newsreader?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

newsreader?


24.07.2007 | 17:50
Vidim da se naj vise preporucuju Unison, Macsoup, ...redom sve shareware programi.
Buduci da sam tek poceo koristiti mac, zanima me da li koristite crack verzije spomenutih i da li postoji nekakav soldni newsreader for free?
Ono sto je vazno spomenuti - bitno mi je da ima binaries i tekst newsreader u jednom, ako je moguce, nesto tipa Forteagenta na pc-u.


Hvala
24.07.2007 | 19:54
Evo jednog besplatnog.

www.macupdate.com/info.php/id/12564/rssowl
24.07.2007 | 20:03
Sjajno

btw moze li se Unison hm...koristiti , da ne kazem cracknuti ???
24.07.2007 | 20:18
Neznam,probaj pogledati po torrentima mozda nades.
24.07.2007 | 20:20
ok, thx
24.07.2007 | 20:45
A što fali Google Readeru?
24.07.2007 | 21:14
hm, zanimljivo...nisam znao za google reader da budem iskren.
24.07.2007 | 22:55
Pokusaj pogledati sta ima ovdje:

www.macupdate.com/search.php?arch=all&am...er&os=macosx

PS: Try vienna!
24.07.2007 | 23:21
Hvala Vortex...
Vienna je RSS newsreader koliko vidim, mozda sam lose objasnio sto trazim.
Treba mi usnet newsreader za citanje news grupa i news binaries grupa.
25.07.2007 | 00:12
Čudi me da do sada još nitko nije spomenuo (drumroll) MACSOUP !!!
Šalim se, Unison je sasvim OK katica-za-sve newsreader i bin downloader...
25.07.2007 | 03:08
ajd ako netko zna di ima unison ful verzija nek javi tj vidim da se moze upisati serial??
25.07.2007 | 21:55
Zaista nemas 130 kuna za Unison?
26.07.2007 | 02:17
Riba je napisao:
Zaista nemas 130 kuna za Unison?


heh imam, nego nisam isao za tim da je cifra zanemariva
ostatci proslog sistema ali ne drzavnog nego hehe...
26.07.2007 | 07:29
To je istina...ja sam se s vremenom naučio plaćati za softver koji koristim, tim više što su mi sve najbitnije stvari shareware uratci po 100njak kuna, a to mi se isplati platiti da ne moram brinuti hoće li mi već idući update prestati funkcionirati.
26.07.2007 | 17:07
Uzet cu nekoliko dana za testiranje raznih newsreadera pa cu kupiti onaj koji mi bude najvise odgovarao.

Pozdrav
28.07.2007 | 01:15
jesi probao nemo? zadnje verzije su ok.

jedno offtopic pitanje..
jel zna netko nekakav nacin da se pristupi nasim njuz grupama van hrvatske? za pristup t-com/iskon/carnet news serverima moram biti na njihovim ulazima za sada sam na googleu, ali oni nemaju binse i neke grupe. neznam dal postoji neki \"univerzalni\" server koji vuce grupe sa nasih servera

ok, cak se spojim preko vpna na burazov komp u hr pa mogu i tako povuci, ali zanima me generalno?

thanx
28.07.2007 | 05:16
dadopg je napisao:
jesi probao nemo? zadnje verzije su ok.

jedno offtopic pitanje..
jel zna netko nekakav nacin da se pristupi nasim njuz grupama van hrvatske? za pristup t-com/iskon/carnet news serverima moram biti na njihovim ulazima za sada sam na googleu, ali oni nemaju binse i neke grupe. neznam dal postoji neki \"univerzalni\" server koji vuce grupe sa nasih servera

ok, cak se spojim preko vpna na burazov komp u hr pa mogu i tako povuci, ali zanima me generalno?

thanx


Nisam probao Nema jer mi se cini da ne podrzava binaries grupe...
Ovo drugo kako pratiti grupe van hr, neznam.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 dana, 8 sati
  • 1v@n: Uzmem ih sa sobom onda idući put kad opet idem za HR
  • dpasaric: Pa nemojte baciti, mogu uvijek biti izloženi ako su ok očuvani.
  • 1v@n: Jel vam za muzej odgovaraju iCloud zaključani uređaji? Dobio sam iPhone 5 i iPad 2 koji su zaključani. Djeca praznila kuću od preminulih baka/djedova i nemaju nikakav pristup mailovima/passwordima. Probali smo kontaktirati Apple, ali nisu ni odgovorili. Ispravno i očuvano, ali cigla
  • dpasaric: Zadnji model koji imamo u muzeju je 5c! :)
  • drlovric: Zasto bi itko kupovao iPhone 3GS a da nije neki muzej? :/ Ja imam svoj iPhone 3G negdje u stvarima. Dao bih ga besplatno ako nekome vrijedi. Nisam uopce znao da to ljudi kupuju i traze.
  • smayoo: Odgovarajuća "tema" je oglasnik. Za cijenu potraži slične uređaje na e-bayu, poprati na kojem iznosu završavaju licitacije pa korigiraj cijenu s obzirom na trošak dostave iz te zemlje.
  • 1v@n: Stavim slike i više detalja ako mi netko kaže koja bi bila odgovarajuća tema za to
  • 1v@n: Psst… jel ima nekog ovdje da ga zanima iPod Photo 40GB (4. Gen) i iPhone 3GS 32GB? Prije nego puknem to na oglase, trebam nekakvu realnu procjenu jer nekakav par specijalaca traži skoro 1500€ za 3GS…
  • matijazx: Da li može u kojem postu na forumu, malo više o tome? :-)
  • drlovric: Radili smo danas mali test sa nekoliko igara. Macbook M5 Pro bolje vrti Windows igre od Steam Machine. Kakva luda vremena :)
  • matijazx: Za eartipse, u specijaliziranoj trgovini kod zagrebačkog Cvjetnog trga.
  • Yonkis: U RH nemam pojma ali ima Amazon
  • iAnte: Ekipa gdje u hr nabaviti eartipse za AirPods pro?
  • Yonkis: Kava, pivo, konjak, štok?
  • smayoo: Je. Jučer je došao
  • Yonkis: Znači Riba je u Rijeci?
  • dpasaric: Ajme da vidite što mi je Riba donio! Mislim da ću u nekom trenu napraviti šaljivi test/review! Hint: radi se o robi iz Brazila! :)
  • CoffeePod: Nadam se da će me služit sljedećih 10 godina ????
  • CoffeePod: Koja sreća da sam prošle godine za 2.900 uzeo MBP 16 48GB RAM 1TB
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.52 Seconds

Provided by iJoomla SEO