Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 15 sati, 2 minuta
  • ping: Kvragu i vikalica. Uvijek napišem dobru foru i onda me strah da bu to samo meni smiješno. damn
  • smayoo: A iPhone nije? :D
  • m_linc: Philips hue za moj pojam bezobrazno skup
  • drlovric: Sta fali philips hue? Ja ih koristim valjda 10 god, i nikada problema s njima.
  • songoku: A onda imas ove IKEA sto sam doli linkao
  • m_linc: ali hvala na savjetima
  • m_linc: meni osbno Homebridge je kompliciran,probao i ne razzumijem se u taj nacin rada...
  • songoku: homeKit je ionako najvjerojatnije mrtav kroz max 2 godine, Matter je sluzbeno vani, a zar stvarno mislis da ce Apple dugo odrzavati nesto sto im vise ne treba
  • songoku: A na Amazonu imas milijun kineza, zar je bitno sto nema homeKit, to se za tren sredi sa Homebridgeom
  • songoku: @m_link IKEA mozda? [link]
  • smayoo: [link]
  • smayoo: Piši u forum. Ima namjenski forum za to.
  • m_linc: i da naravno nisu Philips Hue
  • m_linc: molim pomoc...nigdje u HR ili amazon.de ili ebay EU nemogu pronaci GU10 lampe kompatibilne sa apple home kit...
  • JOHN: U HR black friday je jedna velika magla!:)
  • drlovric: Black Friday podbacio opasno ove godine. Nista zanimljivo da nadjem :)
  • drpongrac23: Probaj očistiti povijest youtube pregleda
  • drpongrac23: iPhone 11 - meni YT radi savršeno, preko aplikacije za YT
  • Matija klc: Iphone 13pro, IOS16.1.1 - youtube i dalje ne radi. Upalim/ugasim mob onda malo radi i nakon nekog vremena opet ista greska: nesto nije u redu, dodirnite za ponovni pokusaj. Imate li i vi dalje problema? Prestrasno
  • smayoo: Požurite prije nego prijeđemo na € :D
  • smayoo: Ja prodajem razbijeni iPhone 6S za 9.999,95 :)
  • zoranowsky: :) prodajem 4s, za početak
  • smayoo: Jeeeej! Sad ćemo moći svoje polovne iPhoneove prodati za duplo para! :D
  • Djuro genijalac: Izbila pobuna u pogonima Foxconna
  • Djuro genijalac: Što ste kupovali iPhone, kupovali ste.....
  • kupus: ako je tko zainteresiran pm
  • kupus: prodajem 5.1 quad single cpu ispod cijene na svim oglasnicima.
  • kupus: prodavao sam, sve je proslo ok.
  • mbp2009: je li itko kupovao nešto preko njuške preko ovog pay protect?
  • Soffoklo: Zanimljivo - "Širenje dezinformacija može se riješiti uklanjanjem poslovnog modela utemeljenog na oglašavanju" - [link]
  • Dijete: sbf i ftx update live na twitteru
  • Dijete: [link]
  • Matija klc: doslocvno kontakte otvara minutu i onda upisem ime i onda opet cekam. Uopce ga ne koristim. Sve sam probao brisati sve i opet isto
  • Matija klc: Meni Viber ne radi vec godinama. Par zadnjih generacija iphone-a. Tocnije XS I 13pro. Npr zelim novi chat odabrati i idem pronaci novog korisnika iz imenika, stisnuvsi na onu “olovkicu”
  • rusty: Prle - meni isto to na 2 iphonea.
  • MBPruleZ: meni ne radi Viber već tjednima na Iphon 12 Pro Max - u biti od update na iOS16.. da bi vidio poruke i dobio ih moram ući točno u određeni chat.. probao sve, obrisao chat history, reintstalirao app i opet isto
  • Matija klc: Ja moram upalit/ugasit mob i onda radi jedno vrijeme. Nakon nekog vremena opet isti postupak.
  • big_mac: Meni ne rade youtube shorts ali normalni video pokreće i radi.
  • Zdravac: kod mene radi normalno. Sad sam probao
  • miomika: imam.... iPhone 14 Pro max. Najzadnji OS. I dlaje šteka
  • Matija klc: Imate li probelama sa youtube-om tocnije greskom: nesto nije uredu, pokusajte ponovo
  • Dr. Beast: @Riba uključeno. @smayoo da Riba ne zaruzinavi ;-)
  • smayoo: A, pa to je OK onda. To im je za kaznu. ;)
  • Riba: Rijeseno, problem je kacio samo nesretnike koji koriste gmail.
  • Riba: Osobno -> Privatne poruke -> Postavke
  • Riba: Je li ti ta opcija ukljcena u postavkama?
  • Dr. Beast: Samo da javim da niti meni ne radi email obavijest za PM.
  • jzelko: Dobra vijest danas: pustili Marka Franciskovića !
  • 1v@n: Uglavnom, exportanje traje i traje. Malo sam ga namučio pa se i app srušio. Trebat će proć par verzija dok se optimizira. Za te novce nemojte zasad očekivati puno na iPadu, ali za tu i tamo obraditi nešto fotki s aparata za amatersku upotrebu je i više nego ok.
  • 1v@n: I cijeli interface nije baš ipad friendly, teško je raditi s olovkom, više paše za korištenje prstima. Portana desktop verzija, ali ono što treba raditi, radi jako dobro. Ne vidim da mi je uništilo fotku kod exporta

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Dijete, Riba, stefanjos, zoranowsky, Anonimci (457)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%