PEEK&POKE posteri 2021! :)
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

PEEK&POKE posteri 2021! :)


20.10.2021 | 19:53
smayoo kaže:
dpasaric kaže:
Dan je dosta dobar, ali sada kada nam je Woz javio da je dobio našu PEEK&POKE majicu (Teslu smo mu poslali) i da je planira nositi, sve nam izgleda kao milijun dolara!


Oh, yeah!

Koliko onda da računam za XXXL majice? Isto kao za normalne ili nešto više?


Cijena je ista kao za normalne, ali kaže Tozo da ne bi bilo loše da probaš XXL koje imamo jer da su vrlo velike. U biti izmjeri neku majicu koja ti je taman, pa ćemo izmjeriti je li to XXL ili da baš radimo XXXL!
20.10.2021 | 20:15
Ja bi jednu majicu XL sa Teslom. Može li se preuzeti u muzeju i platiti u gotovini?
20.10.2021 | 20:19
vicko kaže:
Ja bi jednu majicu XL sa Teslom. Može li se preuzeti u muzeju i platiti u gotovini?


Može, to nam je i najbrže tako! Ovih dana muzej prelazi u zimski mod rada (tijekom tjedna po dogovoru, a subotom od 11 do 16 sati). Ali možeš i sa mnom dogovoriti, pa odemo majicu jer mi je ured blizu.
20.10.2021 | 20:28
dpasaric kaže:
kaže Tozo da ne bi bilo loše da probaš XXL koje imamo jer da su vrlo velike. U biti izmjeri neku majicu koja ti je taman, pa ćemo izmjeriti je li to XXL ili da baš radimo XXXL!


Znam Fruit of the Loom majice, trebam XXXL. Sve drugo bi sa XXL još nekako i prošlo, ali oko vrata stežu.
20.10.2021 | 20:30
dpasaric kaže:
vicko kaže:
Ja bi jednu majicu XL sa Teslom. Može li se preuzeti u muzeju i platiti u gotovini?


Može, to nam je i najbrže tako! Ovih dana muzej prelazi u zimski mod rada (tijekom tjedna po dogovoru, a subotom od 11 do 16 sati). Ali možeš i sa mnom dogovoriti, pa odemo majicu jer mi je ured blizu.


Piše da je otvoreno do 18:00 sati pa sam mislio da mi kćer (pošto je u Rijeci u školi) pokupi ovaj petak ili ponedjeljak popodne.
20.10.2021 | 20:33
dpasaric kaže:
ping kaže:
Steve Jobs XL 1 kom (plaćeno)


Stigla je lova! Da ti preuzmem majicu, pa te čeka kod mene u Kreativnom odjelu ili bi da je šaljemo poštom? Ako šaljemo, onda ide još trošak poštarine, mislim da je Tozo rekao da je 25 kn, ali provjerim.


Javim se. Nek stoji još koji dan dok se ne odlučim. Hvala.
22.10.2021 | 07:49
Davore, kako ćemo onda? Kćer ne stigne danas, može neki dogovor za ponedjeljak popodne?
22.10.2021 | 13:40
vicko kaže:
Davore, kako ćemo onda? Kćer ne stigne danas, može neki dogovor za ponedjeljak popodne?


Može, ali onda kasnije popodne ili predvečer jer imamo neko sastančenje do kasno popodne. Ili ako Tozo bude u muzeju možeš direktno, već ćemo izvesti nešto!
22.10.2021 | 13:44
Juhu! Upravo su nam stigli plakati! Odlično su ispali!

Tozo ide po bijele rukavice kakve koriste arhivari da ih može pakirati bez da ostanu tragovi jer je crna osjetljiva!

22.10.2021 | 16:45
Raspakirao sam Jobsa! Wow!

  • Dijete
  • Posjetitelj
22.10.2021 | 22:04
dpasaric kaže:
Raspakirao sam Jobsa! Wow!


Nadam se da si i ti koristio rukavice, a ne samo Tozo!

Fala decki, izgleda fantasticno!

Idu u ramu… hare ramu, hare ramu, ramu ramu, hare hare…
23.10.2021 | 10:37
Ne znam ima li na Novom Zelandu neki printshop koji ima tzv. kaširanje? Kada se plakat prebaci 1 cm debelu kapafix ploču? To uvijek bude elegantnije od okvira. Ako ne, ovdje bi trebao neki crni ili oni skroz prozirni s bočnim hvataljkama.
  • Dijete
  • Posjetitelj
23.10.2021 | 22:49
Ima kasiranja... ali imam ramera koji radi jako lijepo i stavljam staklo sa uv zastitom preko fotografija (tako da cu i na postere) za svaki slucaj... al vjerojatno kasirat pa ne reflektivno staklo sa UV zastitom...
03.11.2021 | 08:34
Stigao je novi batch M veličine i one posebne XXXL za Smayoota, pa ćemo to danas/sutra preuzeti i podijeliti!

Hvala Kinsifu na na narudžbi za dvije majice, isporuka slijedi!

