog maila jer radi i sa newsgrupama.
Thunderbird. Mail i newsi u jednom, a kao poseban bonus ista baza raspoloživa u oba OS-a (OS X i Win XP - pod Boot Campom) na istom stroju. I sve to za 0 kn.
dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro!
drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik...
accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe?
rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?