Čim se skupi malo kapitala od prodanih dajemo napraviti i Armstronga za kojeg nismo imali para u prvoj turi, tako da vi koji čekate njega znate što se zbiva!
13.11.2021 | 16:18
ping kaže:
Steve Jobs XL 1 kom (plaćeno)


Hej Ping, vratio nam se paket! Piše "Obaviješten! Nije podigao pošiljku" i vratilo se nama!
17.11.2021 | 11:00
@dpasaric, imaš pm!
18.11.2021 | 16:29
Prodaja ide dobro, ali kako je sada zimski period u kojem je muzej otvoren po najavi, a redovno radi samo subotom, onda normalno da ne možemo imati prodaju kao tijekom ljeta. Moramo ih prodati još 10-15 da bismo skupili dovoljno za Armstronga koji čeka tisak! Iznenadilo nas je to, nekako smo očekivali da će on biti najmanje popularan od svi ovih "ikona", ali evo, ugodno iznenađenje da je toliko tražen, pogotovo ima mnogo ljudi koji žele Gagarin-Armstrong par, jednu za sebe, jednu za curu/dečka.
  • Dijete
  • Posjetitelj
18.11.2021 | 21:58
Ak stigne do mene do Bozica, svi pokloni su sredjeni
20.11.2021 | 16:25
dpasaric kaže:
ping kaže:
Steve Jobs XL 1 kom (plaćeno)


Hej Ping, vratio nam se paket! Piše "Obaviješten! Nije podigao pošiljku" i vratilo se nama!


Pa kak? Nitko me nIje obavijestio. Pošaljem in time slijedeći tjedan. Pošalji mi samo adrssu gdje, kome i kada se jave.
20.11.2021 | 19:05
Kod nas na Viškovu poštar više ne ostavlja onu žutu cedulju kad nikog ne nađe doma, nego neki papirić koji izgleda kao slip od POS-a. Prva dva puta uopće nisam doživio da je to neki relevantan komad papira.
20.11.2021 | 22:23
ping kaže:
dpasaric kaže:
ping kaže:
Steve Jobs XL 1 kom (plaćeno)


Hej Ping, vratio nam se paket! Piše "Obaviješten! Nije podigao pošiljku" i vratilo se nama!


Pa kak? Nitko me nIje obavijestio. Pošaljem in time slijedeći tjedan. Pošalji mi samo adrssu gdje, kome i kada se jave.


Može već u ponedjeljak, adresa je muzeja:

Muzej računala PEEK&POKE
Ivana Grohovca 2A
51000 Rijeka

U poruci ti javim mob od kolege koji će biti tamo...

Ako InTime ne može u ponedjeljak, onda moramo dogovoriti neki drugi dan kada je netko tamo jer smo sada u zimskom radnom vremenu i nismo redovno otvoreni.
21.12.2021 | 16:38
Ehej, ima li kakvih novosti?
21.12.2021 | 20:41
zoranowsky kaže:
Ehej, ima li kakvih novosti?


Komlpet velikih postera i Gagarina "L" si dobio i pitaš za 2 x Armstrong "S"? Nismo još dali tiskati Armstrong majice, radi se tome da moramo skupiti dovoljno za neku minimalnu količinu, inače nije isplativo. Vjerujem da ćemo skupiti dovoljno nakon NG. Ako ti se žuri, za te dvije "S", može neki drugi motiv?
  • Dijete
  • Posjetitelj
21.12.2021 | 21:04
Isto neki dan htjedoh pitat Tozu jel ima kakav tracking number... al sam zaboravio

Trenutno je usporenje globabnih posiljki pa ono... strpljen spasen, jel?

Al bas se veselim novim majicama za ljeto

hehe, ljeto...
21.12.2021 | 22:16
Bio je dogovor da @stefanjos pokupi na iparty-u, ali je rekao da ste se prekasno čuli, tako da nisam ništa dobio. Čuti ću se sa Stefanom da pokupi postere i Gagarina sada kada je preko blagdana u Rijeci, a ove dvije s Armstrong majice će biti kak @dijete veli - za ljeto
21.12.2021 | 22:37
Djetetu je ljeto danas počelo. On živi na Novom Zelandu.
21.12.2021 | 22:57
zoranowsky kaže:
Bio je dogovor da @stefanjos pokupi na iparty-u, ali je rekao da ste se prekasno čuli, tako da nisam ništa dobio. Čuti ću se sa Stefanom da pokupi postere i Gagarina sada kada je preko blagdana u Rijeci, a ove dvije s Armstrong majice će biti kak @dijete veli - za ljeto


Aha, da, samo mi se Stefan prekasno javio za to. To čeka u muzeju, ali mogu i ja preuzeti, pa dati kome i gdje treba!
21.12.2021 | 23:34
Ja sam vrlo vjerojatno idući tjedan na proputovanju pokraj ZG pa mogu ponijeti ako zoranowsky može doći negdje do Lučkog, Buzina ili IKEA-e
  • Dijete
  • Posjetitelj
22.12.2021 | 02:16
smayoo kaže:
Djetetu je ljeto danas počelo. On živi na Novom Zelandu.


Ovdje ljeto pocinje 1.12.
22.12.2021 | 08:02
Ja sam dolje u Ri za praznike, tako da Davore mislio sam tada pokupiti. Smayoo ili ja, mogucnosti su tu
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 3 minuta
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Jedro, Anonimci (363)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.32 Seconds

Provided by iJoomla SEO